Де чоловікові познайомитися з дівчиною для серйозних стосунків

Сексуальна революція XX століття надала людству можливість відкрито говорити про бажаннях. Ти можеш хотіти познайомитися з дівчиною з будь-якої причини. Для сім’ї. Для сексу. Нікуди подіти час. Нікуди дівати гроші. Мотивів може бути кілька, і це здорово ускладнює життя, але це не привід сидіти, склавши руки. Вплутуватися в бій, а там видно буде.

 • Про знайомства в інтернеті: весь світ біля твоїх рук
  • Переваги сайтів знайомств
  • Різноманітність сайтів знайомств
  • Знайомства в соціальних мережах
  • Правила етикету і безпеки

  Де познайомитися з дівчиною: пошук за координатами

  Мотиви можуть бути різні, але розібратися в них потрібно. Хоча б відокремити другорядні від головних. Все-таки різниця між «хочу сім’ю» і «хочу сексу» є. А в цій главі знайдеш поради на всі випадки життя, тому що ми йдемо в ногу з часом і розуміємо, що крім шлюбно-сімейних, є й інші ігри, в які грають люди.

  ТОП-5 місць для знайомств

  • Торговий центр
   Мабуть, саме «рибне» місце нашого рейтингу. Дівчата обожнюють шопінг, і «шопятся» завжди у піднесеному настрої. А піднесений настрій, як шампанське, розв’язує дівчатам мову. Дістати з десяток телефонів після рейду по торговому центру – не проблема.

   Де чоловікові познайомитися з дівчиною для серйозних стосунків

  • Супермаркет
   Жінки обожнюють шопінг в будь-якому його прояві. За продуктами теж ходять «напідпитку» і люблять, начитавшись глянцю, консультувати з питань харчування. Ось тільки не забудь заглянути у її кошик. Раптом там лежить упаковка підгузників. Консультація дитячого харчування тобі, ймовірно, не потрібна.
  • Фітнес клуб
   Ще одне прекрасне місце для знайомств. Вас вже об’єднує спорт, а значить незручних пауз в розмові не буде. Завжди можна поговорити про ефективної стратегії накачування трицепса. А феромони, які виділяють ваші спітнілі тіла, зроблять все інше.
  • Курорт
   Самотня дівчина на курорті завжди бажає познайомитися, незалежно від сімейного статусу. Адже фантазії про курортному романі відвідують голови найбільш цнотливих дівчат. Де, як не далеко від роботи та інших умовностей можна дозволити собі трохи більше.

   Де чоловікові познайомитися з дівчиною для серйозних стосунків

  • Тренінги
   А тут отримаєш доступ до дівчат спрямованим. Плюс загальний інтерес, який зближує. На жаль, тренінги відвідує обмежена кількість людей, що значно звужує коло пошуку. Але як додатковий ресурс – годиться.

  Де не потрібно знайомитися

  Пікапери кажуть, неправильних місць для знайомств не буває. Пікапери кажуть, де побачив гарну дівчину – там і знайомся. А ось і ні. Є одне невдале місце. Це транспорт. Причому будь. Поїздка в громадському транспорті в принципі виводить із зони комфорту. Крім того, у кожної дівчини в багажі мінімум одне знайомство в транспорті з неадекватною. І немає ніяких гарантій, що і ти після слова «привіт» не почнеш мастурбувати.

  Буває, дівчина не налаштована на спілкування в принципі – ПМС, прищик на обличчі або не нафарбована. Такий час потрібно вміти калібрувати. Тому що іноді краще втратити шанс, ніж залишитися в пам’яті прилипали. Прибережи напір для іншого разу, якщо дівчина транслює «не підходь». Попередження може виражатися в чорних окулярах на обличчі, навушники у вухах, ноутбуці в руках. Або вона будь-якою ціною уникає зорового контакту. Не лізь на рожен.

  Де познайомитися для сексу

   Де чоловікові познайомитися з дівчиною для серйозних стосунків

  Повернемося до цілей, які, як і ситуації, потрібно калібрувати. Сім’я – окремо. Секс – окремо. Якщо у пріоритетах секс – ласкаво просимо в клуби. Історично склалося, що туди за серйозними стосунками не ходять, а шукають там яскравих відчуттів і невимушеного спілкування, яке під алкогольними парами легко трансформується в секс. Високі шанси знайти партнера для тілесно-орієнтованого спілкування – на сайтах знайомств. Про них докладно поговоримо нижче. А пікапери кажуть, відвести дівчину в ліжко можна з будь-якої локації. Навіть з бібліотеки. Але це – вищий пілотаж.

  Правила успішного дейтинга

  Зрозуміло, що з бодуна – з перегаром і пом’ятим обличчям – виходити на «полювання» не варто. Про що ще потрібно пам’ятати до того, як відправитися на вулиці міста зривати, як яблука з дерева, номери телефонів?

   Де чоловікові познайомитися з дівчиною для серйозних стосунків

  • Виглядає респектабельно. Будь доглянутим, ввічливим і добре пахни. Жінки знайомляться, порівнюючи. Будеш виглядати краще, ніж її нинішній або колишній – з’явиться шанс. Правило – виходячи з дому, будь кращою версією себе.
  • Знайомся оригінально. Як думаєш, яку кількість хлопців, які намагалися подкатись зі словами «Дівчина, можна познайомитися», отримали від воріт поворот? Якщо в голову нічого не приходить, завжди можна підкупити щирістю: «Привіт. Вибач, що банально, але нічого оригінального в голову не приходить. Ти мені дуже сподобалася, і я хочу з тобою познайомитися».
  • Тисни на «особливість». Ділюся – всі дівчата хочуть бути «особливими». Ось і підкресли її «особливість». Потешь самолюбство. «Привіт. Вибач за настирливість, але я ніколи раніше не бачив таких пронизливих очей. Можу познайомитися з власницею цього особливого погляду?».
  • Допоможи їй. Відмінний спосіб зав’язати знайомство – допомогти відкрити двері, вибрати шланг для душа, врятувати від дощу). Почуття подяки має і зобов’язує. Ось чому менеджери з продажу потенційним клієнтам дарують невеликі презенти. Щоб примусити зробити покупку з почуття вдячності.

   Де чоловікові познайомитися з дівчиною для серйозних стосунків

  • Не форсуй. Не вимагай телефон, ледь привітавшись. Справиш враження ерудованістю та інтелігентністю. Заговори зуби. І тільки потім, на прощання, як би ненароком, немов віддаючи данину традиціям, запитай ім’я і номер. До цього моменту вона вже розслабиться і навіть розпочнеться побоюватися, раптом цей ерудований і інтелігентний незнайомець так і піде.

  Ну а ми переходимо з реальності у віртуальність, яка ні в чому не поступається, а де-то й перевершує (в можливості) світ матеріальних речей і людей.

  Про знайомства в інтернеті: весь світ біля твоїх рук

  Очевидно, що інтернет надає запаморочливі можливості для роботи, відпочинку і навіть влаштування особистого життя. Що стосується особистого життя, для її пристрою віртуальність винайшла сайти знайомств. І нічого кращого не придумала.

  Переваги сайтів знайомств

  Сайти знайомств вже давно розпрощалися з непристойною репутацією. У числі завсідників можна зустріти поважних людей. Тому що всі намагаються йти в ногу з часом. А число тих, хто замовляє візника замість таксі, прагнути до нуля. Але навіть ці диваки навряд чи оскаржать переваги дейтинг-порталів.

  • Мільйони анкет – це багато. Це більше, ніж можна зустріти на вулиці. І всі ці мільйони хочуть познайомитися. Власне, заради цього і зібралися. Чи Не диво.
  • Пошук не обмежений нічим, крім швидкості інтернету. Особистим життям можна займатися в будь-який час і в будь-якому місці, перегортаючи анкети дівчат з різних країн.
  • Можна забути про комплекси і розчинитися у світі розкутого спілкування. Адже так легко зробити перший крок. І можна задушевним розмовою закохати первостатейную красуню.
  • Є час подумати, перш ніж відповісти. На відміну від реальності, де потрібно міркувати швидко і відразу. На сайті знайомств з відповіддю можна почекати.

   Де чоловікові познайомитися з дівчиною для серйозних стосунків

  Звичайно, інтернет багато чого позбавляє. Наприклад, можливості оцінити, чи така гарна дівчина в реальності. Не чавкає за їжею. Не сутулиться чи. І взагалі – вона по той бік монітора. Мінуси є. Але плюси переважують. І один з істотних – різноманітність.

  Різноманітність сайтів знайомств

  Різноманітність – це добре. Різноманітність – значить, на будь-який смак. Хочеш жорсткіше – ось сайти БДСМ. Небайдужий до хлопців – велком на ресурси для геїв. В інтернеті можна ознайомитися при ВІЛ-позитивний статус на порталах, які об’єднують людей з аналогічним діагнозом. Є комерційні платформи, де секс продається за гроші. Є сайти знайомств для віруючих, вегетаріанців, людей з психічними відхиленнями, фізичними недосконалостями. Знайти партнера по духу не проблема при будь-яких життєвих обставинах.

  Знайомства в соціальних мережах

  Що стосується соціальних мереж, сайтів знайомств вони не конкуренти. Хоча переваги мають. Профілі в соцмережах майже завжди реальні, дають більш об’ємне уявлення про людину і надають безліч «зачіп» для спілкування. І все-таки шукати партнера в соціальних мережах – як ходити з поганим зором до травматолога.

   Де чоловікові познайомитися з дівчиною для серйозних стосунків

  Соціальні мережі – місце, де люди спілкуються. Або демонструють соціальну позицію. Або продають. Це багатофункціональний простір, в якому знайомства можливі, але факультативно. Дехто, ймовірно, не проти. Питання – хто. Але простіше не гадати на кавовій гущі, а зареєструватися на сайті знайомств, де 100% людей хочуть познайомитися. З якою метою – інша справа.

  Правила етикету і безпеки

  А цілі бувають різні. І не завжди самі чесні. Можна нарватися на великі неприємності. Наприклад, на «скамера», який під маскою білявої пишногрудої красуні вивудить від тебе потрібні відомості (наприклад, інтимні фотографії) і почне шантажувати. Правда, є два чарівних слова, які захистять від більшості неприємностей. Ці два слова – «не давати». Код банківської картки, адресу проживання, місце роботи, список родичів, гроші – залиш при собі.

  Що стосується етикету спілкування, все – як у звичайному житті. Ти ведеш розмову з живими людьми, тому дотримуйся рамки пристойності.

  • Не забувай вітатися і прощатися. Говори «спасибі» і «будь ласка». Використовуй класичне написання слів замість «ок», «покер», «пжлст». Аналізуй повідомлення на момент однозначності. У віртуальності немає можливості підкреслити потрібний сенс мімікою і жестами. А значить все повинно бути ясно і зрозуміло.
  • Використовуй смайли і інші емоційні графічні символи. Вони допоможуть оживити сухий формат віртуального спілкування. Не зловживай. Велика кількість смайлів дратує 80% інтернет-користувачів.
  • В реальності тільки діти або невиховані можуть «тицьнути» незнайомцеві. У віртуальності – кожен другий. Звичайно, «выкать» ровесниці дивно. Але перш ніж «тицьнути», уточни, чи доречно це: «Ми можемо звертатися один до одного на ти?».

   Де чоловікові познайомитися з дівчиною для серйозних стосунків

  Почати спілкування можеш прямо зараз (до речі, ми можемо на ти?). Заходь на сторінку з рейтингом сайтів знайомств. Вибирай, реєструйся і спілкуйся. А наш сайт поклади в закладки. Безкоштовно ділимося тим, за що «гуру пікапа» беруть гроші. Удачі!

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради