Сни з п’ятниці на суботу: що означають, збуваються чи ні?

Більшість людей вважають, що сни не приходять просто так, вони завжди щось означають. Причому одна і та ж сюжетна лінія і образи, зі сну в різні дні тижня, можуть мати різне значення.

764fc46d18ff48cef02253f5afb4602f Сни з пятниці на суботу: що означають, збуваються чи ні?

Вранці першого вихідного дня можна не поспішати з пробудженням, а дозволити собі поніжитися в нічних мареннях, додивитися до кінця. Потім дізнавшись, до чого сняться сни з п’ятниці на суботу, з допомогою сонників правильно витлумачити побачене.

Значення сну в цей день

На сновидіння цього періоду тижні впливають дві планети: йде Венера (тому у снах з п’ятниці на суботу часто проглядається тема кохання, романтики) і покровитель суботи Сатурн (під його впливом приходять доленосні бачення). Один з найсерйозніших богів не тільки є куратором землеробства, але і «тестує» людей на міцність, посилаючи випробування.

Будь-які сновидіння з п’ятниці на суботу допомагають стати мудрішим і обачнішими. Персонажі в сюжетах ніколи не з’являються випадково, вони завжди емоційно пов’язані з тим, хто бачить сон.

Ці мрії можуть мати відношення не тільки до сновидінню, але і до його близьким (родичам, знайомим, коханим). Деякі люди бачать сни про майбутні глобальні катаклізми і політичні події у місті, державі і навіть у всьому світі.

Такі сюжети є сенс запам’ятати до дрібниць. Подробиці сновидіння і почуття, які викликав сон, допоможуть правильно витлумачити його, зрозуміти підказку, надіслану Вищими Силами і налаштуватися на майбутнє.

Суть сновидінь, посилаються Сатурном, часто полягає в тому, щоб:

 • Привернути увагу людини до його поведінки серед інших людей.
 • Допомогти сновидінню поглянути на себе з боку, і виправити помічені недоліки.
 • Навчити цінувати існуючі відносини.
 • Перемогти погані звички і схильності.

Пригрезившиеся випробування – це знамення про те, що пора змінити сформований спосіб життя. Проаналізуйте, з-за чого почалася смуга невдач, які причини ваших постійних сварок з ким-то.

Сатурн показує в нічних мареннях мінливості долі, вказує на можливі перепони або їх відсутність. Суботні сни закликають людей жити за законами світобудови, а не на догоду своїм амбіціям.

Барвистий сон у ніч на суботу – відмінне знамення про успіх. У вас все буде виходити. Похмурі, сумні сновидіння, наповнені стінами, замкненими дверима, обривами, хрестами – передбачення труднощів на шляху до мети.

Доведеться багато працювати, в тому числі над собою. Неприємний осад після пробудження вказує на ваш переляк, не виключено, що вам передбачені великі неприємності, крах надій, необхідність вашої допомоги дорогій людині.

Вам варто обміркувати свої подальші дії, порадитися з навченим досвідом людиною, завести знайомства з корисними людьми, проявляти чуйність до оточуючих. Посмішка і позитив допоможуть впоратися з будь-якими проблемами.

Чи збуваються сни з п’ятниці на суботу?

Серйозний Сатурн не стане «опускатися» до того, щоб показувати порожні сновидіння без смислового навантаження. Але люди схильні забувати або зовсім ігнорувати нічні підказки. Врахуйте: те, що наснилося в п’ятницю увечері, пізно вночі, або в суботу вранці, може статися в найближчому майбутньому.

Але якщо в суботню ніч наснилися погані прикмети, і вони не втілилися в життя протягом тижня, максимум – двох, спокійно викидайте з голови пророцтво.

Далі можна не чекати виконання сновидіння (не виключено, що ви правильно зрозуміли подані знаки і своїми діями відвернули біду).

Чи збуваються сни з п’ятниці на суботу чи ні, частково залежить від особистості людини, часу доби, коли пригрезился сюжет, календарної дати і фази місяця. А ще має значення, чи робив сновидець якісь кроки, щоб не сподобалось сновидіння не збулося.

15ebeb3c6c412f82216ecc24f2e56fba Сни з пятниці на суботу: що означають, збуваються чи ні?

Ніколи не збуваються суботні сни, засновані на подіях минулого тижня, дня або переглянутих напередодні телепередач. Вони наповнені лише емоціями, які сновидець вже випробував наяву, і не варто витрачати час на їх аналіз і тлумачення.

Суботні сни напевно збудуться, якщо вони наснилися за таких обставин:

 • Сновидець народився в суботу або відзначає в цей раз свій черговий день народження.
 • В різдвяну п’ятницю довелося побачити кошмарний сон – йому, на жаль, судилося збутися в точності до найменших подробиць.
 • На п’ятницю випало 13-е число (в цей день Єва нагодувала Адама яблучком в райському саду, в результаті чого закохана пара покинула рай).
 • Страсна п’ятниця великоднього тижня також наділена особливою силою для демонстрації віщих снів.

У двох останніх випадках з більшою ймовірністю збуваються погані прикмети, наприклад, хвороб, фатальних випадковостей та інших бід. Так що будьте напоготові.

Зате грудневі суботи показують віщі сни про сімейне щастя, дружніх посиденьках, радісних побаченнях. Кошмарні бачення ніколи не реалізуються наяву.

Одна з важливих особливостей сновидінь на суботу – це те, що вони майже ніколи не збуваються точності. А ось знаки і символи, які показані в мріях потрібно запам’ятовувати й аналізувати, розшифровувати з допомогою сонників. Ці сновидіння застерігають, показують напрям розвитку подій у найближчому майбутньому, підказують, як вчинити.

Правильно истолкованный сон з п’ятниці на суботу здатний різко змінити життя на краще, запобігти навіть найнеприємніші події.

Значення сну, що наснився глибокої ночі

Сни, побачені до опівночі (у п’ятницю ввечері) і трохи після, запам’ятовуються рідко, але ці сновидіння любовної тематики можуть бути дуже важливими. Якщо людина до середини ночі бачить у мріях любов, стосунки – такий сон може бути пророчим.

Постарайтеся запам’ятати сон у всіх подробицях. В цей час Сатурн ще не вступив у свої права, продовжує царювати Венера.

Найбільше значення ці сни мають для дівчат:

 • Сниться хлопець, з яким зустрічаєтеся наяву – це передвістя пропозиції вийти заміж.
 • Пригрезился кохана людина – знак того, що вам належить бути разом з ним (нехай навіть і недовго). Ви встигнете помітно «наслідити» в серцях один одного.
 • Запалий в душу хлопець скоїв негарний вчинок або зрадив – попередження про те, стосунки з ним скоро стануть джерелом прикростей, чвар і сліз. Не виключено, що зустрічається ще й з іншою дівчиною. Краще перервати з таким «героєм» зв’язок як можна раніше за власною ініціативою.

Є серед любовних мрій і такі, які потрібно трактувати навпаки:

 • Поцілунок з коханим передрікає зраду.
 • Пропозиція вийти заміж – переддень розлуки.
 • Дикий скандал з коханим – передвістя приємного сюрпризу в реальному житті.

Кошмарні або неприємні сновидіння, які прийшли в ніч з п’ятниці на суботу, часто бувають пророцтвами-перевертнями. Всупереч своїм негативним змістом вони пророкують успіх. Навіть, здавалося б, програшна справа обернеться користю, положення справ зміниться.

Значення сну, що наснився під ранок

До чого сниться сон в суботу вранці, сонники трактують з показаних образів, з урахуванням особистих відчуттів і емоцій, викликаних мареннями у сплячого. Особливе значення мають яскраві та запам’ятовуються сни, які прийшли під ранок:

 • З 5.00 до 6.00 сняться застереження. Якщо вдасться запам’ятати всі деталі сюжету, у вас вийде змінити і своє життя в окремих сферах.
 • З 6.00 до 7.00 приходять віщі сни, які виконуються протягом 1-ї або 2-х тижнів.
 • В цілому, до 7.00 барвисті сновидіння демонструють перспективи, містять рекомендації. Підвищене значення мають дії уві сні персонажа чоловічої статі (хлопця, начальника тощо). Поведінка коханої людини в сновидінні потрібно співвіднести з його реальними вчинками.
 • З 7.00 до 10.00 мрії вказують на помилки і помилки, що вимагають термінового виправлення. При цьому сновидіння дає підказку, як зберегти відносини. Одночасно з розшифровкою сну варто провести внутрішній самоаналіз – можливо, відкриється те, від чого ви намагаєтеся втекти.
 • До 12.00 у мріях головна роль належить атмосфері сну. Похмурий або світлий загальний фон задає тон прийдешню тижня.

Особливість кошмарних снів, показаних в суботу вранці, в тому, що вони нічого страшного не віщують. Навпаки, наяву все буде чудово. Причому спочатку вам може не сподобатися хід подій, але їх розвиток виявиться сприятливим.

71f47d7ccc115a995a2f2370fd7837cf Сни з пятниці на суботу: що означають, збуваються чи ні?

Особливості тлумачення

Сни, особливо приходять з п’ятниці на суботу не являють собою доступну для розуміння інструкцію, їх треба вміти правильно витлумачити. Робити це потрібно дуже швидко, тому що напророченное може збутися буквально на днях.

Мають значення не тільки деталі сюжету, але і отримані під час сну емоції. Настрій передає відносини сновидця з важливими для нього людьми, прийдешні перемоги і поразки.

Від випробуваних почуттів залежать сторони характеру сновидця, його внутрішній світ, нахили, які він приховує не тільки від сторонніх, але навіть від себе.

Займаючись тлумаченням сну, враховуйте переважають у мріях кольори:

 • Всі відтінки червоного (червоний, багряний та інші) — попередження про небезпеку для здоров’я сновидця. Навіть якщо поки немає помітних симптомів, відвідайте лікаря.
 • Сині, блакитні, зелені тони – знамення про прихильності Фортуни, дорога до мрії вільна. Ловіть момент.
 • Переважання темних відтінків – попередження про те, що на шляху до мети зустрінуться труднощі і перешкоди, які будуть заважати здійсненню планів. Щоб гідно пройти випробування, потрібно зібратися з духом.
 • Пастельні, ніжні відтінки рожевого, персикового, зеленого та інших кольорів – ознака чуда: само собою станеться те, про що давно мріяв сновидець.

Для правильного трактування снів на суботу має значення стать сновидця. Окремі знаки і символи для чоловіків і жінок відрізняються в трактуванні.

Тлумачення чоловічих снів

Якщо у нічних мареннях хлопця відвідала колишня кохана – це вказівка на те, що сновидець сумнівається у своїх почуттях до нової дівчині.

Інші сни:

 • Незнайомка – передвістя романтичного знайомства.
 • Циганка – переддень обману з боку близьких людей.
 • Дама з темною шевелюрою – попередження про майбутні прийдешніх заворушеннях і перевірки на міцність.
 • Руда жінка – ознака змін у сфері любові.
 • Вагітна – символ готовності сновидця справити на світ щось нове, наприклад, ідею, проект.
 • Інше трактування – сновидець давненько не був на побаченні, пора витратити час на нові знайомства.

Якщо чоловікові примарилося, що він вибирав серед кількох дам – це сигнал про спроби сновидця «одним махом» розібратися з усіма проблемами. Набагато розумніше розбиратися з кожною задачею по мірі надходження.

Значення жіночих сновидінь

Всі нічні мрії з п’ятниці на суботу для заміжньої дами мають буквальне тлумачення:

 • Позитивний сюжет, в якому були задіяні близькі люди – ознака наближення вдалого періоду.
 • Похмурий сон – попередження про те, що потрібно бути тактовніше і розумніше. Саме так вдасться уникнути сварок і непорозумінь з родичами і друзями.
 • Приємна бесіда з чоловіком – передвістя хороших новин від близьких.
 • Чоловік чинив сновидице допомогу у сні – знак про те, що жінці пощастило з реальними друзями, на них можна покластися.

Здоров’я

Коли в суботніх сновидіннях з’являється чітко визначений діагноз – цей сон попереджає про високий ризик, захворіти саме цією хворобою наяву. Приділіть більше уваги здоров’ю, не ігноруйте хвилюючі симптоми. Якщо після пробудження ви не в змозі пригадати почутий у сні діагноз – це означає, що все обійдеться.

Крім того, пригрезившуюся хворобу можна витлумачити, як символ. Наприклад, біль у горлі – вказівка на розтрату часу в порожній балаканині. Турбували верхні або нижні кінцівки – підказка про те, що сновидець знаходиться не на своєму місці, робота не приносить йому радості.

e511e45848edbf438cce27fd76f14af0 Сни з пятниці на суботу: що означають, збуваються чи ні?

Покійні уві сні

Якщо в день Сатурна побачений покійний кликав за собою – це означає загрожує наяву небезпека. Проявляйте обережність – протягом майбутнього періоду високий ризик травматизму. Не ризикуйте і не поспішайте на дорозі.

Якщо побачений померла людина у вашому сні був у доброму гуморі – біда вам не страшна. Постарайтеся точно запам’ятати слова покійного.

У них укладено добру пораду або попередження. Труни, могили, ритуальні речі, похорони (в тому числі і сновидця) – передвістя нещасть наяву.

Вам довелося в нічних мареннях оживляти мертвого – попередження для близької людини: він може потрапити в біду (але вам вдасться його врятувати). Причому мова йде не про життя і смерть, а про необхідність вашої підтримки родичу або другу, що опинилася в складній життєвій ситуації.

Якщо уві сні ви побачили смерть людини, який наяву живий, чи ви отримали звістку про його смерть, то потрібно просто як можна більше часу проводити з близькими людьми, вони нудьгують без вашої уваги.

Кар’єра

Хороші сни на тему роботи – ознака мирного безхмарного періоду. Вас гідно цінують, кар’єра розвивається своїм чередом.

Погані сновидіння про повсякденні обов’язки – попередження, що наяву з’являться проблеми, можливе звільнення.

Сварки в сні з колегами або керівником – знамення про майбутніх конфліктах. Для бізнесмена такий сон пророкує серйозні збитки і навіть банкрутство. Не виключено, що ваші колеги чи партнери по бізнесу плетуть інтриги проти вас – будьте напоготові. Проаналізуйте, з-за чого виникла напружена ситуація на роботі.

Повернулися в нічних мареннях на шкільну або студентську лаву – це знамення про необхідність змінити місце роботи або отримати ще одну освіту. Не забувайте про духовному і культурному розвитку, хобі, читанні. Це наблизить вас до бажаної мети.

Відпочинок

Якщо сновидець в нічних суботніх мріях веселився, не думаючи про прийдешньому дні, існує ймовірність наявності у нього згубних пристрастей. Можливо, сновидець ступив на криву доріжку, а Сатурн попереджає його, що треба повернутися на правильний шлях.

Напевно, потрібно підібрати інше коло спілкування, задуматися про сенс життя. Інше трактування – необхідно більш відповідально підходити до своїх вчинків.

Прокинувшись після такого сну, варто відмовитися від запланованого відпочинку, тому що задоволення від цього ви не отримаєте.

До чого сниться якийсь чоловік з п’ятниці на суботу?

У суботньому сновидінні не буває випадкових персонажів. Перед трактуванням сигналів і знаків сну розберіться у своєму відношенні до тому, що наснилося людині.

Якщо дівчині пригрезился коханий в хорошому ключі – сновидица наяву не помилилася з вибором «чоловіки для життя». Якщо коханий уві сні вчинив погано – він і в реальному житті створить щось негідне.

Якщо після сновидіння про приємному спілкуванні з колишнім хлопцем ви прокинулися в передчутті радості – це знамення про те, що він все ще любить вас. Явна зрада уві сні вашого актуального партнера в любові – вказівка на те, що йому не подобається ваше ставлення і поведінку.

8364fde2dc02f9a41fa77881cdd8cc6d Сни з пятниці на суботу: що означають, збуваються чи ні?

Незнайомець

Поява незнайомця в сновидінні має різне трактування залежно від обставин і особистості персонажа:

 • Був поблизу з вами – переддень труднощів, невдач.
 • Довелося цілуватися з ним – попередження про необхідність зважувати свої рішення, уникати спонтанності вчинків.
 • Сновидица бігла за незнайомцем – переддень нових романтичних відносин.
 • Через зустрічі з ним випробували тривогу, переляк – протягом майбутнього тижня слід уникати нових знайомств.
 • Залишив про себе хорошу думку – знак одержання приємних звісток.
 • Переслідував сновидицу – передвістя марних турбот, безглуздої метушні.
 • Побив сновидицу – ознака великої любові.
 • Просив щось у сновидицы – передвістя отримання подарунка.
 • Незнайомець у сновидінні мав привабливу зовнішність – ознака успіху в будь-якому починанні.
 • П’яний – попередження про небезпеку, яка може виявитися смертельною. Проявіть пильність, найближчим часом не довіряйте незнайомим людям.
 • Літній чоловік – ознака успіху.
 • Незнайомець у вигляді клоуна – попередження про те, що потрібно остерігатися найближчого оточення.
 • Людина з фізичною вадою – передвістя щастя.

Значення присутності незнайомця в нічних мареннях в залежності від особистості жінки:

 • Якщо у сновидицы в реальному житті є стосунки з чоловіком, незнайомець в сновидінні попереджає про охолодження почуттів. Потрібно постаратися зберегти любов, поки вона остаточно «не вигорів».
 • Вільну даму наяву очікує інтригуюче знайомство, приємне побачення.
 • Майбутня мама отримує знак про те, що у неї народиться хлопчик. Якщо незнайомець в сновидінні був в різнобарвною або світлому одязі – це ознака легких пологів і щасливої долі малюка.

Кілька незнайомців у сні жінки – символ вибору майбутнього виду діяльності. Сновидица вже знаходиться на межі або скоро там опиниться.

Знайомий хлопець

Ця людина, побачений у суботніх нічних мареннях, відчуває до сновидице пристрасні почуття. Якщо хлопець регулярно відвідує дівчину в сновидіннях кінця тижня, він гідний підвищеної уваги. Така «наполегливість» видає в ньому вірного і надійного супутника життя.

Коли вам сниться з пт на сб колишній коханий, це не означає, що ви відновите з ним романтичні відносини. Просто залишилася зв’язок між вами у вигляді спільних друзів, дітей, хобі, роботи і так далі.

Може бути, вас об’єднує карма. Найчастіше подібний сон передвіщає нові серйозні стосунки. Але якщо ви не відірветься подумки від колишнього союзу, це завадить вам довіритися новим почуттям.

Відмінний настрій вранці після сновидіння, в якому ви займалися сексом зі своїм актуальним партнером, передвіщає виконання бажання. Наступає важлива тиждень для ваших відносин з коханим.

У нічних мареннях коханий був в обіймах іншої жінки – цей сон попереджає про те, що вам потрібно зосередитися на зміцненні відносин, берегти свою любов. Загрозу для вашого щастя представляє не тільки розлучниця, але і міжособистісні розбіжності. Не пускайте все на самоплив.

У сні ви серйозно сварилися з коханим – попередження про хвороби якогось родича (або з ним станеться щось неприємне).

Інша жінка

Суботньої ночі у мріях можна побачити не тільки чоловіка, але і жінку. Тлумачення сновидіння залежить від особливостей персонажа сюжету:

 • Жінка або дівчина – сигнал про те, що сновидица сумує за молодості, згадує юність.
 • Образ незнайомки, відбитий в дзеркалі – попередження про наявність ворога або суперниці в любовній сфері. Постарайтеся як слід розглянути і запам’ятати риси обличчя невідомою.
 • Колишня дружина або дівчина вашого хлопця – сигнал про вашої невпевненості в улюбленому. Ваш союз далекий від ідеалу, в ньому вистачає проблем.
 • Красива дівчина, якій ви милувалися в нічних мареннях – переддень отримання хорошої новини. Розмови уві сні з подружкою або сусідкою теж обіцяють непогані известия.

Якщо у суботньому сновидінні рідний чоловік вів себе дивно, робив щось незвичне для вас, терміново розкажіть йому про це. Можливо, Вищі Сили передають йому інформацію з вашою допомогою.

Як уникнути біди?

Не варто засмучуватися, якщо приснився поганий сон, правильна його розшифровка допоможе попередити неприємності. Сатурн завжди залишає надію, що не тільки показує майбутні перешкоди на шляху до мети, але й підказує, як їх подолати.

Краще перестрахуватися щодо суботніх снів, що передвіщала неприємності, ніж відпустити ситуацію на самоплив. Прокинувшись, подивіться у вікно і скажіть: «Куди ніч, туди і сон». Потім постарайтеся переказати кошмар людям – чим більше їх буде, тим краще (це бажано зробити до полудня суботи).

Удача обов’язково посміхнеться терплячому людині, проявляющему обережність. Обмірковуйте заздалегідь свої дії, уникайте спонтанності, і вам не доведеться страждати через необачних вчинків. Не здавайтеся раніше часу – сон приходить не для того, щоб залякати вас, а щоб попередити, дати час підготуватися до прийдешніх подій.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради