Око Фатіми: значення оберегу – турецький синій амулет

Мусульманських оберегів, захищають власника від неприємностей і негативного магічного впливу, досить багато. Найбільш популярний і дієвий амулет – очей Фатіми, здатний допомогти в будь-якої неприємної життєвої ситуації.

На ринках в Туреччині можна побачити круглі вироби з синього скла, виглядом нагадують очні яблука. Вони можуть стати талісманом для дорослих і дітей. Головне, знати, як ними правильно користуватися, як носити.

50add3dd2a9c3c808fc71a4b9d5ac595 Око Фатіми: значення оберегу – турецький синій амулет

Значення оберегу очей Фатіми

Сьогодні вважається, що око Фатіми – турецький оберіг. Проте історія його набагато давніша. Зображення синього ока зустрічається на стінах єгипетських пірамід. Дослідники вважають, що око – одне з найдавніших магічних символів.

Оберіг поширився з мусульманських країн по всьому світу. Сьогодні його використовують як натільна прикраса, вішають в житло і транспорт. При носінні на тілі око, званий також Назаром, залучає удачу, допомагає швидше вилікуватися від простудних і інших захворювань. При розміщенні в будинку він оберігає родину від нещасть і негативних зовнішніх впливів.

Думка экспертаКанти ГауриКармолог, парапсихологВ офісному приміщенні оберіг робить бізнес успішним. У парному вигляді талісман створює гармонійні відносини між чоловіком і жінкою. Тобто значення магічного ока велике, що сприяє досягненню людиною гармонії з самим собою і навколишнім світом.

Рекомендується носити талісман хворим людям, вагітним жінкам, дітям, а також благополучним людям, у яких, напевно, є заздрісники і недоброзичливці. Для підтримання результативності амулет необхідно періодично очищати.

Проводиться очищення просто: скляне виріб промивається проточною водою, витирається рушником. Бажано проводити процедуру щотижня.

Слід знати, що магічна сила тим більша, чим більша виріб. Носити на тілі слід очей невеликого розміру, а ось в оселі можна повісити великий і багато оформлений оберіг.

Як діє амулет

Мусульмани вірять, що у талісмана очей Фатіми саме сильне захисне дію. З його допомогою можна:

 • захиститися від псування і темного магічного впливу, повернути посланий негатив назад (особливо сильне убезпечує властивість має талісман, підвішений на червоній нитці);
 • набути впевненості у власних силах, позбутися від буйного характеру, емоційної неврівноваженості, суперечливості бажань і прагнень;
 • попередити аварії та інші надзвичайні ситуації;
 • посилити інтуїцію в досягненні поставлених цілей, попередити неправильні кроки;
 • зміцнити почуття між закоханими, захистити відносини від заздрісного ока (особливо сильний в цьому плані талісман, самостійно виготовлений дівчиною для коханого хлопця);
 • гармонізувати подружні відносини, підвищити шанс на зачаття;
 • захистити немовля від негативного впливу (якщо повісити в дитячій кімнаті);
 • захистити житлові, офісні, торгові приміщення від негативної енергії, принесеної з відвідувачами;
 • залучити фінансове благополуччя.

Зовнішній вигляд і властивості

Синє око – це скляне (рідше пластикове) синє виріб круглої форми. У центрі намальований білий круг, а в ньому – чорний кружок (зіницю).

Виготовити талісман з скла можна, але складно. Для цього потрібно знати техніку склодувної справи. Простіше виліпити прикраса з декоративної глини або вирізати з дерева. Але навіщо це робити, якщо готовий талісман можна придбати практично в будь-якій торговельній точці. З блакитних очей виготовляються кулони, браслети, брелоки, настінні прикраси.

efc096d4b7f5351ca34ffe8b40b5e0b9 Око Фатіми: значення оберегу – турецький синій амулет

Головне завдання придбаного виробу – захист власника від пристріту і негативного магічного впливу. Багато людей купують прикраса, щоб позбутися від затяжної хвороби, уберегтися від аварій та нещасних випадків.

Око Фатіми часто виготовляється як елемент іншого мусульманського оберега – руки Фатіми, яку носять для набуття спокою і душевної рівноваги.

Як правильно носити оберіг

Дія очі Фатіми не слабшає при умові постійного носіння. Причому дія амулета сильніше, якщо власник не приховує його під одягом, а залишає на увазі.

Буває, що через деякий час носіння талісман тьмяніє і навіть розколюється. Це означає, що він виконав свою функцію: врятував господаря від серйозної небезпеки. Те ж можна сказати і про загубився Назар. Расколовшееся виріб закопується в землю з вдячністю за допомогу. Потім здобувається нове прикраса.

Щоб дія очі Фатіми як оберегу було результативним, потрібно знати, як користуватися предметом з кожною конкретною метою:

 • для підвищення припливу фінансів амулет поміщається біля сейфа або ставиться на робочий стіл (бажано придбати виконане з металу грошове дерево, прикрашене скляними очима);
 • для захисту торгового чи офісного приміщення від негативу виріб вішається на стіну у відкритому місці;
 • для огородження оселі приходить ззовні негативної енергії амулет вішається біля вхідних дверей;
 • для збереження гармонії в сім’ї чимале виріб поміщається на стіну в будь-якій кімнаті;
 • для зачаття здорової дитини амулет поміщається в спальні над ліжком;
 • для захисту від аварій автомобілісти набувають брелок для ключів у вигляді очі Фатіми або вішають виріб в салоні;
 • для особистого захисту від пристріту і негативної енергії оберіг надівається у вигляді будь-якого прикраси або чіпляється на видному місці на одяг.

Кому можна носити талісман

Амулет очей Фатіми універсальний. Його носять дорослі і діти, розміщують в житлових і нежитлових приміщеннях, в будь-яких транспортних засобах. Переважно рекомендований талісман для вагітних жінок, маленьких дітей і хворих людей, енергетика яких слабка і схильна до негативного впливу.

Бажано дотримуватися наступних правил носіння амулетів:

 • жінкам, виношує дитину, слід приколювати оберіг очей Фатіми до одягу шпилькою;
 • новонародженому немовляті для захисту від недобрих поглядів на зап’ястя одягають амулет червоною або синьою стрічці (така практика широко поширена в мусульманських країнах);
 • дорослому чоловікові рекомендується придбати турецький очей у вигляді кулона, постійно носити на грудях (бажано вибрати прикрасу побільше);
 • закоханим слід придбати однакові прикраси один для одного, щоб уберегти відносини від заздрісників і суперників;
 • дівчата можуть зробити манікюр з оком Фатіми (амулет ефективний в будь-якому вигляді, навіть в якості нігтьового малюнка).

Найчастіше люди прикріплюють маленьке виріб шпилькою до одягу. Це найзручніший і не привертає зайвої уваги варіант носіння.

Східний амулет користується популярністю у всьому світі. Він не тільки дієво захищає від пристріту і негативної енергії, але також допомагає досягти успіху в справах і фінансового благополуччя, забезпечує гармонію в сімейному житті. Однак потрібно враховувати, що талісман Фатіми не допомагає людині, яка таїть злий умисел, заздрить іншим людям і прагне їм нашкодити.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради