До чого сниться мити кішку (кота, кошеня) – сонник

З давніх часів вважається, що коти мають зв’язок з потойбічним світом, а їх присутність у сні досить часто символізує швидкі життєві зміни. Нічні видіння, в яких сплячий чоловік купає кішку, мають безліч трактувань.

Щоб максимально точно зрозуміти сенс побаченого образу, потрібно постаратися згадати максимальну кількість деталей: вік, стать або забарвлення тварини, а також відчуття, які виникають під час процесу.

b5eec92b500805032e0cb2d0345cdded До чого сниться мити кішку (кота, кошеня) – сонник

До чого сниться мити кішку – загальне тлумачення

Загальні розшифровки сновидіння з миттям пухнастого улюбленця:

 • купати здорового кота – до отримання великого прибутку по завершенні поточного проекту або підробіток, яка принесе непоганий дохід;
 • під час миття тварина не пручається – до просування по кар’єрних сходах або отримання нежданої премії;
 • звір намагається вирватися і боїться води – для досягнення поставленої мети доведеться витратити багато часу і зусиль, що може негативно позначитися на психологічному стані сновидіння;
 • мити дуже маленького кошеняти – зустріч зі старим знайомим призведе до теплих спогадів і приємного проведення часу;
 • з силою занурювати кота у воду – в життя керівництво або родичі відкрито вкажуть на помилки сновидця, і тим самим виставлять його перед іншими людьми в поганому світлі;
 • купати породиста тварина – до несподіваного пошуку рішення давно хвилюючої проблеми;
 • мити дворового звіра ігнорування порад від членів сім’ї або друзів з великою ймовірністю стане причиною скоєння дурних помилок, що призвели до втрати грошей або проблем з начальством.

Думка экспертаМарина ГончарЦелитель, ясновидящаяОдновременно мити вихованця уві сні і грати з ним – до змін у поведінці коханої людини в гіршу сторону. Друга половинка незабаром стане надмірно недовірливою і недоброзичливою особистістю. Слід якомога швидше припинити ці відносини, інакше вони стануть причиною тривалих страждань.

Значення сну може відрізнятися в залежності від забарвлення тварини, якого купає сновидець:

 • білий вихованець – до успішного і довгоочікуваного придбання або незначним позитивним змінам в житті;
 • чорний кіт – до непередбачених грошових витрат або виконання давнього бажання;
 • сірий звір – до тривалої стабільності у всіх життєвих сферах;
 • руде тварина – до радісних подій, святкування підвищення або знайомству з дуже впливовою людиною;
 • смугаста кішка – до чергування білої і чорної смуги в житті, а також проблем, які виникли з вини нестриманої поведінки сновидця.

Якщо в сновидінні кіт має неприродний синій колір – це попередження про небезпеку для бізнесу і здоров’я. Придивіться до друзям і колегам – хто будує проти вас підступи. Постарайтеся відмовитися від відряджень і подорожей, оскільки великий ризик нещасного випадку.

Купати кішку разом з потомством і бачити, що тварини отримують задоволення від процесу – до смузі удач у житті. Крім того, коханий чоловік буде проявляти по відношенню до сплячій людині увагу і турботу.

4fa344c3821b9332720d65abfe25fb32 До чого сниться мити кішку (кота, кошеня) – сонник

Сонник Міллера

У соннику Міллера мити кота означає швидку сварку з колегою або близькою людиною з вини сновидця. Щоб уникнути конфлікту рекомендується стримати запал і не піддаватися на провокації. Не можна втрачати пильність на роботі – цим можуть скористатися колеги або конкуренти, що призведе до фінансових проблем.

Якщо під час купання кішка подряпала вас – в реальності ви постраждаєте через зраду близької людини. Рекомендується уважно придивитися до оточуючих – один з друзів давно затаїв злобу і незабаром почне активні дії.

68073f5d37ac8d11b6461af97d53ef2e До чого сниться мити кішку (кота, кошеня) – сонник

Сонник Ванги

Ванга пов’язує миття кішки в сновидінні зі швидкими неприємностями, тому рекомендується відмовитися від укладання сумнівних угод або подорожей.

Якщо кішка під час купання дряпається – у житті ви сильно ревнуєте свою другу половинку. Щоб стосунки не підійшли до кінця, слід навчитися стримувати негативні емоції, бути більш щирим і відкритим з коханою людиною, а також не слухати поради оточуючих людей.

Сниться, що вам довелося мити кошеня, згідно соннику Ванги, це означає зрада близького друга або сімейні клопоти. Якщо сплячий людина буде підходити до справ розважливо, це допоможе уникнути більшості серйозних проблем.

Купати багато маленьких кошенят – до незначних проблем, які будуть переслідувати сновидця протягом тривалого часу.

Якщо малюки у сні дуже брудні і мають хворобливий вигляд – чекайте обману з боку доброго знайомого. Поведінка цієї людини буде спровоковано надмірної доверительностью сновидця. Щоб уникнути підлості, слід навчитися розбиратися в людях, і не довіряти малознайомим особам.

Сонник Фрейда

Займатися купанням кішки – в реальному житті відчувати сексуальне незадоволення. Щоб зміцнити відносини з другою половинкою, потрібно відкрито поговорити з коханою людиною і разом спробувати урізноманітнити інтимне життя.

В сонник Фрейда мити сіамського кота означає почуття до особи протилежної статі, які сплячий людина боїться розкрити із-за невпевненості в собі.

Сонник Хассе

В сонник Хассе мити кішку – до швидких непроханим гостям. Якщо тварина уві сні вело себе не агресивно – сновидець отримає масу приємних емоцій від спілкування з прийшли людьми. Якщо звір під час купання виривався з рук і голосно нявчав – несподівані гості стануть причиною погіршення настрою і з великою ймовірністю призведуть до скандалу з кимось із членів сім’ї.

Сонник Лонго

Лонго вважає, що купання кішки означає успіх у всіх починаннях. Сміливо беріться навіть за найавантюрніші справи – ви зможете їх успішно завершити і отримати великий прибуток. Якщо тварина із задоволенням ніжиться під струменем води – незабаром сновидець отримає похвалу з боку керівництва за своєчасне виконання складного проекту на роботі.

Для людей з дітьми мити голосно нявкаючих кошенят – до проблем з дитиною, які можуть негативно позначитися на його самооцінці. Постарайтеся виділити більше часу на спілкування з дітьми й допомогти їм розібратися з наявними проблемами.

aab1a88db1fc59658c84480064235bec До чого сниться мити кішку (кота, кошеня) – сонник

Англійський сонник

В англійській соннику є кілька трактувань миття домашнього вихованця:

 • купати кота – знайти рішення всіх наявних проблем;
 • мити звіра, який сильно забруднений – сновидець зможе викрити заздрісника, распускающего за спиною брудні плітки, і тим самим змиє зі свого імені весь бруд;
 • якщо кота миє дівчина – в недалекому майбутньому вона набуде незриму владу над приємним хлопцем.

Для представників сильної статі купання молодий пухнастою кішечки – до швидкого знайомства з цікавою дівчиною. Відносини з дамою доставлять масу задоволення, а їх тривалість буде прямо залежати від вчинків сновидця.

Любовний сонник

Мити кота або кішку – до появи труднощів у реальному житті. Слід уважно придивитися до оточення і бути готовим у будь-який момент дати відсіч недоброзичливцям.

Для дівчат купання кота або кішки, веде себе агресивно – до зради з боку коханого або близької подруги. Якщо тварина радіє під час прийняття ванни – коханий чоловік незабаром зробить несподіваний і дуже приємний сюрприз.

95d1ac44d7a8263d6dc46b63fd3de030 До чого сниться мити кішку (кота, кошеня) – сонник

Для чоловіка купання кішки означає нещирість з боку другої половинки. Постарайтеся відкрито поговорити з коханою і з’ясувати причину її незадоволеності – це допоможе не тільки зберегти, але і значно поліпшити ваші взаємини.

Якщо в нічному сні вам довелося мити кішку, кота чи кошенят, при цьому в реальному житті у вас є пухнастий улюбленець, або ваша робота пов’язана з цими тваринами – не варто загострювати увагу на подібному сні.

Дані образи могли виникнути внаслідок навантажень на роботі або хвилювання з-за своєї тварини. У цьому випадку рекомендується піти на заслужений відпочинок – це допоможе розібратися з усіма проблемами і нормалізувати емоційний стан.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради