Прикмета: прикусити губу, особливо під час їжі

Люди нерідко прикушують губу, язик або щоку зсередини, але рідко приділяють трапилося особливу увагу. Як виявляється – дарма, такі дії не випадкові і можуть мати як позитивне, так і негативне значення.

36e4a02e38b0e214d1aa6f9cdf33d9da Прикмета: прикусити губу, особливо під час їжі

Тлумачення прикмети «прикусити губу»

Забобони, що дійшли до наших днів, стосуються поведінки людини, досить хороші підказки, завдяки яким можна мати уявлення про те, з ким спілкуєшся. Наприклад, прикусування губ свідчить про швидкої подачі інформації, яка неодмінно призведе до помилок.

Під час бесіди

Несподівано прикусили губу – говорите зайве. Бесіда може закінчитися сваркою, розривом відносин. Необдумані слова здатні образити, а про людину залишити негативне враження.

Помітили, що співрозмовник в запалі суперечки, бесіди прикусив язика, щоку або губу – здебільшого сказаного не варто вірити. Брехлива інформація зіграє в майбутньому не на руку говоруну. Це ж тлумачення стосується моментів, коли людина навмисно закушує губу. Спеціально так роблять у бесіді спокусниці. Але такі зв’язки ні до чого доброго не приведуть.

Під час трапези

Випадково прикусити губу під час їжі – провісник поцілунку. Якщо прийом їжі поєднувався з приємною бесідою, то значення змінюється. Пристрасні поцілунки замінить сварка і неправильно розуміння відбуваються дій співрозмовника.

Якщо прикусив під час їжі сотрапезник – чекайте від нього підступу. Людина не має особливих почуттів або радості від спілкування. Він затаїв зло, вичікуючи шансу для помсти.

Коли трапезничаешь в самоті, прикушенный куточок губи свідчить про серйозні неприємності. Швидше за все, прийде сімейна драма, проблеми зі здоров’ям.

Додаткові деталі

Не варто робити поспішних висновків. Для точності передбачення доповнимо уточненнями. Стосуються вони безпосередній частині губи:

 • внутрішня або зовнішня;
 • верхня або нижня губа;
 • до крові або незначне прикусування щоки.

Додаткова інформація забезпечує спокій, є підказкою про необхідність змінити свою поведінку.

З внутрішньої або зовнішньої сторони

Нерідко люди прикушують усередині ротової порожнини щоки або мову. Тому ознайомитися з народними прикметами про них теж потрібно. Так, прикусити внутрішню частину означає:

 • під час їжі – швидкий поцілунок. Причому поцілують в щоку, яку прикусили. Або ж губи, якщо прикусити язика;
 • розмовляючи – знак обману. Співрозмовник, точно недоброзичливець, чекає допущеної помилки;
 • розмовляючи з опонентом – слідкуйте за сказаним. Інакше казусні ситуації, скандалу не уникнути;
 • під час сну, відпочинку – задумані дії краще відкласти. На даний момент вони приречені на провал;
 • прикусив щоку, після чого вона почала свербіти – бути сльозам. Але плакати можна не тільки від горя, але і від радості.

a5fa0730f36ddbcf23f32e5425e45142 Прикмета: прикусити губу, особливо під час їжі

Щоб зрозуміти до радісним або сумним подіям готуватися, згадати варто загальне правило для всіх прикмет: ліва сторона – до неприємностей, чого-небудь поганого; права – до радості.

Нижня

Якщо прикусити нижню губу під час їжі, то є всього три розшифровки:

 • поспіх призводить до не обґрунтованих кроків і дій;
 • варто готуватися до неприємностей з домашніми та близькими людьми;
 • провісник неприємних подій, новин.

Зовсім по-іншому розшифровується прикмета, якщо нижню губу регулярно прикушують. Причому не тільки під час їжі, але і розмови, сну. Це вказує не необхідність стати більш рішучим, послідовним у своїх діях. Скутість, нерішучість шкодить репутації, стає гальмом, причиною втрачених можливостей.

Верхня

Якщо вкусив верхню частину – чекай свята. З’явилася кров віщує:

 • грандіозне святкування особливої події;
 • весілля чи сватання;
 • народження дитини.

Знаючи заздалегідь про бенкеті, до нього слід ретельно підготуватися. Якщо ж ніяких свят не намічається, тоді доля натякає на швидке любовне захоплення.

Стримувати пристрасть, потяг – не кращий варіант. Можливо, що прикушенная верхня губа — провісник появи палкого шанувальника, поцілунків, щирих почуттів з боку протилежної статі.

Прикмети, якщо губу при вас вкусив співрозмовник

Забобони, які вказують на обман, сварку і недоброзичливця, допомагають уникнути неприємностей. Ситуація, коли співрозмовник прикушує внутрішню або зовнішню частину губи як раз один з таких передчуттів. Якщо, розмовляючи, чоловік неодноразово прикушує мову, народні прикмети говорять: треба бути пильним і обережним з такими людьми. Вони брехуни, які навмисно шкодять іншим.

За умови, що спілкуючись, співрозмовник спеціально прикушує краєчок губи. І робить це помітно, значить, його думки зараз зайняті любовними мріями більше, ніж бесідою. Можливо, що в ході розмови людина соромиться, так як невпевнена, нерішуча особа.

e6b1ab34754751235e8badeda75f57a0 Прикмета: прикусити губу, особливо під час їжі

Є і інші тлумачення, що допомагають винести урок із ситуації:

 • випадково прикусив в ході розмови колега, начальник – побоюватися можна тільки брехні, підступу з боку того, з ким ця біда трапилася;
 • у процесі співбесіди помітили, як стався казус з майбутнім працівником – його звільнили з колишнього місця роботи із-за частого обману, небажання працювати;
 • опонент прикусив щоку, мову або нижню губу – в його плани входить не тільки розмова, але і любовне продовження відносин.

Вираз «прикусив губу — готуйся до сварки» не завжди відповідає реальності. Слід уточнити і доповнити відомостями про подію. Тоді не виникне незручності, страху. Можна буде дивитися в завтрашній день з упевненістю і надією.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради