Зачіски хвилями на середні волосся. Фото, як зробити з чубком і без

Зробити зачіску хвилями на середні волосся можна за допомогою спеціального прасування, плойки, бігуді або фена. Така зачіска виглядає цікаво, елегантно і нарочито недбало. Вона популярна серед мешканок Майамі, які прагнуть наслідувати голлівудських актрис.

Різновиди хвиль на волоссі

Цей тип укладки був трендом в першій половині минулого століття. Зараз хвилеподібна зачіска переживає черговий виток популярності. Регулярно з’являються нові способи і варіанти такої укладки волосся. Вона буває гарячої або холодної. Холодна укладання не руйнує структуру волосяного стовпа, тому переважніше. Для густих і жирних локонів застосовують гарячий спосіб.

Хвилясту зачіску підрозділяють на кілька стильових напрямів:

 • ретро;
 • голлівудську;
 • пляжну.

Стиль ретро-хвилі

Ця техніка укладання передбачає створення плавного вигину по всій довжині волосся. Роблять один проділ посередині або кілька з боків. Вигин фіксують лаком від коріння до верхівки вуха.

c4d11f772ca89b25cc945a1ecaac3c34 Зачіски хвилями на середні волосся. Фото, як зробити з чубком і без

Зачіска «хвилі» на середні волосся, сформована за таким принципом, називається ондуляцией. Бажаного ефекту досягають як холодним, так і гарячим способом. Вона виглядає ефектно і наділяє свою власницю неповторним шармом елегантності. Подібна укладання – прекрасний вибір для вечірнього виходу в світ.

Стиль голлівудських хвиль

Прихильницею цієї техніки укладання волосся була Мерлін Монро. Голлівудські хвилі – це гладка зачіска з кучерями. Вони мають однакову довжину изгибающихся пасм і інтервалів між ними.

Така укладка волосся відрізняється наявністю акуратного проділу збоку, завдяки якому локони спадають на протилежну сторону. Цей варіант зачіски вважається класичним. Іноді проділ роблять посередині. Краще зачіска виглядає на волоссі рівної довжини. Для фіксації конструкції потрібен великий обсяг закріплюють коштів.

Стиль пляжної хвилі

Це найбільш легко здійсненний в домашніх умовах варіант. Для створення такої укладки підійдуть підручні засоби циліндричної форми. Зачіска являє собою плавні вигини з недбалим шармом і умисної розпатланістю.

Стиль холодної хвилі

7c21c0d3724e875bd2a796f01495064b Зачіски хвилями на середні волосся. Фото, як зробити з чубком і без

Ця техніка ідеально підходить саме для волосся середньої довжини. Вона схожа на укладання в стилі ретро.

Різниця в тому, що холодні хвилі формуються не від коріння волосся, а від середини і простягаються з решти всієї довжині.

Плавні і пухнасті завитки створюють об’ємний ефект в нижній частині локонів. Волосся укладають холодним способом.

Для фіксації конструкції застосовують закріплюють кошти. Методика проста і не вимагає великої майстерності. Холодні хвилі можна сформувати самостійно.

Покрокові інструкції з накручування середньої довжини волосся

Хвилеподібну укладання можна зробити як спеціальними пристосуваннями, так і з використанням домашніх підручних засобів. Спочатку локонам надають потрібну форму, потім їх закріплюють.

Термообробка косметичним праскою додасть зачісці природності.

Для формування виразною голлівудської хвилі використовують бігуді. Дівчатам з еластичними і м’якими волоссям рекомендується скористатися простим або термічним брашингом – гребінцем, яка здатна замінити собою і плойку, і праску.

Блондинки з темними корінням. Фото, техніки фарбування, мелірування, тонування

Для додання локонам хвилястої форми застосовують:

 • вологі серветки;
 • жорсткі джгути;
 • матерчаті або марлеві пов’язки.

Ці предмети не входять в арсенал професійні перукарів, але в домашніх умовах корисні і дозволяють досягти бажаного результату.

За допомогою праски

Зачіску «хвилі» на середні волосся за допомогою цього пристосування можна створити 3 способами. Утюжок, який являє собою інструмент для розпрямлення локонів, прекрасно підходить для їх завивки. Він ширше традиційної плойки, тому хвилі вийдуть більш об’ємними.

2719f5ff1bb4e9d1b694a088f904cbd6 Зачіски хвилями на середні волосся. Фото, як зробити з чубком і без

1-й спосіб:

 1. Пасмо захоплюють випрямлячем, як плойкою.
 2. Утюжок підводять до середини пучка волосся.
 3. Локони намотують на щипці.
 4. Пасмо добре прогрівають, щоб зробити її пластичною.
 5. Волосся акуратно знімають з прасування, дають охолонути і обробляють фіксують лаком.

2-я техніка передбачає:

 1. Скручування пасма джгутом.
 2. Прогрівання праскою по всій довжині.
 3. Бажано подовше потримати волосся на щипці, щоб вони добре прогрілися в глибину.
 4. Для якісного закручування пасма потрібно повільно пройтися по ній випрямлячем кілька разів.
 5. Джгут слід розпускати тільки після остигання волосся.

Хвилі будуть мати різне спрямування, якщо пасмо скучивать в області потилиці і лобу.

3-й спосіб створення потрібної конфігурації за допомогою праски найпростіший. із пасма пальцями формують кільце. Його затискають щипцями і утримують до прогрівання. Цей спосіб дозволяє створити елегантну легку хвилю. Для її формування волосся фіксують лаком.

На бігуді

Такі пристосування дозволяють створити жіночну і романтичну зачіску. Покрокова інструкція, представлена в таблиці.

ДіяОпис
1-еРетельно вимити голову
2-езлегка підсушити волосся феном
3-еНанести косметичний склад для укладання
4-еЗавивку починати від маківки, поступово просуваючись у напрямку потилиці

Після закінчення процедури укладання волосся повністю висушують феном. Знімати бігуді слід тільки з сухих локонів. Пасма акуратно поділяють пальцями і покривають волосся фіксуючим засобом. Такий спосіб завивки застосовується для створення ретро-хвиль.

34db26f97d74b99409470e8695654a8d Зачіски хвилями на середні волосся. Фото, як зробити з чубком і без

Крім бігуді, будуть потрібні:

 • пружні металеві шпильки;
 • сильнодіючий гель для закріплення волосся;
 • звичайна гребінець або брашинг.

Послідовність дій:

 1. Волосся поділяють на 3 частини так, щоб утворився косий проділ збоку.
 2. На потилиці пасмо тимчасово фіксують шпилькою.
 3. Одну бічну частину локонів від проділу простягають до вершини протилежного вуха
 4. Інший пучок волосся вертикально заводять вниз.
 5. Верхню пасмо, яка тягнеться до протилежного вуха, рясно покривають закріплює гелем і розчісують.
 6. Чубчик і вертикальну пасмо укладають хвилями і фіксують затискачами.
 7. Потиличну частину локонів змащують гелем і накручують на бігуді.

Зачіска «хвилі» в стилі ретро на середніх волоссі виглядає ностальгічно і святково. Після висихання волосся знімають шпильки і бігуді. Потиличну пасмо розчісують. Кінці бічних волосся, що залишилися після формування ретро-хвиль разом з заднім пасмом закручують в пучок і заколюють шпилькою. Всю конструкцію збризкують лаком.

Феном

Разом з цим приладом для хвилястою укладання використовують брашинг, насадка-дифузор або шпильки. Зачіска виходить елегантна і приваблива.

c16a9676ff0b709917832c92b9af072e Зачіски хвилями на середні волосся. Фото, як зробити з чубком і безНа фото показано створення зачіски з хвилями на середні волосся.

Послідовність дій:

 1. Волосся накручують на круглу щітку і просушують феном у самих коренів.
 2. Змащують локони мусом або спеціальної укладальної піною з помірною силою фіксації.
 3. Пасма збирають дифузором, щільно притиснувши його до голови.
Попелясто-каштановий колір волосся. Фото, кому йде, як домогтися, фарби

Для створення вишуканої хвилястою зачіски локони укладають 2 джгутами, Волосся закріплюють шпильками і висушують феном, використовуючи мінімальну швидкість подачі гарячого повітря. У результаті вийдуть м’які хвилясті хвилі.

За допомогою плойки

Зачіска «хвилі» на середні волосся буде особливо вишуканою, якщо використовувати прилад з широкими щипцями, покриті керамічним напиленням. Він може нагріватися до високої температури, роблячи локони пластичним і податливим для формування потрібної конструкції. Така плойка не шкодить волоссю і не руйнує їх структуру.

Процедура завивки полягає в наступному:

 1. Накручувати потрібно злегка вологе волосся.
 2. Волосся поділяють на 2 частини по вертикалі – верхню і нижню.
 3. Першу тимчасово фіксують шпилькою, а другу починають обробляти.
 4. Нижню пасмо поділяють на 2 рівні частини.
 5. Покривають їх засобом для укладання.
 6. Пасма обертають вертикально навколо робочої частини нагрівального приладу.

a31e0371bf9ed13df426df1237e0ce87 Зачіски хвилями на середні волосся. Фото, як зробити з чубком і без

Волосся потрібно потримати на плойки протягом хвилини, потім зняти. Після повного охолодження пасма акуратно збивають руками, трохи опустивши голову. На завершальному етапі конструкція закріплюється лаком. У підсумку вийдуть оригінальні пляжні хвилі.

Вологими серветками

Зробити укладку у вигляді хвиль можна і без використання косметичних інструментів. Одні із способів передбачає використання ароматичної серветки, згорнутої джгутом. Обробляти потрібно ретельно вимиті і трохи вологі волосся. Їх поділяють на неширокі пасма.

5ca648fb6c51bbc8aa0e30d73ea1d5ad Зачіски хвилями на середні волосся. Фото, як зробити з чубком і без

Отримані пучки перехоплюють в центрі скрученої серветкою і зав’язують у не занадто тугий вузол. Ці дії повторюють послідовно з кожної пасмом. Після повного висихання локонів серветкову джгут акуратно знімають. Волосся трохи распушают пальцями і збризкують фіксують лаком.

Косами

Це простий, але вимагає часу і акуратності спосіб. Перед сном вологі волосся заплітають косами і залишають в такому стані до ранку. У підсумку вийде приваблива, об’ємна і цікава хвиляста зачіска.

Перед плетінням локони бажано збризнути аерозольним закріплює складом. Він допоможе зберегти укладку неушкодженою при розчісуванні. Тип зачіски і геометрія хвиль залежать від числа кос і способу плетіння. Варіантів тут безліч.

Можна заплести 2 великі коси. У цьому випадку на місці проділу волосся будуть лежати рівно, а плавні вигини утворюються на кінцях локонів. Якщо сплести одну об’ємну косу від маківки, а другу сформувати внизу, то хвилі візьмуть свій початок від самого верху.

ad59afa5c4f836ff1eb880190926b3c0 Зачіски хвилями на середні волосся. Фото, як зробити з чубком і без

Існує і більш оригінальний варіант – колосковый. Волосся заплітають тонкими струмочками по всій голові. Такі хвилі надають зачісці пишності. Для досягнення максимально можливого обсягу конструкції залітають 5 і більше тонких кісок по всій голові, роблячи підхоплення з 2-х сторін.

Джгутами

Для створення витонченої хвилястою укладання волосся скручують джгутом і обертають навколо свого заснування. Потім формують пучок і фіксують його гумками або шпильками. Необхідно враховувати, що заховані всередину волосся сохнуть довго. Тому не слід закручувати свіжовимите волосся.

Джгут з волосся залишають на ніч.

Ще один спосіб передбачає формування пружного скрученого хвоста від маківки. Волосся злегка змочують водою і укладають кільцями навколо джгута. Дають локонам повністю висохнути і розбирають конструкцію. Хвилясті вигини будуть починатися від середини, а макушечная частину волосся залишиться рівною.

Оверсайз стиль в одязі для жінок. Що це, фото пальто, светр, пуловер, пуховик, кардиган, сорочка, в'язані речі для жінок за 40, повних, невисоких. Кому підходить, як виглядає

Пов’язкою

Для створення зачіски хвилями вологі волосся зачесують наперед. На голову надягають еластичну пов’язку. Можна використовувати клапоть тканини. Волосся поділяють пальцями і обертають пасма навколо пов’язки. Потрібно стежити за тим, щоб локони туго не натягалися. В такому стані волосся залишають до повного просихання.

Укладання чілок для зачісок з хвилями

Для надання потрібної форми волосся треба лобом використовують фен. Об’ємності хвилеподібною укладанні додасть кругла щітка. На неї накручують вологу чубчик і просушують потоком гарячого повітря, спрямованим зверху вниз. Для формування легенів вигинів добре підходить плойка великого діаметру.

2d30524fae9f3f85ea14362a05dc1656 Зачіски хвилями на середні волосся. Фото, як зробити з чубком і без

Послідовність дій:

 1. Покрити чубок закріплює мусом.
 2. Заколоти пасмо на потилиці.
 3. Нижні локони обернути навколо плойки і потримати 50 секунд.
 4. Зняти пасмо, не розкручуючи.

Чубчик буде виглядати в такій зачісці цікаво і грайливо. Часто із застосуванням цієї техніки укладають волосся треба лобом в стилі «пляжні хвилі».

Засоби для закріплення зачісок

Недолік хвилеподібних укладок полягає в їх недовговічність. Тому для фіксації заданої форми зачіски використовують спеціальні закріплюють косметологічні склади.

Муси

Такі засоби придатні для волосся будь-якого типу, як сухого, так і жирного. Кількість нанесеного мусу значення має тільки в плані економії. На структурі волосся воно не відображається.

Якщо накласти надмірний обсяг мусу, локони будуть виглядати блякло і непоказно. Подібні косметологічні засоби мають підсушуючу дію, тому добре підходять для жирного волосся.

Пінки

Такі склади добре закріплюють будь-яку укладку, надаючи їй додатковий обсяг. Наносити засіб бажано на вологі волосся гребінцем з великими зубами рівномірно розподіляючи по всій поверхні.

Потім необхідно обробляти пасма феном. Для нормальної фіксації зачіски закріплює піни потрібно використовувати вдвічі більше, ніж мусу. Істотний витрата – єдиний мінус цього універсального косметичного засобу.

Гелі та аерозолі

Склади цих різновидів використовують для надійної фіксації укладання та формування об’ємних хвиль. Їх застосування дозволяє розчісувати волосся без ризику порушити конструкцію.

6fc8591228d636d4017f85fb2e6d637e Зачіски хвилями на середні волосся. Фото, як зробити з чубком і без

І гель, і аерозоль наносять на сухі локони, які укладають з допомогою масажної або круглої щітки. Такі склади підходять для волосся будь-якого типу, але здатні викликати алергію.

Лаки

Ці косметичні засоби використовують для фінішного закріплення зачіски. В стійкості такі речовини поступаються іншим фіксуючим засобів. Наносити велику кількість лаку не варто, оскільки він має властивість склеювати волосся і надавати їм неохайний вигляд.

Такий склад можна використовувати в помірному обсязі не тільки для фіксації укладання, але і для надання хвилеподібною зачісці особливого естетичного ефекту – виразного блиску. Розпиляти лак потрібно з відстані не менше 30 см від поверхні голови.

Які хвилі тримаються довше?

Самою стійкою вважається зачіска у вигляді хвиль на середні волосся, одержана способом плетіння кіс. Мокрі пасма з плавними вигинами в цьому випадку відразу приймають бажану форму. Після висихання волосся вони фіксуються природним чином. Ця укладка по довговічності перевершує зачіски, отримані методом термообробки.

Відео про зачіски з хвилями

Як зробити голлівудські хвилі:

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради
×
Тисни «Подобається», щоб читати нас на Facebook
Спасибі, я вже з Вами!