Чому не можна знімати обручку після весілля: прикмети і забобони

З-за символізму і психологічних особливостей людей виробилося багато повір’їв, чому не можна знімати обручку. Адже ця річ символізує єднання люблячих сердець, і у більшості народів має сакральне значення. Подружжя, що дорожать своїм шлюбом, підсвідомо намагаються зайвий раз цей символ із руки не знімати. Крім того – нерідко сам факт відмови носити кільце сприймається як бажання приховати свій сімейний статус, наприклад, перед зрадою.

Чому категорично не можна знімати обручки

Обручка – символ нескінченності. Надіте на пов’язаний з серцем безіменний палець, воно виконує роль символу, скріплюючого подружжя у шлюбі. Також це символ обіцянки, які дали люди один одному при укладенні союзу. Знімати обручку після весілля з езотеричної точки зору – все одно, що відмовлятися від своїх слів. Якщо це зробити, то за прикметами:

  • Шлюб скоро розпадеться.
  • З чоловіком трапиться нещастя або хвороба.
  • Зняв кільце чоловік попадеться на зраді.

З третім пунктом справа не тільки в прикмети та забобони. Загальновідомо, що кільця знімає людина, що не бажає показувати іншим, що одружений/заміжня. Роблячи це, він або вона ризикує бути запідозреним в подружній невірності або у тому, що соромиться другої половини. Такі сварки за деяких обставин можуть довести сім’ю до розлучення.

Думка священиків

Для віруючих християн і мусульман прикмети під забороною. Церква заперечує будь-яку магію і містифікації, а прихильність забобонам вважається гріхом. Саме тому на думку церковників ніякого покарання не буде, якщо знімати обручку або не носити його зовсім.

Що цікаво – священнослужителі ніколи не носять обручок. Своїх дружин вони люблять, але обручки заважають у роботі, наприклад, при проведенні літургії. Крім того, вважається, що священик належить в першу чергу не своєї сім’ї, а Богові, служіння церкви.

В яких випадках дозволено зняти обручку

Неможливо носити обручки постійно, особливо жінкам, які самі займаються домашнім господарством. Традиційні обручки були золотими, але сучасні модні тенденції змінили їх вид. Тому обручка іноді зроблена зі срібла, покрита позолотою, інкрустована напівдорогоцінним або дорогоцінними каменями.

Не вважається поганим вчинком, якщо знімати прикраси за таких обставин:

  1. На ніч, особливо у людей, схильних до набряків. Будь-які прикраси в цьому випадку уповільнюють кровообіг і відтік рідини з області пальця. Згодом таке нехтування здоров’ям призводить до артриту. З-за цього всі прикраси перед сном краще знімати.
  2. Під час роботи вдома або перед прийняттям ванни. Якщо цього не зробити, прикраса зіпсується від води, побутової хімії.
  3. Робота лікарем, масажистом, кухарем і т. д. В цих професіях відсутність кілець на руках – вимога, яку необхідно дотримуватися незалежно від забобонів.
  4. Планується похід до ювеліра, який повинен підігнати кільце за розміром. Якщо людина стала кращою або схуд, його пальці поміняють розмір. При цьому носіння маленького прикраси стає болючим, навіть якщо його вдається надіти. А при носінні занадто великого кільця виникає ризик її втратити.

d33c3c198606ddc1cfc4dda12c141fa4 Чому не можна знімати обручку після весілля: прикмети і забобониКрім цих пунктів, кільця доведеться знімати перед деякими медичними процедурами, наприклад, магнітно-резонансною томографією. У цьому випадку рішення знімати обручку також не є поганим вчинком з точки зору народних прикмет.

Як уникнути поганих наслідків

Якщо прикмета про покарання за зняту обручку лякає людину, йому краще ніколи її не знімати. При цьому потрібно ставитися до аксесуару з належною повагою і берегти його. Прийнявши таке рішення, подружжя уникають сварок з приводу підозр у зраді.

Згідно з прикметами, сімейне благополуччя залежить не тільки від постійного носіння прикрас, але і від умов їх придбання, а також відсутності казусів на церемонії. Щоб життя подружжя була благополучною, весільні кільця слід купувати парою в одному місці, а під час церемонії не можна їх опускати. Також нареченій або вже дружині не можна давати обручальный аксесуар на примірку іншим жінкам – за забобонам, це призведе до майбутніх зрад чоловіка з цією дівчиною.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради