Ідеї манікюру гель-лаком на короткі нігті. Фото, дизайни для початківців покрокове виконання

При активному способі життя навантаження частково припадає на руки, страждає манікюр. Сьогодні для покриття коротких нігтів гель-лаком актуальною формою вважається «скво-квадрат» або «овал». Це дозволяє втілити ідеї дизайнів будь-якої складності.

Загальні рекомендації

Щоб манікюр на коротких нігтях виглядав естетично і витончено, слід контролювати висоту шарів гелевого покриття. Строгі вимоги пред’являються до товщині торця нігтя. При нанесенні лаку і закріплюють матеріалів, проводиться запечатування вільно краю.

З-за цієї процедури може утворитися небажане потовщення, що перетворить зовнішній вигляд нігтя в «плюшку» (сленгове вираз майстрів манікюру про товсті торці нігтів). За канонами міжнародних стандартів нейл-арту, товщина вільного краю повинна бути близько 1 мм (товщина пластикової банківської картки).

Особливу увагу слід приділити наплывам гель-лаку під бічні валики і затекам під кутикулу.

На коротких нігтях такі вади покриття виглядають не акуратно і не маскуються ніяким дизайном. Після роботи з конструирующими гелями або каучуковими базами на коротких нігтях, слід виконати ретельний опил поверхні нігтя, обробити її м’яким бафом і тільки після цього приступити до нанесення кольорового покриття.

6f68d2d223af0017112531d504bd8f45 Ідеї манікюру гель лаком на короткі нігті. Фото, дизайни для початківців покрокове виконання

Схема проведення опіла перед покриттям:

 1. Слід обробити торець нігтя, працюючи пилою по дузі вздовж торця і уздовж довжини пальця. Щоб перевірити якість роботи, необхідно дивитися в торець.
 2. Потім відходять бічні валики і обробляються бічні паралелі (інструмент спрямований паралельно осі пальця).
 3. М’якими рухами, без натиску по дузі обробляють зону біля кутикули. На цій ділянці майстер повинен бути гранично уважним, щоб пилою не травмувати шкірний валик.
 4. Вирівнюється майданчик поверх нігтя, для цього пилка ставиться зверху паралельно осі.
 5. Після опіла м’яким бафом, потрібно обробити ніготь круговими рухами, щоб вирівняти поверхню під базовий шар.

Техніки і методи

Ідеї манікюру гель-лаком на короткі нігті створюються чергуванням декількох технік в рамках одного дизайну. Перед нанесенням покриття слід визначити послідовність накладання шарів і час просушування.

74390aae81a7cd3e2a74e078362508d8 Ідеї манікюру гель лаком на короткі нігті. Фото, дизайни для початківців покрокове виконанняНа фото представлені ідеї манікюру гель-лаком на короткі нігті.

Які техніки використовуються для створення дизайнів в домашніх умовах:

Назва техніки Опис процесу Матеріали і інструменти
Стемпинг Перенесення візерунка з гравировочной пластини на ніготь за допомогою силіконового штампа. Пластина з візерунками, штамп, фарба для стемпинга.
Слайдери Переклеювання картинки з паперової основи. Набір слайдерів, пінцет, ємність з водою, топ
Втирка Надання кольорового покриття металевого блиску. Набір різнокольорових втирок, спонж або м’яка кисть для нанесення матеріалу, топ.
Отпечатывание фольги Матовою стороною прикласти аркуш фольги до липкій шару кольорового покриття і різким рухом відірвати фольгу, часто для друку потрібен більш агресивний липкий шар, який утворюється при нанесенні спеціального клею для фольги. Набір фольги, клей, силіконова щіточка для вирівнювання листа фольги на нігті, топ.

Починати створення дизайну необхідно з якісного манікюру, який видалить птеригий і підготує нігтьову пластину під нанесення полімерних матеріалів. Міцність і довговічність дизайну залежить ще від правильно обраної тривалості сушіння.

Кожен шар просушується окремо протягом 30 сек. Сьогодні майстри воліють для фінішного шару використовувати топ без липкого шару. Також можливе застосування топа з матуючим ефектом.

Однотонний манікюр

Кольорове покриття виконується одним кольором на всі пальці рук. Як популярний варіант дизайну, використовується нанесення двох (сусідніх по колірному колу відтінків) на різні пальці однієї руки. Наприклад, мізинець і безіменний палець оформляються більш темним відтінком, а інші пальці – більш світлим кольором.

6fa0b8cb7e66e7985dce850cc76f1aa4 Ідеї манікюру гель лаком на короткі нігті. Фото, дизайни для початківців покрокове виконання

Трендовим манікюром на короткі нігті вважається покриття гель-лаком «котяче око». Виробники випускають лаки з 3d і 5d ефектом, який забезпечується побудовою металевих частинок під впливом магнітного поля.

Манікюр у різних відтінках

Ідеї манікюру гель-лаком на короткі нігті при втіленні передбачають використання декількох відтінків. Вони можуть перетікати один в одного в градієнті або сплетаться в абстрактних дизайнах.

За допомогою сучасних технік, цілком можливо створення на коротких нігтях будь-якого типу градієнта:

 • горизонтального;
 • вертикального;
 • радіального;
 • кутового.

7f1bdb5531c645fb39e1236510836cee Ідеї манікюру гель лаком на короткі нігті. Фото, дизайни для початківців покрокове виконання

Також не складно створювати кольорові абстракції самостійно:

 • за допомогою тонкої кисті;
 • з допомогою штампа для стемпинга;
 • на основі бази для розтікання.

Щоб границі абстрактного малюнка були чіткими – використовують тонку кисть. Елементи по черзі промальовуються різним кольором та просушуються у лампі за елементами. Це дозволить не змішувати різні кольори і промальовувати пензлем тонкі лінії.

Матовий манікюр

На коротких нігтях ідеї манікюру під матовим топовим покриттям виглядають елегантно і відрізняються благородною простотою. Глянсовий блиск гель-лаку повністю зникає завдяки спеціальному полімерному покриттю, яке маркується словом «matte».

d12b80b63028ed9a47226c138de4d07b Ідеї манікюру гель лаком на короткі нігті. Фото, дизайни для початківців покрокове виконання

Для нанесення матуючого фінішного шару підходить будь-який колір. Нігті набувають вишуканість і не вимагають додаткового декорування. Однак для створення інкрустацій зі стразів і бульонок, в якості фонового шару, часто використовується матовий манікюр.

До появи спеціальних полімерних топів, майстри знімали глянець з покриття за допомогою бафа після нанесення звичайного топа. Однак такий спосіб не гарантував довговічність матуючого ефекту.

Варіанти з візерунками

Ідеї манікюру гель-лаком на короткі нігті включають в себе малюнки та візерунки різного ступеня складності, незалежно від довжини нігтьової пластини. Завдяки сучасним технікам дизайну цей процес не викликає труднощів навіть у новачків в нейл-арте.

Способи створення малюнків на нігтях:

 • стемпинг – створює однотонні візерунки різного ступеня складності;
 • слайдери (на паперовій основі або об’ємні силіконові) – кріпляться на кольорове покриття без липкого шару;
 • перекладна фольга – яскраві блискучі відбитки або голографічні візерунки (в залежності від варіанту фольги, може бути з малюнками);
 • точкові візерунки з допомогою дотса.

Самим тривалим і дорогим дизайном вважається ручна розпис за допомогою тонкої кисті. Для створення барвистих малюнків майстри використовують акрилові чи гелеві фарби. Акрилові фарби сохнуть на повітрі, тому вважаються більш складними в роботі. Вони розпливаються під деякими видами топових гелів.

Гелеві фарби можуть наноситися поетапно, з просушуванням кожного шару в лампі за 10 сек.

Техніка «стемпинга» дозволяє створювати однотонні візерунки будь-якої складності. Для їх виконання потрібно придбати спеціальний інструмент (набір предметів описаний вище в статті). Виробники випускають спеціальні гель-лаки для стемпинга, які мають високу пігментацією і сохнуть на повітрі.

104297e604849ecaff7ac8bec4416cfc Ідеї манікюру гель лаком на короткі нігті. Фото, дизайни для початківців покрокове виконання

Стемпинг можна виконувати також гель-фарбами, однак вони вимагають просушування в лампі після нанесення. Щоб вести різноманітність в стемпинг майстрами розроблені техніки з використанням втирок і реверсивного стемпинга (розфарбування малюнка на площині штампа і отпечатывание кольорової картинки).

Як зробити стемпинг з неоновими пігментами:

 1. Необхідно підготувати ніготь за допомогою манікюру під дизайн.
 2. Виконати однотонне покриття кольоровим гель-лаком, просушити його в лампі 30 сек.
 3. Обробити бафом поверхню нігтя, щоб підвищити шорсткість і зняти глянець.
 4. На площину штампа нанести за допомогою косметичного спонжа розлучення сухими неоновими пігментами. Можна використовувати декілька кольорів.
 5. На пластину з гравіюванням малюнка нанести фарбу для стемпинга і розподілити тонкий шар.
 6. Штампом (з нанесеними неоновими пігментами) перекочували рухом, зняти зображення з пластини.
 7. Передрукувати візерунок на підготовлену однотонне покриття нігтя, просушити в лампі 30 сек.
 8. Нанести топ і зафіксувати його в лампі 30 сек.

Після передруку візерунка на зовнішній стороні виявиться малюнок, розфарбований у неонові кольори. Втирка не перенесеться на поверхню нігтя, яка оброблена бафом. Щоб візерунок був виразним, бажано вибирати варіанти малюнка з використанням товстих ліній. Таким же способом відбивається будь втирка і сухий кольоровий пігмент.

З декором

На коротких нігтях з успіхом можна створювати інкрустації стразами та декорування самоклеючими стрічками.

cf998b6f280b8248f6984e4211b5b2b6 Ідеї манікюру гель лаком на короткі нігті. Фото, дизайни для початківців покрокове виконання

Варіанти декору, який використовують для дизайну:

 • скляні або акрилові стрази;
 • кристали Пікс (уламки скляних кольорових страз неправильної геометричної форми);
 • пластівці Юки, які можна використовувати як блискітки або як втирку з металевим блиском;
 • самоклеючі стрічки різної товщини і кольору;
 • силіконові слайдери (на клейкій основі) срібного або золотого кольору;
 • перекладна фольга – з голографічними малюнками, картинками (можуть бути блискучими або матовими);
 • фольга «бите скло».

bb1b306c057355a9a7a4a31ddb7034b4 Ідеї манікюру гель лаком на короткі нігті. Фото, дизайни для початківців покрокове виконання

Як застосувати для декору на короткі нігті фольгу «бите скло»:

 1. Ніготь з кольоровим покриттям покривається шаром топа з липким шаром і просушується в лампі 30 сек.
 2. Лист фольги розрізається манікюрними ножицями на шматочки необхідної форми.
 3. Пінцетом відрізані частини переносяться на ніготь і викладаються в малюнок. Слід пам’ятати, що поверхня з липким шаром приклеїть матеріал з першого разу, не буде можливості рухати по нігтю.
 4. Просушити дизайн з фольгою в лампі близько 30 сек.
 5. Перекрити поверхню шаром фінішу і просушити 30 сек.
 6. Якщо поверхня нігтя не рівна, то слід покрити дизайн другим шаром топа в техніці вирівнювання. Фінальне просушування становить близько 60 сек.

Дизайни з її використанням відрізняються оригінальністю, вона забезпечує ніжні переливи відтінків при попаданні сонячних променів. Будь-який поворот кисті руки викликає переливи відтінків на нігті і привертає увагу оточуючих.

Модні тенденції в 2019-20 рр.

Модною формою коротких нігтів в сезоні 2019-20 рр. вважається квадрат, м’який квадрат або овал. Не варто розраховувати, що майстрові на короткій довжині нігтьової пластини вдасться створити форму «мигдаль».

Несподіваним сплеском популярності відзначився дизайн «бульбашки», який виконується за допомогою мильної піни. В інтернеті і в середовищі майстрів його позначили як «пінний дизайн».

25b5ab4f2ae0c9f0ad612e20ed09679d Ідеї манікюру гель лаком на короткі нігті. Фото, дизайни для початківців покрокове виконання

Як виконати «пінний» манікюр:

 1. Необхідно заготовити заздалегідь ємність з мильною піною. Для її приготування знадобиться звичайна вода і засіб для миття посуду або шампунь (продукт повинен відрізнятися високим піноутворенням). Для цього збити засіб з водою в густу стійку піну.
 2. На ніготь нанести кольорове покриття і висушити в ЛІД ламі 30 сек.
 3. Покрити поверхню тонким шаром топа і не фіксувати його в лампі.
 4. На мокрий шар викласти віялової пензлем або шпателем шапку піни і відразу відправити дизайн в лампу на 30 сек.
 5. Після просушування, якщо утворилися гострі краї в текстурі на поверхні нігтя, їх знімають м’яким бафом.

Зверху «пінні дизайни» не перекриваються топом, можна підкреслити структуру бульбашок кольоровий втиркой. Якщо хочеться отримати рівну поверхню, ніготь можна перекрити двома шарами каучукового топа.

Актуальним для дизайну коротких нігтів в сезоні 2019-20 рр. буде використання силіконових шармиконов з написами. Мотивуючі тексти кріпляться на однотонне покриття без липкого шару і не перекриваються зверху топом. Букви мають випуклий, об’ємний рельєф. Такі слайдери спочатку мають клейку основу, яка міцно кріпиться до нігтя, покритому топом.

На короткі нігті можна виконати дизайни гель-лаком будь-якої складності. Найоригінальніші ідеї манікюру втілюються незалежно від довжини нігтьової пластини, якщо правильно вибрати техніку нанесення і матеріали.

Відео про манікюр на короткі нігті

Кращі і гірші дизайни на короткі нігті:

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради