Що значить кільце на мізинці у чоловіка і жінки

Бажання посилити творчі здібності, притягнути удачу, залучити в життя успіх — ось що значить носити кільце на мізинці. Це не самий популярний спосіб носіння дорогоцінних виробів, але він здатний вплинути на долю власника.

24ba3a3469dbf31e92bd89b8cc6043e2 Що значить кільце на мізинці у чоловіка і жінки

Чи можна носити кільце на мізинці

Не можна носити ювелірна прикраса на цьому пальці просто так. Воно покликане стримувати поглинають негативні емоції. Варто остерігатися того, хто ходить з таким аксесуаром. Можливо, перед вами хитрий авантюрист або лукавий обманщик.

Психологи застерігають, що носіння кільця може перешкодити створити сім’ю, побудувати кар’єру або вивести бізнес на нові вершини. Потік енергії стримується. При постійному використанні виникають залежно різного характеру, так як притупляється сила волі.

Хіроманти стверджують, що носити кільця на мізинці не можна тим, чия доля передбачає творчу роботу.

Письменники, художники, музиканти і багато інші повинні віддати перевагу середньому пальцю. Чим довше вони будуть носити прикрасу, тим сильніше буде творча криза.

Маги і цілителі забороняють такий спосіб носіння ювелірних виробів. Особливо це актуально для вагітних та годуючих мам, чий енергетичний потік розділяється на двох. Дівчина може накликати на дитину хвороби або послабити власний імунітет.

Що означає кільце на мізинці

Значення прикраси зводиться до прагнення приховати справжню особистість від оточуючих. Людина прикидається, стає зручним для всіх, але при цьому здатний обдурити і підставити в будь-який момент. Ювелірні вироби на пальцях обох свідчать про прагнення побороти залежність.

Людина, що віддає перевагу носити кільце таким чином, любить кокетувати, брехати, лестити заради вигоди. З ним небезпечно зв’язуватися. Чоловіки з дорогоцінним виробом на правому мізинці не здатні будувати довгострокові відносини. Їм властиво змінювати коханої. Не варто мати справу з партнером по бізнесу, якщо він носить так будь-який ювелірний виріб. Важливо залишатися насторожі.

8003654da2cb7560cea7bb1e857211e4 Що значить кільце на мізинці у чоловіка і жінки

Але є й інша думка, за яким носити кільце на маленькому пальці — до набуття удачі, розвитку ораторських здібностей. Звичайно, має значення і рука, на якій знаходиться прикраса. Носіння на правій означає вміння показати себе з кращого боку, на лівій — сильну інтуїцію.

На правій руці

Письменники, музиканти, актори і люди, орієнтовані на високий прибуток, розміщують кільце на мізинці правої руки. Така звичка широко поширена серед знаменитостей. На думку деяких хіромантів, це говорить про невгамовних поривах, викликані слабкістю характеру, схильності до споживання алкоголю, сигарет або наркотичних речовин.

Права провідна рука — символ влади і підкорення інших. Мізинець грає роль «спокусника». Виріб на цьому пальці показує готовність людини до флірту, відмова від серйозних відносин і прагнення до свободи самовираження.

На лівій руці

Ліва рука спрямована в майбутнє, прикраси на ній — символ прагнення до мети. На мізинці лівої руки воліють кільце ті, хто хоче побороти:

  • розлади харчової поведінки;
  • психічні патології;
  • алкогольну чи наркотичну залежність;
  • негативні риси характеру.

Тонка душевна організація, висока емоційність і нездатність позбутися негативних якостей — все це властиво тим, хто любить носити прикраси на лівій руці.

Сюди можна віднести тих, хто демонстративно порушує встановлені порядки і правила, ігнорує соціальні норми, установки. Робить це виключно з бажання показати себе, привернути увагу.

Цікаві історичні факти

Сучасні зірки, наприклад, Джонні Депп, принц Уельський, Аль Пачіно, воліють носити кільце на мізинці. Така звичка була і у Марлен Дітріх. Зараз це стало ознакою творчої спроможності, але в історії є інші значення.

Обручка — символ вічності, влади, любові і непокори. У XVII–XVIII століттях прикраса на мізинці означало усвідомлений вибір не вступати в шлюб. Жінки могли дати зрозуміти кавалерам про свій сімейний стан або статус.

Стародавні єгиптяни не одягали перстень на мізинець, вважаючи, що це ознака мінливості, і носити прикрасу таким чином здатний тільки зрадник і брехун. Жерці, навпаки, воліли найменший палець, вказуючи на те, що зв’язок з богами дає їм дві особистості.

Лицарі в старій Німеччині носили кільця виключно на мізинці. Найчастіше це були печатки, подаровані коханими. У мусульман коштовність на мізинці була у пророка. Стародавні греки вважали, що це символ вміння спілкуватися з богами, тому подібної почесті удостоювалися тільки служителі храмів.

cb4156574830f407456d467b9b68165a Що значить кільце на мізинці у чоловіка і жінки

Мотиви носіння у жінок і чоловіків

У прикрасах і стилі одягу дуже часто можна помітити відображення особистості. Кільце на мізинці у чоловіка говорить про його готовність до флірту, бажання перебувати у вільних відносини без зобов’язань. Розповідає про його нещирість, непостійністю і брехливості. Такий чоловік уникає серйозних відносин, жадібний, алчен.

Дівчата воліють носити на лівому мізинці прикраси, тільки якщо сумніваються в самовизначенні або відмовляються від творчої діяльності на користь матеріального добробуту, мають проблеми із заниженою самооцінкою. У жінок з таким виробом не виходить побудувати довгострокові відносини і вийти заміж за гідного людини.

Персні на правій руці говорять про бажання припинити існуючу життя, почати новий етап або вирватися з повсякденного існування. Такий виріб накопичує енергію, що при втраті може негативно позначитися на минулому господаря.

Яке кільце носять на мізинці

Маги і хіроманти наполягають, що одягати жінкам золоте кільце на мізинець лівої руки суворо заборонено. Це здатне навіть добру скромницу перетворити в жадібний і брехливу особу. Перстень на правій руці допоможе у вирішенні емоційних проблем, розвитку творчих здібностей.

Чоловіки носять на мізинці персні та печатки, тільки якщо це фамільна коштовність або подарунок коханої людини. Одружені воліють розміщати подарунки від коханок саме на цьому пальці. Срібні кільця на обох мізинцях у чоловіка допоможуть подолати залежність або стримати хіть, жадібність, злість.

8b9baf741744e7d66e406cc8fb48ebc6 Що значить кільце на мізинці у чоловіка і жінки

Астрологи і нумерологи кажуть, що використовувати біжутерію на пальцях Меркурія не можна. Рекомендується вибрати ювелірна прикраса з жовтими або зеленими дорогоцінними каменями. Золоте кільце з діамантами краще придбати для інших пальців. Оберіг «Спаси і збережи» не підходить для мізинця, оскільки не зможе поглинати негативну енергію і захищати власника.

Кільце на мізинці має таке ж двояке значення, як і який одягає його людина. Неоднозначне ставлення до прикраси склалося здавна і збереглося до наших днів. Дорогоцінний виріб на цьому пальці часто вказує на ексцентричну і приховану особистість.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради