До чого сниться велика собака жінці ? ? Бачити уві сні величезного і доброго пса чоловікові

Поява в сновидіннях тварин – один з варіантів зв’язку долі з людиною. З допомогою таких знаків вищі сили намагаються попередити про майбутні події. За кожним символом закріплено конкретне значення, яке розкривається завдяки спогадам про побачене вночі. Тому потрібно всі деталі мрій, щоб витлумачити, чому людина бачив уві сні велику собаку.

e622faf0a35c81dd363b1b8e11702ece До чого сниться велика собака жінці ? ? Бачити уві сні величезного і доброго пса чоловікові

До чого сниться велика собака — загальне тлумачення

Поява в сновидіннях пса – добрий знак. Цей символ вказує на швидке щастя, яке прийде в життя людини. Велика собака передвіщає радість, яка буде виходити від близького оточення. Друзі і члени сім’ї в потрібний момент прийдуть на допомогу, завдяки чому вдасться вирішити проблеми спільними зусиллями.

Уточнити тлумачення сну можна по деталям, побаченим у нічних мареннях.

Добра або зла

Агресивно налаштована собака вказує на розчарування в товаришах. Щастя, яке уособлює тварина, покине людини на тривалий термін. З-за переїзду або життєвих обставин більшість приятелів відвернеться від сновидця. Але з плином часу з’являться нові знайомства, які принесуть людині постійне почуття радості і гармонії.

Думка экспертаСветлана КравченкоЭзотерикУвидеть уві сні доброго пса – значить незабаром знайти свою сферу діяльності. Людина зрозуміє, яке заняття приносить йому задоволення, після чого змінить свою спеціалізацію.

Нова професійна діяльність цілком захопить сновидця. Незважаючи на труднощі з освоєння навичок, справи будуть приносити радість і гордість за себе.

Кудлата або доглянута

Зовнішній вигляд собаки також впливає на тлумачення символу. Недоглянута бездомна собака вказує на терміновий переїзд. Незважаючи на допомогу близьких, життя людини значно погіршиться.

Облаштування нового місця, спроби налагодити контакти з оточенням і сварки з колишніми товаришами – все це на довгий час наповнить життя сновидця. Втомлюються рутина і відсутністю радості в повсякденному житті призведуть до того, що людина розчарується в змінах в житті.

Якщо уві сні з’явилася доглянута домашня собака, варто чекати підвищення. Просування по кар’єрних сходах стане результатом старанної роботи. Тривалий праця окупиться призначенням на керівну посаду. Разом із збільшенням доходів з’явиться повага в колективі.

Колір

Тлумачення мрій може бути різним в залежності від кольору пса:

 1. По сонникам, величезна собака чорного кольору вказує на ворога серед близького оточення. Заздрісник буде вигадувати про сновидце плітки, після чого дурні чутки поширюються серед всіх спільних знайомих.
 2. Рудий пес у мареннях – передвістя зради другої половинки. Коханці будуть таємно зустрічатися, короткочасна пристрасть переросте в серйозний роман, загрозливий офіційним відносинам. Через кілька тижнів після попередження, побаченого вночі, людина дізнається про зраду від близького друга.
 3. Темно-коричневе тварина вказує на зустріч з родичами. Вся сім’я збереться з нагоди чийогось дня народження. Душевна обстановка і поради близьких людей наповнять людини енергією. Після дня, проведеного разом з рідними, людина відчує себе захищеним.
 4. Двоколірна собака віщує конфлікт з начальником. Тривала напруженість у відносинах з адміністрацією переросте в конфлікт. Незважаючи на те, що більша частина колективу буде підтримувати боса, правда виявиться на боці працівника. Сновидець зможе довести свою правоту перед вищестоящим керівництвом, завдяки чому з’явиться повагу серед колег.
 5. Якщо уві сні була собака з триколірної шерстю, то варто чекати неприємної звістки від близьких родичів. Під час розподілу спадщини більшу частину передадуть одному спадкоємцю, забувши про решту. Разом з радістю за ближнього прийде розчарування і тиха заздрість, яка буде отруювати рутину сновидця.
 6. Білий пес у мареннях – ознака успіху. Завдяки непоясненного сплетіння обставин людина отримає можливість кар’єрного росту. Його професійний досвід і заслуги перед начальником в потрібний момент зіграють свою роль. Підвищення по службі чи переведення в більш престижну компанію переверне життя в кращу сторону.
 7. Собака сірого забарвлення – недобрий знак. Незабаром розпочнуться фінансові проблеми. Несподівана втрата основного доходу і навалившиеся борги стануть причиною головного болю в найближчі місяці. Тільки після внутрішніх змін людина зможе виправити свої помилки і відновити роботу.

Порода

Таємний сенс вкладено в будь деталі, у тому числі і в породу собаки, побаченої уві сні.

 1. Йоркширський тер’єр вказує на нереалізований потенціал. Людина не помічає свої приховані здібності. Якщо не розкрити талант у найближчі місяці, він загубиться.
 2. Бачити уві сні ротвейлера – недобрий знак. З-за великої кількості боргів і зменшення доходів сімейний бюджет спорожніє. Людині доведеться відмовитися від своїх фінансових звичок, щоб заощадити гроші.
 3. Німецька вівчарка уособлює захист і заступництво. Серед найближчого оточення з’явиться людина, яка буде допомагати сновидінню справлятися з життєвими труднощами. Постійна підтримка зробить негаразди менш значними, повсякденність наповниться яскравими подіями.
 4. Шарпей – вісник проблем. Через кілька тижнів після віщого сну розкриються труднощі, на які людина довгий час не звертав уваги.
 5. Хаскі – це путівник. Доля попереджає, що скоро серед знайомих з’явиться людина, яка не тільки підкаже вірну модель розвитку, але і допоможе досягти прогресу. Завдяки приятелю сновидець досягне бажаних висот.
 6. Далматинці в сновидіннях – це видозмінені образи друзів у реальному житті. Щоб зрозуміти, що уготовано долею товаришам, досить пригадати дії сновидця. Гладити собак – до швидкої приємної зустрічі з приятелями. Бачити агресивно налаштованих далматинців – передвістя сварки і розладу на довгий термін. Пси, які слідували за людиною уві сні, вказують на фінансову і ментальну підтримку з боку близького оточення.
 7. Чихуахуа уві сні – уособлення другої половинки. Поява собаки в мріях вказує на тривалість стосунків. Незважаючи на труднощі і сварки, пара зможе зберегти міцні почуття. Їх любов і взаєморозуміння стануть головним джерелом щастя у важкі дні.
 8. Якщо людина побачила в мріях мопса, значить його чекає несподівана новина від далеких родичів. Отримана інформація негативно вплине на взаємовідносини сновидця з батьками.
 9. Померанський шпіц попереджає про небезпеку, яка виходить з боку наставників. З-за появи явних улюбленців в колективі інші співробітники будуть страждати із-за невпевненості в собі. Стан спустошеності і невіра з боку вищестоящих осіб негативно позначиться на продуктивності колективу.
 10. Побачити у нічних мареннях добермана – поганий знак. Незабаром людина зіткнеться з серйозним ворогом. Протистояння більш сильному супернику закінчиться ганебною поразкою. Ця ситуація змінить самосприйняття сновидця в гіршу сторону.
 11. Лабрадор символізує важкий шлях до успіху. Цілі, які поставив перед собою сновидець, буде непросто досягти. Для того щоб отримати бажані досягнення, доведеться попрацювати над своїми думками. Тільки після внутрішніх змін людина зможе кинути виклик долі і поборотися за свої цілі.

На повідку

Побачити пса на повідку у сні – до швидких змін у житті. По деталям нічних мрій можна уточнити, в якій сфері життя чи варто чекати змін.

 1. Собака, яка йшла з господарем на повідку, провіщає поліпшення фінансового становища людини. Завдяки додатковій підробці у людини з’являться додаткові кошти. Збільшення доходів стане головною причиною поліпшення якості життя.
 2. Тварина, бегающее з повідцем, але без господаря вказує на втрату основної роботи. З-за допущених помилок працівник буде звільнений. Тривалий горе і небажання замінити колишнє місце роботи на нове погіршать ситуацію.
 3. Якщо собака гуляла в собачій одязі, то варто чекати несподіваної любові. Взаємна симпатія стане основою для романтичних відносин з новим знайомим. Для сновидця постійне спілкування і відчуття стануть новим джерелом енергії.
 4. Собака з бантиком на шиї – вісник внутрішніх змін. Людина відчує себе некомфортно в колишній обстановці. Квартира, імідж і манери – раптово все це здасться чужим. Тоді сновидець зробить крок назустріч змін у зовнішності та поведінці.

В наморднику

Пес, що гуляє по вулиці в наморднику, вказує на безпеку сновидця. Людина може не переживати найближчим часом з приводу чуток і пліток. Його заздрісники за різних обставин забудуть про лихослів’ї.

Після доброго ознаки рекомендується всі сили кинути на виконання своїх цілей, так як протягом місяця діяльність сновидця не буде піддаватися необґрунтованій критиці.

Дії собаки

Якщо собака активно не проявляла себе, то цей символ був не головним у сновидінні. Коли тварина, навпаки, грало в мріях важливу роль, то за його дій можна уточнити значення всього сну.

a8ba64cdc5d9deb5821cb30e53d7e8fd До чого сниться велика собака жінці ? ? Бачити уві сні величезного і доброго пса чоловікові

Нападає і кусає

Агресивна собака, нападниця уві сні, вказує на неприємну зустріч з колишнім коханим. Незважаючи на відсутність спілкування, сновидінню доведеться підтримувати розмову протягом тривалого терміну. Спогади про минуле і зроблених помилках зіпсують настрій обом екс-партнерам.

Гавкає на вас

Лающая собака – важливе попередження. Людині варто побоюватися тривалих міркувань про чуже життя. Засудження близьких або малознайомих людей призведе до сварки. Незважаючи на вину сновидця, він не захоче приносити вибачення за різкі слова сказані. У результаті гарні відносини з ображеною людиною припиняться.

Захищає

Бачити пса-захисника – добрий знак, який вказує на приємне знайомство. Несподівана зустріч у неформальній обстановці стане початком дружніх відносин. Приятелі зможуть проводити час разом, так як їх спілкування буде приносити обом енергію і гарний настрій.

aefa1a4c71a3f1d71b3b511acc7558b5 До чого сниться велика собака жінці ? ? Бачити уві сні величезного і доброго пса чоловікові

До чого сниться величезна собака

Тлумачення сновидіння, в якому була велика собака, залежить від статі людини, побачив мрії.

Дівчині і жінці

За сонником, велика добра собака, яка з’явилася вночі дівчині, вказує на сумлінного партнера по бізнесу. Незважаючи на особисті інтереси, він буде підтримувати даму в її кар’єрному успіху. Завдяки вірі в себе і допомоги партнера, сновидица з успіхом досягне поставлених цілей. Злий собака, навпаки, вказує на заздрісника серед колег.

Чоловікові

Добрий пес в сновидінні чоловіки – вісник тривалого відпочинку. Обставини складуться сприятливо, завдяки чому людина зможе приділяти більше часу релаксу. Ці зміни позитивно позначаться на самопочутті і працездатності сновидця.

Агресивно налаштований пес, навпаки, віщує старанна праця без вихідних.

Собака, що уособлює відданість і вірність, далеко не завжди постає в сновидіннях як добрий знак. В залежності від обставин, в яких людина зустрів пса, мрії можуть вказувати на негативні події найближчого майбутнього. Щоб розібратися, як саме трактувати побачене вночі, необхідно скласти всі деталі в єдиний пазл. Тільки тоді ознака буде повним і правдивим.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради