Цикламен в будинку: прикмети і забобони – можна тримати квітка жінкам?

Цикламен – дивна рослина з квітками, схожими на метеликів, спочатку прикрашало ландшафт острова Кіпр. Але греки не встояли перед чарівністю цього представника флори, і почали розводити його в приміщеннях.

За час свого перебування в будинках цикламен обріс прикметами, більшість яких – позитивні. Людей приваблює не тільки тривале цвітіння в зимовий період, але і магічні властивості цієї рослини.

795e4459817d499de1c6ff07e5ee8505 Цикламен в будинку: прикмети і забобони – можна тримати квітка жінкам?

Народні прикмети та забобони про цикламенів

Існує красива легенда про правителя Соломона, який не міг вибрати форму царської корони, поки не побачив в ущелині рожевий цикламен.

Похилений квітковий бутон наштовхнув мудрого царя на думку про те, що потрібно правити народом з розумом і стримано. А корона у формі квітки повинна була служити нагадуванням про це всім царствующим персонам. Згідно з повір’ям після смерті Соломона ніжний квітка ще нижче схилив свої бутони.

Греки нарекли рослина цикламеном (Cyclam?n) з-за ідеально круглої форми бульби («Cyklos» — коло). Народні назви:

 • альпійська фіалка;
 • дряква;
 • земляний хліб або свинячий хліб (дикі кабани не проти поласувати бульбами рослини).

Напрямок магічного впливу залежить від кольору цикламена:

 • Білі та світло-рожеві квіточки володіють найбільшою магічною силою, допомагають у справах, зміцнює дух людини.
 • Лілові і червоні бутони допомагають не втратити своє обличчя в любовних відносинах.
 • Вплив:

  • позбавляє від поганих снів;
  • проганяє безпричинні страхи;
  • береже від розчарувань;
  • допомагає недисциплінованим особистостям стати акуратними і організованими;
  • запобігає появі поганих помислів, заздрості;
  • запобігає вплив злих чар;
  • покращує настрій (природний антидепресант);
  • корисний всім, хто погано переносить холод.

  Сімейне щастя

  Енергія, що генерується цикламеном, гасить будь-які конфлікти, допомагає заспокоювати примхливих дітей. Рослина в спальні гармонізує подружні стосунки, допомагає уникати сварок, робить жінку привабливою, а чоловіка – захисником.

  Є прикмета: коли в будинку не можуть ужитися кілька поколінь, цикламен стане справжньою «паличкою-виручалочкою». Квітка відрегулює взаємини, позбавить від нерозуміння і неприйняття чужої думки.

  Залучення любові. Серцеподібні листочки буквально притягують любов до життя людини, який доглядає за квіткою. Прикмета: привабливість жінки під впливом аури рослини збільшується, а разом з тим зростають її шанси зустріти «другу половинку». Цикламен з малиновими бутонами допоможе випробувати сильні почуття, рожеві квіточки прикрасять життя романтикою.

  5eec7cbd85a4c27275b2e0a30c9c7ba0 Цикламен в будинку: прикмети і забобони – можна тримати квітка жінкам?

  Матеріальне благополуччя

  Сріблястий відблиск листя рослини і запах ефірної олії, укладеного в квітках, залучають гроші, використовуються в грошової магії. Згідно приймете, щоб водилися гроші, гаманець потрібно покласти квітку або листочок цикламена, або капнути ефірного масла цієї рослини.

  Енергетичні властивості цикламена:

 • Аура – холодна.
 • Стихія – вода і земля, причому вода переважає.
 • Знак зодіаку – Телець. Він протегує корисним рослинам (плодоносним і лікарською). Телець знаходиться під управлінням Венери, тому квіти і плоди цих рослин привабливі, мають яскраве забарвлення.
 • Планета – Сонце, Місяць і Меркурій. Сукупність впливу цих трьох планет надає цикламену здатність, допомагати людині, розвивати адаптаційні навички, займатися самовихованням і самоорганізацією.
 • Символи східного календаря – Мавпа і Щур.
 • За темпераментом квітка підходить «сонячним» сангвінікам.

  Для чоловіків

  Є повір’я про те, що домашній цикламен погано впливає на чоловіків у родині, але підтверджень цієї думки немає. Навпаки, є прикмета, яка обіцяє позбавлення чоловіків від імпотенції, коли в його будинку з’явиться цикламен.

  Особливо добре впливає цей красивий квітка на ауру активних чоловіків, допомагає відкривати приховані можливості.

  Дуже корисний недовірливим чоловікам.

  Сусідство в кімнаті цієї квітки допомагає їм усвідомити, що думка оточуючих не настільки важливо, як може здатися, а жити треба для себе. Таким чином, людина повертається в дитинство, коли можна бути невимушеним і безпосереднім, віддавати свої сили на виконання власних бажань, а не витрачати їх на примхи чужих людей.

  Якщо чоловік відчуває психологічне напруження, то магічне вплив цикламена поліпшить стан такого індивідуума вже через тиждень після того, як рослина буде присутній в кімнаті людини, що страждає від тривалої депресії.

  Для жінок

  «Грецький красунчик» просто необхідний у кімнаті жінки, що бажає розкрити свою сексуальність, стати чарівною і привабливою, подобатися чоловікам. Як в цьому допомагає квітка? Рослина з дивовижною енергетикою допомагає жінці поглянути на себе іншими очима, змінити ставлення до себе, впустити в своє життя нові емоції.

  Причому всі зміни відбуваються плавно і ненав’язливо. Цикламен допоможе дамі стати м’якше і терпиміше, посилити жіночу манкость, сконцентруватися на розвитку свого его.

  Якщо з жінкою живуть повільні чоловіки (наприклад, чоловік, син), тоді розміщувати квітка потрібно в куточку квартири, в якому вони рідко бувають.

  За прикметою: якщо носити при собі засушений квітка цикламен – це допоможе приглушити тугу за втраченим коханням. Цей захід допомагає і при безплідді.

  74cc161e03c5ef73a6d4d910872e626f Цикламен в будинку: прикмети і забобони – можна тримати квітка жінкам?

  Можна тримати цикламен будинку, що говорять прикмети?

  Згідно з прикметами, треба правильно поводитися з «примхливим» квіткою, що належить до стихії води:

  • Регулярно поливати, причому тільки в піддон, щоб не намочити листочки, квіточки стебла.
  • Ставити інші домашні рослини поряд з «красунчиком» грецького походження на відстані не менше 2 метрів.
  • Забезпечити температуру повітря від 12 до 20 градусів. Не ставити горщик з квіткою поруч з теплою батареєю.

  Ревне дотримання цих умов збільшить магічні властивості цикламена.

  Згідно з прикметами щоб активувати вплив квітки, потрібно відразу після придбання рослини поставити його на постійне місце, і дивитися в середину кущика (під квітка) 3 хвилини. Весь цей час потрібно просити у цикламена захисту.

  Яскраві квітки наповнені сонячним світлом, який дарує радість і натхнення. Цикламен просто необхідний в оселі, де живуть люди, що надають підвищене значення думки оточуючих, які страждають від перепадів настрою. У таких приміщеннях витають вібрації страху через невпевненість господаря оселі у власних силах.

  Якщо в будинку живе сім’я, квітка оберігає всіх домочадців від пристріту і чаклунства недоброзичливців. Все сімейство потрапляє під захист богині Гекати, що гарантує мир і спокій в будинку.

  Дія цикламена:

 • Квітка створює навколо себе поле (в радіусі близько 5 метрів), в межах якого сили зла безсилі. Якщо людина зазнала негативного впливу десь в іншому місці, то опинившись в зоні дії цикламена, він очищається, весь негатив, злі чари розвіюються.
 • Ніжне рослина володіє дивовижною здатністю поглинати негативну енергію, переробляти її, і повертати в атмосферу позитивні хвилі. Здорові кущики утворюють безперебійний кругообіг енергії, яка піднімається над фонтаном кущем, поширюється в сторони, потім опускається і тече назад до квітки.
 • Прикмети свідчать: цикламен оберігає тільки членів родини, які за ним доглядають. До гостей будинку або відвідувачам офісу квітка байдужий.
 • Виникає питання: де поставити цикламен, щоб він приносив максимальну користь?

  Спальні

  Щоб захиститися від зла, необхідно встановити горщик з рослиною біля ліжка (праворуч на відстані не більше півтора метра від головах).

  У спальні цикламен необхідний метеозалежним людям, що страждають різними недугами, у тому числі тривалої депресією. Найбільш сприятливий вплив квітка надає на сплячої людини, коли відбувається очищення тонких структур організму.

  Щоб помітно поліпшити самопочуття, у приміщенні площею 10-12 квадратних метрів потрібно поставити 4-5 дорослих рослини.

  Прикмета поширюється на людину, що страждають атеросклерозом, аритмією, порушенням імунітету, діабетом, алергією. В античні часи коріння середземноморських різновидів цикламена використовувалися як протиотруту для багатьох видів отруйних речовин.

  Їдальні

  Сім’я може скористатися об’єднує циклічної енергією рослини. Якщо поставити квітку в кімнаті, де бувають всі члени сім’ї, і відбуваються спільні трапези, це допоможе зміцнити сімейні узи.

  Кабінеті або офісі

  Рослина генерує хвилі натхнення і творчого підйому, привносить бажання що-небудь зробити. Приймальна або кабінет начальника – вдале місце для квітки. Об’єднуюча сила цикламена допоможе керівнику створити згуртовану команду однодумців, і досягти успіху в спільній справі.

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради