Два пучка на голові з боків. Фото, як зробити покроково з розпущеним волоссям на короткі, середні, довгі волосся

Укладання з двох пучків, розташованих з боків голови може бути пустотливий і романтичною. Виконати її дуже просто, досить слідувати схемами з покроковими описами.

Мода на два пучка в 2020 році

Мода на укладку волосся у вигляді пучків не здає позицій. Як ніколи актуальна тенденція натуральності, легкої розтріпаності та безпечності. Укладання волосся у вигляді 2 пучків надає образу легкість і жіночність. Ця зачіска підійде до вечірнього вбрання та повсякденного офісного стилю. У поєднанні з суворою одягом, зробить образ бізнес-леді м’яким і витонченим.

Два пучка на голові з боків завжди виручать в жарку погоду або на відпочинку, надавши вигляд трохи недбалості і пустощів.

Переваги укладання

Зачіска в 2 пучка не вимагає спеціальної укладання і підходить для середніх і довгих волосся. Пучки можна зробити нарочито недбалими, і це буде в тренді, точно так само, як акуратно укладене волосся на бублики.85dbf5f90cf57c36d98c1035a000e74c Два пучка на голові з боків. Фото, як зробити покроково з розпущеним волоссям на короткі, середні, довгі волосся

Основні переваги зачіски:

 • Легкість створення. Не вимагає спеціальних навичок.
 • Простота укладання. Не обов’язково використання плойки та прасування.
 • Легкість коригування. У будь-який момент можна закрутити розпустилися пасма і зробити пучок.
 • Велика кількість варіантів. Можна вибрати підходящий варіант для будь-якої зовнішності і стилю.
 • Можливість створення індивідуального модного образу.

Недоліки

Два пучка на голові з боків – універсальна зачіска без видимих недоліків. Можливо, такий стиль укладання не сподобається консервативним людям або жінкам в елегантному віці.

Кому підходить?

Родоначальниками цього стилю вважаються китайські чоловіки-війни. Прийшовши в Європу, зачіска видозмінилася. Балерини почали туго затягувати довге волосся гладкі пучки. Жінки робили їх пишними або з розпущеним волоссям, з використанням кос і джгутів.

Сьогодні зачіска має безліч інтерпретацій, і будь-яка дівчина може вибрати свій власний варіант.

За віком

Пустотливий вигляд зачіски приваблює молодих дівчат. У підлітковому віці ця укладання виглядає природно і підкреслює юнацьку безпечність.93ddc72304863eb81212c22e84188a44 Два пучка на голові з боків. Фото, як зробити покроково з розпущеним волоссям на короткі, середні, довгі волосся

Молоді мами і дівчата, які захоплюються спортом люблять пучки за простоту виконання і зовнішню привабливість. Легка недбалість зачіски пом’якшує офісний стиль, а суворою бізнес-леді додає жіночність.

Зачіску із 2 пучків можуть дозволити собі жінки старшого віку, що стежать за своєю зовнішністю. Така зачіска має омолоджуючий ефект і освіжає зовнішній вигляд.

По довжині і структурі волосся

Два пучка на голові з боків можна створити з хвилястих, кучерявих і прямих волосся практично будь-якої довжини. Винятком є короткі волосся, які фізично не вдасться згорнути в пучок.

За формою обличчя

Залежність стилю зачіски від форми особи наведена у наступній таблиці:

Тип особи Варіант зачіски
Овальний Підходить будь-який варіант
Круглий Високі або низькі пучки витягнутої форми
Квадратний Низькі пучки невеликого розміру
Трикутний Висока зачіска з об’ємними пучками на маківці і випущеними пасмами спереду

По зросту і повноті

Важливо пам’ятати, що підбирати стиль зачіски потрібно під образ в цілому. Можливо, дівчина, що має гарні довгі волосся має недостатньо високим зростанням. У цьому випадку великі пишні пучки тільки підкреслять невелике зростання.

Гладкі високі ріжки будуть виглядати негармонійно на стрункій високій дівчині. А об’ємна укладання може додати зайві кілограми низькорослої дівчиною з пишними формами.

Рекомендації з вибору стилю зачіски із 2 пучків в залежності від росту і повноти:8c7bc32aa46ec143eba9af6b6e1e00b9 Два пучка на голові з боків. Фото, як зробити покроково з розпущеним волоссям на короткі, середні, довгі волосся

 • Високі дівчата можуть зробити невеликі, розташовані низько пучки, акуратні високі пучки з розпущеним волоссям і недбалі варіанти укладання, не акцентують увагу на високому зростанні.
 • Дівчата середнього росту нормальної статури будуть виглядати гармонійно з будь-яким типом зачіски, будь то ажурні шишки, пучки з африканських кісок або недбала укладання з випущеними пасмами.
 • Якщо статура трохи повніше середнього, варто зупинити вибір на менш пишних варіантах, але при цьому є деяка недбалість і вибилися з зачіски пасма.
 • Маленький зріст і нормальне статура передбачає створення зачіски пропорційної зростання дівчата. Пучки повинні бути не об’ємні з волосся середньої довжини. Можна зробити невеликі тугі шишки з кіс, асиметричну, трохи недбалу зачіску, бічні акуратні пучки з випущеними пасмами.

Види пучків

Два пучка на голові з боків мають безліч варіантів.

Відзначаючи певну закономірність у створенні зачісок, можна виділити наступні основні типи:

 • Класичне виконання 2 пучків. Зачіска має акуратний вигляд з гладко зібраними волоссям і 2 щільно скрученими в пучки волосся джгутами.
 • Шишки з кісок. В цьому виконанні волосся зачесане рівне, заплетене в коси, які покладені в акуратні шишки з боків голови. Інший варіант зачіски допускає легку недбалість і витягнуті ажурні коси.d9f194e7edca22d91495288e82881f9c Два пучка на голові з боків. Фото, як зробити покроково з розпущеним волоссям на короткі, середні, довгі волосся
 • Варіант з локонів. Складається з розділених на 2 частини завитого волосся, які надають зачісці романтичний вигляд.
 • Низькі пучки. Можуть бути як гладкі, акуратні, так і об’ємні з недбалими пасмами.
 • Зачіска на валиках. Виконується з використанням спеціальних підкладок. Можна виконати гладку зачіску, а можна створити вигляд природної легкої розтріпаності.
 • Зачіски різних видів з прикрасами. Зачіска може бути виконана в будь-якому стилі, при цьому в неї додаються декоративні елементи у вигляді стрічок, бантів або шпильок.
 • Кольорові пучки. Для створення оригінального образу, волосся фарбують у різні кольори за допомогою кольорових спреїв, туші або крейди.

Необхідні інструменти для створення зачіски

Два пучка, виконують з розділених на 2 частини волосся, зібраних з боків голови, хвости і закріплені за допомогою невидимок або шпильок.1b3fd5e1c5d5f6f919edc72495d19547 Два пучка на голові з боків. Фото, як зробити покроково з розпущеним волоссям на короткі, середні, довгі волосся

Також, для створення зачіски можуть знадобитися наступні інструменти:

 • широка щітка з натуральною щетиною;
 • пластикова гребінець з частими зубцями і ручкою-роздільником для створення проділу;
 • круглі гумки для волосся, шпильки-невидимки, шпильки;
 • маленькі гумки для афрокос і джгутів;
 • засоби для стайлінгу;
 • елементи для декору зачіски.

Засоби для стайлінгу

В залежності від типу волосся і характеру укладання можуть знадобитися різні засоби.

Для моделювання і фіксації можна використовувати стайлинговую продукцію з наступного переліку:

 • пінка або мус для укладання волосся;
 • віск або крем для стайлінгу і моделювання;
 • лак або спрей різного ступеня фіксації;
 • гель для волосся;
 • сироватка або бальзам для випрямлення волосся.

d39d78a33f88a7b45e27e869ac89f84a Два пучка на голові з боків. Фото, як зробити покроково з розпущеним волоссям на короткі, середні, довгі волоссяВибір засобу стайлінгу залежить від бажаного ефекту. Для створення локонів підійде пінка, для додання блиску зачісці потрібен гель, для відділення пасм незамінний віск, а для фіксації зачіски не обійтися без лаку.

Прикраси

Для додання оригінальності укладанні, можна використовувати додаткові прикраси, особливо якщо зачіска створена для вечірки або романтичної прогулянки.

Популярні декори для зачіски 2 пучка:

 • атласні стрічки;
 • плоскі шпильки, прикрашені стразами, пластиковими або текстильними елементами;
 • об’ємні гумки для волосся з фактурних матеріалів (оксамит, органза, шовк, хутро);
 • декоративними шпильки з квітами, стразами, намистинами, ланцюжками, підвісками;6b5ff9655212d24bca80d516096706a5 Два пучка на голові з боків. Фото, як зробити покроково з розпущеним волоссям на короткі, середні, довгі волосся
 • обідки, обручі;
 • банти та шарфи з шифону.

Майстер-класи з укладання волосся в 2 пучка з боків

Основою будь-укладання волосся в пучки є фіксація їх у хвости тугими гумками. Виконана таким чином зачіска, збереже свій зовнішній вигляд на тривалий час.

Для укладання підходять довгі і середні волосся. З короткого волосся створити привабливі пучки не вдасться, однак прикрасити голову грайливою зачіскою можна з допомогою спеціальних накладних аксесуарів.

Класика

Це самий простий і швидкий спосіб створення зачіски. При бажанні, готову зачіску можна прикрасити по своєму смаку.

Для створення 2 класичних пучків необхідно:a1cc965103b34248d674d63781310ff2 Два пучка на голові з боків. Фото, як зробити покроково з розпущеним волоссям на короткі, середні, довгі волосся

 1. Зробити рівний проділ з допомогою гребінця.
 2. Закріпити волосся гумками в тих місцях, де повинні бути пучки. Місце кріплення гумки буде служити центральною точкою і орієнтиром для розташування пучків на голові.
 3. Розчесати волосся і почати закручувати джгут з волосся. Щоб отримати акуратну зачіску, рекомендується попередньо нанести на волосся мус або пінку. Закручуючи джгут, стежити, щоб волосся лягали рівно і не утворювали петель.
 4. Скручене волосся укласти навколо гумки. Якщо джгут був закручений за годинниковою стрілкою, укладати пучок потрібно теж за годинниковою стрілкою.
 5. Вільний кінець волосся зафіксувати невидимкою, сам пучок заколоти шпильками і збризнути лаком.

Шишки з джгутиками

Цей варіант зачіски виглядає кокетливо і грайливо завдяки скрученим в джгутики тонким пасом волосся. Зачіску з джгутиків можна використовувати як вечірній варіант.

Пучки можна виконати з середніх і довгих волосся. Їх розташовують на маківці, з боків голови біля скронь або знизу на потилиці.

Щоб зробити зачіску необхідно:

 1. Розділити волосся на 2 частини проділом за допомогою гребінця.
 2. Обробити волосся піну для укладки.
 3. Зв’язати кожну частину волосся у хвіст щільною гумкою.
 4. Розділити волосся на 5-6 тонких пасм.
 5. Закрутити кожну пасмо волосся тугим джгутом і закріпити вільний кінець пасма у підстави хвоста. Джгутик при цьому повинен довільно скрутитися. Можна поправити напрямок його завитків, уклавши їх пальцями.
 6. Виконати послідовність з кожної пасмом.
 7. Збризнути зачіску закріплюють лаком.
 8. Прикрасити пучки шпильками з декоративними намистинами або квітами.

Варіант з косою

Жіночна варіація зачіски з пучків виконується з допомогою додавання плетіння з кос.

cb8c2ee9d0593cfda4551db1cefc27a3 Два пучка на голові з боків. Фото, як зробити покроково з розпущеним волоссям на короткі, середні, довгі волоссяЕтапи створення двох пучків на голові з боків з косичок

Можна вибрати один з вподобаних варіантів:

 • створення пучка з довгих волосся, заплетених в косу;
 • зачіска з 2 кісок, що починаються від чола і переходять у 2 плетених пучка на маківці;
 • укладання починається з 2 французьких кісок йдуть від нижнього краю росту волосся, закінчується нагорі акуратними пучками з тугих джгутів.

Пучки з африканських кісок

Любительки дредів і африканських кісок можуть створити колоритну зачіску у вигляді пучків по боках голови. Для цього потрібно розділити волосся на рівні частини, скрутити з кос джгути й укласти їх навколо підстави, поступово закріплюючи випадають кінці кісок невидимками.

Таку ж зачіску можна зробити, використовуючи тільки частину кіс. Для цього необхідно розділити всю масу волосся на передню і задню частини. Далі передню частину потрібно розділити ще раз навпіл і закріпити у високі хвости. Скручені з кос джгути потрібно укласти навколо підстав хвостів і закріпити кінці шпильками.

Недбала укладання

Незважаючи на назву зачіски, цей варіант укладання вважається ультрамодним. Ніби зібрана наспіх зачіска, покликана створити образ природної розтріпаності волосся. Зачіску необхідно створювати з чистих волосся. Тільки в цьому випадку навмисна недбалість додасть образу справжню жіночність.99e750e82e39bc1e56a42dfe041f581c Два пучка на голові з боків. Фото, як зробити покроково з розпущеним волоссям на короткі, середні, довгі волосся

Для створення укладання необхідно:

 1. Причесати волосся і руками, без допомоги гребінці, розділити їх на 2 частини. При цьому не потрібно намагатися зробити бездоганно рівний проділ.
 2. З допомогою гумок закріпити пасма в хвости. Якщо волосся здаються сильно затягнутим, можна злегка потягнути гумку вгору і розслабити натяг. Інший спосіб: утримувати однією рукою гумку на хвості, а іншою рукою місцями злегка витягнути волосся, створивши недбалість.
 3. Зробити волосся не дуже щільний джгут, залишаючи вибилися кінці на поверхні.
 4. Укласти волосся навколо підстави і закріпити їх.
 5. Після укладання з пучка можна витягнути кілька тонких пасм і знову укласти їх по колу.
 6. Зафіксувати зачіску, збризнувши її лаком.

Пишні пучки

Два пучка на голові з боків можуть мати пишний вигляд, який створюється за допомогою начісування.

Зачіску з пишними пучками роблять так:

 1. Пальцями волосся поділяють на частини так, щоб вийшов природний проділ.
 2. Фіксують волосся в хвости спочатку за допомогою тонкої гумки, а потім зверху надягають об’ємну велюрову гумку.
 3. На волоссі створюють начіс.
 4. Скручують слабкі джгути і укладають волосся по колу навколо об’ємної гумки. Фіксують кінці пасом шпильками-невидимками.
 5. Для міцності пучків, заколюють їх у підстави шпильками в тон волосся.
 6. Фіксують укладання лаком.

Пучки з кучерями

Низькі пучки, виконані з локонів, можна використовувати в якості вечірньої зачіски. Пучки з кучерями виглядають жіночно і дуже ніжно.

Для створення зачіски потрібно:

 1. Укласти волосся в локони за допомогою плойки.364f7e176c0a05e72d84f39da51c3539 Два пучка на голові з боків. Фото, як зробити покроково з розпущеним волоссям на короткі, середні, довгі волосся
 2. Всю масу волосся розділити на 2 частини подовжнім проділом і зробити хвости на нижній частині потилиці.
 3. Утримуючи гумку, витягти деякі пасма, що знаходяться вище гумки, для додання легкої неакуратності.
 4. На хвості закріпити другу гумку, на 7 см нижче першої. Волосся між гумками розділити навпіл, і протягнути в отвір вільний кінець волосся спереду назад. Утримуючи гумку однією рукою, трохи потягнути волосся, стягши їх. Пальцями витягнути бічні пасма у вигляді петель.
 5. Трохи нижче надіти ще одну гумку і повторити послідовність дій.
 6. Зробити те ж саме з протилежного боку.
 7. Укласти отримані пасма навколо підстави, поступово закріплюючи витки за допомогою шпильок.
 8. Кінчик хвоста з локонів укласти навколо пучка і зафіксувати невидимками.

Укладання на бубликах

Для роботи використовують поролонові аксесуари, виконані у вигляді об’ємних бубликів з отвором посередині. Ці пристосування допомагають зробити об’ємну зачіску з тонкого волосся невеликої довжини.2a0015402b9f2ca5c705eea7e43e8f10 Два пучка на голові з боків. Фото, як зробити покроково з розпущеним волоссям на короткі, середні, довгі волосся

Для укладання волосся необхідно:

 1. Зібрати волосся в 2 хвоста, розташувавши їх там, де будуть знаходитися майбутні пучки. Для фіксації волосся нанести на них мус або пінку для укладання
 2. Надіті на хвости поролонові валики зафіксувати за допомогою шпильок.
 3. Розділити волосся на верхню і нижню частину і рівномірно розподілити їх на валику, закриваючи його поверхню, заводячи вільні кінці волосся трохи по колу.
 4. Закріпити укладку за допомогою шпильок і збризнути пучок лаком для волосся.
 5. Решту волосся обвити навколо валика і закріпити їх кінці. Зафіксувати зачіску лаком.
 6. Повторити ті ж дії з протилежного боку.
 7. Для створення деякої недбалості з допомогою пальців акуратно витягнути деякі пасма.

Різнокольорові пучки

Модна зачіска в стилі аніме з різнокольоровими волоссям сподобається дівчатам, що захоплюється японською культурою.

Для додання волоссю яскравих кольорових відтінків можна скористатися наступними засобами:

 • відтінкові бальзами різних кольорів;
 • кольорові туші для тимчасової фарбування волосся;
 • кольорові спреї або муси;
 • косметичні крейди.

b1a7bc5ee225cc7fcec1aeff2c210b52 Два пучка на голові з боків. Фото, як зробити покроково з розпущеним волоссям на короткі, середні, довгі волоссяЗ фарбованого волосся можна створити наступні види пучків:

 • високі бічні шишки з выпушенными довгими пасмами;
 • недбалі пишні пучки;
 • асиметричну зачіску;
 • укладання з пасмами близько особи у вигляді пучків, розташованих близько до скронь.

Ажурні шишки

Ця зачіска відрізняється легкістю. Її можна порекомендувати молодим дівчатам з довгим волоссям.

Щоб створення зачіски необхідно:

 1. Розділити волосся навпіл.
 2. Зібрати волосся у хвіст і заплести їх в коси, поступово витягаючи бічні петлі.
 3. Укласти коси навколо центру по колу, закріплюючи їх невидимками шпильками.
 4. Зафіксувати зачіску лаком для волосся.

Пучки і проділ зигзагом

Пустотлива і зухвала зачіска має проділ, виконаний у вигляді зигзага. Можна витратити багато часу для створення ідеального зигзагоподібного проділу.9e53c3b0acca53f6385b7b70a9c55180 Два пучка на голові з боків. Фото, як зробити покроково з розпущеним волоссям на короткі, середні, довгі волосся

Але, щоб розділити волосся швидко і легко, можна скористатися наступним способом:

 1. Спочатку на трохи вологе волосся потрібно нанести пінку для укладки. Це потрібно для того, щоб волосся в проборе лежали рівно.
 2. Потім потрібно взяти гребінець з довжиною ручкою-роздільником і починаючи від лінії чола зигзагоподібними рухами провести кінцем гребінця по всій поверхні голови до потилиці, поступово розкладаючи пасма в сторони від проділу.
 3. Далі слід вирівняти проділ гребінцем, зачесати в потрібному напрямку нерівно лежачі пасма.

Щоб створити пучки, потрібно слідувати класичною схемою і виконати або гладку зачіску, або недбалу з вилізлими пасмами. Від стилю зачіски буде залежати настрій, що передається чином в цілому.

Бічні пучки з розпущеним волоссям

Цей варіант зачіски одночасно добре поєднується з випущеними передніми пасмами, чубом і розпущеним волоссям ззаду.

Щоб зробити укладання необхідно:

 1. Розділити волосся на 2 частини: передню і задню.
 2. Передню частину волосся розділити порівну проділом посередині, зібрати волосся у хвіст і закріпити їх гумками.
 3. Скрутити волосся в джгут і укласти їх по колу навколо підстави. Для додання обсягу, на волоссі можна зробити невеликий начісування.
 4. Закріпити зачіску, використовуючи шпильки для волосся.
 5. Трохи витягнути пасма пучка.

Низькі пучки

Така зачіска підійде романтичним натурам і дівчатам з високим зростанням.7eece164f89725ba8abbf04ce6aa7cdd Два пучка на голові з боків. Фото, як зробити покроково з розпущеним волоссям на короткі, середні, довгі волосся

Для створення пучків, необхідно:

 1. Зробити проділ, розділивши волосся на 2 частини. Можна зробити ідеально рівний проділ або просто розділити волосся пальцями.
 2. У нижній частині потилиці зробити 2 хвоста.
 3. Відокремити невелику пасмо і сплести з неї косу.
 4. Решту волосся начесать і згорнути у вільний джгут, який обернути навколо об’ємної гумки, рівномірно закриваючи її. Кінець волосся сховати знизу і закріпити його невидимкою.
 5. Косий обвити підстава пучка. Для додання зачісці легкості, трохи витягнути петлі коси. Закріпити кінець волосся невидимкою.
 6. Для збереження зовнішнього вигляду-зачіски, збризнути пучки лаком.

Асиметрія

Головний акцент у цьому стилі укладання — асиметричний проділ, виконаний не посередині, а зміщений праворуч або ліворуч від центрального проділу, а можливо навіть по діагоналі.

Перед створенням зачіски рекомендується поекспериментувати з проділом, спробувавши виконати його в різних напрямках. Після зробленого вибору можна приступити до створення зачіски.

Модель Чарівна фея

Вечірній варіант укладання волосся у вигляді 2 пучків підійде для святкового вечора або урочистої події. Висока зачіска з локонів і пасом у своїй основі має той же принцип створення пучків волосся, пов’язаних хвости.

Для створення ошатної зачіски потрібно:

 1. Розділити волосся на 2 частини рівним проділом.
 2. Випустити пасма на лобі і збоку від особи.
 3. Вирівняти проділ і пригладити стирчать волоски за допомогою щітки з натуральною щетиною.
 4. Закріпити волосся гумками у високі хвости.
 5. Нанести на волосся мус для укладання і зробити локони за допомогою плойки.
 6. Укласти завитки навколо підстави в довільному порядку, закриваючи гумку, тримає хвіст. Закріпити локони невидимками.
 7. Завити пасма біля обличчя.
 8. Прикрасити зачіску квітами або стразами.
 9. Закріпити зачіску, наносячи на поверхню лак для волосся.

Індивідуальність складається з невеликих деталей, які привертають увагу і надають образу настрій. Можна зробити бешкетну зачіску для відпочинку, що складається з двох пучків, розташованих з боків на маківці. А можна створити строгий образ ділової жінки, уклавши волосся на голові в гладку зачіску.

Відео про зачіску два пучка

Як зробити два пучка з локонами:

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради