До чого сниться тікати від бика – сонник для жінок, чоловіків

Побачивши уві сні біжить назустріч розлюченого бика, багато людей прокидаються в страху і асоціюють подібне нічне бачення з прийдешніми негативними подіями. Однак не варто відразу впадати в паніку – сон, у якому довелося тікати від бика, в різних сонники має неоднозначні тлумачення. Багато залежить від деталей сновидіння, емоцій сплячого і зовнішнього вигляду тварини.

6729a1055d4a3abd3b52b8f1cc548c4e До чого сниться тікати від бика – сонник для жінок, чоловіків

До чого сниться тікати від бика

Виділяється ряд найбільш популярних значень бачення з агресивно налаштованим тваринам.

 • Тікати від бика, якого перед цим сам сновидець і роздражнив – стати мимовільним свідком серйозного конфлікту між близькими людьми або співробітниками на роботі. У подібній ситуації рекомендується залишитися стороннім спостерігачем, інакше в результаті вас можуть зробити винуватцем того, що відбувається.
 • Бачити себе пастухом, проти якого збунтувалося тварина, і тікати від нього – незабаром один з близьких друзів виявиться в скрутній ситуації і попросить вашої допомоги для її вирішення.
 • Бути тореадором і з задоволенням йти від атак бика з рогами – в реальності втомитися від насичених робочих буднів. Вам необхідно взяти заслужений відпочинок – це допоможе досягти успіху в нових проектах і дозволить приділити увагу близьким.
 • Тікати від молодого теляти – відчувати нудьгу від одноманітних буднів і підсвідомо мріяти про екстремальний, пам’ятний відпочинку.
 • Якщо в сновидінні ви не змогли втекти від бика, і він підкинув вас догори рогами – необхідно перебороти нерішучість і прямо сказати на роботі чи вдома про те, що вас не влаштовує. Якщо ви і далі будете продовжувати терпіти і накопичувати негативні емоції в собі, це може призвести до погіршення здоров’я.

  Якщо женеться тварина темного забарвлення, це означає, що недоброзичливці будують підступи проти вашої персони. Щоб уникнути фінансових проблем, невдоволення з боку керівництва або скандалів в сім’ї, потрібно придивитися до малознайомим людям в оточенні і не погоджуватися на авантюрні пропозиції з їх боку.

  Тікати від бика білого забарвлення – здобути перемогу над конкурентами і отримати підвищення по кар’єрних сходах або більший прибуток.

  Розшифровки від відомих тлумачів

  Значення сну в популярних сонники:

  • Фрейд. Побачити мирно пасущееся стадо, від якого відокремився один бик і побіг в вашу сторону – в реальності приміряти на себе роль жертви у всіх життєвих сферах. Це може призвести до того, що колеги або друзі будуть користуватися вашою безвідмовністю для досягнення своїх цілей. Жінкам такий сон пророкує появи настирливого залицяльника, який буде відкрито схиляти до близькості.
  • Міллер. Якщо бик ганявся за дитиною – потрібно більше уваги приділяти своїм дітям і батькам, оскільки вони потребують вашої підтримки. Для представниць слабкої статі напад бика символізує незадоволеність сексуальним життям із-за пасивності партнера. Бик наздогнав сновидця і поранив його – незабаром можуть відбутися події, які посприяють сильного потрясіння.
  • Хассе. Бачити себе в сні учасником кориди і тікати від розлюченої тварини – попередження, що потрібно пом’якшити свій характер по відношенню до друзям, родичам і колегам. Агресивна поведінка та спалахи люті можуть стати причиною серйозних конфліктів і привести до погіршення відносин з близькими людьми на тривалий час.

  Думка экспертаНаталия АлександроваНумеролог, парапсихолог, тарологОбраз бика в народі символізує надзвичайну силу, родючість, міць і невичерпну енергію. Але не варто забувати, що це тварина також вказує на прихований інстинкт самозбереження, тому сон з участю агресивного бика може натякати на загрозу, витікаючу від людини в робочому або наближеному оточенні.

  Не відмовляйте собі в заслуженому відпочинку, інакше надмірна перевтома може стати причиною нервового зриву, а підступи співробітників призведуть до погіршення відносин з начальством.

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради