Ультраранній томат Агіліс: докладний опис, агротехніка, відгуки городників

Томат Агіліс представник ультраранніх гібридів, які без проблем вирощують в різних областях Росії. Докладний опис і позитивні характеристики різновиди допоможуть остаточно визначитися з вибором.

ultrarannijj tomat agilis: podrobnoe opisanie, agrotekhnika, otzyvy ogorodnikov Ультраранній томат Агіліс: докладний опис, агротехніка, відгуки городників

Опис рослини

Ультраранняя різновид призначена для коротких циклів виробництва. Помідор оптимально поєднує раннє дозрівання і високі смакові якості.

Виглядає рослина так:

 • Кущі індетермінантні з короткими міжвузлями. У відповідних умовах стебла витягуються до 3 м.
 • Коренева система потужна, поверхнева. Завдяки їй томат добре росте і швидко наливає плоди.
 • Листя трохи. Пластини великі, ворсисті.
 • Першу кисть томат утворює над 5-6 вузлом. Наступні йдуть через 3 аркуша.
 • Плоди округлі зі слабозаметными ребрами.
 • У нижній частині розташований заокруглений носик.
 • По термінах дозрівання За типом росту За типом використання За способом вирощування Маса плоду (р) Врожайність (кг/м2) Характеристики плода
  Ультра ранній (90-95 днів) Индетерми-нантный (1,8-3 м) Салатний Для плівкових теплиць 210-250 До 15 Округлий з носиком, червоного кольору, м’ясистий, щільний

  Переваги і недоліки

  Томат з задоволенням вирощують як в ЛПХ, так і на виробництвах. Таке розташування городників гібрид отримав завдяки безлічі позитивних характеристик.

 • Раннє дозрівання плодів. Перші помідори знімають вже через 90 днів після проростання насіння.
 • Томат привабливого вигляду з високою транспортабельністю.
 • Наділений імунітетом до збудників поширених захворювань культури. Як боротися з хворобами томатів, читайте в цій статті.
 • Рослина формує зав’язь і наливає плоди при підвищеній температурі навколишнього середовища.
 • Не реагує на короткострокове зниження температури.
 • Врожайність висока. На кожній кисті, яких залишають 6 шт., дозріває 5-6 великих плодів.
 • Увага! Перші 3 кисті томат наливає практично одночасно. Це дозволяє отримати велику кількість помідорів в ультраранние терміни.

  З недоліків відзначають дорожнечу садивного матеріалу. Так як рослина не сортове, а гібридна, самостійно отримати якісне насіння неможливо.

  Особливості агротехніки

  Незважаючи на довгі стебла, томат відмінно себе почуває в невисоких теплицях. Основний догляд такий же, як і за іншими индетерминантами. На 1 м2 розміщують 2-2,5 рослини. Відразу ж після пересадки розсади помідори підв’язують. Формують в 1 стебло. Періодично роблять пасинкування.

  ultrarannijj tomat agilis: podrobnoe opisanie, agrotekhnika, otzyvy ogorodnikov1 Ультраранній томат Агіліс: докладний опис, агротехніка, відгуки городників

  Щоб краще утворювалася зав’язь, квітучі кисті регулярно струшують. Кілька разів за сезон проводять підживлення мінеральними комплексами і органічними добривами. Помідори поливають за графіком, не допускаючи пересихання грунту.

  Увага! Виробник рекомендує використовувати томат для першого і другого обертів.

  Відгуки

  Микола з Ростова. Займаюся вирощуванням овочів з метою продажу. Віддаю перевагу ранні сорти. Обговорювані помідори вже кілька сезонів показують себе з найкращої сторони в першому обороті. Томат утворює зав’язь навіть при відхиленнях в умовах вирощування. Яскраві плоди з симпатичним носиком добре розкуповуються.

  Наталія з Воронежа. Ми з чоловіком намагаємося повністю забезпечувати сім’ю власне вирощеними овочами. З цією метою побудували на дачі теплицю. Томат побачили на фото в мережі і загорілися придбанням садивного матеріалу. Розсаду виростили самі, надалі ретельно доглядали. Гібрид дуже сподобався і по вигляду, і за смаком. У наступному сезоні він буде у списку особливо полюбилися.

  Кирило з Криму. Вирощував томат в саду, на відкритій грядці. Перший час прикривав посадки плівковим тунелем. Рослини подвязывал до заздалегідь встановленої шпалері, формував в 2 стебла, пасынковал. Перші плоди отримав в кінці червня. Кожну кисть довелося підв’язувати, так як помідори дуже важкі і їх багато. Урожай порадував, смак теж.

  Томат Агіліс – гібрид, який при будь-яких умовах порадує урожаєм. При всьому при цьому рослина не потребує багато часу і уваги.

  Гібрид Агіліс: відео

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради