Кільце на вказівному або безіменному пальці у жінки, чоловіки

Люди здавна люблять прикрашати руки кільцями, які можуть бути символом любові, влади, цілісності, єдності, нескінченності. Наприклад, кільце на вказівному і безіменному пальці жінки можуть означати її сімейне становище, або мати зовсім різні значення. Цікаво розібратися в цьому питанні.

5e8bb673a5d6c4dd9a257a03d11009d0 Кільце на вказівному або безіменному пальці у жінки, чоловіки

Значення колечок на різних пальцях рук

Прикрашаючи пальчики ювелірними виробами, жінка запускає потужні кармічні програми. Від того, на який палець надіто кільце, залежить його вплив на долю. Неправильне носіння перснів здатне помітно зіпсувати життя.

На значущість кілець впливає:

 • місцерозташування вироби на руці;
 • матеріал виготовлення;
 • камінь (якщо є);
 • обсяг і конфігурація;
 • підписи або інші знаки.

Кільця часто застосовують у цілях магії. Тому корисно розуміти, що значить маркіз на тому чи іншому пальці.

Коли потрібно підсилити активність сфер: кохання, сімейного благополуччя, успіху в суспільному житті, носите кільце з натуральним каменем на безіменному пальці. Йому протегує головне світило. Сонце обдаровує нас любов’ю, крилами, дає відчути різні барви життя. А в Стародавньому Єгипті вважали, що перст без імені найкоротшим шляхом по кровоносних судинах пов’язаний з серцем.

На перстах Сонця носять такі кільця:

 • Офіційні символи шлюбу (у Росії – на правій руці, у католицьких країнах – на лівій руці). У Росії на лівий безіменний палець надягають кільце після розлучення або овдовілі люди.
 • Помолвочные колечка. Ці прикраси означають, що дівчина просватаною і дала згоду на одруження.
 • Символи романтичних обіцянок.
 • Знак цнотливості. Якщо дівчина зберігає чистоту до весілля, вона прикрашає перст Сатурна.

Всі кільця діляться на обереги й талісмани. Вони по-різному впливають на долю:

 • Талісмани (персні, прикраси з каменем) покликані активувати енергію, допомагають досягати цілей. Причому чим масивніше камінь і більше він виступає, тим потужніше талісман удачі. Невипадково помолвочные кільця завжди були з каменем – вони були покликані ініціювати весілля.
 • Обереги (вироби без каменів) служать для збереження досягнутого. Приклад: обручки – вони завжди мають правильну круглу форму, без каменів, охороняють сімейне щастя.

Думки фахівців розходяться в питанні про те, яким має бути обручка на безіменному пальці. Весільні символи невипадково роблять із золота – носія сонячної енергії. Але багато хто успішно носять срібло – метал Місяця, який символізує красу і гармонію.

226e61b915b14b91df1c4647f56c9b24 Кільце на вказівному або безіменному пальці у жінки, чоловіки

Рекомендовані камені: рубін або гранат, червона яшма, турмалін і сердолік, цитрин, топаз, бурштин – мінерали червоних і жовтих відтінків. Коли є необхідність у зміцненні любовного союзу, то на правий безіменний палець надягають перли.

По виду прикраси на безіменному пальчику про людину можна сказати наступне:

 • Витончене колечко – ознака врівноваженості людини, впевненості в собі. Такі прикраси надягають гармонійні особистості.
 • Об’ємне, незвичайної форми, з великим яскравим каменем прикраса – свідчення схильності людини до депресивно-істеричного поведінки, бурхливого прояву почуттів.
 • Кільця на обох перстах Сонця носять люди, які знаходяться на вершині захвату.
 • Поверх обручки колечка надіто помолвочное або інший виріб з камінчиком – жінка надає підвищене значення шлюбу.

Особи, які постійно прикрашають перст Сонця – абсолютні романтики з загостреним чуттєвим сприйняттям світу. Разом з тим вони шукають задоволень, люблять легке час супроводження.

Жінки

Прикраса на правому перст Сонця повідомляє, що дама пов’язана шлюбними узами. Цей чистий, яскравий символ укладає енергетику ніжної прихильності і сімейного благополуччя, символізує найвищу точку об’єднання двох сердець, які відтепер огороджені від усього світу, в тому числі інших родичів металевої перешкодою без початку і кінця. Під час шлюбного ритуалу колечко може бути надіто на вказівний палець у жінки (нареченої).

Якщо у незаміжньої жінки прикрашений безіменний палець лівої руки – це говорить про те, що дамі хочеться скоріше вийти заміж.

Найчастіше так роблять зовсім молоденькі дівчата, які не тільки хочуть великих світлих почуттів, але і мріють узаконити стосунки з коханим.

1e3bb73961cad41461b83b6186623878 Кільце на вказівному або безіменному пальці у жінки, чоловіки

Одягаючи прикраса, вони прагнуть зробити факт одруження як би доконаним. Але не варто таким панночкам надягати срібло на перст Сонця, тому що місячний метал володіє заспокійливим дією. Тому заклик в життя коханої людини нівелюється.

Незаміжні дами носять срібні кільця з гравіруванням «Спаси і збережи» на безіменному пальці, коли не думають про одруження. У них зовсім інші завдання.

Чоловіки

Якщо представник сильної статі не знімає обручку, навіть під час роботи, це говорить про його прихильності до сім’ї, сімейних традицій. Така звичка також говорить про внутрішньої потреби в любові, яка властива чутливих, вразливих, мрійливих чоловіків.

Тонкощі прикраси кільцями вказівних пальців

Коли на указующем пальці красується перстень, на руках більше не повинно бути прикрас з камінням.

Подбайте про виборі каменю. З планетою Юпітер «дружні» мінерали синюватих відтінків.

Це:

 • сапфір;
 • аквамарин;
 • лазурит;
 • бірюза;
 • амазоніт;
 • берил.

А корал і опал допоможуть перемогти стрес, налагодити сімейні відносини. Якщо неправильно підібрати камінь, можна залучити безвідповідальне легковажну поведінку. Людина почне виконувати небажані примхи, що спричинить за собою порожні витрати часу та коштів. Правильно підібраний камінь додасть індивідууму відваги і здатності впливати на інших людей.

Олов’яних кільце на вказівному пальці – оптимальний варіант для перста Юпітера, який допоможе всім, хто хоче:

 • Підвищити самооцінку;
 • Реалізувати добрі світлі плани.

Олово – метал Юпітера або Перуна. Іноді можна віддати перевагу золото – дружній матеріал цієї планети.

На думку деяких фахівців на указующем перст не можна носити срібло, тому що носій срібних прикрас може потерпіти повне поразку у справах, його плани будуть зірвані.

Чи варто носити кільце на вказівному пальці?

Хіроманти стверджують, що перст Юпітера (вказівний палець) відповідає за розвиток, показує призначення людини, наповнює життя змістом. Носіння маркіза на цьому місці руки допомагає розвинути свої таланти, реалізуватися в улюбленому виді діяльності, стати успішним.

Якщо на пальці Юпітера правої руки постійно носити перстень, може з’явитися потреба до слави і гордовитість у людей, отже відрізняються марнославством і прагнуть до лідерства.

Якщо не вистачає лідерських якостей, а вони вам потрібні, носите кільце-талісман на правому вказівному пальці. Ви почнете розвиватися в потрібному напрямку.

Перст – символ его індивідуума.

Якщо в людини тикають пальцем, і вимовляють гнівні слова, це може пробити його ауру і запустити негативні програми, які здатні завдати величезної шкоди його здоров’ю і психічного стану. У першу чергу таку властивість має права рука (вона активна і «чоловіча»).

Якщо вам притаманні такі жести, потрібно пом’якшити потік шкідливої енергії, адже за законами карми все повертається. Це можна зробити за допомогою срібного кільця, яке потрібно надіти на вказівний палець правої руки. А ось золото – активний метал тільки посилить енергію агресивних жестів, тому його використовувати небажано.

c2aa876195e97e5e9947551fc073818f Кільце на вказівному або безіменному пальці у жінки, чоловіки

На перст Юпітера лівої руки також краще носити срібло, щоб підстрахувати себе. Цей палець, як антена вловлює послання з космосу. Якщо ви не знаєте, як вчинити, піднімайте вказівний палець вгору, заздалегідь знявши срібло – рішення прийде саме.

Для чоловіків

Традиційно вказівний палець окольцовывают люди, що володіють владою, багатством або чимось, чого в них більше. Історично так склалося, що найчастіше прикрашали саме перст Юпітера. Але в деяких країнах Європи «кільце влади» було під забороною для людей, які не досягли певного статусу. Маркіз на указующем перст носили російські царі, королі європейських країн, римські правителі. Серед них: Іван Грозний, Юлій Цезар, кардинал Рішельє та інші. А. С. Пушкін також зображений з кільцями на перстах Марса і Юпітера. Поет користувався успіхом у жінок, був дуже впевненою в собі особистістю.

Кільце змінює своє значення при переміщенні з однієї чоловічої руки на іншу:

 • Перстень на правій – свідоцтво незалежності, гордої вдачі, наявності навичок керівника.
 • Маркіз на лівій руці – попередження про схильності власника прикраси до істерії, різких перепадів настрою.

Печатки з написом на перст Юпітера – показник сильної вольової натури їхнього власника.

Для жінок

Прекрасним дамам фахівці езотерики рекомендують надягати маркіз на лівий палець Юпітера, що допоможе розвинути і реалізувати наявні можливості. Дуже потребують колечку на лівому вказівному пальчику панянки з низькою самооцінкою.

На цьому місці прикраса не залишиться непоміченим, тому потрібно ретельно підбирати модель. Масивні маркізи з величезними каменями видають істеричну і непередбачувану господиню.

Фахівці в області психології впевнені, що схильність до прикрашання вказуючого перста проявляється у владних незалежних жінок. Вони мають власну думку з кожного питання, часто зайняті вирішенням завдань великого масштабу. Якщо з такої дами не вийшло керівника на роботі, що свою пристрасть до главенствованию вона реалізує в сімейному колі. Поряд з такими жінками найчастіше виявляються: чоловік «підкаблучник» і «мамин синок».

Цікавий факт: за традицією під час єврейського заручин весільне кільце (обов’язково нехитре золоте правильної форми) поміщають на правий вказівний палець нареченої.

Можливо, це пов’язано з особливостями матріархату – суспільства, при якому в сімейному укладі чільна роль належить жінці. Більшість молодят після церемонії носять сімейний символ на звичному для всіх перст Сатурна, але деякі дами залишають його на вказівному пальці. В давнину на Русі був такий звичай.

Перед тим як починати доглядати за новою дівчиною, придивіться до прикрас дами, поцікавтеся, що позначають кільця на її руках!

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради