Кільце на великому пальці: що означає, чи можна носити жінці і дівчині

Кільця — улюблені прикраси багатьох жінок. Крім декоративної функції, колечка несуть в собі магію. У минулі століття кожне виріб, якщо його носити на тілі, мав таємний сенс і могла охарактеризувати господаря. Колечко, красующееся на першому пальці, виглядає помітно і яскраво, проте деякі модниці не здогадуються про приховане значення прикраси і можуть бути неправильно зрозумілі оточуючими. Щоб не потрапити в халепу, слід знати, що означає кільце, надіте на великий палець.

8c0e30ce48eefb500b1aa0b062339849 Кільце на великому пальці: що означає, чи можна носити жінці і дівчині

Чи можна носити кільце на великому пальці

Кільце на великому пальці — модна прикраса, яке притягує погляди оточуючих. Але перед тим як придбати вподобаний аксесуар, слід дізнатися, чи дозволяє астрологія та інші езотеричні науки носити перстень таким чином, і як це відіб’ється на життя володаря.

Хіромантія, що займається читанням майбутнього, поділяє долоню людини на дев’ять сфер. Перший палець носить ім’я Марса чи Венери, так як знаходиться під впливом обох планет і уособлює силу людини.

Іншими словами, кільце на великому пальці носити можна, але, вибравши його, потрібно готуватися до швидких змін у житті. Щоб зміни були приємними і позитивними, астрологи рекомендують вибирати вироби з мінералами сапфірових відтінків.

Причини, по яким від прикраси краще утриматися:

 • Не можна носити кільце, не відаючи про його прихований сенсі.
 • Вирушаючи в екзотичні країни, де панують незнайомі звичаї і повір’я, прикраси краще зняти, інакше великі шанси бути невірно зрозумілим навколишніми.
 • Не слід постійно носити персні тим людям, кому кільце завадить у виконанні роботи, наприклад, кухарям або хірургам. Якщо бажання велике, виріб одягають у вільний час.

Хто прикрашає великий палець і з якою метою

Історія ювелірних виробів йде корінням далеко в давнину, де прикрасам надавався особливий сенс. Здавна персні на великих перстах носили для наступних цілей:

 • Жителі Греції вважали, що перший палець — уособлення чоловічого достоїнства, тому з допомогою прикраси можна захиститися від статевого безсилля.
 • Кільце на великому пальці в колишні століття означало лікарів і цілителів.
 • У давні часи лучники одягали плоскі широкі кільця, щоб захистити шкіру від травм.
 • В XI столітті перстень підтверджував, що його власник — член таємного товариства.
 • Для хіпі кільце на великому пальці означає відкритість і свободу, тому послідовники руху носили аксесуар, гордо демонструючи оточуючим.
 • В окремих країнах подібне розташування вказувало на нетрадиційну орієнтацію людини. Донині деякі представники меншин використовують цей таємний знак.

3b15236942a9d868f3dd0cbc83bcfcc0 Кільце на великому пальці: що означає, чи можна носити жінці і дівчині

У сучасній культурі прикраса великого пальця кільцем є вираженням свободи і самостійності власника. Психологи запевняють, що такий вибір — знак схильності до самоствердження сексуального характеру, спосіб підкреслити волю і цілеспрямованість.

Значення кільця на великому пальці

Носіння кільця на першому пальці вибирають експансивні і комунікабельні особистості, які таким методом демонструють навколишнім незалежність, здатність приймати самостійні рішення. Помітивши виріб в цьому місці, можна багато чого зрозуміти про людину, проте ще більше про нього розповість вибір руки, яку прикрашає колечко.

Ліва рука

Якщо кільце надіто на великий палець лівої руки, то подібне розташування вказує на такі риси:

 • зайва емоційність;
 • нестриманість;
 • енергійність і норовливість.

У цьому випадку носіння обручки в деякому роді вважається стримуючим фактором: прикраса пригнічує гнівні риси характеру, приборкуючи запал власника.

Крім цього, подібне розташування може вказувати на те, що володар хоче довести свою значимість в сексуальному плані. Можливий і третій варіант: вподобане колечко виявилося завелика і підійшло на великий палець лівої руки.

Права рука

Кільце, надіте на великий палець правої руки, згідно думки астрологів та хіромантів, означає, що власник — сформувалася і рішуча особистість, яка чітко знає, чого вона хоче від життя, і демонструє це. Такий вибір роблять вольові, наполегливі і екстравагантні люди, що володіють добре розвиненою інтуїцією.

ab691fb4ebf19641bae689d39f5f0d38 Кільце на великому пальці: що означає, чи можна носити жінці і дівчині

Що означає кільце на великому пальці

Таємне значення кільця багато в чому залежить від статі власника. У давнину, оскільки покровителем цієї частини руки вважався Марс, прикраса носили переважно чоловіки. Але сучасні віяння моди зіграли свою роль, і зараз яскраві персні красуються і на руках у дівчат. По них можна судити не тільки про особистісні якості власника, але й розпізнати сексуальні уподобання.

У дівчини

Археологи стверджують, що кільце на великому пальці жінки носили ще тисячоліття тому. Цю заяву було зроблено на основі несподіваної знахідки: в ході розкопок учені знайшли єгипетську мумію, обидві руки якої були прикрашені кільцями.

Сьогодні кільце на великому пальці у дівчини може означати:

 • Підтримку ідей фемінізму — популярного руху, до якого примикає безліч жінок по всьому світу. Так як раніше персні носили переважно чоловіки, то подібним чином феміністки показують, що жінки не поступаються чоловічої статі.
 • Якщо дівчина носить обручку на правій руці, то це говорить про відкритість і бажання урізноманітнити сексуальне життя. В окремих країнах подібне розташування позначає лесбійську орієнтацію. Якщо перстень на правій руці — у власниці є подружка, на лівій — дівчина у вільному пошуку.

Враховуючи те, що в наш час модно носіння перснів на першому пальці, пікантне значення подібного розташування прикраси залишається актуальним лише в деяких країнах.

У чоловіків

У чоловіків кільце на великому пальці вважається ознакою готовності до експериментів в ліжку і бажання самоствердитися за рахунок сексу. Згідно міфології, греки вважали великий палець символом дітородного органу. Одягаючи прикрасу, носій захищав чоловіче достоїнство.

Крім сексуального підтексту, перстень на чоловічій руці говорить про такі риси особистості:

 • Твердий характер і імпульсивність володаря. Надягнувши виріб на перший перст, власник пригнічує палкість і емоційність.
 • Два кільця у чоловіка — спроба залучити жіночу увагу.

Сімейний статус

Спосіб носіння обручки — це характеристика особистості людини, і прямий покажчик сімейного становища власника. Зайнятий безіменний палець означає, що серце володаря вільне, а ось люди, що носять прикраса на першому пальці, можуть мати наступний статус:

 • Заручені. У колишні часи такий перстень у дівчат означав, що серце власниці зайнято. Подібні прикраси дами отримували від женихів.
 • Вдівці. У минулі століття жінка носила кільце на великому пальці в честь про почівшем дружині. Овдовілі дівчата надягали кільця померлих чоловіків, щоб вшанувати пам’ять загиблого.

843a36ddf61c1a8d6e0defeff8938e6e Кільце на великому пальці: що означає, чи можна носити жінці і дівчині

В сучасному світі люди не бояться порушувати традиції, тому з перснем на великому пальці ходять і законні дружини, і розлучені чоловік з дружиною.

Різновиди кілець

Зараз носіння кілець на цій частині руки — модний тренд, тому виробники випускають подібні прикраси на будь-який смак і колір: срібні, золоті, з дерева, інкрустовані камінням і різьблені. Вибираючи виріб, слід віддати перевагу тій моделі, яка буде не тільки прикрашати, але і допомагати власнику.

Кельтські кільця

У давнину кельти надягали кільця-талісмани з візерунками, рунами і гравировками з метою захисту та для демонстрації положення в суспільстві. Чим складніше і неймовірнішою колечко, тим вищий статус власника.

Перед тим як купувати кельтське прикраса, слід дізнатися значення зображеного візерунка. Безпечним і несе позитив вважається перстень Кладда, на якому дві долоні ніжно стискають серце. Такий виріб означає, що дівчина вільна та готова до чистої і щирої любові.

955fb7a605e8b158408cc10952220fef Кільце на великому пальці: що означає, чи можна носити жінці і дівчині

Срібло

Якщо людина бажає виділитися з натовпу, але не хоче витрачатися на прикраси з золота, то розумним рішенням буде придбати перстень зі срібла. Подібні аксесуари виготовляються з металу 925 проби і коштують набагато менше, ніж золоті ювелірні вироби. При цьому аксесуар виглядає помітно й оригінально.

Золото

Золоті колечка користуються великим попитом та мають велике коло шанувальників, однак коштують дорого. Із-за ціни не кожна дівчина може собі дозволити таке задоволення, оскільки найкраще каблучки із золота виглядають в тандемі з собі подібними. Зважившись на таку покупку, слід вибирати витончені, колечка, які підкреслять крихкість жіночих рук.

Як правильно носити кільця на великому пальці

Носити різьблені або гладкі персні на великому пальці не завжди комфортно, так як він розташований далеко від інших і протиставляється їм. Надівши кільце, слід бути готовим до того, що брати предмети в руку потрібно буде акуратніше, інакше великий ризик подряпати прикраса.

Людям, чиї професії припускають роботу руками, не слід носити кільце постійно. У цьому випадку розумним буде надягати кільце у вільний час, а перед виходом на роботу залишати вдома.

Кільце на великому пальці — прикраса, здатне підкреслити індивідуальність і незалежність власника, однак носити обручку подібним чином слід з обережністю. Прикрасивши палець перснем, важливо не забувати доглядати за прикрасою, інакше навіть невибаглива виріб втратить привабливий вигляд.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради