Татуювання зі змістом для дівчат: написи з перекладом на латинському, фрази, короткі цитати, ескізи. Маленькі жіночі тату. Фото

Кожна татуювання має певний сенс для власника і несе конкретне значення, а часто навіть не одне. Спочатку незмивні натільні малюнки з’явилися в культурі людей індіанських племен Індонезії і Полінезії. Малюнки позначали приналежність до племені, рід, досягнення людини або його особливості.

Написи з перекладом

Одні з найпоширеніших тату – текстові. Вони можуть бути у вигляді одного слова, наприклад, імені чоловіка, словосполучення або цілої фрази. Найчастіше використовуються написи латинською, англійською та російською мовами. Для тих, кому подобаються філософські фрази, підійдуть цитати латинською мовою.

Вони не тільки відрізняються глибоким змістом, але і виглядають і звучать красиво:

 • «Dum spiro spero» — «поки дихаю, сподіваюсь», відповідає дівчатам, не втрачає надію ні за яких обставин;
 • «Ad multos annos» — «на довгі роки», підійде для подружжя, які хочуть відобразити свої відносини в татуюванні;
 • «As posse ad esse» — «від можливого до реального», стане хорошим вибором дівчини, яка звикла ставити собі цілі і досягати поставлених завдання.

74ee6d34431cc04db44e70b94fc60717 Татуювання зі змістом для дівчат: написи з перекладом на латинському, фрази, короткі цитати, ескізи. Маленькі жіночі тату. Фото

Також поширені написи англійською мовою. Майстри радять використовувати для тату сталі вирази, а не вигадувати і перекладати самостійно. Усталені фрази звучать більш правильно, а переводячи самостійно, можна допустити, граматичні і смислові неточності.

Цікаві фрази англійською мовою:

 • The woman of your dreams – «дівчина твоєї мрії», може мати жартівливий характер;
 • Blood, sweat ‘nd tears — “через піт, кров і сльози”;
 • Don’t give up – «не здаватися».

Фрази-цитати

Тату зі змістом для дівчат може бути у вигляді мотиваційного тексту («йди своєї мрії»), красивого словосполучення про любов і сім’ю («разом назавжди», «нашої любові так багато – як до місяця і назад»), про життя (Everyone has one’s own path – у кожного своя дорога, Life is beautiful – життя прекрасне).

a1c8d4dae381f2b32042357d77e1c743 Татуювання зі змістом для дівчат: написи з перекладом на латинському, фрази, короткі цитати, ескізи. Маленькі жіночі тату. Фото

Цитата може представляти собою окремий тату або бути частиною складної татуювання, що складається з фрази і зображення. Наприклад, це може бути квітка, у якого замість стебла йде фраза, написана витонченим шрифтом з невеликими тонкими літерами.

Ієрогліфи

Дуже цікаві тату у вигляді ієрогліфів. Вони, як і довгі написи, мають певний найчастіше філософський сенс. Такі тату популярні в США, Росії і Європейських країнах. У Східних країнах вони зараз не поширені. Існує безліч варіантів оформлення тату у вигляді ієрогліфів як для чоловіків, так і для дівчат.

af2459c5f35d8bebbc88c9e75e336348 Татуювання зі змістом для дівчат: написи з перекладом на латинському, фрази, короткі цитати, ескізи. Маленькі жіночі тату. Фото

Дівчата в основному вибирають витончено написані ієрогліфи в сполученні з зображеннями кольорів або метеликів. До вибору ієрогліфа для тату слід ставитися з обережністю, оскільки ієрогліфи з абсолютно різними смислами можуть відрізнятися в графічному виконанні зовсім незначними деталями.

Найпоширенішими є тату з китайськими ієрогліфами ? (любов), ?(життя), ?? (назавжди).

Такі тату виступають своєрідними оберегами, які захищають своїх носіїв від впливу злих сил. Один китайський ієрогліф може позначати не лише одне слово, але й цілу фразу. При поєднанні декількох ієрогліфів, значення кожного може змінюватися.

Японські ієрогліфи в основному позначають не слова, а склади. Їх зображеннями вкривали своє тіло в країні висхідного сонця з давніх часів. Свої характерні тату мали всі стани суспільства. В даний час, татуювання з японськими ієрогліфами цінуються більше не за смислове навантаження, а за декоративність.

Жіночі тату-символи

Сильним оберегом вважаються тату, що зображують слов’янські символи. Їх рекомендують вибирати не по візуальної привабливості, а орієнтуючись на точний сенс. При цьому їх варто робити на ділянках тіла, які будуть прикриватися одягом.

a949c0be8dc3680a75ed0ad91cfe7430 Татуювання зі змістом для дівчат: написи з перекладом на латинському, фрази, короткі цитати, ескізи. Маленькі жіночі тату. ФотоТату зі змістом для дівчат може служити оберегом, що захищає від різного роду нещасть

Саме закриті від сторонніх очей символи будуть служити за своїм призначенням – як талісмани на удачу або захисних оберегів. Татуювання з символом на видимій частині тіла може служити тільки для демонстрації належності до слов’янської культури.

Слов’янським символом, який підійде для жіночого тату, є ладинец, який є символом, присвячених богині любові і сімейного щастя Лади. Інший символ – світовіт. Він є оберегом майбутніх мам від пристріту, символізує гармонію і світлу енергію.

Ще один корисний оберіг для майбутніх мам – зірка Лади. Вона допоможе зберегти здоров’я і мамі і дитині.

d6be8f56d840895b6df9f0e6f3a5b7eb Татуювання зі змістом для дівчат: написи з перекладом на латинському, фрази, короткі цитати, ескізи. Маленькі жіночі тату. Фото

Берегиня – символ родючості і достатку. Він заряджений чистої жіночою енергією. Божа корівка — уособлення достатку і материнства. Ці два символи також підійдуть для створення ескізу жіночого тату. Альтернативою слов’янських символів можна назвати кельтські візерунки, що позначають циклічність життя і природних явищ.

Витіюваті складні візерунки з’явилися завдяки стародавній культурі, у них відбиваються й релігійні традиції та міфологія. Візерунки кельтів складаються з вузлів. Кожен такий вузол символізує вічність, безперервність зв’язку духовного і фізичного людського шляху.

Такі тату традиційно виконуються чорною фарбою, хоча можна зустріти і сучасні варіанти з додаванням кольору, який робить візерунок більш унікальним.

Тату зі змістом для дівчат, що зображують кельтські візерунки являють собою складні комбінації переплетених візерунків. Найчастіше для дизайну використовується візерунок у вигляді сонця, що уособлював любов і відданість. Актуальна тату у вигляді метелика, що позначає перетворення.

Частіше її виконують з використанням яскравих кольорових фарб. Цікавий варіант – тату з індійськими символами. Вони не тільки можуть стати оберегами, але і розкажуть про характер свого носія. Такі татуювання є одними з найбільш складних і красивих.

Варіанти індійських жіночих тату:

 • мандала – орнамент, що втілює вселенську мудрість, вважається, що такий малюнок пом’якшить характер і принесе гармонію;
 • рослинний орнамент – приносить благополуччя, прагнення до самовдосконалення;
 • павине пір’я – є амулетом, що приносить удачу;
 • ловець снів – приносить душевний спокій;
 • астрологічні символи – вибір залежить від знаку зодіаку, спрямовані на посилення позитивних якостей знака і зменшення негативних;
 • лотос – талісман, що приносить щастя і гармонію.

Тату з індійськими символами можуть виконуватися як чорним, так і кольоровими фарбами. При цьому кольори несуть певне смислове навантаження. Так, червоний колір буде символізувати прагнення і силу, а синій – труднощі, через які довелося пройти людині.

Тату на тему сім’ї

Для дівчат, які хочуть висловити своє тату любов і відданість своїй родині є кілька варіантів. Самим зрозумілим і однозначним з них є цитати на відповідну тему, наприклад, «Familia mea fortitudo mea est», що перекладається як «моя сім’я – моя фортеця».

Для жінок з дітьми хорошим варіантом стане фраза «liberi mei vita mihi sunt», що позначає «мої діти – моє життя». Також зобразити на тату можна сімейний девіз, ініціали рідних. Цікавий варіант – ініціали близьких, укладені в знак нескінченності.

5131a6f0be8c4319b21fd96138aa31ce Татуювання зі змістом для дівчат: написи з перекладом на латинському, фрази, короткі цитати, ескізи. Маленькі жіночі тату. Фото

Серед слов’янських символів, найбільш підходящою стане тату, що зображає богиню Макоша, яка є покровителькою сім’ї. Серед кельтських візерунків у цьому сенсі виділяється символ, що втілює нерозривний зв’язок між матір’ю і дітьми.

Підійдуть парні тату. Однакові зображення можуть завдати мати і дочка чи дружина і чоловік.

Тату на тему кохання

Зображення на тему кохання – одні з найпоширеніших жіночих тату. Їх умовно ділять на тату-талісмани, які повинні залучати або зберігати почуття і тату демонструють любов і вірність. Тату-талісманом є зображення серця, яке символізує вірність і щасливе кохання.

Його наносять і для залучення почуттів, і для їх збереження.

f495d7b23f6534a241fbc89e787731b9 Татуювання зі змістом для дівчат: написи з перекладом на латинському, фрази, короткі цитати, ескізи. Маленькі жіночі тату. Фото

Іншим символом любові і вірності називають голуба. Він також є уособленням жіночності. Зображення конюшини символізує любов і надію. Оскільки існує прикмета, що конюшина з чотирма листочками приносить удачу, то його зображення повинно принести своєму носієві не лише любов, а й щастя.

Тату ластівки також приносить любов. Крім того, воно є символом ніжності й благополуччя.

Для демонстрації почуттів нерідко використовуються парні тату у закоханих. Кожна татуювання у цьому випадку буде половиною. Якщо ж тату поєднати, вийде цілісне зображення. Такі татуювання, символізують, що закохані є половинками один одного. До татуювань демонструє любов, можна віднести ініціали або імена улюблених.

Відеопідбірка жіночих татуювань:

Тут можуть використовуватися написи, наприклад, «Amor caecus» – «любов сильніше розуму».

Тату у вигляді тварин

Тату у вигляді тварин з’явилися ще в давнину. Актуальні такі татуювання і сьогодні. Зображення тварин вважаються символічними. Тату з твариною допомагає розвинути в людині якості, властиві тварині – хоробрість, швидкість, хитрість і т. д. Такі тату мають сенс, який приписують тварині легенди і міфи різних народів.

Тату зі змістом для дівчат, що зображують тварин, можна поділити на тату з реальними тваринами і з вигаданими.

До другої категорії відносяться:

 • дракон символізує силу, мудрість, відданість і влада;
 • жар птиця фенікс, позначають відродження, безсмертя;
 • єдиноріг, який означає чистоту, невинність, силу і є оберегом;
 • чеширський кіт – символ позитиву, радості і доброти;
 • сфінкс, який символізує мудрість і обережність;
 • пегас – символ краси і натхнення.

ed02664142adc50ea33fc020bd08bd6e Татуювання зі змістом для дівчат: написи з перекладом на латинському, фрази, короткі цитати, ескізи. Маленькі жіночі тату. Фото

До першої категорії належить тату у вигляді кішки. Ця тварина має дуже суперечливий характер, тому такому тату приписують відразу кілька смислів – спритність, загадковість, грацію, норовливість, красу. Тату у вигляді метелика у багатьох культурах символізує людську душу, жіночу красу, перетворення, відродження, радість і літній настрій.

Цікавий варіант для дівчат – тату у вигляді бабки. Вона, як метелик, символізує легкість і відродження. Бабка уособлює суперечності, адже її тендітна і ніжна зовнішність поєднується з такими якостями як витривалість і хоробрість. Також бабка позначає свободу, швидкість і мінливість.

Тату у вигляді лисиці несе в собі такі характеристики як кмітливість і гострий розум. Її часто називають символом привабливості і сексуальності.

609db7c286171b2a82144dc9e63611f5 Татуювання зі змістом для дівчат: написи з перекладом на латинському, фрази, короткі цитати, ескізи. Маленькі жіночі тату. Фото

Незважаючи на те, що в сучасному розумінні черепаха в першу чергу асоціюється з повільністю, з давніх часів відомі інші її характеристики – мудрість, знання, впевненість і спокій. Тату у вигляді черепахи уособлює собою весь всесвіт і є захисним оберегом.

Відкритим і вірним дівчатам підійде тату у вигляді собаки. Вона символізує вірність і сміливість і є оберегом. Окремі значення можуть мати собаки деяких порід: мопс – товариськість, хаскі – щирість і витривалість, пітбуль – сила.

Для дівчат, що цінують домашній затишок, підійде тату у вигляді білки. Ця тварина має лише позитивні характеристики – сімейне тепло, гострий розум і спритність. Вибираючи ескіз, варто спиратися на свій характер. Енергійним дівчатам підійде зображення білки в русі, а спокійним – білки, яка спокійно сидить.

Окремо можна виділити татуювання у вигляді птахів, найбільш поширені:

 • голуб (любов і мир);
 • журавель (процвітання і благополуччя);
 • колібрі (життєрадісність і волелюбність);
 • ластівка (домашній затишок і щастя);
 • лебідь (вірність і внутрішня краса);
 • папуга (оптимізм);
 • сова (мудрість і гострий розум);
 • синиця (краса і цілеспрямованість);
 • снігур (уміння пристосовуватися до нових умов).

Всі тату у вигляді ширяють птахів означають легкість і височина.

Тату у вигляді квітів і рослин

Дуже красивими і різноманітними бувають татуювання у вигляді квітів і рослин. Їх можна виконати в будь-якому стилі, кольорі і розмірі. Але, крім візуальної привабливості, такі тату володіють певним змістом. Тату, що зображує дерево символізує розвиток і вміння долати труднощі.

e82e4afab37096dfd214b464642bcd43 Татуювання зі змістом для дівчат: написи з перекладом на латинському, фрази, короткі цитати, ескізи. Маленькі жіночі тату. Фото

Дерево характеризує свого носія, як гармонійну особистість.

Своє значення мають і певні види дерев і рослин:

Назва Значення
клен закоханість, світ
дуб сила, витривалість
бамбук самовдосконалення
яблуня (яблука) родючість
вишня юність, краса
виноград рішучість
пальма довголіття
ліс пошук свого шляху

Тату зі змістом для дівчат у вигляді квітів рекомендується вибирати, орієнтуючись на свій смак. Позитивні якості тату будуть розкриватися тільки в тому випадку, якщо вони будуть подобатися своєму носієві.

Кожна квітка має своє значення, які їм приписують різні культури:

 • лілія – ніжність, гармонія і надія;
 • троянда – кохання і романтичність;
 • лотос – чистота, досконалість і вічне життя;
 • кульбаба – легкість і позитив;
 • півонія – краса і молодість;
 • дзвіночки – ніжність;
 • ромашка – сонячне світло;
 • гладіолус – сміливість;
 • гортензія – захисний оберіг;
 • лаванда – душевна гармонія;
 • тюльпан – кохання і щастя;
 • соняшник – благополуччя і процвітання.

Деякі квіти будуть мати різне значення в залежності від кольору бутонів. Червона гвоздика означає перемогу і гордість, рожева – материнську любов, а жовта – турботу. Червоний мак означатиме задоволення від життя, жовтий – багатство, а білий – втіха. Тату у вигляді квітів можуть бути кольоровими, тоді вони зможуть передати всю яскравість цих рослин.

96f55e02339ab87a37e8a868b431b633 Татуювання зі змістом для дівчат: написи з перекладом на латинському, фрази, короткі цитати, ескізи. Маленькі жіночі тату. Фото

Якщо ж у татуюванні хочеться передати не колір, а красиву текстуру та будова бутонів, то тату виконується в чорному кольорі.

Де краще зробити татуювання

Щоб визначитися з місцем для тату варто розглянути це питання з декількох сторін. Треба визначитися, повинен малюнок бути видно оточуючим. Якщо татуювання грає роль оберега або відкрито демонструвати її не дозволяє дрес-код, то варто віддати перевагу ділянкам шкіри, які будуть прикриті одягом – спини, живота, стегон, лопаток, плечей і сідниць.

Якщо є бажання, щоб тату було завжди відкрито і професія це дозволяє, то підійдуть кисті рук, зап’ястя, шия.

Потрібно враховувати розмір і складність ескізу. Деякі ділянки тіла досить рухливі, тому слід пам’ятати, що складний малюнок буде сильно деформуватися. Найбільш рухомими частинами є лікті, коліна, деякі частини спини і область ребер.

9f6b7131e7dbbfebdbd293a0da691f95 Татуювання зі змістом для дівчат: написи з перекладом на латинському, фрази, короткі цитати, ескізи. Маленькі жіночі тату. Фото

І ще один важливий нюанс: дівчатам, які хочуть зробити перше тату, слід враховувати, що на деяких ділянках тіла це буде досить болюча процедура. Мова йде про ліктях, зап’ястях, кистях рук, ногах, обличчі. На цих зонах кістки знаходяться близько до шкіри, немає достатньої жирової і м’язової прошарку, яка на інших ділянках амортизує удари голки.

Існує безліч варіантів цікавих татуювань для дівчат, які не лише виглядають привабливо, але і несуть певний сенс. Також є різні тату-обереги, які слід набивати на закритих ділянках шкіри.

Автор: Єрофєєва Марина Сергіївна

Оформлення статті: Е. Чайкіна

Корисний відео-ролик про значеннях тату для дівчат

Відео про те, що означає у різних народів, зображення метелика на тілі дівчини:

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради