Чорне волосся з білими смужками з боків, внизу обличчя, на кінцях. Фото, кому йде

Чорне волосся часто обмежують своїх власниць експерименти із зовнішністю. Однак багато жінок хочуть освіжити зачіску і при цьому піддати довжину мінімальної травматизації. Зробити це можна, виконавши мелірування з білими пасмами.

Особливості чорно-білого фарбування

c4afc4f04567d5660b50799365f1f264 Чорне волосся з білими смужками з боків, внизу обличчя, на кінцях. Фото, кому йдеПерш, ніж прийняти рішення про зміну іміджу, необхідно враховувати наступні пункти:

 • Таке фарбування не варто виконувати самостійно. Крім того, треба більш уважно поставитися до вибору самого майстра. Рекомендація є особливо актуальною в тому випадку, якщо дівчина раніше фарбувала волосся в чорний колір.
 • Знебарвлення пасм – це дуже складний процес. В даному випадку воно повинно бути кардинальним. Брюнетки мають більш щільною структурою волосся, ніж інші дівчата. Тому з першого разу не варто очікувати великого результату.
 • Окремі пасма не тільки будуть схильні до знебарвлення. Під час процедури їх будуть додатково фарбувати в блонд. Тому необхідно заздалегідь налаштуватися на погіршення якості волосся в цих зонах.

354cd458082069f996c733083ea3d4a9 Чорне волосся з білими смужками з боків, внизу обличчя, на кінцях. Фото, кому йдеЧорне волосся з білими пасмами

Слід зазначити, що майстри виконують модне фарбування і блондинкам. При цьому питання про травматизації структури волосся буде стояти менш гостро. В даному випадку основне полотно фарбують в чорний колір, залишаючи потрібні пасма недоторканими.

Кому йде чорно-біле мелірування?

Чорне волосся з білими пасмами відмінно підійдуть будь брюнетці, незалежно від довжини і стрижки.

40d5b384f2e719cb28da8a430662721f Чорне волосся з білими смужками з боків, внизу обличчя, на кінцях. Фото, кому йдеКому йде чорно-біле мелірування

Спільно з зачіскою майстер підбере ідеальний образ в залежності від локалізації пасм, які можуть розташовуватися спереду, зверху або тільки на кінчиках. Крім того, дівчат, які прагнуть до яскравої запам’ятовує зовнішності, підійде поперечне і зворотне фарбування.

Якщо стрижка коротка, то краще скористатися діагональним способом мелірування. Особливість даного фарбування полягає в тому, що майстер перед процедурою робить не горизонтальний, а вертикальний проділ. Фахівець з хорошим смаком допоможе знайти ідеальне поєднання, підкресливши достоїнства будови обличчя і кольоротипу жінки.

Плюси і мінуси

Переваги Недоліки
Зміна образу. Мелірування допоможе освіжити зовнішній вигляд жінки. Висока вартість процедури. Послуги хорошого фахівця в сукупності з якісними матеріалами зажадають серйозних витрат. До того ж дана процедура вимагає регулярних повторень.
Різноманітність. З допомогою безлічі способів укладання пасом можна щодня змінювати образ і по-різному підкреслювати скульптуру особи. Неможливість виконати самостійно. Якщо жінка все-таки зважитися пофарбувати волосся в домашніх умовах, то зрештою їй доведеться звернутися в салон, щоб виправити ситуацію. Однак пасма після цього будуть більш травмовано.
Можливість замаскувати сивину. Даний ефект можна досягти тільки з досвідченим майстром. Волосся, які піддаються знебарвлення, важко тонувати за допомогою відтінкових шампунів.

Частота пасм

Перед відвідуванням майстра дівчині необхідно вирішити, яку частоту пасм вона бажає отримати в результаті. Слід зазначити, що будь-який варіант фарбування при вмілій роботі фахівця буде виглядати гідно. Однак, існують загальні рекомендації, враховуючи які можна зробити грамотний вибір.

bf23665b54ef936da15bf5166f880ae8 Чорне волосся з білими смужками з боків, внизу обличчя, на кінцях. Фото, кому йдеПоперечний фарбування краще виглядає на жінках з короткими стрижками. В даному випадку часте мелірування допоможе позбутися від ефекту різких кордонів між двома відтінками. Якщо дівчина хоче виглядати більш зухвало, то їй варто вибрати рідкісні прядки. У такому випадку контраст кольору допоможе домогтися потрібного результату.

Поздовжнє мелірування являє собою іншу техніку фарбування. Її відмінність полягає в тому, що волосся для подальшого знебарвлення збирають вздовж особи. Використання в даному випадку рідкісних пасм допоможе зробити акцент на зачісці. Більш часте мелірування створить гарне полотно волосся, контрастні відтінки якого будуть гармонійно переливатися.

Техніка і схема виконання

Чорне волосся з білими пасмами можна виконати за допомогою фольги.

253d348239a7e6d6c59aa5c4d494baed Чорне волосся з білими смужками з боків, внизу обличчя, на кінцях. Фото, кому йдеЧорне волосся з білими пасмами

Під час процедури фахівець дотримується такої послідовності дій:

 • ретельно розчесати волосся та розподілити їх на зони;
 • відокремити необхідні пасма з потиличної сторони;
 • розташувати фольгу під обраної частиною волосся так, щоб матеріал був максимально наближений до кореневій зоні;
 • нанести спеціальний засіб для знебарвлення, а потім добре розчесати прядки;
 • скрутити фольгу спочатку навпіл і після конвертик;
 • повторити даний алгоритм з рештою волосся;
 • почекати необхідний час для того, щоб програма встигла подіяти і змити його;
 • нанести живильний бальзам.

Слід зазначити, що якщо потрібно додатково пофарбувати волосся після знебарвлення, то виконувати процедуру слід в тому ж порядку. В даному випадку представлений стандартний алгоритм. Проте залежно від виду фарбування, його способи теж будуть змінюватися.

Чи можна провести процедуру самостійно вдома?

Повторити алгоритм, який описаний вище, в домашніх умовах досить складно. Тут слід враховувати вихідні дані. Якщо волосся в дівчини чорні, то при їх освітленні одночасно змінюється структура. Вона стає більш пористою і травмованою. Крім цього, у салонах фахівці використовують висококонцентровані кошти.

Це обумовлено необхідністю отримання потрібного відтінку з першої процедури. Результат після такого фарбування виходить стійким. Тому краще проводити процедуру в салоні. В іншому випадку дівчина ризикує зіпсувати колір волосся, скорегувати який буде складно навіть досвідченому майстрові.

Як уникнути пожовтіння локонів

Чорне волосся з білими пасмами належать до складних видів фарбування. Натуральним брюнеткам важко домогтися знебарвлення волосся, яке з часом не придбає жовтий відтінок. Запобігти таку ситуацію можна, підібравши спеціальні засоби.

Серед них слід відзначити наступні:

 • Тонуючий забарвлює складу з оксидом. Даний косметичний препарат володіє високим ступенем ефективності і стійкості. Наносити засіб варто відразу, як процес мелірування буде закінчено. В окремих випадках, для того, щоб підтримувати потрібний відтінок, склад можна використовувати і після.
 • Бальзами з тонуючим ефектом, не містять аміак і перекис водню. Склади таких препаратів відносять до щадним. Вони підтримують результат і не травмують волосся.
 • Шампуні з тонуючим ефектом. Найбільш зручні засоби для підтримки відтінку. Однак використовувати їх у разі мелірування, на відміну від інших видів засобів, які можна наносити локально, досить складно. Мити волосся таким шампунем потрібно довше. Середній час процедури складає 5-10 хв.

Перед тим, як придбати будь-яку з перерахованих вище засобів, рекомендується порадитися з фахівцем, який безпосередньо проводив процедуру фарбування. Він допоможе вибрати найбільш підходящий склад, враховуючи структуру волосся, ступінь його пошкодження, а також самого способу мелірування.

Скільки буде триматися колір

Стійкість фарбування безпосередньо залежить від регулярного догляду. Крім того, використання ефективних засобів теж грає велику роль. Якщо жінка дотримується всі ці умови, то результат буде триматися до тих пір, поки на голові не стануть видні відросле коріння.da1a76740c4dbfa58c9b5124649b3b6a Чорне волосся з білими смужками з боків, внизу обличчя, на кінцях. Фото, кому йде

Як часто слід повторювати процедуру

Чорне волосся, на яких було виконано мелірування з білими пасмами, необхідно фарбувати щомісяця. Даний термін є приблизними і залежить від того, як швидко в дівчини ростуть волосся. Однак якщо майстер використовував техніку, при якій коріння не піддаються знебарвлення, то необхідність повторення процедури може знадобитися тільки через півроку.

8c9b6fb4adeccdb386cfe9155a8daa3e Чорне волосся з білими смужками з боків, внизу обличчя, на кінцях. Фото, кому йдеФарбувати волосся слід щомісяця

При такому способі мелірування отросшая довжина буде деякий час органічно виглядати з прокрашенние пасмами. При цьому зачіска буде видозмінюватися. Однак слід зазначити, що таке фарбування вимагає від майстра виконання складної техніки. Тому процедура буде коштувати дорожче в кілька разів.

Догляд за волоссям після мелірування

Даний вид фарбування не травмує основну частину волосся. Однак структура прядок, які піддавалися знебарвлення, буде пошкодженої. Крім цього, необхідно підтримувати результат, щоб відтінок залишався незмінним.

347c1a16ec422b16c8730629fe3ca57d Чорне волосся з білими смужками з боків, внизу обличчя, на кінцях. Фото, кому йдеТому слід регулярно здійснювати наступні види догляду:

 • Очищення. Дана процедура повинна бути м’якою. Краще використовувати безсульфатные шампуні, які не містять силіконів. Такі кошти будуть делікатно видаляти забруднення з волосся, не травмуючи їх структуру і не змиваючи фарбу.
 • Лікування та відновлення. Для цих цілей слід використовувати спеціальні маски. Важливо відзначити, що необхідно відмовитися від нанесення масел. Незважаючи на те, що вони добре живлять і зволожують волосся, всі масла змивають навіть самий стійкий барвник.
 • Підтримка відтінку. В даному випадку краще скористатися тими засобами, які підбере майстер.

Кому не варто робити

Чорне волосся з білими пасмами виглядають дуже красиво і ефектно, але підходять не для всіх жінок.5234edcbe19fe4b13ff02328e6524554 Чорне волосся з білими смужками з боків, внизу обличчя, на кінцях. Фото, кому йде

Від фарбування в такому сміливому стилі варто відмовитися в наступних випадках:

 • наявність алергічної реакції на компонент, що міститься в засобі, використання якого необхідно під час процедури;
 • волосся піддаються хімічній завивці або раніше пофарбовані хною;
 • дуже пошкоджена структура пасм.

В інших випадках жінка може сміливо вдатися до процедури. Чорне волосся, на яких було виконано мелірування з білими пасмами, виглядають дуже ефектно. Проте слід розуміти, що процедура і подальший догляд вимагають великих грошових витрат, ніж при звичайному фарбуванні. Адже в даному випадку економія може призвести до пошкодження волосся.

Відео про створення темних волосся з білими пасмами

Як нанести світлий колір на частину пасм:

Автор: Катерина Гунькина

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради