До чого сниться обручку на пальці у себе: сонник для незаміжніх жінок, дівчат

Якщо наснилося обручку багато вважають, що їх чекає швидка весілля. Уві сні наша підсвідомість дає певні знаки, які здатні допомогти зрозуміти себе і свій внутрішній стан.

Правильне трактування снів з допомогою сонника допоможе зрозуміти, який вам знак хоче подати доля і до чого слід бути готовим у майбутньому.

ecb97c0f5d2c5f76eec4e88e0ca39c93 До чого сниться обручку на пальці у себе: сонник для незаміжніх жінок, дівчат

Сонники

Обручку уві сні – є знаком любові, дружби, позитивних взаємовідносин. Подібне сновидіння вказує, що будь-які взаємини з людьми, ніби особистого характеру, романтичного або ділового будуть мати позитивне значення.

Сонник Міллера

Згідно соннику відомого американського психолога, сниться обручку до удачі. Швидше за все людина, якій привиділося подібне сновидіння, очікує біла смуга в житті, за що б не довелося взятися, чекайте успіху.

Міряти обручку для жінки – прояв заздрості, постійне порівняння себе з іншими. Можливо варто задуматися над собою і перестати скаржитися.

Якщо дівчина в нічних мареннях приміряє на себе чоловічу каблучку – це вдалий знак, який посилає доля. Варто проявлятися ініціативу, показати себе з кращої сторони, а не продовжувати знаходиться осторонь і бути «сірою мишею».

b5f776e9e575a107ef2a53107333da0a До чого сниться обручку на пальці у себе: сонник для незаміжніх жінок, дівчат

Трактування сновидіння також пов’язане з сімейним станом. Для вільного чоловіка кільце обручку – знак успіху в роботі, гідної винагороди за працю і подяку за всі зусилля.

Для одруженого предзнамением несподіваного виграшу, придбання дорогого авто або нерухомого майна. Якщо сниться перстень з каменем – символ слави і пошани, ваші дії будуть гідно оцінені керівництвом або авторитетними для вас людьми.

Якщо сниться, що під час весільної церемонії кільця були втрачені – символізує те, що обранець буде наповнений позитивом і несподіванками, а вам з ним точно не доведеться нудьгувати.

Наснилося обручку чуже кільце, яке вам не підходить – означає, що ви перебуваєте на роздоріжжі, не знаєте яке рішення прийняти і як вчинити, а від цього страждає ваше особисте життя. Проблеми близької вам людини, на які ви не в силах вплинути навіть при величезному бажанні.

За сонником Ванги

Сонник Ванги тлумачить обручку, як нездатність вирішити власні труднощі і проблеми. Будь-які прикраси вважаються знаком постійних прихильностей, усталених відносин та хвилюючих почуттів.

Якщо сниться кільце незаміжньою дівчині на правій руці це означає любов і гармонію, якщо ви у відносинах – будьте спокійні, що вони серйозні і призведуть до створення сім’ї.

Якщо одягає коханий чоловік – прекрасний знак, вас чекає любов, теплі і трепетні почуття. Можна бути впевненою в партнері він, напевно, дорожить відносинами. Якщо кільце, подароване абсолютно незнайомим для вас людиною – чекає доленосна зустрічей, яка здатна перерости в романтичні відносини.

e847e1c72b94927cd7d5424bcaee85be До чого сниться обручку на пальці у себе: сонник для незаміжніх жінок, дівчат

Крадіжка обручки – поганий символ, який можна трактувати як втрату довіри, можливо зрада партнера, а також власним принципам.

Якщо обручку на руці давило, створювало незручність і викликало дискомфорт – у реальному житті ви зневажаєте почуттями вашого партнера, тим самим наносите йому образу.

Сонник Фрейда

Сонник Фрейда тлумачить золоту обручку, як послання з попередженням про необхідність задуматися і придивитися до поточних зв’язків. Ймовірно, вони не серйозні, це легка закоханість, тривалий флірт або між вами просто пристрасть.

Бачити поламане обручку уві сні – чекайте зовсім поруч із вами зміни, який ви так боїтеся, але вони вкрай необхідні. Це знак того, що ви вдихнете на повні груди і почати життя з нового аркуша.

Якщо в сновидіння подарували каблучку – незабаром відбудеться зустріч з людиною, яка відіграє важливу роль, стане авторитетом і допоможе зробити правильний вибір.

bcd512e5757e18bcd77be84dfd356dc4 До чого сниться обручку на пальці у себе: сонник для незаміжніх жінок, дівчат

Побачити в сні, що ви стали учасником крадіжки в магазині – викликати засудження з боку оточуючих. Якщо крадете золоте кільце у знайомого вам людини – ви будете попереджені про майбутні неприємності.

Значення сну в залежності від статі сновидця

На вірне тлумачення сновидіння, в якому сниться золоту обручку впливає стать і сімейний стан сновидця.

Незаміжньою дівчині

 • Сняться обручки незаміжнім згідно сонникам як знак обов’язкових особистісних трансформацій. Важливо бути відкритим і готовим до нового спілкування, яке так необхідні.
 • Якщо ви бачите, як збираєте прикраси прям з землі – вас очікує знайомство з успішним і хорошим чоловіком.
 • Приснився сон, в якому ви ховаєте весільні кільця – будьте готові приймати компліменти від чоловіків.
 • Втратити кільце для незаміжньої дівчини, яку на її очах хтось підбирає, соннику трактується як символ того, що необхідно тримати все під контролем, не пускати все на самоплив. Велика ймовірність, що вашій необережністю і легковажністю хтось захоче скористатися на свою користь.

Заміжній жінці

 • Якщо заміжній жінці сниться обручку – хороший знак. Не потрібно боятися зради чоловіка, навпаки, будьте готові, що він почне проявляти до вас увагу і турботу, можливо, навіть більше, ніж раніше. Такий розвиток подій не повинно вас насторожити ні в якому разі.
 • Кільце на пальці чужої руки – швидше за все ви надмірно вимогливі до людей, не готові прийняти чужих помилок.
 • Якщо заміжньої жінки дарують кільце – романтичний знак, можливість наповнити відносини свіжими емоціями.

Вдові

Вдові побачений весільний атрибут несе позитивне значення. Не впадайте у відчай, в найближчому майбутньому відбудеться знайомство з чоловіком, який вам на перший погляд може не сподобатися. Однак перше враження оманливе, вас чекають нові емоції.

Чоловікові

 • Якщо обручку на пальці чоловікові приснилося – провісник створення міцної сім’ї.
 • Для неодруженого хлопця надягати на палець дівчини – символ істинної любові.
 • Коли сниться, що чоловік вибирає обручку, але зробити вибір досить важко – в життя необхідно зважитися на нелегкий, але вирішальний крок.

Для одруженого чоловіка

 • Для одруженого чоловіка уві сні бачити кільця – означає, що він приділяє занадто мало уваги своїй другій половинці.
 • А якщо ви одягаєте на руку своєї коханої – ваше сімейне життя буде стабільна, вдала і гармонійна.
 • Обручку надягаєте незнайомій дівчині – чекайте зраду, яке може бути як жіночою, так і з чоловічої сторони. Ваша сім’я не міцна і може зруйнуватися через спокус.

Що робили у сні з обручкою

Необхідно пригадати нюанси нічного бачення.

Втратили, викинули

Несприятливий знак, що попереджає, що від розчарувань, образ і втрат нематеріального характеру не піти. Втратити чуже кільце – ви неуважні до чужих проблем, тим самим наносити людям образу і викликаєте агресію.

Викинути обручка – у житті вам легко розлучаєтеся з людьми і навіть не замислюєтеся наскільки для них це може бути важко.

Знайшли

Знайдені нові прикраси часто попереджають про знайомство, яке змінить життя. Коли сниться чуже обручку – через вас буде сварка або конфлікт в чужих стосунках. Загадайте, що відбувається у вас в житті, може не варто втручатися в чужі стосунки.

 • Коли вам сниться срібне – знак, що означає появу чогось нового, можливо ваше особистісний розвиток, яке вплине ваше світогляд.
 • Чорне – можуть з’явитися неприємності і плітки навколо вас і вашого життя. Не варто довіряти людям, яких ви погано знаєте.
 • Бачити в сні обручку велике, яскраве, чисте – вам варто навчитися помічати позитивні моменти і тоді ви самі притягніть до себе лише найкраще.
 • Надягали

  Якщо сниться, що ви приміряєте кільце, це вибір, який вам належить зробити в особистому житті. Найімовірніше вам потрібно буде вибрати партнера, з яким ви будете готові будувати міцні відносини.

  Сон, у якому ви надягаєте обручку на палець – хороший знак, який вказує, що у ваших силах домогтися успіху і гармонії в усьому без допомоги з боку.

  05d53735959810182e94e9ed1a6d2e1a До чого сниться обручку на пальці у себе: сонник для незаміжніх жінок, дівчат

  Міряти кільце із золота, яке ви знайшли – на вас чекає довгоочікуваний і заслужений успіх. Будьте готові прийняти його гідно і благородно, можливо, це початок білої смуги в житті.

  Побачити обручку на руці згідно соннику означає, що наближаються зміни у вашому особистому житті. Подібне сновидіння може попереджати вас про швидкої зустрічі, може бути навіть знайомство по роботі, стане фатальним.

  Бачачи уві сні обручку, яку так хочеться приміряти може означати, що бажання і цілі будуть досягнуті в максимально короткі терміни.

  Знімали

  Знімати обручку з пальця – несприятливий знак, який обіцяє розлуки і сварки. Зняли чоловіка – накопичилася втома і розчарування від нерозуміння, відсутність турботи, брак уваги і любові вашого партнера. Але це не привід ставити крапки у стосунках.

  47be93c4d42d77e1b31088ee89fec562 До чого сниться обручку на пальці у себе: сонник для незаміжніх жінок, дівчат

  Знімати чуже зі свого пальця – пора позбутися від чужих проблем, які заважають вам жити. Можливо, варто навчитися говорити «ні» і вам буде набагато простіше спілкуватися з оточуючими.

  Бачити на руці обручку, яке хочеться зняти з причини дискомфорту – у вас з’явитися можливість полегшити собі життя, доставити задоволення, головне його помітити.

  Обирали

  Бачити уві сні дві обручки, серед яких необхідно зробити вибір – в реалі перед вами виникне необхідність зробити вибору. Наприклад, вибір партнера або ж вибір між матеріальними і моральними цінностями. Саме від вашого рішення буде залежати подальший розвиток подій.

  Якщо ви легко зробите свій вибір – очікує гармонія в справах, успіх у починаннях. Вас чекає дуже важливий етап, який просто переверне все з ніг на голову в хорошому сенсі цього слова.

  Якщо уві сні ви віддали перевагою не золотим, а срібним – в житті вам іноді складно зробити вибір і вибрати «з двох зол менше».

  Купівля

  Сниться покупка обручок, як предзнамением необхідності зробити нелегкий вибір. Можливо станеться ситуація, яка змінить ваше життя. Знайти трактування стосовно особистих взаємин.

  614d9598c00dd1cbaa0b08d921d7098a До чого сниться обручку на пальці у себе: сонник для незаміжніх жінок, дівчат

  Швидше за все, якщо наснитися, що ви зробили покупку прикраси – ви твердо знаєте, і впевнені в своєму виборі. Ймовірно, вам хтось зі сторони заважає прийняти рішення і визначитися, але саме час, відкинути будь-які сумніви і діяти.

  Якщо ви купили кільце в пилу – ваше рішення буде для вас важким, і ваше оточення може вас не розуміти, і не схвалювати.

  Носіть

  Людям, які давно не закохувалися і самотні – як застережливий символ, що настають зміни в особистому житті, з’являться нові відносини і життя заграє новими фарбами. Побачити обручку на лівій руці – ви потрапите в «любовний трикутник».

  Бачити уві сні обручку на своєму пальці і відчувати щастя можна пояснити, як ваше задоволення життям, усіма аспектами.

  Якщо одягати обручку для вас супроводжується внутрішніми переживаннями і муками – привід задуматися, а чи потрібно спілкування з тими людьми, які обтяжують вас своїми проблемами.

  Згадавши, такі подробиці з яким настроєм ви носите цей атрибут сімейного життя, можна зрозуміти ваші внутрішні переживання.

  Приміряти

  Якщо сниться дві обручки, які ви міряєте або купуєте з вашим партнером – немає приводу сумніватися у ваших стосунках, ви на одній хвилі і йдете в одному напрямку, немає приводу для занепокоєння.

  Зі сну кільце на пальці в чоловіка – прагнення до серйозних стосунків, а не короткочасним зв’язків. Ви відчуваєте непереборне бажання поміряти – це може говорити про ваших інтересах і цілях у житті, заради яких ви готові на численні жертви.

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради