До чого свербить права брова — тлумачення прикмети по днях тижня

Брови здавна вважалися предметом гордості і взірцем людської краси. Вони здатні підкреслити виразність очей, надати їм особливу чарівність. Наші пращури були мудрими. Вони вважали праву частину тіла світлою, тому сприймали лише у позитивному ключі все, що з нею пов’язано. Брови – така частина тіла, яку людина може чесати абсолютно неусвідомлено. Так, якщо турбує ліва брова, то не потрібно чекати хороших звісток.

До чого свербить права брова

Брови тісно пов’язані з емоційною сферою. Коли людина сумує, сердиться або радіє, то його брови постійно змінюють своє положення, перебувають у русі. У самому загальному випадку свербіння в області правої брови говорить про необхідність прийняти позитивні зміни в житті. Це означає, потрібно перестати боятися зробити неправильний крок і зважитися на більш серйозні зміни.

d31e8bf6cd97ff85921d6f0cf019c0d6 До чого свербить права брова — тлумачення прикмети по днях тижня

Іноді наполегливий свербіж, пов’язаний з тим, що вам незабаром доведеться приємне знайомство, яке має всі шанси перерости в серйозні стосунки. Права брова — позитивний символ. Для жінки цей ознака обіцяє щасливе заміжжя, а для хлопців — одруження по любові. У будь-якому випадку настануть сприятливі зміни, чого б вони не стосувалися: побуту, сім’ї, кар’єри, підвищення по службі.

До чого свербить права брова по днях тижня

Щоб тлумачення було більш точним, корисно звертати увагу на те, в який день тижня відзначається нестерпний свербіж. Як правило, це дозволяє зрозуміти деякі особливості життєвих пріоритетів.

У понеділок прояви свербіння в області правої брови зазначаються до якогось вигідного пропозиції. Можливо, вам запропонують підвищення по службі або ви познайомитеся з приємною людиною. У більшості випадків це радісна подія.

Якщо нав’язлива симптоматика турбує у вівторок, значить, ви чудово проведете час в компанії людей, близьких по духу. Це чудова новина, що піднімає настрій.

У середу варто подбати про те, щоб зберегти на весь день радісний настрій. Позитивні події почнуть відбуватися, немов за помахом чарівної палички. Можливо підписання вигідного договору, який вирішить багато фінансові проблеми.

Якщо права брова свербить в четвер, у всіх справах буде супроводжувати успіх. Цілком ймовірно скласти складний іспит на відмінно, навіть якщо немає впевненості в достатньої підготовки. Це той час, коли ризики виправдовуються: можна сміливо грати в казино і робити великі ставки.

У п’ятницю поява свербежу теж свідчить про благополучному результаті будь виниклої ситуації. Головне, з готовністю брати все нове, намагаючись ні від чого не відмовлятися.

Добрим знаком вважається, якщо свербить ліва брова і в суботу. Ви зможете завершити розпочаті проекти і спокійно провести поруч з близькими людьми.

У неділю прикмета обіцяє загальну удачу, яка пошириться на всі сфери життя.

Свербить права брова у дівчини чи хлопця

Треба визнати, що представниці прекрасної статі більш трепетно ставляться до різним прикметам. Для них дуже важливо відчувати себе впевнено в будь-якій ситуації. Цілком можливо, що відбудуться наступні приємні події:

 1. Цікава зустріч, яка призведе до приємного знайомства. Потрібно бути готовою познайомитися з привабливим супутником, в якому зацікавлять як зовнішні дані, так і внутрішні якості. Якщо свербить права брова, треба радіти.
 2. Про дівчину хтось поширює втішну інформацію. Іноді подруги занадто багато говорять один про одного, тим самим привертаючи увагу до конкретної особи.
 3. Жінка скоро стане матір’ю або почне цілеспрямовано готуватися до настання вагітності. Якщо ви давно мрієте про дитину, це зайвий привід задуматися про правильність прийнятого рішення.
 4. Наявні розбіжності з родичами успішно вирішаться. Ви побачите вихід з положення, що створилося, зможете намацати грунт під ногами.
 5. Хтось привітає вас з особистим святом і піднесе дуже цінний подарунок. Згадайте, про що мріється найбільше – того і слід очікувати в якості приємного презенту.

17c9a3b922192d610adb4e89b0653e81 До чого свербить права брова — тлумачення прикмети по днях тижня

Що стосується чоловічої половини людства, то тут можна відзначити наступні зміни:

 1. Відбудеться незаплановане підвищення по службі. Ймовірно, це станеться так несподівано, що молода людина не буде готовий до тих змін.
 2. Знайомство з прекрасною дівчиною, яка переверне уявлення про життя, стане для хлопця новим змістом.
 3. Поліпшення фінансової сторони життя: знайомий поверне борг чи вдасться влаштуватися на нову цікаву посаду.

Що значить прищ на правій брові

Людям часто доводиться стикатися з необхідністю звільнятися від висипань на шкірі. Якщо пояснюваних причин для виникнення прищів немає, значить, треба розглядати метафізичні підстави.

 • Придбання речі, про яку давно мріяла. Не варто лякатися і хвилюватися, якщо прищик довго не проходить. Ймовірно, доля підготувала вам розкішний подарунок.
 • Подолання фінансової кризи. Якщо вас довго переслідували невдачі, то ці проблеми скоро закінчаться. Поява прища в області правої брови говорить про те, що скоро ви знайдете нову цікаву роботу. Можливо, підвищення в посаді.
 • Зміни в особистому житті. Якщо до цього часу вам не щастило, то скоро ви зможете відчути, як це-бути коханим. Взаємне почуття окрилює, дарує відчуття радості і позитивного погляду на світ.

Чому свербить ліва брова

Згідно приймете, свербіж в області лівої брови, навпаки, вказує на необхідність проявити обережність. Цілком ймовірно, що серед ваших знайомих є недоброзичливці, які чекають зручного випадку, щоб нашкодити. Якщо свербить ліва брова, то це до сліз. Треба побоюватися обману і зради. Людину турбує виражена невпевненість у собі. Він не знає, як впоратися зі своїми страхами і тривогами.

31a56a770f3ff342fe065aa627c115d0 До чого свербить права брова — тлумачення прикмети по днях тижня

Чи можна вберегти себе від руйнівного впливу

Негатив присутня всюди: на роботі, вдома, серед знайомих і колег. Треба знати, як нейтралізувати його дію і зберегти душевні сили. Насамперед, не слід впадати у відчай. Необхідно взяти на озброєння наступні способи:

 1. Захист за допомогою енергетичного кола. Для цього потрібно схрестити руки на грудях. В додаток можна схрестити ноги. Ви побачите, що стане простіше не сприймати руйнівний вплив вимовлених фраз.
 2. Дія магічного кільця. Амулет створюємо собі самостійно: з’єднуємо разом вказівний і великий палець і тримаємо деякий час.

Коли свербіж не пов’язаний з прикметами

Крім метафізичних причин, існує ряд факторів, здатних впливати на поява свербежу в бровах. І в такому явищі немає нічого дивного, просто наш організм працює певним чином. Наприклад, коли людина недостатньо добре дотримується правил особистої гігієни, то в області брів накопичується шкірне сало.

Почався запальний процес призведе до почервоніння і появи бажання чесати пошкоджене місце. Якщо дівчина нещодавно зробила пірсинг в такому делікатному місці, то перший час поява дискомфорту неминуче.

Медичні причини

Проблеми зі здоров’ям можуть провокувати таке неприємне явище, як свербіж. Не потрібно ігнорувати симптоми, посилаючись лише на бажання неодмінно відшукати метафізичне пояснення. Цукровий діабет, порушення в роботі щитовидної залози, систематичні отруєння, розвинена алергія, постійні стреси і емоційне напруження можуть призвести до небажаних наслідків.

Таким чином, коли свербить права чи ліва брова, потрібно добре розібратися у ситуації. Можливо, ніякої особливої магії тут немає, і все пояснюється фізіологічними причинами.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради