Прикмета: прикусити губу, особливо під час їжі

Люди нерідко прикушують губу, язик або щоку зсередини, але рідко приділяють трапилося особливу увагу. Як виявляється – дарма, такі дії не випадкові і можуть мати як позитивне, так і негативне значення.

36e4a02e38b0e214d1aa6f9cdf33d9da Прикмета: прикусити губу, особливо під час їжі

Тлумачення прикмети «прикусити губу»

Забобони, що дійшли до наших днів, стосуються поведінки людини, досить хороші підказки, завдяки яким можна мати уявлення про те, з ким спілкуєшся. Наприклад, прикусування губ свідчить про швидкої подачі інформації, яка неодмінно призведе до помилок.

Під час бесіди

Несподівано прикусили губу – говорите зайве. Бесіда може закінчитися сваркою, розривом відносин. Необдумані слова здатні образити, а про людину залишити негативне враження.

Помітили, що співрозмовник в запалі суперечки, бесіди прикусив язика, щоку або губу – здебільшого сказаного не варто вірити. Брехлива інформація зіграє в майбутньому не на руку говоруну. Це ж тлумачення стосується моментів, коли людина навмисно закушує губу. Спеціально так роблять у бесіді спокусниці. Але такі зв’язки ні до чого доброго не приведуть.

Під час трапези

Випадково прикусити губу під час їжі – провісник поцілунку. Якщо прийом їжі поєднувався з приємною бесідою, то значення змінюється. Пристрасні поцілунки замінить сварка і неправильно розуміння відбуваються дій співрозмовника.

Якщо прикусив під час їжі сотрапезник – чекайте від нього підступу. Людина не має особливих почуттів або радості від спілкування. Він затаїв зло, вичікуючи шансу для помсти.

Коли трапезничаешь в самоті, прикушенный куточок губи свідчить про серйозні неприємності. Швидше за все, прийде сімейна драма, проблеми зі здоров’ям.

Що означають (символізують) червоні троянди – до чого дарують дівчині, жінці один, дев'ять квіток

Додаткові деталі

Не варто робити поспішних висновків. Для точності передбачення доповнимо уточненнями. Стосуються вони безпосередній частині губи:

 • внутрішня або зовнішня;
 • верхня або нижня губа;
 • до крові або незначне прикусування щоки.

Додаткова інформація забезпечує спокій, є підказкою про необхідність змінити свою поведінку.

З внутрішньої або зовнішньої сторони

Нерідко люди прикушують усередині ротової порожнини щоки або мову. Тому ознайомитися з народними прикметами про них теж потрібно. Так, прикусити внутрішню частину означає:

 • під час їжі – швидкий поцілунок. Причому поцілують в щоку, яку прикусили. Або ж губи, якщо прикусити язика;
 • розмовляючи – знак обману. Співрозмовник, точно недоброзичливець, чекає допущеної помилки;
 • розмовляючи з опонентом – слідкуйте за сказаним. Інакше казусні ситуації, скандалу не уникнути;
 • під час сну, відпочинку – задумані дії краще відкласти. На даний момент вони приречені на провал;
 • прикусив щоку, після чого вона почала свербіти – бути сльозам. Але плакати можна не тільки від горя, але і від радості.

a5fa0730f36ddbcf23f32e5425e45142 Прикмета: прикусити губу, особливо під час їжі

Щоб зрозуміти до радісним або сумним подіям готуватися, згадати варто загальне правило для всіх прикмет: ліва сторона – до неприємностей, чого-небудь поганого; права – до радості.

Нижня

Якщо прикусити нижню губу під час їжі, то є всього три розшифровки:

 • поспіх призводить до не обґрунтованих кроків і дій;
 • варто готуватися до неприємностей з домашніми та близькими людьми;
 • провісник неприємних подій, новин.

Зовсім по-іншому розшифровується прикмета, якщо нижню губу регулярно прикушують. Причому не тільки під час їжі, але і розмови, сну. Це вказує не необхідність стати більш рішучим, послідовним у своїх діях. Скутість, нерішучість шкодить репутації, стає гальмом, причиною втрачених можливостей.

Верхня

Якщо вкусив верхню частину – чекай свята. З’явилася кров віщує:

 • грандіозне святкування особливої події;
 • весілля чи сватання;
 • народження дитини.

Знаючи заздалегідь про бенкеті, до нього слід ретельно підготуватися. Якщо ж ніяких свят не намічається, тоді доля натякає на швидке любовне захоплення.

Стримувати пристрасть, потяг – не кращий варіант. Можливо, що прикушенная верхня губа — провісник появи палкого шанувальника, поцілунків, щирих почуттів з боку протилежної статі.

Кішка прийшла в будинок: прикмета – до чого приходить вагітна, забігла в квартиру, прибився кошеня

Прикмети, якщо губу при вас вкусив співрозмовник

Забобони, які вказують на обман, сварку і недоброзичливця, допомагають уникнути неприємностей. Ситуація, коли співрозмовник прикушує внутрішню або зовнішню частину губи як раз один з таких передчуттів. Якщо, розмовляючи, чоловік неодноразово прикушує мову, народні прикмети говорять: треба бути пильним і обережним з такими людьми. Вони брехуни, які навмисно шкодять іншим.

За умови, що спілкуючись, співрозмовник спеціально прикушує краєчок губи. І робить це помітно, значить, його думки зараз зайняті любовними мріями більше, ніж бесідою. Можливо, що в ході розмови людина соромиться, так як невпевнена, нерішуча особа.

e6b1ab34754751235e8badeda75f57a0 Прикмета: прикусити губу, особливо під час їжі

Є і інші тлумачення, що допомагають винести урок із ситуації:

 • випадково прикусив в ході розмови колега, начальник – побоюватися можна тільки брехні, підступу з боку того, з ким ця біда трапилася;
 • у процесі співбесіди помітили, як стався казус з майбутнім працівником – його звільнили з колишнього місця роботи із-за частого обману, небажання працювати;
 • опонент прикусив щоку, мову або нижню губу – в його плани входить не тільки розмова, але і любовне продовження відносин.

Вираз «прикусив губу — готуйся до сварки» не завжди відповідає реальності. Слід уточнити і доповнити відомостями про подію. Тоді не виникне незручності, страху. Можна буде дивитися в завтрашній день з упевненістю і надією.

Подобається? Поділіться з друзями:
Всезнайко - Корисні поради
Залишити відповідь

×
Тисни «Подобається», щоб читати нас на Facebook
Спасибі, я вже з Вами!