До чого свербить ліва п’ятка — тлумачення прикмети по днях тижня і часу доби

Ліву сторону тіла завжди недолюблювали. Вважалося, що тут сидить чорт, а на правому — запримітить ангел. Все, що відбувалося з лівою частиною тіла, вважалося не дуже хорошим знаком. Відповідно свербіж лівої п’ятки нічого хорошого в собі не несе. Неприємні відчуття — знак того, що важливі справи варто відкласти. Ви насторожилися? У цьому матеріалі ми детально розглянемо, до чого свербить ліва п’ятка і що з цим робити.

Чому свербить ліва пятка

Як сказано вище, якщо свербить ліва п’ятка, то це прикмета погана. Аж до того, що вона може попереджати про хворобу або загибелі когось із знайомих. У деяких випадках свербіж п’яти говорить про ваших особистих проблемах, від яких хочеться сховатися. У тому числі про небажання виконувати роботу, результат якої свідомо приречений на провал.

2693dbe120e5dc205b5ac3e07b0044b8 До чого свербить ліва пятка — тлумачення прикмети по днях тижня і часу доби

Але є і інші тлумачення, чому свербить ліва п’ятка:

 • влітку різко впаде температура і стане прохолодно;
 • належить несподівана подорож.

Насторожує, що перед поїздкою ви відчули свербіж в лівій п’ятці? Не варто скасовувати подорож. Просто будьте акуратніше на дорозі: не купуйте їжу в сумнівних закладах і не зупиняйтеся на нічліг в місцях з невідомої репутацією.

Ви приміряєте в магазині пару взуття, і раптом засвербіла ліва п’ятка? Не варто купувати саме цей товар, так як він розчарує у майбутньому.

Якому з тлумачень вірити — особиста справа кожного. Прислухайтеся до внутрішнього голосу. Наші предки надавали особливого значення тому, в який день тижня засвербіла п’ятка

По днях тижня

 • Понеділок — вас чекає відрядження, метою якої буде рішення питань по роботі. Постарайтеся сконцентруватися на завданнях, відключити емоції і стати максимально зібраним.
 • Вівторок — хороший знак. Вас чекає веселощі і приємні звістки про якомусь святкуванні або вечірці.
 • Середа — спори і недомовки з кимось із близького оточення. Потрібно бути на сторожі. Той, кого ви скривдили навіть ненароком, може готувати план помсти. Обмірковуйте слова, які говорите рідним і не ображайте їх дарма.
 • Четвер — можливо до вас збираються без попередження гості. Краще підготуватися заздалегідь і прибрати будинок.
 • П’ятниця — в особистому житті може статися розлад. Всі серйозні рішення потрібно відкласти.
 • Субота — не варто зустрічатися зі старими друзями, ходити в гості. Прикмета обіцяє розлад між близькими людьми на рівному місці. Знайдіть привід залишитися вдома.
 • Неділя — настав час розгрібати домашні проблеми, які ви збирали довгий час. Їх виявиться так багато, що вам буде здаватися, що настала чорна смуга в житті.

fe5ca9eccbbec17672452842aa6635fb До чого свербить ліва пятка — тлумачення прикмети по днях тижня і часу доби

Як бачите, прикмета обіцяє як хороше, так і погане. У будь-якому випадку потрібно контролювати емоції і ретельно зважувати вчинки.

З днями тижня розібралися, переходимо до тлумачення прикмети «до чого свербить ліва п’ятка» за часом.

Тлумачення, в який час доби засвербіла п’ятка

Ранкові години. День пройде в суєті. Сили будуть додані марно, і дії не принесуть результатів. Незважаючи на старання, проблеми не зрушаться з місця.

Денний або вечірній час. Свербіж говорить про те, що вас чекає неприємна розмова і труднощі в спілкуванні. Внутрішнє напруження буде наростати, оскільки доведеться контролювати кожну свою дію.

Ніч. Це явище не має ніякого значення. Можливо, ви просто взяли не зовсім зручну позу вчасно сну і натиснули на це місце.

Лайфхак: погане передвістя можна нейтралізувати. Для цього потрібно взяти червону нитку. Зав’язати на ній три вузли і кинути її в огонь або спалити за допомогою сірника. Другий варіант— взяти голку і вколоти їй в те місце, де свербить.

До чого свербить ліва п’ятка у дівчат і хлопців

Далі поговоримо про те, до чого свербить ліва п’ятка окремо у сильної і прекрасної статі.

Для прекрасної статі ця прикмета говорить про те, що слід остерігатися незнайомців. Великий ризик потрапити в руки шахраїв, шахраїв, пікаперів. При знайомстві з сильною статтю потрібно зберігати розум і не піддаватися емоційним поривам.

Якщо свербить п’ятка у дівчини, яка не перебуває у відносинах, то це може означати, що їй незабаром зроблять пропозицію або вона завагітніє.

03da9fa8b43e4ead63dd074af653e515 До чого свербить ліва пятка — тлумачення прикмети по днях тижня і часу доби

Якщо жінка вагітна, то це знак того, що варто частіше відпочивати і прислухатися до свого стану здоров’я.

Для представників сильної статі свербіж лівої п’ятки може говорити про можливості змінити коханій жінці. Для того щоб цього не сталося, потрібно бути більш стриманим у спілкуванні з дамами. Не піддаватися провокаційного поведінки, так як деякі леді самі натякають на інтимні стосунки. Якщо ж чоловік все ж таки зважиться «піти наліво», то він повинен бути готовий до викриття і скандалу.

Ще один варіант трактування для хлопців. Свербіж лівої п’ятки може говорити про те, що чоловік досить ледачий. Потрібно згадати, що сильна стать за своєю природою рішучий і сміливий. Якщо є бажання досягти висот в своєму роді діяльності, то потрібно прикладати зусилля і брати ініціативу в свої руки.

Якщо занадто довго лінуватися і «просиджувати штани» на робочому місці, то можна нарватися на конфлікт з начальством, співробітниками. Та й домашні справи, які входять в обов’язки сильної статі, варто виконувати, щоб не конфліктувати з близькими.

Не засмучуйтеся з приводу прийме. Вище ми говорили про те, як нейтралізувати їх негативний прояв з допомогою червоної нитки і вогню або голки. Сприймайте знаки як попередження. Використовуйте поради з цієї статті, щоб змінити своє життя на краще.

Про прикмети, пов’язаних з лівою п’ятою ми поговорили. Тепер, щоб дотримати певний баланс у природі, розберемо до чого свербить права.

Свербіж у правій п’яті

Для дівчини свербіж правої п’яти може говорити про те, що їй заздрять. Якщо ви і є та леді, яка відчула свербіж, то не засмучуйтеся. Адже якщо є заздрість, то ви вже у виграшному становищі, оскільки є чому заздрити. Ви в чомусь перевершуєте своїх суперників або суперниць.

5fdaddea2599c6a8d35f52e2031e1acf До чого свербить ліва пятка — тлумачення прикмети по днях тижня і часу доби

Розглядайте цей знак як попередження про те, що у вашому оточенні є люди, які бажають вам зла. Хтось хоче зіпсувати вашу особисту життя або перешкодити просуванню по службі. Придивіться до свого оточення. Можливо, ви швидко обчисліть і нейтрализуете суперника з нечистими думками.

Прикмета для бізнесу

Якщо ви зайняті просуванням власної справи, то остерігайтеся підступів конкурентів. Якщо у вас свербить ліва п’ятка, то хтось заздрить вам і намагається грати нечесно. Хочуть зіпсувати репутацію вашого бренду, відвести замовників. Чорний піар зараз в моді, спробуйте дізнатися, хто цей недоброзичливець і розгорнути ситуацію в позитивний для себе русло.

Також можна припускати, що вас чекає жорстка боротьба за місце під сонцем у вашій професійній ніші. Конкуренти хочуть отримати весь ринок і викинути вас. Не варто переживати. Потужний фундамент під ногами з віри, що все буде добре, і вашої наполегливості дасть вам встояти.

Права п’ята і справи сердечні

Відчуваєте свербіж павою п’яти? У відносинах з партнером можливі сварки. Є ймовірність, що втручається хтось третій. І це необов’язково суперниця або суперник. Часто у відносини влазять батьки, друзі, родичі. Женіть радників і підбурювачів геть, якщо вам доріг кохана людина.

Права п’ята та здоров’я

Свербіж правої п’яти вказує на слабкий імунітет. Займіться його зміцненням. Найближчим часом постарайтеся потрапити до терапевта або вузькопрофільного фахівця, якщо є хронічні захворювання. Не завадило б пройти обстеження і здати аналізи.

115535af3e303ec68d573cfcf985513c До чого свербить ліва пятка — тлумачення прикмети по днях тижня і часу доби

Якщо ви на роботі і відчуваєте, як свербить ліва п’ятка, то це знак, що пора перепочити. Прогуляйтеся на кухню за чаєм, якщо є така можливість. До речі, подібний свербіж може передвіщати зустріч зі старими друзями або торжество із застіллям. Можливо, вдасться відпочити в приємній компанії.

Що обіцяє свербіж правій п’яті молодим і не дуже леді

Для дівчини, яка «невестится», це знак того, що незабаром вона зустріне чоловіка. Доленосна зустріч може відбутися в поїздці. Потрібно бути уважною до своїх попутників.

Для дорослої заміжньої жінки свербіж нижній частині правої кінцівки говорить про те, що її чекає робота в режимі нон-стоп, багато клопоту, зустрічей і пересувань. Але вся ця метушня не пройде даром. Вона принесе користь як матеріальну, так і моральну.

Ми приділили увагу другої кінцівки. А чого ж очікувати, якщо сверблять відразу обидві?

Сверблять дві п’ятки одночасно

По-перше, слід виключити можливість грибкових захворювань і інших шкірних проблем, оскільки вони-то якраз і викликають сильний свербіж. Ви точно знаєте, що проблем немає? Тоді слід прислухатися до народних тлумачень знаків.

Народна мудрість говорить, що дві п’ятки одночасно сверблять до змін. Зміни очікуються глобальні у всіх життєвих сферах. Можливо, доведеться заново розставляти пріоритети. Все у вашому житті почало змінюватися? Постарайтеся зберігати спокій. Холоднокровність і тверезий розрахунок — зараз ваші найкращі друзі.

Свербіння можна розглядати як ознаку зміни погоди. У давнину люди вважали, що ступні взимку сверблять до настання міцних морозів, а в теплу пору року — до посухи.

d4cf17a6b1bd5acd0aa82bdef76bc19d До чого свербить ліва пятка — тлумачення прикмети по днях тижня і часу доби

Які б знаки вам не подавала доля, пам’ятайте, що це тільки попередження. Останнім дано вам для того, щоб проаналізувати поточний стан речей у вашому житті і внести корективи при необхідності. Будь знак згори — це добре. Ви можете щось змінити. Уявіть, що хтось смикає за рукав, коли у вас розв’язані шнурки. У вас є можливість їх зав’язати їх і йти далі спокійно або спіткнутися і сильно вдаритись.

Як позбутися відчуття свербежу

Щоб позбутися цієї неприємності, потрібно виключити фізіологічну причину. Для цього доведеться звернутися до лікаря.

Якщо ви впевнені, що проблем зі здоров’ям немає, то прислухайтеся до наступних порад.

 • Ваші ноги заслуговують якісного взуття, не носіть китайський не дихаючий ширвжиток.
 • Зволоження — це важливо, виробіть звичку змащувати кремом ноги після вечірнього душу.
 • Прогулянки на свіжому повітрі — потрібні всім, і навіть вашим п’ятам.
 • Серед терапевтів існує думка, що тріщини на шкірі з-за низького імунітету — стежте за харчуванням і дотримуйте режим дня.

Вірити чи ні прикметами — справа ваша. Як бачите, тлумачення можуть бути різними: від зміни погоди до можливого «походу наліво» або швидкого заміжжя. Безліч чинників впливають на результат. В тому числі і ваші життєві обставини. Прислухайтеся до власного серця, воно обов’язково допоможе вам прочитати знак і зробити правильні висновки.

Не забувайте про здоров’я стоп. Правильний крем для ніг і вчасно зроблений педикюр в салоні може позбавити вас від здогадок на тему, до чого свербить ліва або права п’ятка.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради