Як залучити хлопця: 10 порад

Він чоловік твоєї мрії, і ти його любиш. Тобі хочеться, щоб він був поряд з тобою, але, на жаль, його немає. Тому шукаєш інформацію, як привернути увагу хлопця, який тобі дуже подобається. Ти готова робити все можливе, щоб він відповів взаємністю, але тобі здається це величезною проблемою.

Не поспішай опускати руки, адже у тебе просто немає достатньо знань, як це правильно зробити. У цій статті не обговорюється жіночий пікап, а розглядаються надійні поради, які допоможуть залучити чоловіка. до того ж цих порад може слідувати будь-яка дівчина.

Для початку хлопця, чоловіка треба зачарувати, захопити. А от як це зробити, знає далеко не кожна дівчина. Тому в гонитві за ідеальними відносинами», звичайно, потрібно вдаватися до певної стратегії — жіночої. Про яку, мабуть, не всі дівчата знають, але застосувати в силах будь-яка!

4 основних правила, як привернути до себе хлопця

Зовнішність
Перше, з чого варто було б почати з себе самої. А саме зі своєю зовнішності. Не дозволяй своєму увазі підводити тебе. Адже зовнішність може змусити тебе виграти або програти, коли справа доходить до влюбления. Щоб змусити хлопця зацікавитися тобою, тобі потрібно бути презентабельною, тобто дівчиськом вищого класу.

Останнім часом акцент ставиться на природності, доглянутості і природною красою. Адже навряд чи хлопець твоєї мрії: гарний, здоровий, спортивний, зверне увагу на дівчину, яка на відміну від нього за собою не слідкує. І тут треба розуміти про існування тонкій грані.

У бажанні підкреслити свої природні дані або гідності своєї зовнішності, головне не перестаратися і не стати таким собі «розцяцькованих пугалом».

c47262b5b9f8c9c44f73d6d108995d72 Як залучити хлопця: 10 порад

Справжні хлопці, чоловіки дійсно оцінять лише натуральну красу, твою природність і охайність. Тому скажи «ні» облупившемуся лаку на нігтях, давно відросло коріння волосся, м’ятою сорочці і брудному взутті.

При цьому пам’ятай: доглянутий, акуратний вигляд — запорука твого успіху, щоб закохати в себе хлопця який тобі подобається! Якщо він побачить конкуренцію, що інші хлопці милуються тобою, а не хтиво дивляться, це зачепить його серце.

Так як чоловіки надзвичайно конкурентоспроможні, коли мова заходить про залицяннях за жінками.

Так до речі, запам’ятай, сексуальна привабливість, не обов’язково означає обтягування тіла або його надмірна нагота. Джинси і футболка з розпущеним волоссям, спідниця і блузка з красивою укладанням волосся можуть бути настільки ж сексуальними

Поведінка
Але щоб закохати в себе чоловіка, потрібно ще й правильно себе з ним вести. Багато дівчат вважають, що найкраще в такому випадку кокетувати, стріляти очима.

А багато і зовсім забувають про манери, почавши вульгарно сміятися чи зухвало себе вести у його присутності. Чекаючи, можливо, що саме так звернуть на себе заповітне увагу протилежної статі.

cbf86c15a08282eeb191391ae3073be0 Як залучити хлопця: 10 порад

Немає сумнівів, такою поведінкою найпростіше притягнути на себе увагу, але якого роду? Жоден стоїть чоловік не купиться на таку фальш.

Посміхайся і смійся
Особливо коли ти працюєш над тим, як знову закохати в себе хлопця. Де посмішка — важлива деталь цієї стратегії. Так як чоловіки ніколи не можуть протистояти милій посмішці. Зазвичай вони люблять дівчат з почуттям гумору, які завдяки усмішці і сміху можуть змусити їх відчувати себе добре.

Тому хочуть вразити дівчину своїми смішними, героїчними історіями, анекдотами, жартами. І якщо тобі вдасться бути для твого обранця не лише доброзичливою, але й тієї кому приємні його жарти, то він полюбить тебе за це.

Отже, вчися сама розповідати йому приємні історії і не бійся сміятися. При цьому пам’ятай, що не слід перестаратися і виглядати коміком. Приємно мати справу з дівчиною веселою і товариською, але дуже небагато чоловіки погодяться на стосунки з жінкою коміком.

Крім того, не бійся показувати своє неприйняття дурних або вульгарних жартів. Адже, на думку чоловіків, жіночий сміх над подібними «шутенками» — це ознака її «порожнечі» і недалекість.

4e12abcc6b20a5fa01aee055e348b4c7 Як залучити хлопця: 10 порад

Дотримуйся моральних принципів
Хороша мораль — це необхідність, щоб переконати хлопця любити тебе. Ніхто не хоче мати щось спільне з тією, кому можна довіряти. Чоловіки люблять жінок, які знають собі ціну.

Але вони зневажливо ставляться до тих, хто легко дозволяє іншим «умовити себе не щось велике». Тобі може здатися правильним шляхом, щоб закохати і утримати свого обранця, не відмовивши йому в інтимній близькості, але це спочатку провальна стратегія.

Чоловіки — мисливці, тому «жіночу сексуальну доступність» вони вважають ознакою відчаю. Замість цього дозвольте йому насолоджуються гострими відчуттями «погоні». Так він буде шанобливо ставитися до тебе. А це значно збільшить твої шанси закохати в себе потрібного хлопця.

Як підкорити серце чоловіка-мрії своєю поведінкою? Вибравши правильну стратегію з 10 правил, розглянуту нижче, який тобі треба бути, а яке не варто.

10 способів як можна привернути до себе увагу хлопця

Тобі не потрібно кардинально змінювати себе або прикидатися дурною, щоб хлопцеві відчути себе комфортно поруч з тобою. Якщо дійсно хочеш закохати його, то потрібно постаратися зрозуміти чоловічий розум, а потім використовувати це в своїх інтересах.

Як привернути увагу вподобаного хлопця за 12 хвилин

У цьому відео ви дізнаєтеся методику, яку розробили психологи для залучення до себе чоловічої уваги. Рекомендуємо подивитися!

Якою треба бути

1. Природною. Важливо бути собою з самого початку, а не кимось іншим, коли мова йде про особистість і характер. Якщо прикидатися, намагаючись не бути собою, це означає вказувати хлопцю що тобі не комфортно з власним «я».

Багато хлопці легко помітять цей недолік і швидко втомляться з’ясовувати, хто ти насправді, що тобі дійсно подобається, і коли ти буваєш щирою. Чоловікові треба бачити, яка ти є насправді. На актрис він зможе подивитися і по телевізору, а поруч повинна бути справжня жінка, яку він знає!

2. Цікавою. І нехай він буде цікавий для тебе. Уважно вислуховуй чоловіка, поцікався тим, що подобається йому. Можливо, у чомусь-то ваші інтереси співпадуть, а це дозволить більше часу проводити разом.

7e655eee35eee5e0fe6d20caf0196705 Як залучити хлопця: 10 порад

3. Жіночною. Не забувай, що в першу чергу ти жінка. Не варто повністю підлаштовуватися під чоловіка, заявляючи, що футбол, рибалка і хокей — це те, чим ти грезишь все життя.

4. Поважай свого чоловіка. Приймаючи важливе рішення або потребуючи допомоги, звернися саме до свого чоловіка. Тоді він відчує те, що ти як жінка поважаєш його думку і цінуєш його підтримку.

5. Впевненою. Впевненість — це ключ того, як швидко закохати в себе хлопця і неважливо в школі це або заново закохати свого колишнього. Безсумнівно, тобі доводилося бачити, як деякі дівчата грають роль таких безпомічних жертв, але насправді що чоловіків на живця.

Придивися, ці, здавалося б, безпорадні, «нужденні» душі розставляють свою пастку з упевненістю і точністю. Інакше не можна. Без впевненості ти ризикуєш залишитися ні з чим.

Тому, подумавши стратегію влюблению в себе молоду людину, дій впевнено. Чітко знаючи, про що говорити і як поводитися.

Якої не варто бути

1. Занадто відкритою. Не варто з перших же хвилин спілкування намагатися розповісти все про себе. Те, що ти сприймаєш як знак довіри, чоловік може розцінити як звичайну жіночу балаканину. Всьому свій час! Дай хлопцеві шанс самому дізнатися тебе, самому завоювати твою увагу, довіру, а разом з тим і твоє серце.

2. Легкодоступною. Можливо, це зажадає деяких зусиль, особливо якщо чоловік дуже подобається. Але все ж не варто зриватися до нього при кожному випадку, скасовуючи всі свої справи і плани. Чоловік, який за своєю природою є завойовником, швидше за все такою вічною «самовіддачі» не оцінить.

Є ризик назавжди залишитися просто хорошими друзями. Але якщо дати йому трохи скучити за «твоєму» присутності, можливо, це спонукає його зробити довгоочікуваний перший крок.

3. Занадто нав’язливою. Не варто також контролювати хлопця у всьому, набридаючи дзвінками і смс. Цього не любить ніхто, ні чоловіки, ні жінки, чи не так? Так навіщо без зайвого приводу турбувати і дратувати свого хлопця?

Відчуття постійного жіночого контролю і недовіри тільки налякає твого обранця. І тоді інші дії того, як закохати в себе хлопця в школі будуть марні.

371086cc6579bc0a5e6ef615548a3f35 Як залучити хлопця: 10 порад

4. Грубою. Чоловіки швидко усуваються від грубих або зарозумілих жінок. Якщо вести себе з іншими зарозуміло, неважливо де — це дати хлопцеві привід задатися питанням «а що буде далі, якщо вона вже зараз так себе веде»? Після чого він постарається красиво самоусунутися.

5. З усім завжди приголосної. Сумісність дуже важлива в щасливих відносинах. Але ти не завжди зобов’язана погоджуватися з тим, що твій обранець каже, робить або що хоче зробити.

Деякий обґрунтоване незгоду, підкріплене вагомими аргументами, може змусити його набагато більше поважати твою думку. Пам’ятай, всім нормальним чоловікам подобаються стосунки з розумною дівчиною.

Висновок

Отже, розглянута психологія як закохати в себе хлопця не така вже складна задача, як може здатися. Самовдосконалюйся, розвивайся, спілкуйся з різними людьми, дотримуйся правил і можливо, сама не помітиш, як кохання всього твого життя виявиться поруч. А якщо ні — дій! І вже зовсім скоро відчуєш себе коханої!

А ви знаєте 100% спосіб не тільки привернути до себе увагу, але й сприяти тому, щоб у хлопця з’явилися серйозні почуття до вас? Тоді вам буде цікаво подивитися це відео.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради