Нарощування вій 3D ефектом. Фото до і після, процес і секрети догляду

На ринку б’юті-індустрії набирає актуальності процедура нарощування вій з 3д ефектом. На фотографіях показано результат, який демонструє акуратність виконання і підкреслену форму очей. Замінюючи туш на нарощування, дівчата полегшують собі життя, скорочуючи час на збори.

Суть 3D нарощування вій

Нарощування вій – це спеціальна пореснічное техніка, при якій на свої вії за допомогою професійного прозорого клею накладають по одній війки. Вії бувають різних розмірів, довжини і вигину. При виконанні процедури майстер повинен визначити які вії підійдуть під той чи інший розріз очей клієнтки.

ee618c685baff4ec2a33b61e64381933 Нарощування вій 3D ефектом. Фото до і після, процес і секрети доглядуСуть нарощування вій з ефектом 3D проста.

Нарощування бувають різних видів:

 • класичне нарощування;
 • 2д нарощування;
 • 3d нарощування.

Класика і обсяг

Вії 3д ефект (фото нарощування з об’ємом демонструє переваги даної техніки над класичним методом нарощування) відрізняються від звичайного фарбування тушшю.

Переваги класичного нарощування:

 • Природний погляд.
 • Час процедури 1,5 ч.
 • На одну натуральну вію – одна штучна.

Переваги нарощування 3д:

 • На одну натуральну вію – 3 штучних.
 • Виразний погляд.
 • Час процедури 2-3 ч.

Порівняння технік

В цілому ці два нарощування відрізняються товщиною, довжиною і кількістю війок.

62bf37213986b62803ea686c9bc503c9 Нарощування вій 3D ефектом. Фото до і після, процес і секрети доглядуПорівняння технік

Техніка нарощування вій 2д:

 • Довгі і товсті вії.
 • Об’єм такий же, як у класиці.

Техніка нарощування вій 3д:

 • Великий обсяг
 • Вії довші і помітніше.

Особливості 3d нарощування вій

Вії 3д ефект (фото нарощування наведено нижче) відрізняються певними особливостями від інших технік. Перед процедурою необхідно звернутися до перевіреного майстра, який якісно виконає свою роботу.

 • Особлива клеєння вій.
 • Волосок клеїться, відступаючи 1 мм на натуральних віях від століття.
 • Особливий метод сприяє довгого носіння вій.

Запобіжні заходи і протипоказання

Головне протипоказання при нарощуванні вій — це хронічний кон’юнктивіт, при даному захворюванні не рекомендується відвідувати процедури, де є який-небудь вплив на око і віко. Також не рекомендується відвідувати процедуру нарощування, якщо яблуко очі або повіку роздратовані.

У деяких дівчат можливі алергічні реакції на клей і на самі волоски. Волоски можуть бути натуральними або мати у своєму складі силікон. Якщо при проведенні процедури відчувається дискомфорт, необхідно негайно повідомити про це майстрові.

bd42e27f38b5ae5d7654d206cb46fb17 Нарощування вій 3D ефектом. Фото до і після, процес і секрети доглядуВиди нарощування

Запобіжні заходи або як уникнути неякісну процедуру:

 • Перед тим, як записуватися до майстра, потрібно уважно оцінити якість його робіт по фотографіях або запитати клієнтів, які вже були в нього. Рекомендується звертатися до більш перевіреним майстрам.
 • Для того, щоб після зняття нарощування не залишитися без власних вій, до процедури потрібно ретельно підготуватися. Для зміцнення вій необхідно мазати їх касторовою олією, оскільки вони стануть густіше й сильніше, що сприятливо позначиться при носінні нарощених волосся.
 • Дівчата, які носять окуляри, повинні ретельно підійти до вибору довжини вій. Вони повинні бути середньої довжини і товщини, щоб не торкатися до скла, щоб уникнути уламки і випадання нарощених вій.
 • Після процедури не можна підфарбовуватися штучні волоски тушшю або користуватися косметикою, у складі якої є масло. Подібні засоби роз’їдають клей, який відповідає за довгостроковість вій.

Види нарощування вій

Нарощування вій має різні види і методи технік, найпопулярніші є пучковий і поресничный методи.

Пучковий метод

Пучкове нарощування передбачає собою накладання на одну природну вію відразу кілька штучних. При обсязі 2д використовується пучки з двома війками, при обсязі 3д пучки з трьома віями, при самому великому обсязі використовується пучок з п’ятьма віями відразу.

Поресничный метод

При такому методі на один природний волосок, накладається лише одна штучна вія. На процедурі зачіпається до 95% відсотків волосків.

Які краще?

Пучкове нарощування надає великий обсяг і виразний погляд. Такий метод швидше за все підійде перед важливими подіями і святами, де необхідно виглядати чарівно. Нарощування з поресничным методом зручно для щоденної шкарпетки, тому що при такому методі досягається максимальна природність погляду.

Довжина вій

Чим довше нарощування, тим більше помітний штучно створений образ, тому найчастіше використовується дві довжини штучних волосків. Ближче до носа волоски зменшуються, а до закінчення вони набагато довше. Завдяки цьому нарощування виглядає більш природно. Довжину вій зазвичай визначають по овалу обличчя.

0390ff8dac5c10567d401b8930c564f8 Нарощування вій 3D ефектом. Фото до і після, процес і секрети доглядуФото 3д-ефекту нарощування вій

Форма обличчя Довжина вій
Овальне обличчя Довгі вії
Кругле обличчя Рівномірний розмір по всій лінії росту вій
Ромбовидное особа Середня довжина волосків
Квадратне обличчя Природна довжина вій
Трикутне обличчя Мінімальний розмір вій

Матеріали для 3D нарощування

Нарощування вій 3д – це така процедура, яка вимагає тільки якісних і професійні матеріалів. З-за поганої якості волосків може з’явитися алергія, саме тому необхідно перед процедурою питати у майстри які матеріали при роботі він використовує. Волоски повинні бути максимально наближені до структури людського волосся.

У такій процедурі використовуються знежирювачах, гіпоалергенний клей, закріплювач. Клей перед застосуванням спеціально перевіряють на виникнення алергічних реакцій, в більшості випадків він має прозору структуру. А закріплювач використовується як доповнення на завершальному етапі, щоб добре закріпити вії для довгострокової шкарпетки.

Довжина і форма вигину вій

При виборі вигину важливо враховувати овал обличчя і розріз очей.

c4a9f4e5662ff28e7bae65cca6e61623 Нарощування вій 3D ефектом. Фото до і після, процес і секрети доглядуДовжина і форма вигину вій

Розрізняють кілька видів вигинів:

 • Вигин J – майстри зазвичай називають його «непомітний». Використовується при техніці класика, має практично рівний радіус штучного волоска.
 • Вигин B – практично не відрізняється від звичайних людських вій, у багатьох представниць слабкої статі вигин B можна помітити на рідних віях. Застосовується, коли необхідно зробити зовсім невеликий акцент на очах.
 • Вигин C – проміжне між сильним і зовсім непомітним вигином. Вигин виглядає природно, але також надає певний шарм погляд, є найбільш популярним методом.
 • Вигин D – помітний вигин. Вирішує таку проблему, як нависле повіку. Відразу помітно, що нарощені вії, а не природні.
 • Вигин М – помітний вигин. Підходить власницям з зростаючими вниз віями і створює враження довгих і об’ємних вій.
 • Вигин U – досить сильний вигин. З допомогою нього досягає ляльковий ефект очей.
 • Вигин L – сильний вигин. Підходить для коригування неправильної форми століття, має сильно загнутий кінець, прекрасно личить дівчатам, які носять окуляри.
 • Вигин L+ — сильний вигин. Нейтральне між вигином L і D. Застосовується для розкриття погляду.

Вії 3д ефект (фото нарощування і вигинів для порівняння можна подивитися вище) необхідно підбирати індивідуально з майстром. Але також при виборі параметрів вій, необхідно враховувати довжину. Зазвичай довжина вій варіюється від 5 до 18 мм. найменші вії 5-9 мм, швидше, створюють об’єм, без нічого довжину.

Вії довжиною 10-14 мм є універсальними і найбільш зручними, як при використанні, так і при роботі. І нарешті, вії довжиною 15-18 мм нарощуються на куточки очей, створюючи потрібний ефект.

Додаткові ефекти 3D нарощування вій

При бажанні можна зробити не просто звичайні вії, а додати який-небудь ефект. Найпопулярніші ефекти — це кольорові вії, кольорові кінчики вій і стрази, які кріпляться поверх вій. Такі ефекти підійдуть для різних фотосесій або свят, але з доплатою майстру.

Як відбувається процедура нарощування

Перед процедурою необхідно підготуватися, щоб уникнути неприємних моментів під час нарощування:

 • Не приходити на процедуру з макіяжем і не завдавати занадто жирний крем під очі, так як тканинні патчі, які приклеюють в область очей, можуть неправильно розташуватися.
 • Безпосередньо з майстром вибирається ефект, вигин і довжина вій за бажанням клієнта.
 • Демакіяж і знежирення натуральних волосків.
 • Нарощування штучних волосків.

  b6ac7e6295ac417cffbce3fda37b388a Нарощування вій 3D ефектом. Фото до і після, процес і секрети доглядуПроцедура нарощування

За часом нарощування вій з 3д ефектом може займати до 3 год Після процедури майстер зазвичай робить фотографію, щоб клієнт зміг подивитися роботу зверху.

Як доглядати за віями після нарощування

У середньому нарощені вії тримаються до 2-3х місяців без корекції, при правильному догляді.

Перші доби після процедури не можна мочити вії водою, чіпати і терти їх:

 • За віями необхідно доглядати, щодня акуратно вмиватися, прибираючи з них всю накопичену пил.
 • Необхідно правильно спати. Категорично заборонено спати подушкою в обличчя або на боці, з-за цього вії можуть деформуватися або випасти.
 • Як можна рідше відвідувати лазні і сауни, оскільки при такій температурі клей може розплавитися.
 • Знімати вії самостійно не рекомендується, щоб не зіпсувати натуральні волоски.

Корекція після нарощення вій 3D

Вії з 3д ефектом в процесі носіння аналіз коригування, оскільки деякі нарощені волосся відпадають.

Якщо зробити фотографію століття після кількох тижнів після процедури, можна побачити, як волоски порідшали. Для коригування рекомендується звертатися до майстра, який проводив процедуру, так як потрібно використовувати тільки ті матеріали, які застосовували при нарощуванні вій.

8fcd58584cd375d7d2f7565c39f16359 Нарощування вій 3D ефектом. Фото до і після, процес і секрети доглядуКорекція після нарощення вій

Корекція подовжує час шкарпетки волосків. У такої процедури, як нарощування вій з 3д ефектом, можна відзначити як ряд недоліків, так і достатня кількість плюсів. Якщо порівняти фото нарощування з використанням туші, то різниця очевидна. Але перш, ніж йти на будь-яку процедуру, необхідно знайти хорошого професіонала в б’юті-індустрії.

Відео про 3д нарощування вій

Як відбувається процес нарощування 3д вій:

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради