Що таке фьюжн-біопсія простати

Є кілька методик для діагностики стану та патологій передміхурової залози. Найпростіший варіант – лабораторний аналіз, який дозволяє оцінювати рівень ПСА. Також часто вдаються до УЗД, ТРУЗІ, роблять пальпацію. Можна використовувати біопсію передміхурової залози.

Fusion-біопсія передміхурової залози у Києві – одна з найточніших і сучасних методик. Вона ефективна на будь-якому етапі патологічних змін передміхурової залози, дозволяє безпомилково визначати пухлинні процеси та інші зміни, ставити діагноз, розпочинати ефективну терапію. Зможе уролог визначити і тип пухлини.

1 Що таке фьюжн біопсія простати

В чому особливості ф’южн-біопсії?

Ф’южн-біопсія – найбільш прогресивний метод діагностики раку передміхурової залози з існуючих на сьогодні. Під час процедури використовуються різні техніки візуалізації – це МРТ та ультразвук, також здійснюється забір значущого об’єму біологічного матеріалу з важкодоступних місць органу.

До ф’южн-біопсії передміхурової залози часто вдаються після стандартної процедури біопсії. Спочатку ракові клітини можуть не виявлятися, але процес швидко прогресує і призводить до серйозних наслідків для здоров’я аж до летального випадку. Ф’южн-біопсія – один із основних методів ранньої діагностики, який виграє перед конкурентними в плані ефективності.

Переваги обстеження

Інноваційні стандарти проведення біопсії передміхурової залози передбачають застосування ультразвука. Головне відмінність ф’южн методики від звичайної полягає в застосуванні аналогічних знімків передміхурової залози – зображення з них насаджуються на картинки УЗ, в результаті чого лікар формує тривимірне зображення. Це дозволяє брати біоптати (або проби) тканин залози навіть з важкодоступних місць. Під час Ф’южн-біопсії зазвичай здійснюється забір значної кількості біоптатів.

Всі плюси методу обстеження:

  • Повна наркозія та 100% безболісність.
  • Госпіталізація протягом доби в клініці – ви будете під контролем грамотних лікарів.
  • Відсутність неприємних відчуттів.
  • Мінімальні незручності після процедури.
  • Швидке повернення до звичайного способу життя.
  • Відсутність травм прямої кишки.
  • Застосування МРТ знімків та ультразвука для підвищення якості діагностики.
  • Велика кількість біоптатів.

На наступні доби після дослідження пацієнта виписують додому, додаткові рекомендації даст лікуючий лікар. З ним же ви зможете обговорити дані морфологічного висновку та отримати рекомендації щодо подальшої терапії. Відновлення зазвичай швидке, не супроводжується серйозними побічними ефектами.

Якщо за результатами Ф’южн-біопсії були діагностовані рак чи аденома передміхурової залози, призначається лікування. Лікар дає додаткові рекомендації щодо поведінки пацієнта, ходу відновного періоду.

Де можна зробити Ф’южн-біопсію передміхурової залози у Києві?

Високий рівень сервісу і строге дотримання діагностичних стандартів клієнтам гарантує центр Lifescan. Він оснащений передовим обладнанням, пропонує умови високоточної діагностики та терапії захворювань. Ви виявите проблему на ранньому етапі і зможете негайно розпочати лікування.

Ф’южн-біопсія проводиться амбулаторно, включає безпосередньо проведення обстеження, заключну консультацію у спеціаліста з рекомендаціями та оформлення висновку. Fusion-біопсія передміхурової залози в Києві робиться для профілактики в рамках планового скринінгу, з метою уточнення раніше поставленого діагнозу, для контролю ефективності терапії та динаміки патологічного процесу. Прийом пацієнтів у “Лайфскан” ведеться за попередньою записом, залиште заявку або зателефонуйте.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради