Де повісити дзеркало у передпокої за прикметами і феншуй

Усі, хто знайомий з негативними прикметами і вірить у силу домашнього оберега, замислюються, як правильно повісити дзеркало в передпокої, щоб зберегти добробут та родинне тепло. Східне вчення феншуй і слов’янські традиції пропонують кілька рішень, які можна задіяти, враховуючи власні можливості. Розглянемо, як зручно розташувати дзеркало, щоб воно акуратно вписувалося в інтер’єр і виконувало свої символічні функції правильно.

c498500bab131cf91eb7f617e791d896 Де повісити дзеркало у передпокої за прикметами і феншуй

Можна встановлювати дзеркало навпроти входу

Народні прикмети говорять, що вішати дзеркало навпроти вхідних дверей не можна. Це спровокує витік теплій домашній енергії. З-за такого розташування члени сім’ї можуть почати більше втомлюватися, сваритися, втратять фінансову стабільність. Домашнє зерцало не має “бачити” сторонніх людей, а відображення зовнішніх предметів не повинні переступати символічних кордонів домашнього вогнища. Тоді в сім’ї збережеться тепло і достаток.

Пов’язують негативні повір’я і з тим, що поріг будинку, як і дзеркало, вважаються переходом в суміжні світи, тому поєднувати два таких предмета в побуті не можна. Поки люди живуть своїм життям спокійно і мирно, захищаючи свій побут, ніякі гості із задзеркалля не захочуть їх потривожити, а значить, у домі буде достаток і мир.

По китайській системі феншуй відображають поверхні навпроти входу блокують нормальну циркуляцію життєвої енергії Ци, яка постійно входить і виходить з обителі, тому вішати їх у передпокої допустимо тільки навпаки металевої двері, а якщо вхід оформлений деревом — можна вибрати інше розташування.

Не можна вішати дзеркала напроти вікон. Відзеркалювальна поверхня повинна отримувати достатньо світла, але не перенаправляти вхідні енергії назад.

Виняток можуть скласти вікна квартир на високих поверхах, розташовані не впритул до сусідських. Навіть якщо дзеркальний елемент розташований навпроти вікна у вітальні, але між ними є двері — ситуація буде згладжена, особливо якщо стулки суцільні чи засклені рифленим або матовим матеріалом.

Поради щодо розміщення дзеркал в передпокої

У передпокої бажано повісити відкрите дзеркало, яке завжди доступно і добре освітлене. В крайньому випадку можна закріпити його на вхідних дверях. Допускається використання дзеркальних стель, колон або стулок шафи-купе.

Якщо дзеркало вішають на перпендикулярну двері стіну, бажано віддалити його так, щоб воно не відображало тамбур або сходову клітку при вході. Можна трохи втопити за шафою або вішалкою з одягом.

Допустимо використовувати як вертикальне дзеркало в ріст, так і широкі конструкції над комодами. Це може бути і цілісний комплект з пеналом для взуттєвих приладдя або косметики. Іноді такі компактні конструкції використовують як туалетних столиків для створення зачісок і навіть деяких уходових процедур, коли не можна розмістити велике дзеркало у ванній. Такий предмет точно не повинен зустрічати сторонніх очей, тому його розташовують так, щоб він відразу не привертав увагу гостей.

3d403da4df9201c786af1d18d3debdd5 Де повісити дзеркало у передпокої за прикметами і феншуй

Яке дзеркало вибрати

Підбираючи дзеркальну поверхню для коридору, керуються кількома критеріями:

  • Розмір. Важливо, щоб відображення захоплювало достатню висоту, адже перед виходом з будинку необхідно оцінити свій зовнішній вигляд у повний зріст.
  • Габарити. Передпокої часто відрізняються тіснотою, тому доводиться вдаватися до всіляких хитрощів, щоб грамотно розпорядитися простором.
  • Ясність. Якщо в дизайні віталень дзеркальні панелі використовують для візуального розширення простору і світловий ігри, в коридорі потрібен функціональний предмет без зайвого декору.

З точки зору феншуй, краще вибирати згладжені, округлі варіанти, які будуть обережно направляти енергію. Допомогти може і рама. За китайським вченням стихію води, яку уособлює дзеркало, врівноважує дерево або метал — вони і повинні стати матеріалами для обрамлення. Красивий контур не тільки захистить від витоку енергій, але також буде служити символом достатку і процвітання.

В передпокій відмінно впишуться вузькі варіанти у підлогу або відображають колони. Можна використовувати і дзеркальна шафа-купе. Допустимо, щоб на поверхні був квітковий принт. Головне — щоб предмет був цілісним і повністю відображав наглядача.

Невідповідні зони

Як вже було зазначено, дзеркало не повинно висіти навпроти вхідних дверей або вікон. Також східні вчення нагадують про силу дзеркал накопичувати та примножувати енергії, тому в них не повинні відображатися негативні предмети. Наприклад, двері туалету, сміттєві відра, антресоль.

Не кращою ідеєю буде вішати крихкий предмет на мобільні поверхні — дверцята шафи, тильну сторону вхідних дверей. Крім того, що це ненадійно, може принести неспокій і хаос в енергетичний потік.

Не вішають дзеркала один напроти одного. Таке розміщення вважається магічним прийомом і може викликати дискомфорт у мешканців будинку.

Як правильно повісити

Не завжди є можливість організувати простір біля входу в квартиру так, як хотілося б, тому можна вдатися до кількох хитрощів, щоб користуватися відбиваючою поверхнею зі зручністю. Правильно повісити дзеркало у передпокої — мистецтво, доступне всім, хто буде знати декілька простих правил.

Краще всього розташувати конструкцію на стіні поряд з дверима або перпендикулярно їй. Якщо такої можливості немає — змістіть так, щоб дзеркало не відображало вхід або повісьте його похило. Вважається, що так енергетичний потік переломлюється і достаток не виходить із будинку, а негатив своєчасно вивітрюється.

f42022ece821a6ca304a37d2cd37aa8f Де повісити дзеркало у передпокої за прикметами і феншуй

Дзеркальну конструкцію ставлять на підлогу або вішають на стіну з зазором — вважається, що дивиться в нього «повинно бути, куди рости».

Добре, щоб у дзеркалі відбивалися милостиві предмети — квіти, красиві картини, яскраві фотошпалери. Допустимо, якщо в ньому видно меблі з сусідньої кімнати або елементи декору.

Магія дзеркала феншуй

Китайська наука гармонійного облаштування простору свідчить, що сакральний предмет є провідником енергії, тому важливо відображати в ньому добро, посміхатися своєму образу, частіше його полірувати, щоб “погляд” його був ясний.

Відображаючи предмети, дзеркала як би примножують їх, тому перед екраном не тримають негативних символів. А от класти дрібниця на проїзд або відставляти в передпокої велосипед — може означати примноження багатства або можливість подорожувати.

Вважається, що подрібнені дзеркала, використовуються в декоративних цілях — це негативна ознака. З-за таких предметів людина може відчувати себе “розбитим”, виснаженим, коливатися в прийнятті рішень.

“Витік енергії” обіцяють старі, надколотые, потемнілі поверхні та їх рами. Дзеркала повинні бути цільними і досить великими, обрамленими у витончені візерунки.

Дзеркало покликане усувати негатив і дозволяти нової свіжої енергії заходити в будинок. Тому в передпокої такий предмет не тільки функціональний, але і символічний. Обов’язково позбавляйтеся від старих, віджилих свій вік, чужих дзеркал. Для щастя і благополуччя в новий будинок забирають з собою своє щасливе дзеркальце або купують нове.

Купуйте ті дзеркала, які вам сподобалися — і тоді ви будете випромінювати позитивну енергію, милуючись своїм відображенням, а щастя буде преумножаться.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради