До чого горять щоки: права, ліва – прикмети для дівчат, жінок, чоловіків по днях тижня і часу доби

Рум’янець на щоках частенько з’являється в морозний день. Але якщо вони раптом починають червоніти випадково, без впливу будь-яких факторів, то цьому може бути досить цікаве пояснення.

ce9e0544833e1c8888da4a415621c6d3 До чого горять щоки: права, ліва – прикмети для дівчат, жінок, чоловіків по днях тижня і часу доби

Прикмети здатні детально розповісти про те, чому горить одна щока або відразу дві. Причому тлумачення можуть бути різними, а вони залежать не тільки від того, в який день тижня це трапилося, але і від часу доби.

До чого горить права щока?

Горить права щока – для занепокоєння немає підстав, так як ця прикмета вважається хорошою. А говорить вона про те, що про вас хтось згадує в позитивному ключі.

 • Це може бути ваш улюблений чоловік. Він сильно сумує і, цілком можливо, готує сюрприз.
 • Якщо в даний момент ви не перебуваєте ні з ким у трудових відносинах, права щока почервоніла може вказувати на появу таємного шанувальника. Думки цієї людини зайняті тільки вами, і якщо він наважиться розкритися, то з великою часткою ймовірності сподобається і вам.
 • Якщо у вас горить права щока, це може означати, що ваші знайомі згадують у даний момент події, в яких ви брали участь. Вас ставлять в приклад і всіляко хвалять.
 • Ще одна прикмета каже: раптово з’явився рум’янець є свідченням того, що незабаром ви почуєте на свою адресу приємні слова і, відчувши незручність, покраснеете і вже не без причини.

До чого горить ліва щока?

Коли у людини горять щоки, його однозначно хтось обговорює, але якщо з’являється рум’янець тільки на лівій стороні особі – прикмета несе негативний сенс. У вашому оточенні є люди, які бажають вам зла.

Причому найнеприємніше в цій ситуації це те, що вони входять в коло ваших найближчих знайомих, тобто ви їх добре знаєте і, можливо, довіряєте занадто багато інформації.

Прикмета радить переглянути своє оточення і постаратися виявити недоброзичливців. Цілком можливо, що вони на вас сердяться просто так, а з-за ваших дій. Згадайте, кого ви нещодавно образили.

В даному випадку дуже висока ймовірність конфлікту, особливо якщо ліва щока палає сильно. Зараз важливо тримати себе в руках і стримувати емоції. Краща стратегія – бути розумнішими і не йти на поводу у провокаторів. Дотримуйтеся обережності і намагайтеся прораховувати кожен свій крок – це дозволить випередити суперників.

І запам’ятайте, коли горять щоки, і ви точно знаєте, хто здатний заподіяти вам шкоди, то це сильно полегшує ситуацію, так як ви розумієте, з ким маєте справу і чого можна очікувати від цієї людини. Якщо ж ворога виявити так і не вдалося, не впадайте у відчай: через деякий час змова розкриється сам собою.

44639d443764bd41992fe252789b86bc До чого горять щоки: права, ліва – прикмети для дівчат, жінок, чоловіків по днях тижня і часу доби

До чого горять обидві щоки?

Дуже поганою прикметою вважається ситуація, коли горять відразу обидві щоки. У народі кажуть, що людина незабаром буде плакати – остудить сльозами палаюче обличчя. Згідно з повір’ями, якщо горять щоки, обрушаться на вас нещастя, хвороби, в житті почнеться чорна смуга. І негатив буде настільки сильним, що неодмінно викличе сльози.

Для того щоб уникнути виконання прикмети, необхідно умити обличчя святою водою. Вона охолодить жар і захистить вас від бід.

Прикмети по днях тижня

Якщо горять щоки, то прикмету можна також тлумачити і по днях тижня. Це дозволяє отримати більш точне формулювання майбутніх подій.

 • Раптом з’явився рум’янець в понеділок – до перешкод і труднощів. Однак тут же інша прикмета радить звернути увагу і на час доби. Якщо запалали з самого ранку – до нового знайомства, в обідній час – до відновлення любовних або дружніх відносин, після заходу сонця – до тузі.
 • Горять у вівторок – прикмети пророкують конфліктну ситуацію. При цьому палаюче обличчя з ранку передрікає дрібну сварку. Якщо це сталося в обід – можлива сварка з коханою людиною, яка здатна привести до розриву відносин. Рум’янець ввечері обіцяє великий скандал і при цьому не виключено, що він переросте в бійку.
 • Гарячі щоки в середу – добрий знак, який обіцяє успіх, позитивні зміни і прибуток. Якщо обличчя палає вранці – вас чекає приємне проведення часу. Це може бути побачення або зустріч з близьким другом. Рум’янець з’явився в обід – відносини з коханою людиною перейдуть на новий рівень. Якщо ж щоки горять у вечірній час доби – до несподіваного, але дуже приємного сюрпризу або подарунку.
 • Рум’янець на щоках у четвер обіцяє радість і задоволення. Особа горить з самого ранку – до вирішення проблем, при цьому без будь-якої участі з вашого боку. Просто дотримуйтесь спокій, і все вирішиться само собою. Якщо почали палати в обідній час – до позитивних змін. У вашому житті починається новий період, який буде наповнений гармонією і спокоєм. Помітили рум’янець з настанням сутінків – до спокою. Ви будете задоволені результатом від виконаної роботи або проведете час у теплій душевній атмосфері.
 • Якщо горять у п’ятницю – прикмети пов’язують майбутні події з отриманням добрих звісток. Особливо вдалим цей знак буде для представниць прекрасної статі – дівчина отримає від коханого довгоочікуваний подарунок або він приємно здивує її незвичайним вчинком. У загальному сенсі прикмета обіцяє наступне: рум’янець вранці – отримаєте звістку від родичів або вони скоро приїдуть до вас в гості, в обід – станеться приємна несподіванка, щоки горять з настанням темряви – вас чекає веселе проведення часу з близькими людьми або пропозицію, від якого ви не зможете відмовитися.
 • Якщо горять в суботній день – прикмета обіцяє зустріч і спілкування. Рум’янець з’явився вранці – зустріч буде несподіваною, вдень – відбудеться побачення. Якщо ж відчуття з’явилося увечері очікується серйозна розмова, яка, незважаючи на те, що сильно затягнеться, виявиться вельми приємним, душевним.
 • Якщо фарба прилила до обличчя в неділю, то прикмета буде мати два тлумачення. Одне з них пов’язане з розлученням, розлукою і сумом. Згідно з іншим повір’ям, гарячі щоки вранці пророкують застілля і проведення часу в колі друзів. Якщо ж це трапилося в обідній час – отримаєте важлива звістка, яке потягне за собою приємні клопоти. Щоки горять недільного вечора – прикмета обіцяє веселощі.

0ce99d86d8bf5f95979bea23d0a0ed00 До чого горять щоки: права, ліва – прикмети для дівчат, жінок, чоловіків по днях тижня і часу доби

За часом доби

Якщо ж розглядати прикмету тільки по часу доби, можна отримати наступне тлумачення:

 • Рум’янець з’явився з ранку, нагадує вам про незавершених справах. Наскільки б складними не були завдання, вони вимагають дозволу, і ви повинні взяти в цьому безпосередню участь.
 • Якщо щоки горять ввечері, то це говорить про те, що незабаром ваші бажання і мрії можуть здійснитися.
 • Поява рум’янцю на щоках у дівчат вночі є добрим знаком і говорить про закоханість з боку чоловіка.

Щоки почервоніли і горять протягом тривалого проміжку часу – поганий знак. Прикмети в цьому випадку пророкують велике нещастя.

Залежно від статі

Коли горять щоки у дівчини, то це означає, що про неї хтось згадує. І щоб зрозуміти, чиї думки зайняті вашою персоною, прикмети радять провести по шкірі золотою прикрасою.

 • Якщо на щоці залишилася темна смуга – помисли людини не самі добрі.
 • Якщо ж світлий слід – про вас думають з любов’ю і ніжністю.
 • Якщо смуги практично не видно – думки належать незнайомця, якому ви запам’яталися після випадкової зустрічі.

Є ще одна версія тлумачення прикмети для дівчини, яка обіцяє друк і сльози.

Коли щоки горять у чоловіка, тому може бути дві причини. Перша – про нього думає його кохана. Друга трактування не така приємна: можливий конфлікт з дуже впливовою людиною, який доставить чимало.

Народна мудрість свідчить: щоб нейтралізувати негативну ознаку, дівчатам необхідно витерти щоки подолом, а чоловікам досить просто вмитися холодною водою.

e02895b0a33aa7c6fd2eb080cfe5d3fb До чого горять щоки: права, ліва – прикмети для дівчат, жінок, чоловіків по днях тижня і часу доби

Горять разом з вухами

Якщо горять щоки разом з вухами, то це може означати, що вас обговорює велика група людей. В даному випадку мова може йти про ваших сусідів, колег, родичів і друзів. А щоб зрозуміти, в якому ключі про вас думають, слід скористатися методом, описаним вище – провести по шкірі золотим кільцем або сережкою, після чого звернути увагу на слід.

Іноді палати може тільки одна сторона обличчя. Якщо проступив рум’янець зліва, прикмета каже, що про вас відгукуються не найприємнішим чином. Коли вухо і щока горять праворуч – думки і слова людей виключно добрі і хороші.

Отримавши неприємне передбачення, не варто засмучуватися. Віруючі люди в такому випадку радять сполоснути обличчя свяченою водою й прочитати молитву; це допоможе заспокоїтися і викинути тривожні думки з голови.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради