Як красиво зав’язати хустку на шиї. Способи, як носити маленький, великий, квадратний, трикутний

Оригінально і красиво зав’язані хустки – відмінний спосіб зробити свій образ більш стильним і цікавим без особливих фінансових затрат і зусиль. Створити ефектні вузли на шиї допоможуть детальні покрокові інструкції.

Красиві сайти

Красиво зав’язати хустку на шиї вдасться відразу декількома способами. Всі вони тільки на перший погляд можуть здатися складними, але при бажанні вдасться швидко пристосуватися й освоїти будь-який сподобався.

Французький вузол

Цей вузол можна вважати універсальним. Він підходить до вирізам будь-якої форми і глибини. Хустка, зав’язана таким способом, вдасться вписати у найрізноманітніші образи – від ділового до романтичного.

Щоб зав’язати такий вузол, потрібно:

 1. Схопити хустку за різні його частини і почати складати паралельно осі. Робити це потрібно відразу з 2 сторін, поступово пересуваючись до центру виробу. Слід прагнути до ідеально рівної смузі. Оптимальна її ширина – 6 див.
 2. Обернути шию тканиною, попередньо склавши кінці ззаду хрест-навхрест, а потім акуратно затягнути їх вперед. На цьому етапі важливо стежити, щоб кінці вироби були максимально рівними – на одній лінії.
 3. Зав’язати на тканини (ближче до центру) вузол. Він повинен бути одинарним і невеликим.
 4. Зрушити виріб трохи в бік. Можна на цьому кроці зробити подвійний вузол, щоб додати образу грайливості.
 5. Акуратно і обережно розправити всі кінці вироби.

cde42d59357c4d5a9b966233e7b2a437 Як красиво завязати хустку на шиї. Способи, як носити маленький, великий, квадратний, трикутний

Стилісти підказують, що в образі з коміром (наприклад, з блузкою або сорочкою) коштує зробити сайт рівно по центру. Такий варіант виглядає особливо стильно.

Потрійний палять

Це дуже незвичайний спосіб оформлення хустки. Він підходить не всім нарядам. Потрійний джгут покриває більшу частину шиї, тому його точно не вдасться поєднувати з сорочками, блузками з комірами. Зате модниці часто доповнюють їм образи з відкритими грудьми, плечима. Наприклад, одягнувши майку в білизняному стилі.

Щоб зав’язати потрійний джгут потрібно:

 1. Максимально акуратно згорнути хустку, по черзі складаючи його до центру з двох сторін. В результаті в руках повинна бути смуга шириною приблизно 5-6 див.
 2. Покласти виріб на шию, выправив його кінці вперед. На цьому етапі обов’язково потрібно перевірити, чи однакової вони довжини.
 3. Взятися за кінці хустки і почати крутити тканина в джгут. Рухатися слід за годинниковою стрілкою. В самому кінці В руках повинен виявитися дуже тугий щільний джгут.
 4. Всією конструкцією обернути шию 3 рази.

e634e812977104d25bf3eac11ce3c009 Як красиво завязати хустку на шиї. Способи, як носити маленький, великий, квадратний, трикутний

В самому кінці необхідно зафіксувати всю конструкцію. Найкраще зробити мініатюрний вузлик ззаду. При зав’язування хустки таким чином потрібно пам’ятати, що занадто туга конструкція здатна доставляти серйозний дискомфорт, але і надмірно розслабляти виріб не можна, інакше воно стане негарно звисати з шиї.

Квадратний вузол

Красиво зав’язати хустку на шиї вийде і вузлом-квадратом. Така варіація впишеться в образ з блузами, що мають значний виріз і/або комір. Але при бажанні можна адаптувати його і під інші образи.

Щоб зав’язати квадратний вузол, потрібно:

 1. Скласти тканину (дуже акуратно) паралельно осі виробу. Для цього він береться за різні сторони та поступово повільно складається, переміщаючись ближче до центральної частини. Продовжувати «шлях» потрібно до тих пір, поки смужка з хустки не стане шириною приблизно в 5-6 див.
 2. Вхопитися за кінці вже правильно складеного виробу і обернути їм шию так, щоб один кінець вийшов нижче.
 3. Одним обережним рухом схрестити нижні частини конструкції. У підсумку найдовша серед них повинна знаходитися зверху. Для цього знадобиться завести її під малу частину виробу.
 4. Довгий кут одним рухом просмикнути в хомут. Останній з’явиться між коміром і хусткою. Після цього потрібно добре підтягнути конструкцію.
 5. Взяти виріб за той же самий кінець, підтягнути його під саму коротку частину.
 6. Із зворотного боку конструкції вивести довгу частину і протягнути її по напрямку до отриманого сайту, розклавши горизонтально.
 7. Відвести обидва краї хустки тому, після чого зробити подвійний вузол. Діяти на цьому етапі потрібно дуже акуратно.

Залишається поправити тканину, щоб готовий вузол розташовувався посередині. Така цікава варіація підійде навіть для чоловічого образу.

Кільце-палять

Цей варіант також можна назвати універсальним. Він дуже добре підходить під різні види вирізів. Але при цьому не варто намагатися поєднувати його з одягом з великим коміром.

a6e091fb9a40891a140e2e966226e1c9 Як красиво завязати хустку на шиї. Способи, як носити маленький, великий, квадратний, трикутний

Щоб зав’язати обговорювану конструкцію, потрібно:

 1. Взяти тканину за різні кінці і почати складати. Діяти потрібно по черзі з 2 сторін, прямуючи до центру. Результатом повинна стати смуга з шириною приблизно в 5 див.
 2. Взяти тканину за 2 кінця і накрити їй шию. При цьому одна його сторона повинна вийти помітно довше іншої.
 3. Коротку частину розташувати під довгою, а потім завести з’явилася в петлю.
 4. Обидві сторони тканини по черзі загорнути навколо самого хустки. Вкрай важливо, щоб всі рухи при цьому відбувалися строго в одну сторону. Краще всього – від центру до потилиці.

В самому кінці залишається поправити всю конструкцію. Наприклад, потрібно акуратно розташувати негарно стирчать кінці хустки. Слід зробити так, щоб вони лягли по колу без складок. В ідеалі для такої конструкції слід використовувати саме тонкі легкі хустки.

Для утеплених шарфів більше підійдуть інші варіанти вузлів.

Ковзний вузол

Ефектний ковзний вузол підходить не під весь одяг. Його краще поєднувати з тими убраннями, у яких є виріз типу «човник». Також добре підійде він під сорочки і блузи з комірами різного типу.

Щоб зав’язати ковзний вузол, потрібно:

 1. Почати, як і у всіх попередніх способах, – згорнути тканина в акуратну смугу товщиною приблизно 5-6 див.
 2. Укласти вже загорнуте виріб на шию. При цьому одну частину його необхідно зробити довшим, ніж другу.
 3. Кінці тканини перехрестити між собою, а довгий край обернути навколо короткого.
 4. Через кінчик короткої частини перекласти довгу (зверху).
 5. У який з’явився хомут протягнути всі довгі частини: і сторону, і кінчик, притримуючи рукою передню частину сайту.
 6. Протягнути довгий кінець виробу вниз.

У процесі такого покрокового зав’язування вузол може вийти не занадто акуратним або збитися на бік. Тому на самому останньому етапі його потрібно поправити і розташувати рівно по центру.

Маленький хустку

Мініатюрні хустки частіше використовуються для прикраси сумок. Але при бажанні їх можна ефектно носити на шиї. Але для цієї мети підійде не всі варіанти вузлів. Останні в підсумку повинні здобуватися маленькими і акуратними.

Бантик

Красиво зав’язати хустку на шиї вдасться бантиком. Це самий популярний спосіб. Є відразу 2 варіанти, як зробити такий вузол. Обидва досить прості і зрозумілі.

fdb48c3dcfccb093b405dcfdcca7104e Як красиво завязати хустку на шиї. Способи, як носити маленький, великий, квадратний, трикутний

Для першого потрібно:

 1. Скласти тканину широкою смугою.
 2. Надіти заготовку на шию таким чином, щоб один кінець опускався вниз більше іншого.
 3. З більш довгою частини зробити петлю, а другу – обернути навколо цієї петлі (досить буде одного разу).
 4. Пронести короткий кінчик крізь плоский вузол під петлею, щоб закріпити всю конструкцію.

Залишиться поширювати отриманий бант і при бажанні зрушити його трохи в сторону, щоб образ вийшов більш жіночним, розслабленим. Краще всього вибирати хустку з м’якого шовку, який добре драпірується.

Щоб зав’язати бантик другим способом, потрібно:

 1. Знову скласти вибраний хустку широкою смужкою (приблизно 5-6 см).
 2. Надягати виріб на шию, подбавши про те, щоб один кінець у нього виявився довшим іншого.
 3. На довгому кінчику сформувати простий вузол (не занадто тугий), а нижню частину вироби скласти петлею.
 4. Через останню просмикнути верхній кінець. При цьому необхідно міцно притримувати першу петлю, а потім – зробити другу.

В останню чергу необхідно поправити всю конструкцію, додавши їй акуратності.

fc6983b977fb8b9850a2a8928bcd5c47 Як красиво завязати хустку на шиї. Способи, як носити маленький, великий, квадратний, трикутний

Є кілька порад, які допоможуть створити по-справжньому гарний бант з хустки:

 • першу петлю завжди потрібно робити тільки на нижньому кінці виробу;
 • банти необхідно зав’язувати виключно в горизонтальній площині;
 • слід постаратися не робити петлі надто великими і не надмірно не затягувати кути.

Для другого варіанту зав’язування можна використовувати навіть легкий бавовняний хустку. Але при виборі такого виробу бант завжди потрібно розташовувати строго посередині.

Квітка

Це більш складний спосіб зав’язування хустки, чим звичайний лук. Квітка з нього стане справжньою прикрасою для сукні, блузи, светри. Його форму можна змінювати за своїм бажанням. Особливо, коли вже вдасться «набити руку» при зав’язуванні.

Щоб зав’язати хустку у вигляді квітки, потрібно:

 1. Взяти виріб за 2 кута, які розташовуються по діагоналі один навпроти одного, і зав’язати їх вузлом. Зробити це потрібно досить міцно, інакше вся конструкція просто розпуститься під час шкарпетки.
 2. Однією рукою утримувати вузол, а другий – просунути під нього третю частину виробу.
 3. Взяти 3 куточка разом, а 4-й – протягнути під вузлом. Вийде, що під ним 2 протилежних кута стануть розташовуватися один назустріч одному.
 4. Потягнути за вільні кути.
 5. На цьому етапі в центрі виробу сформується великий м’який вузол, з яким легко працювати і можна скласти з нього квітку будь-якої вподобаної форми. В процесі потрібно акуратно потягувати за різні частини хустки, розправляти конструкцію у різних напрямках.

Якщо з першого разу не вийде красивий квітка, потрібно спробувати потренуватися ще пару разів. У цій справі необхідна вправність. Також потрібно намагатися завжди тримати кути хустки максимально симетрично. Це дозволить додати прикраси чіткості.

8a49c4c5dae0e88f817fad27216e0bb6 Як красиво завязати хустку на шиї. Способи, як носити маленький, великий, квадратний, трикутнийОдин із способів, як можна красиво зав’язати хустку на шиї.

Чим грубіше тканина хустки, тим більш оформленим виявиться квітка. А при роботі з м’яким матеріалом його контури будуть лише слабо вгадуватися.

Краватка скаута

Зав’язати таким чином на шиї вийде тільки трикутний хустку. Можна взяти квадратний і скласти, але в цьому випадку готова конструкція буде виглядати менш красиво і акуратно.

Потрібно:

 1. Взяти трикутне виріб за 2 крайніх кута.
 2. Закрутити хустку валиком, щоб залишився видний тільки мініатюрний трикутник. Зазвичай вистачає 5-6 поворотів.
 3. Надіти краватку під комір і скріпити 2 кінця.

Щоб закріпити конструкцію, можна не тільки зав’язувати її щільним вузлом, але також використовувати ефектні брошки. Затиск для краватки можна зробити самому з гумки, попередньо зав’язавши її «квіткою лілії». Це дуже гарний варіант вузла для тонких конструкцій.

Ковбой

В осінні образи вписуються хустки, зав’язані ковбойськими вузлами. Вони доповнюють теплі пальта і куртки. Для такого сайту однаково добре підійдуть і тонкі шовкові хустки, і щільні вовняні шарфи. Але вони обов’язково повинні бути квадратної форми.

4583c1585eecd1b336963444a03c8f2f Як красиво завязати хустку на шиї. Способи, як носити маленький, великий, квадратний, трикутний

Потрібно:

 1. Взяти велику за розміром тканинне виріб і скласти його трикутником.
 2. Найдовшу (горизонтальну) частину отриманої конструкції загорнути вниз приблизно на 12-14 див.
 3. Зібрати кінці хустки в руках і завести за шию.
 4. Перехрестити їх ззаду і витягнути вперед. Сам виріб при цьому має підтягнутися ближче до шиї.
 5. Розправити кінці попереду і зав’язати їх будь-яким зручним способом або залишити вільними.

З вільних частин можна зробити бант або просто з’єднати і закріпити їх ефектною брошкою. Добре підходить до такої конструкції також додатковий сайт для вільних кінців «хрест-навхрест з пряжкою».

Квадратний хустку

Вибраний вузол буде залежати також від форми самого хустки. Максимальна кількість варіацій можна знайти саме з виробом квадратної форми. Наприклад, його можна пов’язати не тільки навколо шиї, але також захопивши груди і талію. У цьому випадку хустка стане значущою частиною образу і дозволить оновити звичні блузки, сорочки, футболки.

ca7105810e216da7d866012642f29b49 Як красиво завязати хустку на шиї. Способи, як носити маленький, великий, квадратний, трикутний

Щоб зав’язати його таким чином, потрібно:

 1. Рівно посередині скріпити хустку шпилькою, шпилькою або будь-яким зручним чином.
 2. Кінці верху завести за шию і міцно зав’язати стандартним вузлом.
 3. Кінці нижній частині направити до тіла, завести за спину і там надійно зав’язати.

Для такого способу завжди беруться лише великі за розміром квадратні хустки. Якщо виріб з малюнком, то краще вибирати симетричний.

Трикутний хустку

Досить зручно працювати і з тканинним трикутником. Але варіантів його зав’язування менше. Один з найпопулярніших серед них – подвійний вузол. Аксесуар, скручений таким чином, можна носити навіть під водолазки і одяг з глибоким декольте.

Щоб зав’язати трикутний хустку подвійним вузлом, потрібно:

 1. Взяти виріб і перемістити його кінчику до спини, при цьому спочатку обернувши шию.
 2. Коли нижні частини виявляться спереду, зав’язати одинарний вузол.
 3. Змістити кінці хустки в праву або ліву сторону.
 4. Сформувати другий вузлик – міцний і акуратний.

Залишається розпрямити виріб і вирівняти всі його частини. Найкраще для такого вузла вибирати хустка з тонкої м’якої тканини.

На верхній одяг

Красиво зав’язати хустку на шиї можна навіть поверх теплих кофт, пальто, шуби. Це особливо актуально в холодну пору року. Наприклад, універсальним способом є «ковбойський». Але для нього підійде тільки квадратне виріб. Для прямокутного і довгого є більш вдалий варіант.

Потрібно:

 1. Накинути теплу тканину на плечі. При цьому кінчики її повинні бути однакової довжини.
 2. Правим кінцем обернути шию з лівого боку. Лівим – навпаки.
 3. Злегка відтягнути до низу утворилася в процесі петлю.
 4. Взяти правий кінець виробу і протягнути через хомут в ліву сторону. Повторити з лівим у зворотний бік.

В самому кінці потрібно розправити конструкцію, акуратно розклавши її поверх плаща або куртки. Якщо планується зав’язувати хустку поверх одягу, важливо правильно вибрати його модель.

873986b0792c1a0c1ae5af5da1ca99aa Як красиво завязати хустку на шиї. Способи, як носити маленький, великий, квадратний, трикутний

Зробити це допоможе таблиця:

Особливості хустки Який варіант вибрати
Колір Допустима однотонність аксесуара і верхній одяг, але краще, щоб колір останньої чітко збігався з відтінком якоїсь візерунка або малюнка на хустці.
Матеріал У поєднанні з важкими теплими пальто моментально губляться легкі хвилясті вироби, тому краще зупинитися на щільних натуральних палантинах.
Моделі Маленькі хустки категорично не поєднуються з верхнім одягом, також «небезпечний» і шарф-хомут. Він здатний вкоротити шию і зробити плечі візуально ширше.

Зимовий хустку

298057b0f4b8c8a996b98f47eaf36ecc Як красиво завязати хустку на шиї. Способи, як носити маленький, великий, квадратний, трикутний

Теплі зимові хустки можна приміряти не тільки на верхній одяг, але і під нею.

Наприклад, можна скласти виріб в широку смужку і просто обернути їй пару раз шию.

Кінці допускається, як залишити звисаючими попереду, так і прибрати назад, закріпивши вузлом, шпилькою.

Тоді нижня частина всієї готової конструкції буде захована під пальто або курткою, а верхня стане виглядати, захищаючи шию.

Ще один покрити їй шию і протягнути один кінець утворилося кільце. Так звисаюча частина виявиться захованої під верхнім одягом, а верхня буде красиво виглядати з ворота.

Є безліч способів, як красиво зав’язати на шиї великий або маленький хустку. Повторити будь-який з них допоможе детальна покрокова інструкція.

Відео про способи зав’язування хустки на шию

20 варіантів, як красиво зав’язати хустку на шиї:

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради