Чому не можна давати сіль сусідам – народні прикмети

Можливо, вам траплялося відчувати дефіцит везіння, удачі. І вам не приходило в голову зв’язати це невезіння з тим, що ви дали сусідці трішки солі. Солоний кристалічний порошок – це не тільки символ життя, удачі, сімейного благополуччя, але й потужний інструмент чаклунства. Досвідчений чарівник здатний за допомогою цього продукту і вилікувати, і вбити. Існує кілька пояснень забобони: чому не можна давати сіль кому б то не було. Головне з них: даємо сіль – віддаємо багатство.

da1a94a480463e69bd80938d088c44f3 Чому не можна давати сіль сусідам – народні прикмети

Народні прикмети

Суть народної мудрості: не позичайте сіль сусідам, тому що в противному випадку вони зможуть вам «насолити», «зі світу зжити». Справа не в тому, що ваші сусіди – непорядні люди, а в забобони, які, на жаль, діють з давніх часів по наші дні.

Причини того, чому не можна дати (позичити) сіль сусідам:

 • Після повернення «боргу» безпричинної сварки з сусідом не минути.
 • Віддаючи сіль, ви передаєте безповоротно позитивну енергію, спустошуєте будинок, можете ослабнути духовно і фізично. Солоні кристали здатні накопичувати як негатив, так і світлу енергетику.
 • Якщо ваш сусід не дотримується християнські закони, він може заговорити сіль на хворобу або зробити любовний приворот. На вас обрушаться недуги. Але у цього аспекту є й інша сторона. Хороший близький друг здатний зарядити ваш кристалічний порошок на зцілення, удачу.
 • Поширене вираз «спіймавши облизня» означає несмачну бідну життя, розчарування. Роздаючи, можна залучити безгрошів’я.
 • «Магічний порошок» здатний ображатися, мстити. Якщо ви з легкістю розлучаєтеся з ним, не цінуєте його, то отримаєте натомість багато неприємностей.
 • Не знаючи спеціальних слів або змов на віднімання удачі у людини, можна просто, тримаючи в руках чужу сіль, подумати про бажане. І ви це отримаєте. Але ні що не береться нізвідки – те, що до вас прибуде, у кого-то убуде (а саме у позичальника вам людини).

  Чари солі

  Історія знає часи, коли ділитися цими кристалами було неможливо – вони коштували надто дорого. Хто володів таким скарбом, не бажав його позичати. Цим продуктом не пригощали навіть респектабельних сусідів. Багаті люди, як ніхто інший, не люблять розлучатися зі своїми скарбами.

  01bc749caba41a7cd7e0a1ccebc0649f Чому не можна давати сіль сусідам – народні прикмети

  Отже, сіль – це:

  • оберіг (для дому, родинного благополуччя, людини);
  • накопичувач енергії (негативної чи позитивної);
  • символ багатства;
  • засіб покарання.

  На сіль можна «звести» біду. Для цього нагрійте продукт до коричневого кольору на розпеченій сковороді, потім пересипте в вогнетривку ємність, віднесіть на перехрестя і викинете там. Йдіть додому не оглядаючись.

  А ось усвідомлено творити зло з допомогою солі знаючі люди не радять. Бо магічні кристали повернуть вам назад створені іншим людям труднощі.

  Як уникнути біди

  Щоб уникнути неприємностей ніколи не позичайте сіль. Уміння говорити слово «ні» допоможе вам у цій ситуації і багатьох інших. Якщо людина не планує шкодити вам, він зрозуміє відмова, і не буде ображатися. А якщо образиться – ні нехай, зате ваше благополуччя залишиться у господаря.

  Якщо немає можливості відмовити безпорадною старенькій або дитині, хорошою сусідці у вечірній час, обов’язково візьміть замість символічну плату (втім, увечері категорично не можна нічого давати, виносити і вдома). Навіть однієї копійки буде достатньо, щоб нейтралізувати майбутні негаразди.

  Якщо ж вам колись станеться просити сіль, не забудьте залишити гроші, навіть якщо знає езотерики людина буде відмовлятися.

  Хоча люди іноді відмовляються від плати ввічливості. У будь-якому випадку ваші стосунки стануть більш довірливими.

  Ще порада. Якщо ви незважаючи на всі заборони все ж даєте в борг, не віддавайте її з рук у руки, а поставте тару з солоним порошком куди завгодно і подумки скажіть: «Те, що віддаю, тому не прошу. Моє при мені залишається, твоє з собою забирай. Нехай буде так. Ключ. Замок. Мову. Амінь». Категорично не слід брати назад дану сіль, тому що на неї могли побудувати негативну програму, яку ви відкриєте шлях у своє життя.

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради