Ви не знаєте, що зробити із залишків пряжі? Для вас найкращі ідеї!

Добрий день, милі читачки! Навіть якщо ви не є завзятою рукодільницею і в’язальниць, то у вас вдома напевно є залишки різних ниточок – різної товщини, кольору, фактури. Я вгадала? Ви можете навіть не пам’ятати, звідки у вас взялася вся ця краса, але ситуація банальна – викинути численні клубочки і моточки руки не піднімаються, а куди подіти, незрозуміло. Я з радістю допоможу вам вирішити цю проблему, і навчу, прямо зараз, як із залишків пряжі можна зробити цілу гору яскравих, красивих, а головне – дуже потрібних штучок!

vy ne znaete, chto sdelat iz ostatkov pryazhi dlya vas samye luchshie idei 66 Ви не знаєте, що зробити із залишків пряжі? Для вас найкращі ідеї!

Залишки пряжі у справу

Ідеї, які наведено нижче, підійдуть і для дорослих, і для творчості разом з дітьми. Щоб зробити всі ці чудові речі, вам не потрібно бути гуру в’язання, достатньо лише знати основи. Я впевнена, що в’язання із залишків пряжі (спицями, гачком) і створення чудових помпонів виявиться для вас справою захоплюючим і зовсім нескладним. Адже це не тільки захоплююче рукоділля, але ще і справжня кольоротерапія, те, що потрібно для гарного настрою!

vy ne znaete, chto sdelat iz ostatkov pryazhi dlya vas samye luchshie idei 67 Ви не знаєте, що зробити із залишків пряжі? Для вас найкращі ідеї!

vy ne znaete, chto sdelat iz ostatkov pryazhi dlya vas samye luchshie idei 68 Ви не знаєте, що зробити із залишків пряжі? Для вас найкращі ідеї!

vy ne znaete, chto sdelat iz ostatkov pryazhi dlya vas samye luchshie idei 69 Ви не знаєте, що зробити із залишків пряжі? Для вас найкращі ідеї!

vy ne znaete, chto sdelat iz ostatkov pryazhi dlya vas samye luchshie idei 70 Ви не знаєте, що зробити із залишків пряжі? Для вас найкращі ідеї!

vy ne znaete, chto sdelat iz ostatkov pryazhi dlya vas samye luchshie idei 71 Ви не знаєте, що зробити із залишків пряжі? Для вас найкращі ідеї!

vy ne znaete, chto sdelat iz ostatkov pryazhi dlya vas samye luchshie idei 72 Ви не знаєте, що зробити із залишків пряжі? Для вас найкращі ідеї!

vy ne znaete, chto sdelat iz ostatkov pryazhi dlya vas samye luchshie idei 73 Ви не знаєте, що зробити із залишків пряжі? Для вас найкращі ідеї!

vy ne znaete, chto sdelat iz ostatkov pryazhi dlya vas samye luchshie idei 74 Ви не знаєте, що зробити із залишків пряжі? Для вас найкращі ідеї!

vy ne znaete, chto sdelat iz ostatkov pryazhi dlya vas samye luchshie idei 75 Ви не знаєте, що зробити із залишків пряжі? Для вас найкращі ідеї!

vy ne znaete, chto sdelat iz ostatkov pryazhi dlya vas samye luchshie idei 76 Ви не знаєте, що зробити із залишків пряжі? Для вас найкращі ідеї!

vy ne znaete, chto sdelat iz ostatkov pryazhi dlya vas samye luchshie idei 77 Ви не знаєте, що зробити із залишків пряжі? Для вас найкращі ідеї!

vy ne znaete, chto sdelat iz ostatkov pryazhi dlya vas samye luchshie idei 78 Ви не знаєте, що зробити із залишків пряжі? Для вас найкращі ідеї!

Витратьте всього кілька вечорів, і у вас з’явиться ось такий чудовий, різнобарвний плед із залишків пряжі. Ще один вечір знадобиться, щоб зробити в комплект до нього не менш чудесну подушечку!vy ne znaete, chto sdelat iz ostatkov pryazhi dlya vas samye luchshie idei 79 Ви не знаєте, що зробити із залишків пряжі? Для вас найкращі ідеї!

Ця самобутня сумка пов’язана гачком, із залишків пряжі. Її доповнюють пухнасті помпони, які ви теж легко зробите з того, що є під рукою!

vy ne znaete, chto sdelat iz ostatkov pryazhi dlya vas samye luchshie idei 80 Ви не знаєте, що зробити із залишків пряжі? Для вас найкращі ідеї!

Килимок із залишків пряжі — це теж цілком здійсненна ідея. В’язати його доведеться трохи довше, ніж плед, зате в результаті у вас вийде ось така краса!
Я дуже сподіваюся, що наші ідеї надихнуть вас на в’язання всіх цих чудових, таких гарних і таких потрібних речей. Не відкладайте це задоволення “на потім”, діставайте з шкатулок і мішечків клубочки, і починайте негайно створювати різнобарвну, пухнасту красу!

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради