Ластівка залетіла на балкон або в будинок через вікно: що означає

lastochka zaletela na balkon ili v dom cherez okno chto oznachaet 9fc2d7c Ластівка залетіла на балкон або в будинок через вікно: що означає

Ластівка, або як її називали в старовину – Ластівка, ластушка, Ластков, була однією з улюблених птахів в народних переказах. Вона незмінно приносила удачу і низку радісних подій. Останнім часом в містах все частіше стала з'являтися особливий різновид ластівок, а саме, міська ластівка, або як її ще називають – воронок. Розмірами вона не набагато менше горобця, але все ж птах примітна. Її можна з легкістю відрізнити від інших птахів, і якщо ви побачили, що ластівка залетіла на балкон – прикмета ця просто чудова. Звичайно, існує пара застережень в цю прикмету, і далі ми розповімо про них більш детально.

Що символізує птах

Більшість ластівок – моногамні створення, вони вибирають собі одного партнера на все життя. Самець сумлінно допомагає самці облаштувати гніздо і піклується про неї, поки вона висиджує яйця. Сім'я ластівок – це зразок щасливого сімейного життя. Так що якщо ви виявили гніздо ластівок на балконі, прикмета обіцяє вам мир в сім'ї. Також, оскільки у ластівок зазвичай один партнер, птах символізує вірність коханій людині.

Загальна тлумачення прикмети

lastochka zaletela na balkon ili v dom cherez okno chto oznachaet 23b9edf Ластівка залетіла на балкон або в будинок через вікно: що означає

Якщо ластівка залетіла на балкон – до чого це? Можна відповісти одним словом – до процвітання. Поява цього птаха поруч з вашим будинком – це як чотирьохлистника конюшини, знак везіння, несподіваних подарунків долі і щасливих випадковостей.

Що прикмети говорять про ластівок

 • Не скрізь вважають, що ластівка переносить на своїх крилах щастя. Наприклад, в Ірландії думають, що ці милі пташки – посланці диявола. А серед слов'янських народів раніше ходило повір'я, що якщо ластівка залетіла в будинок – прикмета попереджає про те, що в цьому будинку скоро буде покійник.
 • Всім відома найпоширеніша прикмета про ластівок, про висоту їхнього польоту. Якщо птах кружляє низько над землею – чекайте дощу, а якщо літає високо – буде ясна, сонячна погода.
 • Ще народна мудрість говорить про те, що ластівки, які літають над молодятами в день одруження, обіцяють їм міцний і щасливий союз.
 • Якщо ви помітили десь покинуте ласточкино гніздо, витягніть звідти камінчик, і всюди носите з собою. Він стане для вас відмінним талісманом на удачу і везіння.
 • Коли почуєте перший весняний спів цих птахів – вмийтеся молоком. Так ви змиєте з себе всі гріхи, а шкіра весь рік буде здоровою і чистою. Звук співу ластівки – неголосний, що дзюрчить. Його можна описати, як багаторазове повторення звуків «чірр» і «трик».
 • Якщо ластівка залетіла у вікно – прикмета добра. Вона обіцяє вам приємних гостей, а якщо птах просто постукує по склу – чекайте хороших звісток, швидше за все від тих, з ким ви дуже давно не спілкувалися.
 • Якщо навесні ластівки прилетіли раніше, ніж зазвичай – урожай в цьому році буде на рідкість багатим.
 • Зустрівшись з весняної ластівкою, постарайтеся кинути їй жменю землі – на будівлю гнізда. Це проста дія принесе в ваш будинок фінансове благополуччя.
 • Виявити птицю на балконі – прикмета щаслива для молодих людей і дівчат, ще не пов'язаними узами шлюбу. Помітите таку гостю – знайте, вас чекає щастя в особистому житті. І якщо в цьому році вам надійде пропозиція руки і серця, погоджуйтеся не роздумуючи.
 • Міські ластівки найчастіше в'ють гнізда під мостами, під дахами і карнизами. Якщо поруч з вашим вікном з'явилося гніздо ластівки – це дуже добрий знак. Таке сусідство обіцяє вам благоденство та процвітання для всіх домочадців.
 • Для бездітної пари візит ластівки, а ще краще розгорнулося будівництво гнізда поблизу, це знак, який означає поява довгоочікуваного спадкоємця.

негативні прикмети

lastochka zaletela na balkon ili v dom cherez okno chto oznachaet 6fb4232 Ластівка залетіла на балкон або в будинок через вікно: що означає

В цілому, поява ластівки в будинку – прикмета прекрасна. Але, як ми вже писали вище, існує декілька негативних моментів, а саме:

 • Якщо у вашого будинку було гніздо ластівок, але птиці його раптово покинули, з будинком відбудеться якась серйозна неприємність. Це може бути все, що завгодно – обвалення фасаду, якась побутова аварія, на кшталт вибуху газу і прорвані труб водопостачання.
 • Гніздо, що впало і розбилося – вказівка на швидкий пожежа. Тим більше, якщо це сталося на ваших очах, будьте напоготові.
 • Ластівка, залетіла в будинок, яка хаотично бігає по кімнаті – попередження про катастрофу, що насувається. При цьому, чим більше предметів вона зачепила, або впустила, тим більше масштаб лиха.
 • Вважається дуже важливим, який саме шлях птах виконала по вашому будинку. Ось, що про це говорить прикмета: ластівка залетіла в будинок через вікно, а вилетіла в дверний проріз – забрала з собою щось хороше, іноді трактують так, що забрала чиєсь життя. Якщо навпаки, влетіла в двері, а покинула будинок через вікно – значить принесла щось добре.

Нейтралізація нехорошою прикмети

Перш за все, не заподіювати птиці шкоду. Вона повинна покинути ваше житло цілою і неушкодженою. Допоможіть їй, відкривши всі вікна. Ледве ластівка вирветься на свободу, тричі скажіть: «Лети і неси з собою всі біди!» По можливості киньте їй услід шматочок хліба або цукру. Це символічна дія вкаже на вашу готовність ділитися зі світом своїм щастям, і обереже вас від неприємностей.

Трапляється, що різні птахи залітають на балкон, прикмета ця може трактуватися по-різному. В одному можна бути впевненим напевно, ластівка – це птах, який приносить щастя. Вона пророкує вам подружню любов і вірність, а також матеріальне благополуччя.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради