Можна дарувати перли жінці і чому не можна: звідки з’явилася прикмета

Багато хто задається питанням, чи можна дарувати перли жінці. Вибрати подарунок іноді не так просто. Багато людей відводять для цього процесу велика кількість часу. Чоловіки хочуть зробити дівчині приємно і підносять подарунки у вигляді прикрас. Але важливо знати, які камені і коштовності можна дарувати дамі. З давніх часів вважалося, що подарунок у вигляді перлів – не до добра. Але є ознаки, які свідчать протилежне.

З чим пов’язаний забобон

Існує прикмета про символ сліз. Якщо подарували жінці перлове виріб – вона буде довго плакати протягом усього життя.

 Можна дарувати перли жінці і чому не можна: звідки зявилася прикметаЗ давніх часів існувала прикмета про перли в якості подарунка. Вважалося, що це сльози горя, які вже були пролиті і будуть пролиті в майбутньому.

Коли створювалася намистина, плакав молюск від сильної болі. З цієї причини предки вважали, що перли зроблений із сліз цього молюска. Прикраса робилося через біль і страждання, тому не приносило нічого хорошого.

Зараз доведено, що молюски плакати не можуть. Існує думка, що перли має таку репутацію із-за схожості з кольором сліз, які також мають властивість блищати. Люди, які не вірять в такі забобони, доводять, що дарувати прикраси – це до сліз радості, а не смутку.

У яких випадках і чому не можна дарувати перли

Дарують перли сімейним парам для довгого подружнього життя. З цієї причини підносити камінь одиноким людям небажано. Це тільки посилить самотність.

Намистини чорного кольору не слід дарувати дівчині, яка ще не зустріла свою пару. Такий подарунок принесе дамі тільки сумні і сумні емоції, які погіршать ситуацію.

Не було пояснень, як з’явився перли. Тому люди вважали намистини містичними або повалилися з іншої планети. Існують забобони, які показують негативну сторону перлів:

 1. Подарунок дівчині у вигляді перлинних виробів – символ сліз і печалі.
 2. Знайти або отримати уві сні прикраса – до неприємних подій.
 3. Камінь потемнів або змінив забарвлення – до погіршення здоров’я.
 4. У давні часи дами обшивали камінням весільні вбрання, що віщувало нещасливе подружнє життя.

На сьогоднішній день перлинні прикраси прийнято дарувати жінкам у віці.

Як правильно робити подарунок, щоб не накликати біду

Перлинні прикраси несуть містичний сенс. З давніх часів до таких виробів ставилися з особливою обережністю. Тому з перлинами пов’язано багато повір’їв і прикмет. Багато хто задається питанням – чи можна дарувати такі аксесуари. Багато забобони з точністю кажуть, що дарувати перли – не до добра. Але існують прикмети, в яких сказано протилежне:

 1. У народі побутує думка, що перли примхливий і завжди в пошуках пари. З цієї причини вироби дарують тільки набором – браслет з намистом, сережки з кільцем. Подарувати одиничне прикраса – до жіночих сліз. Але якщо піднести кольє з двох ниток – прикмета не вважається.
 2. Чоловік дарує виріб на тридцятирічну весілля на знак любові і поваги. На ниточці повинно бути рівно 30 намистин, що символізує кількість років, прожитих разом.
 3. Женихи підносили в якості подарунка своїм нареченим. Прикраса служило оберегом для дівчини і приносило тільки позитивну енергетику.
 4. Дами, які займаються комерційною діяльністю, пов’язані з парним перлами. Це символізує успіх у роботі, стосунках з колегами та підлеглими.
 5. Подарувати аксесуар незаміжньої дівчини – незабаром відбудеться зустріч з коханим.

 Можна дарувати перли жінці і чому не можна: звідки зявилася прикметаУ древній Русі на свята дівчаткам підносили по одній жемчужинке. Коли виповнювалося 18 років, можна було зібрати ціле прикраса. За сьогоднішніми прикметами, дарувати перли маляткам – не до хороших подій.

Багато людей використовують аксесуар в ролі подарунка на день народження. Але не всім підійде такий презент. Варто враховувати знак зодіаку панянки. Найбільш сумісні з такими коштовностями знаки, пов’язані з водою. Завдяки цьому подарунку жінка стане успішніше і щасливіше. Іншим знакам зодіаку підносити перли не рекомендовано.

Російська цариця Олександра Федорівна не вірила в прикмети і на кожне свято дарувала дочкам перлинні вироби. Дівчата навіть не дожили до вісімнадцяти років.

У давні часи хлопці дарували намистинки своїм майбутнім дружинам. Дівчата їх нашивали на одяг. У підсумку хлопець отримував тільки позитивна відповідь на пропозицію вийти заміж. Раніше молодят обвивали нитками з перлів, що віщувало молодим довге і щасливе сімейне життя. Прикраси зберігалися і передавалися у спадок, як реліквія.

Якщо камінь чистий і натуральний, подарунок принесе тільки позитивну енергетику:

 • підправить здоров’я;
 • стане «щитом» від пристріту і змов;
 • принесе дівчині спокій.

Не варто приймати марновірство близько до серця. Існує багато протилежних думок. Якщо думати позитивно – нічого поганого не станеться.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради