До чого горять щоки: права, ліва – прикмети для дівчат, жінок, чоловіків по днях тижня і часу доби

Рум’янець на щоках частенько з’являється в морозний день. Але якщо вони раптом починають червоніти випадково, без впливу будь-яких факторів, то цьому може бути досить цікаве пояснення.

ce9e0544833e1c8888da4a415621c6d3 До чого горять щоки: права, ліва – прикмети для дівчат, жінок, чоловіків по днях тижня і часу доби

Прикмети здатні детально розповісти про те, чому горить одна щока або відразу дві. Причому тлумачення можуть бути різними, а вони залежать не тільки від того, в який день тижня це трапилося, але і від часу доби.

До чого горить права щока?

Горить права щока – для занепокоєння немає підстав, так як ця прикмета вважається хорошою. А говорить вона про те, що про вас хтось згадує в позитивному ключі.

 • Це може бути ваш улюблений чоловік. Він сильно сумує і, цілком можливо, готує сюрприз.
 • Якщо в даний момент ви не перебуваєте ні з ким у трудових відносинах, права щока почервоніла може вказувати на появу таємного шанувальника. Думки цієї людини зайняті тільки вами, і якщо він наважиться розкритися, то з великою часткою ймовірності сподобається і вам.
 • Якщо у вас горить права щока, це може означати, що ваші знайомі згадують у даний момент події, в яких ви брали участь. Вас ставлять в приклад і всіляко хвалять.
 • Ще одна прикмета каже: раптово з’явився рум’янець є свідченням того, що незабаром ви почуєте на свою адресу приємні слова і, відчувши незручність, покраснеете і вже не без причини.

До чого горить ліва щока?

Коли у людини горять щоки, його однозначно хтось обговорює, але якщо з’являється рум’янець тільки на лівій стороні особі – прикмета несе негативний сенс. У вашому оточенні є люди, які бажають вам зла.

Причому найнеприємніше в цій ситуації це те, що вони входять в коло ваших найближчих знайомих, тобто ви їх добре знаєте і, можливо, довіряєте занадто багато інформації.

Прикмета радить переглянути своє оточення і постаратися виявити недоброзичливців. Цілком можливо, що вони на вас сердяться просто так, а з-за ваших дій. Згадайте, кого ви нещодавно образили.

В даному випадку дуже висока ймовірність конфлікту, особливо якщо ліва щока палає сильно. Зараз важливо тримати себе в руках і стримувати емоції. Краща стратегія – бути розумнішими і не йти на поводу у провокаторів. Дотримуйтеся обережності і намагайтеся прораховувати кожен свій крок – це дозволить випередити суперників.

Прикмета розбити кухоль — що означає в залежності від обставин і дня тижня

І запам’ятайте, коли горять щоки, і ви точно знаєте, хто здатний заподіяти вам шкоди, то це сильно полегшує ситуацію, так як ви розумієте, з ким маєте справу і чого можна очікувати від цієї людини. Якщо ж ворога виявити так і не вдалося, не впадайте у відчай: через деякий час змова розкриється сам собою.

44639d443764bd41992fe252789b86bc До чого горять щоки: права, ліва – прикмети для дівчат, жінок, чоловіків по днях тижня і часу доби

До чого горять обидві щоки?

Дуже поганою прикметою вважається ситуація, коли горять відразу обидві щоки. У народі кажуть, що людина незабаром буде плакати – остудить сльозами палаюче обличчя. Згідно з повір’ями, якщо горять щоки, обрушаться на вас нещастя, хвороби, в житті почнеться чорна смуга. І негатив буде настільки сильним, що неодмінно викличе сльози.

Для того щоб уникнути виконання прикмети, необхідно умити обличчя святою водою. Вона охолодить жар і захистить вас від бід.

Прикмети по днях тижня

Якщо горять щоки, то прикмету можна також тлумачити і по днях тижня. Це дозволяє отримати більш точне формулювання майбутніх подій.

 • Раптом з’явився рум’янець в понеділок – до перешкод і труднощів. Однак тут же інша прикмета радить звернути увагу і на час доби. Якщо запалали з самого ранку – до нового знайомства, в обідній час – до відновлення любовних або дружніх відносин, після заходу сонця – до тузі.
 • Горять у вівторок – прикмети пророкують конфліктну ситуацію. При цьому палаюче обличчя з ранку передрікає дрібну сварку. Якщо це сталося в обід – можлива сварка з коханою людиною, яка здатна привести до розриву відносин. Рум’янець ввечері обіцяє великий скандал і при цьому не виключено, що він переросте в бійку.
 • Гарячі щоки в середу – добрий знак, який обіцяє успіх, позитивні зміни і прибуток. Якщо обличчя палає вранці – вас чекає приємне проведення часу. Це може бути побачення або зустріч з близьким другом. Рум’янець з’явився в обід – відносини з коханою людиною перейдуть на новий рівень. Якщо ж щоки горять у вечірній час доби – до несподіваного, але дуже приємного сюрпризу або подарунку.
 • Рум’янець на щоках у четвер обіцяє радість і задоволення. Особа горить з самого ранку – до вирішення проблем, при цьому без будь-якої участі з вашого боку. Просто дотримуйтесь спокій, і все вирішиться само собою. Якщо почали палати в обідній час – до позитивних змін. У вашому житті починається новий період, який буде наповнений гармонією і спокоєм. Помітили рум’янець з настанням сутінків – до спокою. Ви будете задоволені результатом від виконаної роботи або проведете час у теплій душевній атмосфері.
 • Якщо горять у п’ятницю – прикмети пов’язують майбутні події з отриманням добрих звісток. Особливо вдалим цей знак буде для представниць прекрасної статі – дівчина отримає від коханого довгоочікуваний подарунок або він приємно здивує її незвичайним вчинком. У загальному сенсі прикмета обіцяє наступне: рум’янець вранці – отримаєте звістку від родичів або вони скоро приїдуть до вас в гості, в обід – станеться приємна несподіванка, щоки горять з настанням темряви – вас чекає веселе проведення часу з близькими людьми або пропозицію, від якого ви не зможете відмовитися.
 • Якщо горять в суботній день – прикмета обіцяє зустріч і спілкування. Рум’янець з’явився вранці – зустріч буде несподіваною, вдень – відбудеться побачення. Якщо ж відчуття з’явилося увечері очікується серйозна розмова, яка, незважаючи на те, що сильно затягнеться, виявиться вельми приємним, душевним.
 • Якщо фарба прилила до обличчя в неділю, то прикмета буде мати два тлумачення. Одне з них пов’язане з розлученням, розлукою і сумом. Згідно з іншим повір’ям, гарячі щоки вранці пророкують застілля і проведення часу в колі друзів. Якщо ж це трапилося в обідній час – отримаєте важлива звістка, яке потягне за собою приємні клопоти. Щоки горять недільного вечора – прикмета обіцяє веселощі.
До чого свербить ліва або права грудь (грудна залоза) або сосок — народні прикмети для дівчат, жінок і чоловіків

0ce99d86d8bf5f95979bea23d0a0ed00 До чого горять щоки: права, ліва – прикмети для дівчат, жінок, чоловіків по днях тижня і часу доби

За часом доби

Якщо ж розглядати прикмету тільки по часу доби, можна отримати наступне тлумачення:

 • Рум’янець з’явився з ранку, нагадує вам про незавершених справах. Наскільки б складними не були завдання, вони вимагають дозволу, і ви повинні взяти в цьому безпосередню участь.
 • Якщо щоки горять ввечері, то це говорить про те, що незабаром ваші бажання і мрії можуть здійснитися.
 • Поява рум’янцю на щоках у дівчат вночі є добрим знаком і говорить про закоханість з боку чоловіка.

Щоки почервоніли і горять протягом тривалого проміжку часу – поганий знак. Прикмети в цьому випадку пророкують велике нещастя.

Залежно від статі

Коли горять щоки у дівчини, то це означає, що про неї хтось згадує. І щоб зрозуміти, чиї думки зайняті вашою персоною, прикмети радять провести по шкірі золотою прикрасою.

 • Якщо на щоці залишилася темна смуга – помисли людини не самі добрі.
 • Якщо ж світлий слід – про вас думають з любов’ю і ніжністю.
 • Якщо смуги практично не видно – думки належать незнайомця, якому ви запам’яталися після випадкової зустрічі.

Є ще одна версія тлумачення прикмети для дівчини, яка обіцяє друк і сльози.

Коли щоки горять у чоловіка, тому може бути дві причини. Перша – про нього думає його кохана. Друга трактування не така приємна: можливий конфлікт з дуже впливовою людиною, який доставить чимало.

Народна мудрість свідчить: щоб нейтралізувати негативну ознаку, дівчатам необхідно витерти щоки подолом, а чоловікам досить просто вмитися холодною водою.

e02895b0a33aa7c6fd2eb080cfe5d3fb До чого горять щоки: права, ліва – прикмети для дівчат, жінок, чоловіків по днях тижня і часу доби

Горять разом з вухами

Якщо горять щоки разом з вухами, то це може означати, що вас обговорює велика група людей. В даному випадку мова може йти про ваших сусідів, колег, родичів і друзів. А щоб зрозуміти, в якому ключі про вас думають, слід скористатися методом, описаним вище – провести по шкірі золотим кільцем або сережкою, після чого звернути увагу на слід.

Порізати палець — прикмета для закоханих і не тільки, як позбутися від наслідків

Іноді палати може тільки одна сторона обличчя. Якщо проступив рум’янець зліва, прикмета каже, що про вас відгукуються не найприємнішим чином. Коли вухо і щока горять праворуч – думки і слова людей виключно добрі і хороші.

Отримавши неприємне передбачення, не варто засмучуватися. Віруючі люди в такому випадку радять сполоснути обличчя свяченою водою й прочитати молитву; це допоможе заспокоїтися і викинути тривожні думки з голови.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради
×
Тисни «Подобається», щоб читати нас на Facebook
Спасибі, я вже з Вами!