Можна стригтися в неділю: народні прикмети – В які дні краще стригти волосся, а в які можна й чому

Вихідний – зручний день для зустрічі з перукарем, але можна стригтися в неділю – на це питання народні прикмети впевнено дають негативну відповідь.

cc40b83b934550c8e7f6521b4d66961d Можна стригтися в неділю: народні прикмети  В які дні краще стригти волосся, а в які можна й чому

А як же тоді вибрати кращі дні для стрижки, щоб шевелюра була розкішною і доля добре складалася на цей рахунок є думки магів, знавців народної мудрості і перукарів. Знання складаються в результаті спостереження за тим, як впливають на стан волосся місячні цикли, розташування зірок, дні тижня.

Прикмети про стрижку

Через шевелюру люди отримують енергію з космосу, волосся грають роль своєрідних антен. Чим вони довші, тим сильніше зв’язок з небом. Будь-які дії над волоссям впливають на загальний стан їх володаря. Щоб стрижка не тільки змінила імідж, але й пішла на користь у багатьох життєвих сферах, необхідно знати прикмети, дотримуватися правил:

 • Потрібно вибирати життєрадісного, позитивно налаштованого перукаря, тому що під час стрижки майстер змінює біополе клієнта. У такому разі після відвідин салону життя змінюється в кращу сторону. Причому, чим більше вік перукаря, тим сильніше його вплив.
 • Рекомендують користуватися послугами майстра, який приблизно одного і того ж віку з клієнтом. Але при систематичному невезіння в житті потрібно звертатися до досвідченого дорослого професіоналу. Для самостійних впевнених у собі людей більше підійде молодий перукар, який суттєво не вплине на долю клієнта.
 • Самому себе стригти не варто, навіть якщо присутні особливі таланти в цій справі. Є прикмета, що самостійне укорочення пасом скорочує тривалість життя, як мінімум, псує долю.
 • Під час стрижки людина легше, ніж у звичайному житті, піддається чужому впливу, тому не варто стригтися у майстра протилежної статі.
 • Треба знати, в які дні потрібно стригтися для отримання задуманого результату.
 • Зістрижене або випали волосся бажано спалювати, але це часто буває неможливо. Хоча б потрібно стежити, щоб зрізані пасма не впали у воду. Є приказка: «волосся у воді – облисіння у старості».
 • Потрібно вивчити, в які дні не можна стригти волосся, і в ці моменти займатися експериментами з зачіскою без використання ножиць.

Є дні, коли не рекомендуються будь-які маніпуляції з волоссям. Це дати великих церковних свят (Трійця, Благовіщення, Хрещення, Різдво) та неділі.

Які труднощі очікують після недільної стрижки

Існує прикмета, яка свідчить: не можна стригтися в останній день тижня. У неділю неприйнятні будь-які зміни в зовнішності. Якщо обов’язково потрібно зайнятися зачіскою в цей час, краще підстригтися в суботу вдень.

8bc0e582e3c13b68def3b8a7ed780cb1 Можна стригтися в неділю: народні прикмети  В які дні краще стригти волосся, а в які можна й чому

Стрижка в неділю може мати більш ніж неприємні наслідки:

 • Буде створена пролом в енергетичне поле людини.
 • Зруйнується зв’язок з ангелом-хранителем.
 • Разом з відрізаними пасмами піде удача.
 • Є думка, що людям, яких «хронічно» переслідують невдачі, спробуйте змінити свою долю з допомогою стрижки в недільний день. Але не всім це підходить, успіх не гарантується.

  Недільна стрижка напевно влаштує людей, народжених у вівторок або середу. А ось тим, хто народився в понеділок або суботу, останній день тижня точно не підійде для «роботи над кармою» з допомогою стрижки.

  В який день тижня краще стригтися

  Вибираючи, за яким дні стригтися для поліпшення стану шевелюри потрібно звертати увагу на фазу місяця:

  • Якщо стоїть мета, швидко відростити волосся, потрібно підстригати кінчики, коли місяць росте.
  • Для густоти волосся рекомендується стрижка на убуваючому місяці. Але в результаті такого рішення волосся будуть рости дуже повільно. Зате в цей період зміцніть волосяні цибулини.

  Рекомендації вибору часу відвідування перукарні різним людям в залежності від дня тижня появи на світ:

 • Народжені в понеділок можуть стригтися по четвергах, п’ятницях і суботах. Невдалий день – неділя.
 • Якщо ви народилися у вівторок, займайтеся зміною іміджу з допомогою стрижки у четвер, суботу і в неділю (в окремому випадку). Невідповідні дні для зміни зачіски – понеділок і п’ятниця.
 • Народженим у середу для стрижки рекомендується несприятливий для інших випадків день – неділя. Не варто відвідувати перукарню в четвер.
 • Тим, хто з’явився на світ у четвер, можна стригти волосся у такі дні тижня: понеділок, вівторок, п’ятниця. Не бажано – по середах.
 • Народжені в п’ятницю залишаться задоволені результатами стрижки в понеділок, четвер, суботу. Невдалий день – вівторок.
 • «Суботнім» людям підходить для підстригання п’ятниця, не підходить – неділя.
 • Народженим в неділю треба ходити в перукарню по вівторках та четвергах. Уникати салонів краси по понеділках.
 • 0303a2bbd68468aa9e7aa48bdc59407b Можна стригтися в неділю: народні прикмети  В які дні краще стригти волосся, а в які можна й чому

  Прикмети стрижки в різні дні тижня

  Існують сприятливі дні місячного місяця, коли укорочення пасом дає необхідний результат у різних сферах життя. Крім того, можна стригти волосся по днях тижня.

  Понеділок

  Стрижка дозволяє зняти негативні емоції, корисна людям, втомленим від монотонності буття, нужденним в припливі енергії. Тому потрібно скористатися послугами молодого життєрадісного майстра.

  Вівторок

  «Зустріч» з перукарськими ножицями здатна вирішити не вирішувані проблеми. Якщо ви недавно розлучилися з коханим (або коханої) відвідайте салон краси у вівторок – це допоможе послабити страждання або повністю від них позбутися. Тільки не потрібно обрізати багато волосся, досить підстригти кінчики. Рекомендується перефарбувати волосся в новий колір, що радикально відрізняється від вашого звичайного відтінку – незабаром зустрінете нове кохання.

  Середа

  Якщо ви плануєте подорож, хочете нових знайомств з цікавими людьми, відвідайте перукаря в цей день тижня. А ще вважається, що стрижка в середу до полудня приносить грошову удачу, допомагає вирішити фінансові проблеми, а після полудня – сприяє просуванню по кар’єрних сходах, благотворно впливає на результати пошуку високооплачуваної перспективної роботи.

  Четвер

  Прикмета обіцяє позитивні зміни у стосунках з людьми, зростання популярності після стрижки в цей день тижня. А ще вона пророкує прихильність Фортуни.

  П’ятниця

  Змінивши зачіску в цей день, можна поліпшити свою зовнішність в цілому. Для тих, хто задоволений своїм зовнішнім виглядом, в п’ятницю краще не стригтися. А якщо зміни зовнішності необхідні, п’ятий день тижня – вдалий момент для відвідування салону краси. Вплив прикмети посилюється в ті дні сузір’я Козерога (з 24 грудня по 22 січня) і Бика (з 22 квітня по 21 травня).

  Субота

  Удачнейший день для стрижки, щоб наповнити локони силою, здоров’ям, і послабити тягар кармічних боргів. Якщо на душі шкребуть кішки, вирушайте в салон краси.

  Залежно від бажаного результату, кожен для себе повинен вибрати в який день тижня треба стригти волосся, а коли не варто йти до перукаря.

  В які дні не можна стригти волосся

  Православ’я негативно ставиться до забобонів, але є дні, коли суворо заборонено стригтися – це православні свята, багато з яких випадають на неділю. У старовину на зелені свята, Благовіщення, Хрещення та Різдво церковні канони забороняли навіть розчісувати коси. Страсна п’ятниця і Вербну неділю – також під забороною.

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради