Перуки з натурального волосся для жінок з імітацією шкіри голови. Фото і ціни

Перуки, виготовлені з натуральних волосся, щільно увійшли в ужиток чоловіків і жінок. Незважаючи на їх високу вартість, вони все більше набирають популярність. Жінки завжди хочуть бути в тренді, а лисіють чоловіки заховати зароджується лисину. Зі стрімко мінливою модою змінюються зачіски, колір волосся, довжина.

Як роблять перуки з натуральних волосся

Якісний перуку роблять з волосся людини. Матеріал поставляється з Європи, Азії, Індії. Відбирають виключно здорові волосся. Перед виготовленням пастижерних виробів пасма проходять обробку, їх сортують за кольором, довжиною, товщиною. Найбільшим попитом у виготовленні перук із натурального волосся користуються європейські пасма.

Їх перевага – світлий колір і тонка структура волосся. Матеріал добре піддається фарбуванню, укладання і завивки. Волосся азіатського типу темного кольору, більш жорсткі. Масово для натуральних перук поставляються волосся індійських жінок. Їх локони м’які, хорошої якості.

Перука складається з основи (шапочка), до якої кріпляться волосся. Для виготовлення основи використовується матеріал різної фактури і щільності. Елементи основи, повинні бути, еластичні, дихаючі, гипоалергенные.

e2be874ec1dc5c940d6bc0d233b479d1 Перуки з натурального волосся для жінок з імітацією шкіри голови. Фото і ціниПеруки з натуральних волосся виглядають дуже красиво і не відразу можна зрозуміти, що це перука.

Від їх якості залежить, наскільки зручно буде сидіти перуку:

 • Монофеламент вважається одним із найкомфортніших. Це дрібна сітка пористої структури, повністю імітує шкіру голови. Волосся вшивають в кожну клітинку, з зворотного боку кріплять вузликом.
 • Лейс Фронт або Супер Фронт — прозора сітка ще тонше монофиламента. Її використовують для накладання штучних пасом в районі лоба. Залишається вона абсолютно непомітною навіть з близької відстані. Для повної ілюзії природного росту волосся кріпляться ручним способом.
 • Нейлон використовують зазвичай в тім’яній зоні, на нього пришивають тресс.
 • Еластична сітка – забезпечує щільну посадку перуки, застосовується в скроневій і потиличній частині. До нього пришивають тресс чи кріплять волосся ручним способом.
 • Еластичні смужки — зшиваються між собою спеціальним чином, щоб вийшла основа перуки. Потім на них нашивають тресс.

Матеріали основи застосовуються в різних поєднаннях один з одним. Натуральні перуки робляться ручним методом, на виготовлення одного виробу йде 3 — 4 місяці. У готовому вигляді, він повністю схожий з натуральної зачіскою і дуже комфортний. В ньому не жарко, одягається просто, надійно сидить.

Плюси натуральних перук

Перука з людського волосся виглядає природно. Він не боїться укладання та сушіння феном, пасма можна завивати на електро щипці, випрямляти праскою. Натуральні локони легко забарвлюються фарбою для волосся. Для миття перуки досить шампуню для сухого волосся, яким користуєтеся самі. Для кращого розчісування можна наносити бальзам.

379cf7279d35a04d0bb465e055799266 Перуки з натурального волосся для жінок з імітацією шкіри голови. Фото і ціни

Маючи натуральний перуку можна створювати будь-який образ.

В ньому легко і комфортно. Володарка такого постижерного виробу завжди, впевнена в своїй зачісці при будь-яких обставин. При правильному догляді перуку прослужить 5 -10 років, зберігши красу натуральних пасм. Потреба перуки очевидна: він здатний змінити вигляд, внести родзинку в імідж жінки.

У яких випадках необхідний перуку

Перука купують з різних причин. При повному облисінні, викликаний захворюванням, хіміотерапією, радіацією. Більшість людей, втративши своє волосся, відчувають серйозну психологічну травму, для них перуку — єдиний вихід із ситуації. Людина повинна відчувати себе впевнено, комфортно, і не змінювати свого іміджу.

Не тільки хвороба штовхає на придбання якісного перуки. З його допомогою можна легко змінити стиль, створити новий образ. Щоб виглядати на всі 100% і не витрачати дорогоцінний час в салоні, цілком вистачить одного або 2-х натуральних перук.

Види перук з натурального волосся для жінок

Натуральні перуки поділяють за способом кріплення волосся до основи.

Існує 3 види такого кріплення:

4f24a7239c2ec18f457e71d3ad71c93f Перуки з натурального волосся для жінок з імітацією шкіри голови. Фото і ціни

 • Тамбуровка – кріплення волосся до основи перуки ручним способом. Кожен волосок або кілька прив’язують до монтюру (шапочці), закріплюючи спеціальним вузликом. Цей спосіб дозволяє повністю продублювати природну густоту і зростання волосся. Це важливо при кріпленні на передній лінії росту волосся у лоба і за пробору.
 • Тресс — волосся, сплетені між собою за допомогою нитки, отримані стрічки з волосся, нашивають на монтюр (основу). Тресс надають перуки необхідну густоту, і додають об’єм. Перуки, зшиті з трессе, поступаються в ціні перук, зробленим методом тамбуровки
 • Змішаний вид – при виготовленні перуки використовують два способи кріплення волосся. Метод тамбуровки застосовують по лінії лоба, в тім’яній і макушечной зоні, на скронях і потилиці пришивають тресс. У такій комбінації волосся можна зачісувати на будь-яку сторону.

Крім класифікації за способом кріплення волосся, перуки можна розділити за стилем моделей:

 • Стиль «Афро» — можна віднести до екзотики. Перука з натуральної густий, кучерявій шевелюрою. Темного кольору, середньої довжини. Також допускаються і світлі тони волосся. Молоді полюбився стиль «Афро» за його натуральність і ефектність.
 • Африканські косички — ефектні і екзотичні. Натуральні коси досі в тренді.
 • Класичний стиль – актуальний у всі часи. Перуки з акуратною стрижкою каре, як короткі, ледве прикривають мочку вуха, так і більш довгі. Каре універсальна стрижка, підходить під будь-який образ. Колір волосся в моделях відповідає натуральним відтінкам.

dc456a147bafd84d391f39326b8070e6 Перуки з натурального волосся для жінок з імітацією шкіри голови. Фото і ціни

 • Романтичний стиль – з довгим кучерявим, натуральними волоссям, вони добре завиваються і легко піддаються термообробці. Завитки у виробах самі різні, від тугий завивки, до легкої хвилі.

Як роблять кольорові перуки з справжніх волосся

Натуральні волосся перуки можна пофарбувати в домашніх умовах. Головне уникати освітлення і не застосовувати фарб з аміаком. Волосся перуки можна пофарбувати навіть у синій чи зелений колір. Прийнявши рішення на таку зміну, краще провести фарбування в салоні.

Якщо фарбування роблять самостійно, краще скористатися тонирующей фарбою, потім її легко змити.

Фарбу для фарбування використовують будь-якого тону. Вибираючи колір, краще віддати перевагу спокійним і м’яким відтінкам. Визначившись з кольором можна приступати до фарбування волосся перуки.

Процедуру проводять, керуючись інструкцією до фарби:

 • Перука надягають на підставку, фарбують волосся пасмо за пасмом, відступаючи 5 мм від шапочки, щоб не допустити її фарбування.
  a9e5648910de284e3129913efbc24182 Перуки з натурального волосся для жінок з імітацією шкіри голови. Фото і ціни
 • Після нанесення фарби, потрібно залишити її на час, вказаний в інструкції.
 • Потім фарбу змивають до прозорої води.
 • Зважившись пофарбувати перуку в яскравий колір, краще звернутися в салон по роботі з перуками, там допоможуть з вибором відтінку, а при необхідності пофарбують перуку.

  Які матеріали, що імітують шкіру голови на перуці

  Волосся якісного перуки кріпляться на матеріали імітують шкіру голови. Ця технологія застосовується для більшої схожості з природною зачіскою.

  Перука на сітчастої основі має повну схожість з рідної укладанням:

  • Монофиламент, кращий матеріал, що повністю моделюючий шкіру голови. Являє собою дрібну, міцну сітку з комірчастою структурою. Специфіка матеріалу дає можливість кріпити до нього волосся вручну.

  Натуральні локони, прикріплені таким методом, повністю моделюють природний волосяний покрив голови. За рахунок прозорої основи створюється повна імітація натурального росту волосся з шкіри голови. Основа цінується дихаючим властивістю, за рахунок цього не припиняється зростання власних волосся.

  Така особливість важлива для людей які пройшли курс хіміотерапії:

  • Силікон. Його беруть за основу перуки або накладки. Волосся вставляють в силікон за допомогою голки, не закріплюючи їх. Виріб на силіконовій основі сідає щільно, як друга шкіра. Недолік – живучість перуки кілька місяців, оскільки незакріплені волосся з тильної сторони, незабаром починають випадати. Крім того в перуці жарко, силікон не пропускає повітря.
  • Шовк. З застосуванням шовку виходить шапочка з 3-х шарів. В середині, прокладка з монофиламента з прив’язаними тамбуровочным вузлом, натуральними волоссям. Зверху і знизу сітки прошивають шари шовку. Нижній шар захищає шкіру від вузликів після тамбуровки (це зручно). Верхній шар, що імітує шкіру голови. Волосся просто протягують крізь шовк і виводять назовні, створюється враження їх природного зростання.

  84c00287b487514f616149a8e0f691bc Перуки з натурального волосся для жінок з імітацією шкіри голови. Фото і ціни

  Модель не погана, але в ній є і мінуси:

  • жарко;
  • погано пропускає повітря, шкіра не дихає;
  • через час, волосся втягуються під верхній шар і скочуються, перуку втрачає свою індивідуальність.

  Виробники неохоче використовують натуральні тканини в основі перук. При виготовленні основи постижерного виробу перевага віддається сітці і стрейч-матеріалами. Вони не деформуються, пропускають повітря, добре відводять вологу, не викликають алергію.

  Як правильно одягати і носити перуку

  Перед надяганням перуки потрібно підготувати під нього волосся, гладко зачесати назад і рівномірно укласти. Якщо стрижка коротка, робити ні чого не потрібно. На голову надівають сіточку або нейлонову шапочку. Ці речі не дадуть ковзати парику і вибиватися волоссю, виріб сідає щільно і надійно. Перуки з натуральних волосся на сітці кріпиться просто.

  Перед тим як його одягти, сіточку підрізають, залишаючи 2 мм від основи. Така край потрібна для фіксації виробу на голові. Перука на сітці кріпиться за допомогою спеціального 2-стороннього скотчу. Розтягуючи перуку пальцями, його надягають на голову, трохи зміщуючи на лоб.

  Відрізують смужку скотча, 1,5 см, видаляють захисну стрічку і приклеюють на шкіру лоба трохи нижче росту волосся, до скотчу притискають край облямівки. Липку стрічку розподіляють по окружності голови. Більш надійну фіксацію дає спеціальний клей. Його наносять спеціальним пензликом по лінії росту волосся по всій окружності голови.

  Тонкий не обрізаний край сітки притискається на 2 -3 с. Фіксація клеєм дозволяє відвідувати в перуці басейн, тренажерний зал. При необхідності клей легко знімається за допомогою спиртового розчину не залишаючи слідів.

  d46cbb95a5198ba541bdb38a32865ad1 Перуки з натурального волосся для жінок з імітацією шкіри голови. Фото і ціни

  Надівши перуку, його не розчісують, а поправляють руками.

  Перуки з натуральних волосся можна носити щодня, фахівці рекомендують надягати його не більш ніж на 8 ч. Якщо ходити в перуці тривалий час і постійно, можна завдати шкоди своєму волоссю. З часом пропадає блиск власних локонів, уповільнюється їхній ріст.

  Вибір перуки: основні критерії, поради.

  Перуки з натуральних волосся купується не на один день. Він служить для зміни іміджу, для акторів театру, неформальних вечірок, за медичними показаннями. Під час хвороби призводить до облисіння, курсів хіміотерапії. Не кожен чоловік хоче афішувати відсутність волосся, іншим хочеться часто міняти свій образ.

  У будь-якому випадку, люди переслідують мету, виглядати, як можна натуральней. Випускається багато моделей перук з натурального волосся. Перш ніж відправитися за покупкою, слід вивчити рекомендації щодо його вибору. Вподобана модель повинна виглядати природно. Варто переконатися, що підстава імітує шкіру голови не відрізняється за кольором від власної шкіри.

  2db8f9f4f3b6fc7f513a846d83114791 Перуки з натурального волосся для жінок з імітацією шкіри голови. Фото і ціни

  Основа перуки повинна сидіти щільно, якщо передбачені липучки, для регулювання розміру, варто перевірити, наскільки можна змінити коло. Слід помацати волосся, вони не повинні вилазити і змінювати довжини. Якщо модель з проділом, то він повинен бути максимально природним.

  Перед покупкою потрібно визначити свій розмір, вимірюється окружність голови по крайній лінії росту волосся:

  Окружність голови Розмір Кому підходить
  52 -54 см маленький Діти, жінки з маленькою голівкою.
  55 -57 см стандартний жіночі
  58-60 см великі чоловічі

  Якщо моделі великі чи малі, потрібно вибирати нестандартні розміри чи моделі, в яких можна регулювати обхват голови. Перуки з натуральних волосся краще купувати в незавершеному вигляді. Майстер під час виготовлення перуки піджене його під потрібний розмір.

  Вибираючи перука, не варто забувати про форму особи:

  • Жінкам з овальним обличчям підійдуть будь накладні вироби: довгі, кучеряві, прямі, короткі. Головне визначитися з кольором волосся.
  • Якщо лоб низький, від прямого проділу в моделі краще відмовитися. Свій вибір варто зупинити на моделях з косим проділом, або зовсім без нього.
  • Французька шапочка ідеально підійде для дуже витягнутого обличчя.
  • Круглолицим жінкам підійдуть перуки з короткою стрижкою і видовженими з боків волоссям. Так само не потрібно вибирати занадто гладкі зачіски, а високий хвіст просто знахідка для круглолицих дівчат.
  • Шикарно виглядає перуку на жінках з квадратною формою обличчя. Хвилясті натуральні локони моделі красиво обрамляють овал і приховують недоліки. Косий проділ перуки вигідно підкреслить вилиці.
  • Жінки з овалом грушоподібної форми, слід орієнтуватися на моделях з пишними зверху і на потилиці, волоссям, цей прийом робить підборіддя вже. Якщо волосся середньої довжини або просто довгі, вони не повинні загинатися до підборіддя.

  ca07d717fd274b226b33d92757918b38 Перуки з натурального волосся для жінок з імітацією шкіри голови. Фото і ціни

  • Перуки з натуральних волосся з короткою і широкою чубчиком будуть виглядати невдало на володаркою трикутного, ромбоподібного овалу.

  Колір

  Вибираючи модель, приділяють увагу кольором волосся. Краще всього вибирати модель у відповідності зі своїм натуральним кольором. Хоча натуральний перуку при бажанні можна перефарбувати, краще цю процедуру відкласти на тривалий термін. При підборі кольору волосся враховується колір очей і шкіри.

  Жінці з ніжною білою шкірою, легко піддається подразнень і алергії, краще уникати яскраво рудих кольорів і всіх відтінків червоного, також слід остерігатися темної палітри.

  На тлі темного кольору на світлій шкірі обличчя помітний будь ваду. Дівчатам зі смаглявою шкірою, і віддають перевагу яскравий макіяж, можна вибирати перуки в темних тонах. Світлошкірим і веснушчатым дівчатам підходять світлі тони волосся. Добре виглядають натуральні вироби від світло-каштанового до світлих відтінків волосся.

  Довжина

  Перуки класифікуються по довжині волосся.

  b4115d9d7330184b620e1ad64fcc9c6a Перуки з натурального волосся для жінок з імітацією шкіри голови. Фото і ціни

  У таблиці представлені 3 довжини волосся застосовуються в перуках:

  Довжина волосся Назва Примітка
  До 25 см короткі У цій лінійці переважають моделі спортивного типу, повсякденні короткі стрижки і зачіски на короткому волоссі
  Від 26 — 35 см Середня довжина Укладання на таку довжину ділові (каре), жіночні і романтичні, з локонами і кучериками.
  Більше 35 см Довгі Перуки з довгими натуральними волоссям підходять для романтичної, вечірній, весільній, зачісок.

  Матеріали основи

  Вибираючи натуральний перуку, підвищену увагу приділяють основі. Вироби з натуральними волоссям важче штучного каникалона. Тому монтюр повинен бути бездоганний. Від якості основи перуки буде залежати його зовнішній вигляд. Самий ідеальний матеріал – монофеламент або нейлонова сітка. Така основа в перуці робить його зовсім не помітним для оточуючих.

  Сітка щільно прилягає до голови, забезпечуючи надійну посадку, шкіра не потіє.

  Перуки на сітці виготовляються виключно ручним способом і мають високу ціну. У комбінованого перуки верх основи — сітка, тресс пришиті в скроневій області і на потилиці. У такій моделі волосся зачесываются в різних напрямках. Це моделі з основою з нейлону або стрейч-стрічками з нашитими на них трессами. Такі перуки бувають з проділом і без нього.

  Спосіб носіння

  Перука вдягають на свято, вечірку, роботу, просто в повсякденному житті, при бажанні змінити імідж. У прохолодну погоду на натуральний перуку можна накинути палантин. Або прикрасити голову аксесуаром. Його натуральні волосся можна укласти в цікаву зачіску, заплести гарні коси.

  a869a5e7718543b62a5d32b63662709b Перуки з натурального волосся для жінок з імітацією шкіри голови. Фото і ціни

  Не погано якщо в аксесуарах жінки є спеціальний клей або липка стрічка для перуки. У цьому випадку фіксація буде настільки надійна, що можна відвідувати фітнес і басейн. Фіксуючі засоби не завдають шкоди натуральним локонам, і шкірі.

  Вартість перук з натурального волосся

  Натуральний перуку в гардеробі жінки — річ потрібна. Єдиний їх недолік — це ціна. Обумовлено це тим, що виріб в’яжуть вручну. Волосся використовуються людські, перуку складно відрізнити від натуральних волосся, він простий у догляді.

  Перуки з натуральних волосся коштує досить дорого. Його ціна залежить від матеріалу основи (монтюра), від того, яким способом він зроблений. Так само впливає на ціну, довжина волосся і якість пасом, з яких він зроблений. Найбільш цінні – слов’янські та європейські волосся. Азіатські та Індійський волосся дешевше.

  На ціноутворення впливає виробник, країна, що випускає вироби:

  • Перука з вставкою Monofilament, з натуральних волосся європейського типу середньої довжини варто 48 910 руб.
  • Натуральний перуку на основі сітки Monofilament, довжиною волоса 55см. Ціна 54 610 крб.
  • Парик з короткою стрижкою, спортивного типу, з справжніми волоссям на сітці коштує 39 790 руб.

  Як доглядати за перукою з натуральних волосся

  Натуральний перуку миють 1 раз у 2 – 3 місяці. Для миття пасм використовують живильний шампунь. Після волосся змазують бальзамом, обполіскують і залишають сушитися на спеціальній підставці. Якщо такої немає, перуку одягають на банку. Натуральні вироби можна висушити феном або залишити сохнути самостійно.

  ad28c405af050f3999d72c684656672e Перуки з натурального волосся для жінок з імітацією шкіри голови. Фото і ціни

  Як тільки волосся на перуці повністю просохнуть, його можна розчесати гребінцем з рідкісними зубцями або гребенем. Зазвичай спеціальні гребінці для перуки продають у комплекті з виробом. Розчісувати волосся починають з кінчиків, поступово піднімаючись до основи. Після цього можна зробити будь-яку укладку. Щоб волосся тримали потрібну форму їх можна злегка збризнути лаком.

  Щоб перуку служив, довго зберігаючи натуральний і доглянутий вигляд, його потрібно правильно зберігати. Для цього найкраще підійде коробка, в якій він продавався або одягають на спеціальну підставку. Якщо перуку з довгим волоссям, то їх краще зібрати і одягнути зверху сітку. У такому вигляді він ставиться в добре провітрюване місце.

  Незважаючи на високу вартість натурального перуки, йому віддається більша перевага, ніж виробу з штучним волоссям. Він довговічний, зручний у відході. Для нього не потрібні дорогі засоби для догляду.

  Оформлення статті: Анна Вінницька

  Відео про перуки з натуральних волосся

  Види штучних накладних пасм для жінок:

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради