Прикмета: втратити наручний годинник – до чого цей знак?

Ніхто не хоче втратити годинник навіть з урахуванням того, що купити нові – сьогодні не проблема. Якщо статусний аксесуар або простий хронометр зісковзнув з руки, був забутий або вкрадений – це подія може мати різні тлумачення, з точки зору народної мудрості.

17624bfcf5f4a60a2a51ec60cd147c60 Прикмета: втратити наручний годинник  до чого цей знак?

Негативне тлумачення

Керуючись здоровим глуздом і народними прикметами, втратити годинник – це розцінюється як неприємна подія: матеріальний і моральний збиток, погана ознака. Людина позбавляється дорогою, красивою статусної речі, іноді пам’ятної, подарованої важливими людьми. Але проблема цим не обмежується.

Прикмети говорять про значення втрати хронометра для різних людей

 • Якщо годинник втрачені людиною, не відчувають щастя в особистому житті, це означає, що шлях до серця цього індивідуума «заблокований». Тому ніяк не вдається знайти «другу половинку». На енергетичному рівні це означає, що людина не вміє віддавати любов іншим людям. В цьому випадку втрата годин – знак необхідності що-небудь змінити в житті, відкрити серце для любові;
 • Якщо хронометра позбувся людина, що має пару, йому потрібно приділити увагу особистому житті.

Годинник – символ часу.

Їх втрата може говорити про безцільно витрачені «хвилинах»:

 • Якщо у вас затягнувся період апатії – прикмета не бреше, потрібно «взяти себе в руки і діяти;
 • Може бути, ви зайняті «порожнім справою», від якого не доводиться чекати користі або морального задоволення. Втрата хронометра – привід переглянути життєві пріоритети;
 • Якщо ви робите те, що потрібно, але повільно і «спустивши рукава», неприємності з наручним годинником – знак «прискориться».
 • Якщо те, що сказано вище, до вас не має відношення, значить, втрата годин – передвістя майбутніх проблем. Наприклад, ви можете зіткнутися з застоєм в особистому житті, зупинкою кар’єрного зростання, припиненням розвитку особистості. Не піддавайтеся депресії, не дозволяйте свого життя перетворитися на «застійне болото».

  0a75a01b2f3d894cb069fdeee8392c22 Прикмета: втратити наручний годинник  до чого цей знак?

  Позитивне тлумачення

  Є і хороші прикмети про втрату годин, які обіцяють позитивні зміни в житті. Позбутися наручного хронометра – це символізує: «розірвати зв’язок» з минулим, опинитися на порозі нового періоду в житті.

  Щоб не упустити свій шанс, про який підказує прикмета, потрібно «переглянути» свої таємні, щирі бажання:

  • Якщо мрієте зустріти кохану людину, після пропажі годинок придивіться до оточуючих представникам протилежної статі. Не виключено, що «щастя» десь поруч, а доля готує сюрприз;
  • Якщо відчувається застій у кар’єрному зростанні, але страшно що-небудь зробити для зміни ситуації, зверніть увагу на нові можливості розвитку в професійній сфері і перегляньте варіанти, які раніше «відмітали»;
  • Якщо потрібні друзі, на яких можна покластися в скрутну хвилину, озирнися навколо. Можливо, в оточенні вже є такі люди.

  Настав «час змін», певний період життя має поступитися місцем іншому періоду – ось до чого згідно забобонам трапляється втрата годин. А яких змін чекати: хороших або поганих – це повинна підказати ваша інтуїція.

  Є й інші позитивні тлумачення пропажі «вимірювача часу»

  • Людина десь забуває свої годинники, тому що підсвідомо давно вже хоче інші. В цьому випадку втрата речі відкриває можливість придбання нового аксесуара;
  • Людині більше не хочеться жити в режимі цейтноту. Втрачений хронометр позбавляє можливості весь час на нього дивитися. У цьому випадку не варто поспішати з покупкою нової речі;
  • Якщо чоловік втратив годинник з круглим циферблатом – це благо для нього. Чоловікам не підходить округла форма аксесуара – вона може викликати застій в справах і інші неприємності. Замість втраченої речі є сенс придбати новий хронометр з квадратним або прямокутним циферблатом;
  • Якщо жінка втратила квадратні годинники – можливо, вони їй не підходять. Натомість потрібно купити аксесуар з круглим циферблатом, який привнесе дамі успіх у справах і особистому житті, допоможе позбутися від непотрібних обов’язків.

  Деякі люди використовують годинник в якості оберега (якщо вони дісталися від батьків або пробули з власником понад 8 років). Можливо, річ виконала своє завдання: «зібрала» весь негатив і «пішла» від господаря. У такому випадку втрата годин – теж хороша прикмета.

  315e7fc2babc56b6d5357f63780bb0d3 Прикмета: втратити наручний годинник  до чого цей знак?

  Нейтралізація негативної енергетики

  У житті трапляється, що одна людина втрачає годинник, а інший – їх знаходить. Згідно забобонам така знахідка для індивідуума, подобравшего річ – такий же знак, що втратив наручний годинник людини. В обох випадках мова йде про застій і прийдешні зміни в житті.

  З іншого боку, знайдена річ – це матеріальна прибуток, але на годинник читають сильні змови для позбавлення від неприємностей, що дозволяють перекласти проблеми на того, хто стане наступним власником аксесуара. Тому, щоб знахідка не стала причиною низки невдач, годинник потрібно «почистити».

  Швидкий спосіб нейтралізувати погану енергетику (потримати річ у проточній воді) зіпсує хронометр.

  Можна скористатися іншими методами:

  • Потримати аксесуар в коробочці з звичайною сіллю;
  • Помістити поряд з годинником запалену свічку, і дати їй згоріти до кінця;
  • Залишити на місці знахідки дрібні гроші – символічну плату.

  У будь-якому випадку спочатку потрібно спробувати знайти власника аксесуара, а якщо не вийде, то тільки тоді спробувати «приручити» річ.

  Втрата годин уві сні

  Вважається, що пристрій, що вимірює час – символ змін в житті. Сон про втрату годин і втрата хронометра в реальному житті мають схожі тлумачення. Залежно від обставин втрати, сновидіння має трохи різне значення:

 • Упустили уві сні хронометр у воду – чекають далекі важкі поїздки;
 • Втратили годинник уві сні в піску – відбудуться несподівані події, які змінять долю;
 • Дівчина втратила годинник під час прогулянки серед квітів – дівчина, яка побачила такий сон, незабаром зустріне судженого;
 • Годинник не втрачені, а вкрадені – в реальному житті людині загрожують підступи недоброзичливців.
 • А ще буває так, що людина добре розуміє уві сні, де кинув свій годинник, але не має можливості потрапити на це місце і підняти річ – це означає майбутні безкінечні зволікання та затримки у реальному житті. Потрібно налаштуватися на спокійний лад і почекати моменту, коли ситуація зміниться в кращу сторону, а потім зі свіжими силами взятися за справу. Не варто метушитися і кидатися з боку в бік – це може тільки погіршити стан справ.

  pinit fg en rect red 28 Прикмета: втратити наручний годинник  до чого цей знак?

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради