До чого втратити хрестик — значення ознаки в залежності від віку та статі

Для будь-якого віруючого християнина натільний хрестик відіграє важливу роль. Але буває так, що навіть сама міцна ланцюжок або мотузочок рветься, і хрестик може бути втрачений. До чого втратити хрестик, розберемося детальніше. Деякі вважають, що втрата такого захисту обіцяє щось жахливе надалі, але насправді панікувати не варто.

У першу чергу варто відзначити, що це дійсно не просто оберіг, і вже тим більше не можна порівнювати з прикрасою, але, в будь-якому випадку, можна буде придбати новий хрестик. Хрест дається людині, коли його хрестять, він символізує багато, наприклад, міцну віру, захист від усього негативного, що допомагає обійти людині зло і придбати впевненість у собі в саму важку хвилину. Розглянемо, яку силу має даний предмет.

Хто втрачає

Природно, що не все так просто, як здається на перший погляд, має значення, хто саме втратив хрестик. Наприклад, для чоловіка і жінки є різні прикмети, точно також для дітей і літніх людей. У кожному разі, варто діяти певним чином.

Чоловік

Якщо втрата сталася у чоловіка, то йому варто в першу чергу уважно поставитися до своїх досягнень. Варто врахувати всі помилки, які були допущені, відпустити минуле і починати новий етап у своєму житті, який може бути кращим. Тобто втрата амулета вказує на отриману мудрість, і тепер нічого не залишається, як діяти далі.

Жінка

Для жінки втрата такого предмета — це добре. Вважається, що хрестик може відслужити свою службу, і, загубившись, забрати з собою щось погане, наприклад, відбив негативну енергетику, яка була спрямована на людину. Жінка повинна помолитися своєму ангелу-охоронцю, який захищає її. Природно, що після цього варто придбати новий хрестик, а минулого шкодувати не треба. Все, що повинно піти, обов’язково йде.

f4bec20d1a04036b45ece4d7966cf24f До чого втратити хрестик — значення ознаки в залежності від віку та статі

Дитина

Діти досить часто втрачають хрестики, так як вони постійно рухаються і вважаються непосидючими. У такому випадку немає нічого дивного, якщо дитина просто порве ланцюжок, і амулет впаде і загубиться. Не варто дуже хвилюватися і вже тим більше лаяти дитину, не треба його карати і лякати, що з ним щось трапиться. Важливо правильно пояснити маленькому непосиді, що хрестик – це важливий предмет в житті православної людини, і, швидше за все, він вже співслужив свою службу, тому потрібно придбати новий. Тепер малюк може перейти в інший етап, стати дорослішими.

Втрата у літньої людини

Втрата хрестика для літньої людини – це непоганий знак. В першу чергу, це може говорити про те, що здоров’я покращиться, жити стане трохи легше. Не варто негативно або дуже обережно ставитися до таких подій, можливо, хрестик накопичив багато енергії, тому і пішов. Добре втратити предмет і для людей, які довгий час жили в бідності, можливо, важкий період їхнього життя закінчиться, і настане світанок. Природно, що потрібно докласти зусиль, треба буде працювати, не лінуватися, не треба скаржитися на долю, важливо молитися і вірити, що все буде відмінно.

34f28fa275232140c9852b9068a6c12c До чого втратити хрестик — значення ознаки в залежності від віку та статі

Втрата згідно з дня

Якщо оберіг був загублений, то важливо звернути увагу на день тижня, коли все це сталося. Розглянемо докладно.

  1. Якщо втрата сталася в понеділок, то, швидше за все, мова йде про простій випадковості. Не варто відразу впадати в паніку і не треба приділяти цій події багато часу, достатньо придбати новий хрестик і все.
  2. У вівторок така втрата вказує лише на позитивні моменти. Наприклад, це означає, що всі труднощі підуть, особливо це стосується фінансової сторони, і нарешті настане повне благополуччя, а будинок буде наповнений щастям.
  3. Втрата сталася в середу – тоді треба віддавати собі звіт в тому, що настав час, коли треба відпустити минуле і піти назустріч майбутньому. Не варто зупинятися на середині, важливо пам’ятати, що кожен етап життя може бути наповнений зовсім новими відчуттями.
  4. У четвер втрата має особливий сенс. Варто подумати і від чогось відмовитися, що, можливо, вже не так і дорого, наприклад, це можуть бути відносини, або треба поміняти місце роботи, може, справа в згубних звичках. Навіть якщо від чогось відмовитися буде важко, все одно це потрібно буде зробити.
  5. Втратити амулет у п’ятницю буде означати, що людину чекають попереду внутрішні трансформації. Старий хрестик покинув свого власника, тому необхідно щось змінити у своєму житті, переродитися і сильно змінитися.
  6. Втрата в суботу вказує виключно на приємні зміни в житті. Всесвіт надсилає власникові такого амулета сигнали про те, що треба налаштувати себе на позитивний лад.
  7. У неділю втратити хрестик може той, кому давно пора подумати над своїм життям.

Наприклад, можливо в людини недостатньо чесні помисли. Всі значення свідчать про те, що в житті відбувається щось важливе, тому варто на це звернути свою увагу.

Втрата з точки зору церкви

Церква також вважає, що втрата натільного хрестика не означає нічого поганого. Це зовсім не означає, що людина втратила захист від злих сил. Розп’яття на хресті, символізує любов, вказує на шанування Господа і готує людину до того, що він так само, як і Бог, буде нести хрест все своє життя, і в підсумку виявиться на небесах. Що стосується священиків, то вони ніяк не коментують поняття прикмета. Єдине, що може бути не дуже добре, так це те, що втрата хрестика вказує не зневажливе ставлення до релігії. Варто розуміти, що втрата може статися не з волі людини, є багато обставин, які цьому сприятимуть. Якщо все сталося випадково, то Бог не відвернеться від вас, тут саме головне – залишатися вірним своєму Господу і проявляти любов у своєму серці. Кожен православний християнин має право відправитися в церкву і там купити собі хрестик.

Що робити при втраті

В першу чергу, варто спробувати відшукати амулет. Бажано навіть прочитати спеціальну молитву, яка допомагає щось купувати назад. Можна закликати на допомогу свого ангела-хранителя. Як правило, хрестик знаходиться швидко, але якщо цього не сталося, то треба поговорити зі священиком, можливо, він дасть слушну пораду і освятить новий натільний хрестик. Небажано зволікати з покупкою нової захисту, так як віруючий не має права перебувати без символу віри і любові до Бога.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради