Що робити, якщо знайшов хрестик – прикмети, думка священика

Натільний хрест – надійний оберіг для кожної віруючої людини. Ця свята річ насичується енергетикою свого господаря і стає з ним буквально одним цілим, і навіть коли втрачається, ще на деякий час зберігає зв’язок. Але якщо вам довелося знайти хрестик, прикмети вкрай не радять його одягати, і тому є пояснення.

6253a9778f37263f9093ded66da4eb9d Що робити, якщо знайшов хрестик – прикмети, думка священика

Де зазвичай знаходять хрестик і що це значить?

Якщо ви раптом знайшли хрестик, то, згідно з поширеною приймете, краще обійти його стороною. Предмет може нести в собі негатив, який залишився від попереднього господаря.

В той же час думка священнослужителів з цього приводу зовсім інше. Вони стверджують, якщо вам довелося знайти хрестик, переживати не варто, так як ця річ не здатна накопичувати погану енергетику. Православний хрест – це святиня, яка не здатна заподіяти шкоду.

В цілому існує декілька забобонів, які здатні розтлумачити цю ситуацію. А їх тлумачення залежить від того, в якому саме місці ви виявили знахідку.

 • Побачили хрестик, який припадає пилом на перехресті – поганий знак. Зазвичай там його кидають далеко не випадково. Святий хрест могли заговорити, щоб позбутися від будь-якої хвороби або з метою відвести біду. Таким чином, піднявши його, людина забирає все викинуті нещастя на себе.
 • Довелося знайти натільний хрестик у своєму будинку – прикмета радить подумати, як саме він там опинився. Якщо раніше він належав комусь з ваших родичів і просто був забутий – проблем ця річ не накличе. Однак може бути й інша ситуація, коли цей предмет спеціально підкидають в будинок, щоб притягнути біди.
 • Виявили на траві – вас чекають зміни. Прикмета не пояснює, хорошими вони будуть поганими, і який сфери життя будуть стосуватися, але те, що вони відбудуться, це точно.
 • Якщо свята річ лежала на дорозі – готуйтеся до поїздки. Причому це може бути не тільки ділове відрядження, але і візит до далеких родичів.
 • Знайдений в калюжі, обіцяє людині неприємності. Ви опинитеся під прицілом заздрісників і недоброзичливців, які почнуть плести інтриги. Цілком можливо, що ці події тягнуть за собою переживання і сльози.
 • Якщо ви знайшли хрестик на вулиці, то для того щоб нейтралізувати погану прикмету, необхідно зробити наступне: віднесіть знахідку в храм, віддавайте її і залиште там.

  6e6396bf08707adec0348ead57911d4b Що робити, якщо знайшов хрестик – прикмети, думка священика

  Тлумачення в залежності від матеріалу

  Великою удачею вважається знайти хрестик із золота або срібла. Однак таку річ прикмета категорично не рекомендує продавати або міняти на що-небудь. Це свого роду перевірка, і якщо людина все ж таки зважиться віднести хрест, приміром, у ломбард, він проявить таким способом надмірну любов до грошей, що обернеться для нього великими неприємностями. Згідно з повір’ям, його душа буде знищена.

  З іншого боку, вважається, що істиною силою володіють православні хрести, виконані з простих матеріалів, таких як дерево, залізо, мідь і т. п. Однак на тлумачення прикмети це не впливає, і якщо вам довелося знайти такий хрестик, її значення залишається незмінним.

  З якого б матеріалу не була виготовлена святиня, приносити її в свій будинок небажано – у народі кажуть, що в цьому разі людині доведеться все життя замолювати гріхи господаря хреста.

  Що потрібно робити, якщо знайшов чужий хрестик?

  З одного боку, прикмети не радять піднімати знайдений хрестик, особливо якщо він був знайдений на перехресті. Таку річ краще залишити там, де вона й лежала. Однак священнослужителі кажуть, що недобре, коли святиня валяється в пилюці.

  Якщо ви щиро вірите в прикмети і боїтеся накликати на себе неприємності, перед тим як підняти цей предмет його слід перехрестити і прочитати коротку молитву.

  Служителі церкви впевнені, що знайдений хрест є символом прояви Божої милості. І якщо ви залишите оберіг на дорозі, то тим самим занечистіть його.

  Далі можна поступити наступним чином:

  • Повісити на гілку найближчого дерева – можливо, людина, що втратив оберіг, повернеться, щоб знайти його.
  • Якщо ви глибоко віруюча людина, знайдений оберіг варто віднести до церкви і пожертвувати його якійсь іконі.
   Згідно забобонам, випадково знайти хрестик судилося тільки хорошій людині. Прикмета свідчить, що грішник ніколи не виявить у себе під ногами святиню.

  89a60498d29955fb0b68629eb5a2eb61 Що робити, якщо знайшов хрестик – прикмети, думка священика

  Чи можна носити знайдений хрестик?

  Прикмети не радять носити знайдений хрестик. Забобонні люди стверджують, що надягати на себе таку знахідку не можна, інакше доведеться звалити на себе чужі гріхи.

  Однак у цьому правилі є виняток. Священики кажуть, що залишити у себе знахідку можуть нехрещені люди, які тільки збираються прийняти християнство. І тут дуже важливо, щоб на рішення людини, знайшов хрестик, вплинула не прикмета, а щире бажання.

  Як бачите, думки про знайдений хрестику сильно розходяться, і тлумачення прикмети може мати як позитивний, так і негативний зміст. Однак пам’ятайте, що завжди слід налаштовувати себе тільки на хороше. Знайшли хрест – вчините як православна людина і віднесіть його в храм.

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради