Кішка прийшла в будинок: прикмета – до чого приходить вагітна, забігла в квартиру, прибився кошеня

Поширена прикмета свідчить: якщо кішка прийшла в будинок – очікуються тільки приємні події. При цьому проганяти тварину не можна, інакше можна злякати удачу. У народі кажуть, що пухнастий гість прибивають до дому не просто так, і якщо звернути увагу на його забарвлення і поведінка, то можна дізнатися про події, які стануться в найближчому майбутньому.

635ece4b6474c9423e246f4c13bae0b2 Кішка прийшла в будинок: прикмета – до чого приходить вагітна, забігла в квартиру, прибився кошеня

До чого приходить незнайома кішка в будинок?

Якщо говорити про те, до чого в будинок приходить блудна кішка, то прикмети можуть тлумачити цю подію по-різному.

 • Згідно думку багатьох народів світу, тварина приносить з собою в дім удачу, благополуччя і спокій.
 • Вважається, що кішки дуже тонко відчувають вплив негативних енергетичних потоків і часто приходять в будинку, мешканцям яких загрожує небезпека. І якщо відкрити воркота двері і поселити його, він очистить житло від негативу, і надалі буде оберігати його від недоброзичливців.
 • У приймете, яка прийшла до нас з Індії, кажуть, що чужа кішка, прибилася до будинку, є передвісником швидкої весілля або поповнення в родині.
 • Коли тварина приходить до будинку, в якому є хвора людина, то вусатого гостя необхідно неодмінно нагодувати і залишити у себе. У цьому випадку прикмета обіцяє швидке одужання.
 • Якщо кіт прийшов у будинок після чиєїсь смерті, то на це слід звернути особливу увагу. Прикмета каже, що таким способом душа покійника дає про себе знати. В даному випадку пухнастого гостя також рекомендується прихистити, хоча б для того, щоб відволіктися від сумних думок.

В цілому, коли коти прибиваються до будинку, вони намагаються відразу ж вибрати собі господаря. Їм стає людина, в кімнату якого заходить тварина. При цьому прикмета каже, що свого нового власника пухнастий гість приносить новину про швидкі зміни в житті.

cd63746ac48c562432fb52ce98f9d8f6 Кішка прийшла в будинок: прикмета – до чого приходить вагітна, забігла в квартиру, прибився кошеня

Колір кішки

Кішка прийшла в будинок – зверніть увагу на колір її вовни. Від забарвлення багато в чому залежатиме те, до чого варто готуватися в найближчому майбутньому.

Чорний

Кіт чорної масті – добрий знак. Він приносить з собою в дім радість і хороші вісті. Якщо ви як слід нагодувати блудного мурлыку і залишите у себе, то він обов’язково стане надійним оберегом. Чорний кіт буде охороняти будинок від псування, пристріту, бід і нещасть. З його появою житло очиститься від негативної енергетики, наповниться позитивною аурою і доброзичливою атмосферою.

Прикмети також обіцяють, що присутність такого вихованця позитивним чином вплине на всі ваші плани та починання, а старі справи вам вдасться завершити найкращим чином. Крім того, чорний кіт – це справжній магніт для грошей.

Рудий

Якщо в будинок прийшла руда кішка – прикмета обіцяє сонячний настрій. Муркіт у вогняній шубці захистить житло від грабіжників і приверне хороших людей. Вона здатна позбавити від фінансових проблем: поява такого вихованця в будинку обіцяє швидке підвищення по службі і, як наслідок, збільшення доходів.

Якщо ви будете як слід піклуватися про своєму новому вусатому одного і добре його годувати, то, згідно з народним повір’ям, ви будете догоджати і своїм предкам. Плюс до всього, руді коти володіють потужною енергетикою, а якщо у вашого гостя ще й зелені очі, він гарантовано наповнить будинок любов’ю і благополуччям.

Рудий кіт нагородить щастям свою рудоволосу господиню, а сонячна кішка зробить будинок рудоволосого власника повною чашею.

5e7a9030cf2df12867d35a7a48c8b11f Кішка прийшла в будинок: прикмета – до чого приходить вагітна, забігла в квартиру, прибився кошеня

Сірий

Сірий кот – уособлення любові і ніжності. Наприклад, в Таїланді таких тварин зазвичай дарують на весілля – це віщує молодятам щастя в сімейному житті і вічне полум’я в домашньому вогнищі. Прикмети кажуть, що сірий кіт, прибившийся до оселі, обіцяє успіх в особистому житті, а тому перед таким гостем можна сміливо відкривати двері.

Крім того, сірі кішки прекрасно справляються з роллю оберега. Вони будуть захищати ваш будинок від пристріту, перекриють шлях недоброзичливцям і допоможуть у поточних справах.

Білий

Великою удачею вважається випадок, якщо в будинок приходить біла кішка. Таке тварина розцінюється, як справжній талісман. З появою вусатого гостя в білосніжній шубці в житло людини приходить успіх, причому він торкнеться абсолютно всіх сфер життя.

Ці коти володіють величезною силою зцілення і швидко проженуть всі недуги. А якщо ви в якийсь момент відчуєте, що енергія на кінець і ви позбавлені сил, просто покладіть поруч з собою світлого кошеня – він швидко зніме напругу і зарядить бадьорістю.

Однак слід пам’ятати, що білі кішки не підходять неорганізованим людям, у справах яких постійно панує хаос. Для початку необхідно налагодити хід свого життя і тільки після брати в будинок білосніжного вихованця.

Триколірні

Триколірна кішка – символізує щастя. Це самий щедрий вихованець, який наповнить будинок свого нового господаря позитивом і сприятливими подіями. З його появою налагодяться взаємини між домочадцями, сім’я стане міцною, а дохід високим і стабільним. Не відмовляйте приблудившемуся гостя – він подарує вам масу позитивних емоцій.

03d53f82863ea563dd6efaa040c1e72a Кішка прийшла в будинок: прикмета – до чого приходить вагітна, забігла в квартиру, прибився кошеня

Вагітна кішка

Якщо ви мрієте про поповнення в родині і в цей момент біля порогу вашого будинку з’явилася вагітна кішка – це знак згори, що ваші молитви почуті. Прикмета рекомендує подарувати гості дах і як слід потурбуватися про неї. Забезпечте їй комфортні пологи і роздайте кошенят в добрі руки. У цьому випадку вас чекає щастя, про який ви так давно мріяли.

Прикмети по місяцях

Якщо до вашого будинку прибилася бродячий або чужа кішка, то прикмети радять також заглянути в календар. Місяць та пору року допоможуть розібратися, до чого це відбулося і якихось подій слід очікувати.

 • Якщо пухнаста красуня з’явилася на порозі в січні – готуйтеся до нових знайомств. Це подія натякає на те, що ви ведете занадто замкнутий спосіб життя. Пора розширити своє коло спілкування і частіше зустрічатися з друзями.
 • У лютому блудний кіт приносить із собою позитивні зміни. Відкриваючи перед ним двері, ви впускаєте в свій будинок нові події. Причому зміни можуть бути мінімальними, наприклад, перестановка меблів, так і досить значимими: народження дитини або подорож в іншу країну.
 • Кіт прийшов у ваш будинок в березні – незабаром станеться бурхливий роман. Ви зустрінете людину, з якою зможете відчути нові емоції, або освіжіть поточні відносини.
 • Вусатий гість, що прийшов у квітні, привнесе в життя енергію. Вихованець буде щодня підживлювати вас силами і вкаже шлях до нових звершень. Це, звичайно, додасть клопоту, але вони виявляться досить продуктивними і обов’язково виведуть життя на новий рівень.
 • У травні кішка приходить у дім, якому загрожує нещастя. Вона попереджає господарів про наближення небезпеки. Це може бути нерозумна трата грошей, підступи недоброзичливців або прийдешнє пограбування. Для того, щоб захистити і зберегти своє майно, прикмети радять потерти гаманець про шерсть прийшов тварини.
 • Якщо чужий кіт прийшов до дому в червні, це означає, що в житті присутні непотрібні люди. Пора розірвати изжившие себе зв’язку і завести нові корисні знайомства. До речі, деякі люди можуть зникнути з вашого життя і самостійно, і виставить їх ваш новий вихованець. Не варто засмучуватися: значить, вам вони були не потрібні.
 • Липневі кішки – прекрасні лікарі. Причому вони зцілюють не тільки тіло, але і душу. Приютив тварина, ви проженете всі недуги і позбудетеся від депресії. А якщо новий вихованець полежить на ваших речах, він відновить їх позитивну енергетику, що сприятливо позначиться на атмосфері в усьому будинку.
 • Кіт, який прибився до дому в серпні, забезпечить надійний захист від нечистої сили і злих духів. Він збереже доброзичливу атмосферу і допоможе поліпшити фінансове становище.
 • Якщо ви знайшли безпритульна тварина на своєму порозі у вересні. Прикмети обіцяють, що він буде чудовим мисливцем. В його гострих коготках виявляться не тільки миші, але і дурні думки, адже, як відомо, від них також багато бід. Новий вихованець подбає про те, щоб усі куточки життя були очищені від непотрібного мотлоху, а емоційний настрій знову виявився на висоті.
 • Жовтневі кішки здатні відвести напасті. Такий візит стає нагадуванням: пора переглянути уклад свого життя і приділити особливу увагу особистим відносинам. В іншому випадку можливі серйозні зміни: переїзд на нове місце проживання, розлучення, нові великі борги і т. п.
 • Якщо кіт приходить в дім в листопаді, то це є прямим натяком на те, що вам слід бути уважніше до своєї другої половинки. Існує висока ймовірність спокуси або привороту. Якщо приблудившееся тварина має чорний колір, обов’язково приютите його. Такий кіт гарантовано захистить ваші відносини.
 • Кішка приблудилася в грудні – це свідчення того, що у вас або ваших близьких можуть виникнути проблеми. А вони з’являться внаслідок нав’язаного думки. Не варто йти на поводу у сумнівних особистостей.

І пам’ятайте про головне – якщо ви все-таки зважитеся прихистити бездомну кішку, то ніякі випадковості не зможуть порушити уклад життя. А якщо змін все ж судилося відбутися, то вони будуть виключно позитивними.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради