Як прати пуховик з тенісними м’ячиками в пральній машині?

Зимова верхній одяг, яка складається з пуху або пера, вимагає обережного підходу в чищенні. Прати пуховик з тенісними м’ячиками рекомендують для того, щоб запобігти утворенню грудок, деформації тканини і стоншення прошарку. Вони допоможуть посилити результати прання та повернути зовнішній і функціональний вид пуховики після неправильного режиму. Зимову куртку потрібно прати тільки на делікатних обертах, при 30 градусах і подвійному полосканні.

d38f497dee1ccf521fc508a9b09207ce Як прати пуховик з тенісними мячиками в пральній машині?

Підготовка

Внутрішня частина пуховика — пух або перо або синтепон. Якщо завантажити його в машинку і випрати в звичайному режимі, пухової шар помнеться і тепла річ втратить свою функціональність і зовнішній вигляд. У цьому процесі важливим є правильний підхід з початкових етапів очищення. Спочатку зимову куртку потрібно застебнути на замок або всі гудзики і вивернути виворітною стороною. Без цієї дії зростає ризик деформації застібок. Перед вибором режиму прання потрібно прочитати рекомендації на ярличку. Коли там вказана рекомендована ручне прання — завантажувати в машинку не рекомендується.

Прання пуховика виконується виключно на делікатному режимі із застосуванням тенісних м’ячів. Важливо використовувати спеціальні засоби для очищення і зберігати температуру до 30 градусів.

Функції м’ячів при пранні

cd3c7e83c08c082232ee0847273b5989 Як прати пуховик з тенісними мячиками в пральній машині?Кулі не дозволяють спрессоваться наповнювача і зіпсуватися верхньому одязі.

Прання з тенісними кульками дозволяє запобігти утворенню грудок пуху або пера. Без їх застосування куртка стане тонше і втратить форму. Барабан обертається і м’ячі відскакують від стінок, розбивають збивання. З їх допомогою пух рівномірно розподіляються по зимовій куртці. Використання м’ячів потрібно ще в тій ситуації, коли пуховик був постиран неправильно і вже зім’яв. Також кульки сприяють видалення застарілих плям, посилюючи результативність порошку.

Як прати?

Щоб випрати зимову пухову речі правильно, потрібно:

 • Застебнути пуховик, вивернути його і прибрати хутро на капюшоні.
 • Залити в спеціальний барабан гелеве засіб. Сухий порошок залишає розводи, тому краще користуватися рідким засобом.
 • Додати кондиціонер для пом’якшення води.
 • Вибрати делікатний або спеціальний режим для прання пуховика, температура якого не перевищує 30 градусів.
 • Якщо на верхньому одязі є засаленість або плями, їх потрібно запрати заздалегідь. Спочатку кладуть 4 кульки, а потім поміщають в барабан пуховик. Потрібно вибирати подвійний режим полоскання на низьких обертах, щоб не залишилося розлучень. При пранні виникає додатковий звук, який не повинен лякати. Перед застосуванням тенісних м’ячів їх краще відмочити в білизні, щоб запобігти можливому линяние пуховика. Після прання пуховик треба струсити і повісити на вішалку, поруч з нагріваючим елементом, але не на нього. Періодично курточку потрібно збивати, щоб розподіляти перо рівномірно.

  Чим замінити?

  Замінити тенісні м’ячики для прання пуховика можливо такими елементами:

  • турмалінові кульки;
  • магнітна сфера;
  • картопля.

  Користувачі радять використовувати пластикові кулі з шипами, які набувають для масажу або як іграшки тваринам. Продаються в господарських або зоомагазинах. Якщо застосовувати турмалінові кульки, то порошок засипати не потрібно. Вони підвищують кислотність води, знижує її жорсткість і знезаражують рідина. Для куртки середніх розмірів знадобитися 6 м’ячів. При першому застосуванні їх потрібно прогріти на сонці перед зануренням в барабан. Магнітна сфера — сучасний прилад для прання, яка розподіляє пух і знижує утворення накипу на елементах машинки. З її застосуванням кількість прального порошку зменшується вдвічі. Найоригінальніший варіант — 2-3 картоплини, які добре промиваються, пакуються в поліетиленовий пакет і замінюють ними тенісні кульки.

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради