Стрижки на дуже короткі волосся для жінок, з чубком і без. Фото модні ультракороткі

Дуже коротке волосся можна оформити в модну стрижку, яку при допомозі укладання легко адаптувати до будь-якого заходу.

Кому йдуть ультракороткі стрижки?

Короткі стрижки, ледь прикривають вуха, йдуть не всім.

Перш ніж зважитися обстригти довгі локони, варто знати кілька особливостей коротких зачісок:

 • Відсутність локонів, що обрамляють обличчя, переносить акцент з волосся на шкіру і риси обличчя. Будь почервоніння при збентеженні, прищі, нерівності відразу стають центром уваги. Підкреслює стрижка і нечіткі форми особи. Навіть ледь намітився другий підборіддя не вислизне від поглядів оточуючих.
 • Окремою особливістю коротких стрижок варто виділити їх не поєднання з довгим носом.
 • Зайва худоба у поєднанні з короткою стрижкою, всупереч очікуванням, може позбавити дівчину жіночності. Недолік округлих форм, при короткому волоссі, нічим не компенсується. Незграбність особи допоможе приховати рвана лінія зрізу.
 • Ультракороткі волосся при повноті виглядають недоречно, голова візуально здається непропорційно малою, порівняно з тілом. Коротка та повна шия, не прикрите волоссям, візуально стає ще більше і коротше. Щоб скорегувати всі подібні недоліки, варто вибрати форму стрижки з великою кількістю филировки на скронях і додатковим об’ємом на маківці.
 • Стрижка вимагає ретельного догляду за собою, це стосується в рівній мірі волосся і шкіри обличчя. Часто дівчата вирішуються на коротку стрижку в цілях економії часу, але це не вирішення проблеми. Щоденне миття голови і укладання необхідні для доглянутого вигляду. Повна відсутність макіяжу так само неприпустимо, за винятком дівчат, чия шкіра і ідеальні риси від природи.
 • Коротка стрижка витягає овал обличчя. Навіть гарне обличчя можна зіпсувати невдалої формою зачіски. Віддати перевагу варто ультракороткій формі з акцентом на скронях.
 • Стрижка дуже вимоглива до лиця, але абсолютно не обмежена структурою і формою волосся. Єдина складність – дуже кучеряве волосся, які, без щоденного випрямлення, можуть пушіться і перетворювати власницю в кульбаба.
 • Ультракороткая стрижка, незважаючи на всі особливості зовнішності, може стати єдиним оптимальним виходом для дівчат з дуже рідкісними, або пошкодженими невдалої фарбуванням волоссям. Дотримання технології виконання додасть тонким пасом візуальний обсяг і здоровий вигляд.

  b20db6e15a2ca4eff270bb6e85eb6ce8 Стрижки на дуже короткі волосся для жінок, з чубком і без. Фото модні ультракороткіСтрижки на дуже коротке волосся

Стрижки на дуже короткі волосся досить специфічні.

Є кілька способів визначити, чи піде коротка стрижка дівчині, не обстригаючи волосся:

 • Метод розроблений відомим стилістом Джоном Фріда, згідно з яким необхідно орієнтуватися на довжину відрізка між крайньою точкою підборіддя і мочкою вуха. Якщо ця величина становить менше 57 мм – можна сміливо обстригати волосся. В іншому випадку варто зупинитися на більш довгих варіанти зачісок.
 • Інтернет симулятори. Існує безліч програм, які дозволяють приміряти на себе різні образи. Досить зробити якісне фото із зібраними на верхівці волоссям і завантажити програму.

Не тільки форма і риси обличчя впливають на вибір стрижки. Варто орієнтуватися і на власний стиль.

Короткі зачіски підуть яскравим, впевненим у собі дівчатам, який вміє органічно поєднувати жіночність і зухвалість. Ультракороткая довжина актуально виглядає і в діловому, і в романтичному стилі, але остерігатися такої зачіски варто любителям спортивного одягу, або близькою до чоловічої. Таке поєднання може позбавити володарку жіночого шарму.

Переваги і недоліки дуже короткою жіночої стрижки

Переваги Недоліки
 • Спрощений догляд за волоссям.
 • Простота укладання.
 • Підкреслюють достоїнства особи і, частково, приховують недоліки.
 • Мають достатню різноманітність укладок.
 • Коротка стрижка значно омолоджує.
 • Стрижка вимоглива до форми і рисами особи
 • Потребує постійного догляду
 • Необхідна часта корекція, в залежності від росту волосся – кожні 30-60 днів.
 • Щоб повернути довгі локони, знадобиться велика кількість часу.

Популярні жіночі стрижки на дуже короткі волосся із чубчиком і без

Для втілення в життя мрії про короткій стрижці варто ретельно вибирати майстра. Стиліст повинен володіти великим досвідом у створенні коротких стрижок, розвиненим просторовим мисленням і безперервної тягою до самовдосконалення. В такому випадку майстер підкаже оптимальну форму і реалізує ідею з урахуванням всіх особливостей зовнішності.

Існує безліч форм зачісок з мінімальною довжиною волосся, найбільшою популярністю користуються такі варіанти:

Піксі з короткою і довгою чубчиком

Головна відмінна риса стрижки – укорочений потилицю і віскі в комбінації з подовженою верхівкою. Стрижка добре виглядає на володаркою худого овального або котячого особи з дрібними рисами. Піксі вимагає наявність макіяжу, без якого стрижка втрачає яскравість і привабливість. Віддають перевагу короткій зачісці дами різного віку.91d3a66dcc585e89a912ef14df152cc7 Стрижки на дуже короткі волосся для жінок, з чубком і без. Фото модні ультракороткі

По густоті волосся зачіска не має обмежень, але остерігатися коротких волосся коштує власникам дрібних кучерів.

В залежності від окремих структурних елементів виділяють наступні види Пікс:

 • Стрижка з косою чубчиком – підійде круглолицим дівчатам.
 • Піксі на рідкісних волоссі – за рахунок додаткового обсягу в області верхівки волосся виглядають здоровими і густими.
 • З поголеними скронями – назва говорить сама за себе. Скроневі частини можуть бути коротко выстриженными.
 • Каскадний варіант – передбачає шаруватість стрижки, локони зістригати драбинкою, шия залишається відкритою, а вуха частково покриваються волоссям. Застосовується градуювання.

Завдяки різноманіттю укладок стрижка пікс актуальна на будь-якому заході і шикарно виглядає з кожним стилем одягу.

Ірокез

Стрижка ірокез характеризується наявністю «гребінця» з волосся, який проходить через всю голову. Скроневі області можуть выбриваться під 0, або максимально коротко состригаться.dd3c96043fc8465adf44c13bb35fdba3 Стрижки на дуже короткі волосся для жінок, з чубком і без. Фото модні ультракороткі

Стрижки на дуже короткі волосся стилю ірокез, в залежності від довжини верхівки та способу оформлення скроневих часток поділяють на такі види:

 • Класична форма – являє собою вузьку смугу від лоба до потилиці, покладену у вигляді гірського хребта. Волосся по обидві сторони укладання максимально збриваються.
 • Квифф – подовжений варіант ірокеза. Особливість такої стрижки в різноманітті способів укладання, в числі яких варіантів числиться боб, що дозволяє змінити зухвалий образ на офісну стрижку і назад без послуг стиліста.
 • Односторонній ірокез – форма стрижки з єдиним виголеним скронею, укладається як асиметрична стрижка на один бік, або сторчма. Добре підходить тим, хто хоче приховати тимчасову втрату волосся на певній ділянці з наміром відростити повну довжину локонів.

Виконується ірокез на густе волосся будь-якої структури. При вмілому зверненні навіть кучері можна правильно укласти в зухвалу зачіску.

Класична форма стрижки відкриває обличчя, тому вимагає правильності рис власниці, але інші варіації здатні приховати дрібні недоліки, як квадратне обличчя або виступаючі вилиці. Найчастіше ірокез віддають переваги молоді дівчата. Він непогано виглядає в повсякденному житті, при правильно підібраному образі і макіяжі.

Гарсон

Гарсон дуже схожий на стрижку пікс і відрізняється, головним чином плавністю ліній і більш окресленим краєм. Зачіска передбачає збільшений обсяг у верхній частині потиличної зони і на маківці в поєднанні з максимально вистриженою зоною біля шиї і на скронях. Гарсон допускає помірна кількість филировки.7e4a8e26afe1a1a8b6426814c3e31830 Стрижки на дуже короткі волосся для жінок, з чубком і без. Фото модні ультракороткі

Розрізняють наступні варіації такої стрижки:

 • Класична – з чіткими і рівними контурами. Філіровка застосовується мінімальна, а довжина волосся не перевищує 8-9 див.
 • Ультракороткая – характеризується максимально чіткими контурами без филировки. Виконується найчастіше з короткою чілкою дугоподібної форми.
 • Подовжена – волосся можуть досягати 15-17 див. Допускається рясна філіровка і рвана лінія зрізу. Часто, на додаток образу, виділяється косий чи прямий чубчик.

Гарсон чудово виглядає на незграбних осіб тендітних дівчат. За станом та структурою волосся обмежень немає, але дуже кучеряве волосся доведеться регулярно укладати. Найчастіше Гарсон вибирають прихильники активного способу життя, дівчини, що вдало поєднують жіночність і пустощі.

Шапочка

Характерна особливість стрижки – значний обсяг в області шиї, потилиці. Обов’язковий атрибут шапочки – густа чубчик. Верхня частина шиї стрижеться максимально, залишаючи 1-2 див. Вуха частково прикриті, або відкриті повністю. Стрижка універсальна і підходить дівчатам всіх віків. Обережною при виборі шапочки варто бути жінкам з тонкими і рідким волоссям.d838ca64c7ee476ee8ae5f233dd9bdd8 Стрижки на дуже короткі волосся для жінок, з чубком і без. Фото модні ультракороткі

Шапочка – стрижка спортивного стилю, але органічно виглядає і в романтичних або ділових образах завдяки варіантів укладання.

Унісекс

Безстатеві стрижки являють собою точні, або злегка змінені чоловічі стрижки. Вони в однаковій мірі здатні підкреслити мужність молодої людини і жіночність леді. Андрогенна зачіска до лиця не кожній дівчині, бажано володіти середнім або мініатюрним статурою, овальним обличчям з правильними рисами.

Структура і густота волосся не обмежені, але дуже кучеряве стрижки вимагають додаткового догляду. Зачіска підходить до будь-якого стилю одягу.

Їжачок

Стрижка в самої сміливої варіації, довжина волосся при якій не перевищує 3 див. Йде така форма тільки дівчатам з ідеальними рисами обличчя і правильною формою черепа. Не має обмеження за віком, але найчастіше перевагу дуже коротким їжачку віддають молоді дівчата, прагнучи виділитися. Добре поєднується з будь-яким стилем одягу. Класична форма стрижки не вимагає укладальних засобів.12d14fea14638d8494584ffd7e7f2e4f Стрижки на дуже короткі волосся для жінок, з чубком і без. Фото модні ультракороткі

Варіація зачіски з додатковим об’ємом на маківці, який формує «голки» потребує більшої уваги власниці. Подовжений ділянку необхідно обробляти стайлінгом для підтримки правильного (стирчить) виду.

Стильно виглядає їжачок з чубком, яка забезпечує різноманітність укладок, хоч і не дуже велика.

Томбо

Один з варіантів стрижки, яка підходить і чоловікам і жінкам в рівній мірі. Виконується на короткі (3-4 см) або середні (5-7 см) волосся, максимальна довжина верхнього соя пасм – 17 див. стрижка Виконується на основі пікс або боб, з привнесенням основних характерних рис – асиметрії і рваних країв. Локони верхівки і скронь мають різну довжину.

Стрижка підходить дівчатам різного віку, вдало виконаний Томбо може добре виглядати і на жінок за 50, істотний візуальний ефект омолодження сприяє поширенню такого екстравагантного вибору. Завдяки великій кількості филировки й нерівності краю, стрижка однаково добре виглядає на тонких і густих волоссі.fe82198f808ad92a8af79fb904d7fb19 Стрижки на дуже короткі волосся для жінок, з чубком і без. Фото модні ультракороткі

Так само не важлива форма обличчя, адже правильна укладка і чека здатні приховати будь-які недоліки зовнішності.

Квадратне й кругле обличчя набуває правильні пропорції з збільшеним прикореневих обсягом, боковим проділом і скошеної чубчиком. Томбо поєднується з будь-яким стилем одягу, особливої уваги потребує поєднання стрижки зі спортивними речами. З чоловічим гардеробом і відсутністю макіяжу є висока ймовірність втрати жіночності в образі.

Стиль мілітарі

Мілітарі – це чітка і проста в догляді стрижка, яка підійде зайнятим дівчатам, або жінкам – військовим, коли довгі коси неприпустима розкіш. Щоб укласти таку стрижку, досить провести рукою по волоссю, в особливих випадках можна використовувати гель або віск для прикореневого об’єму локонів.

Простота догляду обумовлена технікою виконання, яка передбачає мінімальну довжину на потилиці та скронях, в поєднанні з видовженими пасмами верхівки. Завдяки своїй універсальності, військова стрижка доречна на будь-якому заході. Краще всього виглядає зачіска на тендітних або спортивних дівчат з симетричними рисами обличчя і правильним черепом.

Зоряні ультракороткі модні стрижки в 2019 році

Стрижки на дуже короткі волосся в моду вводять зірки світового рівня кіноіндустрії та естради, над образами яких працюють видатні стилісти. Але серед вдалих рішень нерідко трапляються і промахи.41a0a7c23db305cfa5743d23755f05a0 Стрижки на дуже короткі волосся для жінок, з чубком і без. Фото модні ультракороткі

Успішні перетворення зірок:

 • Яскраві блондинки Голлівуду — Ешлі Сімпсон і Камерон Діаз, не змінюючи платиновому блонду, віддали перевагу новій версії асиметричного боб-каре. Асиметрична укладання і довжина до підборіддя надали їх зовнішності унікального шарму і омолодили образ.
 • Вікторія Бекхем зупинила вибір на вкороченому бобі. Зачіска ідеально підходить до рисам обличчя і фігуру Вікторії. Подовжені передні пасма до лінії підборіддя з контрастним фарбуванням вигідно розставляють акценти.
 • Дженніфер Лоуренс, офіційна особа будинку Діор, постала перед публікою з зухвалою стрижкою пікс. Зміна способу виявилася вдалою, на дівчину посипалися нові пропозиції продюсерів.

Невдалі експерименти:

 • Крістен Стюарт останнім часом віддає перевагу короткій стрижці – їжачкові. На незграбну обличчі актриси зачіска виглядає агресивною, позбавляючи дівчину притаманною їй жіночності.
 • Кейт Хадсон обстригла довге волосся практично під нуль. Зроблено це було заради ролі у фільмі «сестра», але експерти визнають рішення невдалим. Квадратне обличчя актриси набуло мужоподібні риси.

Стрижка будь-якої форми буде виглядати чудово при вдалому виконанні. Не варто лінуватися при виборі стиліста, адже відросте дуже коротке волосся мінімум через 3 місяці, іноді невдалий експеримент не вдасться приховати до півроку.

Відео про ультракоротких стрижки для жінок

Як стригти короткі жіночі стрижки:

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради