Тварина за знаком зодіаку: як дізнатися талісмани по даті народження і їх значення

У багатьох народів існує повір’я, що кожному зодіакальному сузір’ю відповідає тварина-оберіг. Ці істоти не тільки супроводжують людей з життя, але і впливають на їх характер, приховані резерви і долю.

288ac62078f9a58b3d5e220c169290bb Тварина за знаком зодіаку: як дізнатися талісмани по даті народження і їх значення

Види тварин-талісманів

Царство звірів і птахів поділяється на кілька груп:

 • Тварини, покровительствующие знакам зодіаку. Їх називають талісманами або тотемами.
 • Стихійні звірі.
 • «Світлі» тварини або ті істоти, яких прийнято називати «чистими».
 • «Темні» звірі, відповідно, вважаються «нечистими».

Цей поділ існує багато століть, незважаючи на те, що категорії періодично перетинаються.

Як дізнатися свою тварину-талісман

Кожній людині відповідає певний тотемна тварина. Якщо люди люблять і розуміють звірів, то зв’язок зі своїм тваринам-талісманом вони можуть відчути інтуїтивно. Однак крім ментального рівня існують ще й інші способи розпізнання.

За датою народження

Визначити тварина, яка є оберегом, люди можуть по повній дату свого народження. Ця група цифр становить містичний код, в якому зашифрована доля людини.

Кожній даті відповідають зодіакальне сузір’я і тотемний звір.

За стихіями

Вплив стихій на характер і долю людини доведено давно. Точно так само, як і люди, звірі взаємодіють з цими першоелементами, що створюють природу. Вода, повітря, вогонь і земля наділяють кожна тварина-оберіг певними якостями:

 1. Земної стихії відповідають бик, козел, кішка, сова, ластівка і коник. Ці живі істоти додадуть людині сил і вплинуть на душевний настрій. Талісмани із зображенням даних представників тваринного світу дадуть можливість прожити життя в здоров’ї, радості і достатку.
 2. Вогняної стихії підходять олень, баран, орел, куріпка і сонечко. Ці представники тваринного світу допоможуть людині зберегти здоров’я, знайти любов, сім’ю і багатство.
 3. Повітряна стихія протегує слону, ослу, голубу і ворону. Ця живність у вигляді амулетів додасть людині енергійності і впевненості в собі. Крім того, захистить від захворювань, тривог і невдачі.
 4. Водна стихія вибрала лань, хом’яка, кролика і перепілок. Ці представники фауни у вигляді підвісок наповнять людини спокоєм і гармонією. Їх позитивна енергія допоможе зміцнити становище в суспільстві та досягти фінансової стабільності.

99e60e0b12814c8b9d6f78e0f625d4cf Тварина за знаком зодіаку: як дізнатися талісмани по даті народження і їх значення

Талісмани-тварини за знаком зодіаку

У кожної людини є своє тварина-оберіг, що відповідає даті народження і зодіакальному сузір’ю. Амулети із зображенням птахів і звірів спрямовані на те, щоб люди могли захистити себе від пристріту, псування і впливу нечистої сили. Крім того, такі обереги допомагають вирішувати життєві проблеми і виходити переможцем із найважчих ситуацій.

Козеріг

Сузір’я Козерога, що знаходиться під заступництвом планети Сатурн, як тотемного звіра підходить кіт. Це домашня тварина захистить людину від негативного впливу ззовні, очистить енергію будинку, допоможе знайти душевну рівновагу.

Не всі люди мають можливість тримати в будинку кішок з-за алергії на шерсть тварин. Щоб вирішити цю проблему, досить придбати амулет з зображенням чорної кішки. А для житла цілком підійде мініатюрна статуетка.

Крім цього, Козерогам допомагає в житті повільна черепаха. Неквапливий і поміркований представник цього знака зодіаку, не терпить поспіху і суєти, і сам чимось нагадує давню рептилію.

Оберіг, що зображає черепаху, або акваріум з цим земноводним істотою буде допомагати повільно, але впевнено йти до поставленої мети. Крім того, рептилія в будинку – запорука щасливого і безтурботного життя.

Ще однією твариною-тотемом за знаком зодіаку є козел. Уперта істота додасть власникові амулета сил і впевненості в собі. Цей оберіг захистить будинок від пожежі, повені і посягання недобрих людей.

465fee433aa7cc3ecf20e3ea6162e91b Тварина за знаком зодіаку: як дізнатися талісмани по даті народження і їх значення

Водолій

Незважаючи на назву знака, він знаходиться під впливом повітряної стихії. Звідси і походить прагнення до свободи, змін і нових відчуттів. Ризик і самопожертву для Водолія – буденне поняття, тому що він звик балансувати на вістрі бритви.

Згідно з гороскопом, оберегом для цього знака є птахи. Амулет, що зображає орла, зробить людину сильним і рішучим. Такий оберіг наділяє свого володаря мудрістю і вірністю ідеалам.

Другий пернатий талісман для Водолія – птах світу голуб. Його присутність у житті цього знака зодіаку допоможе налагодити гармонію в родині і відносинах з іншими людьми. Оберіг буде зберігачем сімейного щастя і спокою в душі.

Однак не тільки повітряні символи підтримують Водолія. Таке приземлене тварина, як кінь, нагадає йому, що витають у хмарах мрії втілюються в життя на землі. Цей оберіг додасть впевненості та стабільності у всіх починаннях.

8b051d06982e7f8c831d610475e7a43a Тварина за знаком зодіаку: як дізнатися талісмани по даті народження і їх значення

Риби

Яскраві представники водної стихії тяжіють до родинним оберегом – мешканцям морів і прісних водойм. Рибам протиприродно жити в шумі і зайвої метушні. Для того щоб заповнювати життєву енергію, їм необхідно тримати в будинку акваріум з рибками, равликами або водяний черепахою.

Безмовні істоти допоможуть цьому знаку зодіаку наповнитися силою і налаштуватися на позитив. З такими оберегами Риби не стануть більш впевненими в собі. Але вони подарують душевну рівновагу і вміння приймати потрібні рішення.

Гарантом гарного настрою і чудовим оберегом для будинку послужать хвилясті папужки.

Ці рухливі і неспокійні істоти нагадають Рибам, що життя – нескінченне рух і боротьба за місце під сонцем.

490d40f138e7173efd468e149e8b3e76 Тварина за знаком зодіаку: як дізнатися талісмани по даті народження і їх значення

Овен

Вогняна стихія, до якої відноситься Овен, нагородила його певними рисами характеру. Імпульсивність, цілеспрямованість, марнославство і впертість підтверджують назва зодіакального сузір’я.

Врівноважити представника цього знака може домашній вихованець – собака. Тварина, що вимагає уваги і ласки, здатне навчити Овна не тільки концентруватися на собі, але і піклуватися про оточуючих.

Обереги у вигляді козлів, баранів і оленів зміцнять фізичні і духовні сили Баранів. Але зловживати такими амулетами не варто, тому що вони вселяють у людини відчуття непогрішимості. Зайва принциповість і наполегливість будуть служити приводом для конфліктів на роботі і в сім’ї.

e40fce31dbeb0a60bf02f538aae0793b Тварина за знаком зодіаку: як дізнатися талісмани по даті народження і їх значення

Телець

Земна стихія нагородила цей зодіакальний знак завидною наполегливістю і спокійним, урівноваженим характером. Однак для того щоб прийти до наміченої мети, Тельцям необхідна підтримка. Її може надати магічний оберіг, що зображає бізона.

Цей звір додасть цілеспрямованості і твердості в м’якому характері Тільця. Крім того, в перелік тварин-талісманів входять змія і сова, які уособлюють мудрість. Це якість, якого так бракує сильного і витривалого знаку зодіаку.

36b9f34f9dcd4087d86d34d48ec256d4 Тварина за знаком зодіаку: як дізнатися талісмани по даті народження і їх значення

Близнюки

Рідна стихія цього знака зодіаку – Повітря. Бути може, тому в його характері спостерігається деяка легковажність та непостійність у міркуваннях і справах. Незважаючи на розвинені розумові здібності, цій людині важко знайти своє місце в житті.

Вразливість і образливість не дозволяють знайти спільної мови в трудовому колективі і родині. Впевненості в собі і своїх силах додасть амулет або фігурка слона. Могутня тварина передасть частину своєї сили вічно сомневающемуся Близнюка.

Разом з упевненістю в собі з’явиться непереборне бажання рухатися до наміченої мети. Для того щоб доля склалася вдало, необхідний ще один оберіг – ворона. Ця птиця захистить Близнюка від недоброзичливців, псування і пристріту.

6c3b743ab3137c3e94fe7f234c0ad4a3 Тварина за знаком зодіаку: як дізнатися талісмани по даті народження і їх значення

Рак

Самому витонченому і чуттєвого зодіакальному знаку протегує нічне світило-Місяць. Водна стихія наділяє його розвиненою інтуїцією і незвичайним розумом. Екстрасенсорні здібності Раку проявляються в спілкуванні з оточуючими. Хороший слухач і оратор, він ще і чудовий психолог.

Однак люди цього знака схильні до депресивного стану, тому їх оберегом повинні стати сильні і моторні тварини. Ведмеді і слони послужать ракам зразком турботи про своє потомство. А рухливі білки і хом’ячки позбавлять від негативного настрою.

856eae76e4f07df58d2cf10be8dce12b Тварина за знаком зодіаку: як дізнатися талісмани по даті народження і їх значення

Лев

Могутній знак зодіаку виділяється на загальному тлі не тільки тим, що йому покровительствує Сонце. Символ вогняної стихії характеризує благородство, велич і владність. Самовпевненому Леву немає потреби в підтримці з боку – він сильний фізично і морально. Однак висока самооцінка і вічне бажання бути лідером робить його непоступливим і незговірливим.

Це якість іноді проявляється в нападах жорстокості та агресії. Для того щоб пом’якшити вибуховий характер, людям цього знака необхідно обзавестися символом, нікому не вселяє страху. Тотем для Лева, що оберігає його від буйства, – нешкідливі комахи: мураха чи божа корівка.

8aa8168bc0c680011ee98747588f184e Тварина за знаком зодіаку: як дізнатися талісмани по даті народження і їх значення

Діва

Недарма цей знак зодіаку відноситься до земної стихії. Діви відрізняються своєю грунтовністю, ощадливістю і обережністю в прийнятті важливих рішень. Їх прагматичність проявляється у всьому, починаючи від дрібниць і закінчуючи серйозними справами.

Відсутність романтизму робить цих людей черствими і нецікавими. Пом’якшити образ дозволить ластівка – символ весни і романтичного настрою. Ще одним оберегом для Діви стане коник – його безтурботність допоможе позбутися від образу «людини у футлярі».

74e46ec8ede63aaec9371acb248a253f Тварина за знаком зодіаку: як дізнатися талісмани по даті народження і їх значення

Ваги

Неврівноваженість і легковажність людей цього знаку пояснюється його приналежністю до стихії Повітря. Стурбовані зовнішньою привабливістю Ваги абсолютно непрактичні і не схильні до накопичення.

Часта зміна настрою і невпевненість в собі заважає їм зробити блискучу кар’єру. Крім того, відносини в родині і у виробничому колективі складаються саме з цієї причини.

Підняти свою самооцінку, налагодити сімейне життя та знайти друзів допоможе тотемний хижак тигр. Ще один оберіг для терезів – це прекрасний павич. Він допоможе зберегти красу і привабливу привабливість власникові цього символу.

a96febc4f0345b8e87685ab0bbfd5e75 Тварина за знаком зодіаку: як дізнатися талісмани по даті народження і їх значення

Скорпіон

Самий містичний і загадковий знак зодіаку, що відноситься до водної стихії, – Скорпіон. Сильний і витривалий, він не визнає ніякого суперництва. А здатність притягувати і відштовхувати оточуючих робить його неординарною особистістю.

Комахи – жуки, павуки і скорпіони – ідеально підходять як обереги для цього зодіакального сузір’я. Але Скорпіон рідко використовує їх. Його більше приваблюють інші тотемні тварини – вовки, лисиці, ведмеді, які дають йому можливість живитися енергією.

c8c0e7baa432d9e3dd24895df8b9590d Тварина за знаком зодіаку: як дізнатися талісмани по даті народження і їх значення

Стрілець

Вогняна стихія наділяє цей знак силою, цілеспрямованістю і амбіціями. Імпульсивний Стрілець схильний до бурхливих любовних пристрастей. В його характері м’яке чарівність і щедрість переплітаються з владністю і прагненням до лідерства.

В якості талісманів цьому знаку підходять пернаті символи гусака і орла, які зрівноважать його характер і дадуть можливість влаштувати сімейне щастя. У професійній сфері Стрільцеві потрібно використовувати амулети із зображенням оленя. Цей оберіг допоможе домогтися кар’єрного росту та фінансової незалежності.

ed315a1560d15e95d4e2690d7a754d7d Тварина за знаком зодіаку: як дізнатися талісмани по даті народження і їх значення

Як зробити своїми руками

Екстрасенси і маги вважають, що значення оберегу посилюється, якщо він виготовлений власноруч. Звичайно, талісман може виглядати не так виграшно, як набутий в сувенірній крамниці. Зате на ньому не буде енергії сторонніх людей.

Тварини-талісмани, які підходять по знакам зодіаку, легко виготовити з підручного матеріалу:

 • папери;
 • тканини;
 • пряжі;
 • соломи;
 • глини.

Тим, хто вміє обробляти метал і дерево, доступно зробити амулет з цієї сировини.

Особливу силу набувають обереги, виготовлені з натурального матеріалу: пір’я, кісток, вовни, іклів і зміїної шкіри.

Головне, щоб вони відповідали талісману по знаку зодіаку або стихії.

Як носити тварина-талісман

Амулет з зображенням тотемного тварини можна виготовити у вигляді підвіски, брошки або браслета. Носіння таких оберегів не повинно викликати дискомфорту у свого власника. Якщо він відчуває приплив сил і позитивний настрій, то магічне прикраса явно робить позитивний вплив.

Крім того, містичні символи необов’язково носити на собі. Їх можна тримати в будинку або на роботі у вигляді статуеток, ляльок-мотанок або вишитого панно. Такі обереги допоможуть досягти гармонії в сімейному житті і в розвитку бізнесу. Вони захистять від чорної магії і недоброзичливців.

Обереги із зображенням птахів і звірів з’явилися на зорі людства. В ту пору, коли не було ніяких наук, люди керувалися власним світовідчуттям. Лише зосередившись на своїх внутрішніх відчуттях, ви можете зробити безпомилковий вибір магічного амулета.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради