Кучері праскою на середні волосся. Фото, як зробити крок, відео для початківців

Утюжок – універсальний прилад для створення різних укладок. За допомогою цього інструменту можна легко випрямляти волосся, формувати хвилі, завивати кучері на короткі, середні та довгі локони в домашніх умовах.

Як вибрати випрямляч

Існує кілька основних правил дозволяють підбирати прилад, який буде мати мінімальне агресивну дію на волосся. Матеріал, використовуваний для виготовлення пластин (робочих поверхонь) інструменту — це один з найважливіших критеріїв якості випрямляча та його впливу на локони.

Сьогодні є різні пристрої з різним внутрішнім покриттям:

Метал Його вважають найбільш небезпечним для пасм. Він нагрівається досить нерівномірно. До того ж сильно палить волосся, руйнує їх структуру. Низька ціна – єдина гідність приладу.
Кераміка Популярний облицювальне покриття, яке застосовують і як основу під інший матеріал (турмалиновый, титановий).

Цей прилад отримав широке поширення. Він тримає необхідну температуру, добре нагрівається, легко ковзає по поверхні локонів.

Проте його неможливо нагріти за 1 хв, тому що процес розжарювання відбувається повільно. Ще один мінус – укладальні кошти залишаються на поверхні пристрою, і їх слід видаляти відразу ж після застосування. До того ж він коштує дорожче металевого аналога.

Титан Найчастіше його наносять поверх кераміки. Він додає гладкість пластин, гарантує швидке ковзання. Що знижує ризик перегріву. Але зате ціна його досить висока.
Тефлон Це досить дороге завдання. Проте інструмент відрізняється затребуваністю. Він не дозволяє плутати локони, делікатно діє на пасма. У нього гарне ковзання.

Пристрій підходить м’яким локонам. Тому що нагрівання відбувається однаково по всій їх довжині. Він не травмує волосся, виключає прилипання пасм і засобів для укладання. Їм можна користуватися щодня.

Однак з часом це нанесення стирається і пристрій, втративши свої властивості, починає агресивно впливати на локони.

Мармур Зазвичай подібний матеріал йде в парі з керамікою, а такі пристрої називають двусоставными. Вони лагідно впливають на структуру пасом, але відрізняються високою вартістю.

Робочі поверхні кожної сторони мають 2 паралельні пластини. Керамічне нанесення нагріває локони, а мармурове покриття тут же їх охолоджує. Що нівелює шкідлива дія сильного температурного нагріву.

Турмалінове (або іонно-керамічне нанесення) Інструмент має рівномірним прогріванням. Він усуває статичний ефект, легко рухається по волоссю. Також сприяє утриманню вологи. Тому практично не завдає шкоди їх структурі. Такий праску використовують переважно в салонах краси, перукарнях, б’юті-центрах.
Жадентовые вставки Подібні прилади відносяться до професійних інструментів.
Срібне напилення Це дуже дорогий гаджет, що знижує його популярність.

Утюжок виробляють в 2-х модифікаціях. Подібні пристрої мають прямі та заокруглені краї. Також у них бувають різні види кріплень Зазвичай ці інструменти оснащені жорстко фіксованими або плаваючими пластинами.

3fa1249ef0ff621c44accd27fde6ee35 Кучері праскою на середні волосся. Фото, як зробити крок, відео для початківців

Останні кріпляться пружинами або гумками до корпусу. Тому вони м’яко опускаються і піднімаються при просуванні по пасмам. Подібні пристрої лише зрідка зустрічаються в магазинах. Однак їх вважають найбільш зручними в роботі.

Ширину пластин слід підбирати, орієнтуючись на довжину і густоту локонів. Одним словом, чим густіше волосся, тим площа робочих поверхонь повинна бути більше.

Наприклад:

 • прилад, що має покриття діаметром приблизно 2-2,5 см підійде укороченим, не дуже густим локонам;
 • кучері праскою на середні волосся обробляють за допомогою пластин розміром близько 2,7–3 см, якщо волосся не дуже важкі;
 • більш щільним волоссю такої ж довжини підійдуть пристрої володіють шириною робочих поверхонь приблизно 3,1–4 см;
 • густим довгим локонам необхідно вибирати прилад, що має найбільш широкі пластини розміром близько 7-8 див.

Використовувати можна прасування з вставками будь-якої ширини і форми. Але найзручніше мати компактний пристрій, що має вузькі робочі поверхні, а також закруглені краї.

Краще купувати інструмент, який не має зазору між пластинами. При відсутності просвіту локони будуть щільно стислими, а тепло пошириться по них рівномірно. Пасма прогріваються гірше, якщо є невелика відстань. І тоді процедуру доведеться повторювати.

Купуючи подібний праску необхідно дивитися, щоб для фіксованих вставок просвіт не перевищував 1 мм, а також 2 мм, якщо вони плаваючі.

Наявність терморегулятора – обов’язкова умова для приладів подібного виду. Утюжок буде прогріватися максимально, якщо його немає, що не завжди зручно і дуже небезпечно, особливо для слабких, тонких або забарвлених пасм.

Бажано вибирати пристрої, що мають нижню межу нагріву приблизно 100°, а верхній температурний режим близько 150-230°. Слабкі, м’які, витончення волосся обробляють при 130-155°. Звичайним пасмам вистачить і 180°.

660b0591d105c6467466108ba8f97b0d Кучері праскою на середні волосся. Фото, як зробити крок, відео для початківців

Найчастіше такі прилади забезпечені додатковими насадками.

З них найбільш поширені:

Вставки-випрямлячі Вони підходять для будь-якої довжини пасом. Їх застосовують не тільки, щоб розпрямляти волосся. Але також вони можуть надавати локонам легкий ефект кучерів. При цьому покриття не повинні бути дуже широкими. Досить 15-25 мм
Гофровані пластини з дрібними і великими зубчиками Їх використовують для прямих, а також тонких пасм. Насадки, що мають невеликі зубці допомагають створювати обсяг. Велике гофре формує великі гарні хвилі.
Спіральна насадка З її допомогою виходять ідеальні завитки різних розмірів суворо відокремлені один від одного. Температуру нагрівання зазвичай виставляють приблизно 160 – 180°. А кінці локонів притримують пальцями при їх накручування.
Плойка великого діаметру Нею створюють великі хвилеподібні завитки не сполучені між собою.
Маленька плойка Вона формує дрібні кучерики на зразок хімічної завивки.
Кругла щітка Подібна гребінець надає волоссю легкість

Що стосується потужності, зазвичай вона починається від 25 Вт. Але краще купити прилад з більш сильною ваттностью. Тому що температура повинна бути набагато вище під час накручування локонів, ніж при їх випрямленні.

Крім того, пристрій може мати функцію іонізації. Тобто воно прибирає наелектризованість локонів, робить їх більш слухняними, блискучими. Також праску буває оснащений обертовим шнуром. А це зручно при експлуатації. Такий провід не сплутується. Ще передбачена термостійка сумка. У неї поміщають інструмент, який можливо не повністю охолов.

Як створювати кучері праскою без пошкодження волосся?

Утюжок може пошкодити локони, якщо використовувати його неправильно. Тому необхідно дотримуватися певні умови створення кучерів на короткі, середні або подовжені волосся.

af712151ce42331666df3b3711b9c093 Кучері праскою на середні волосся. Фото, як зробити крок, відео для початківців

 • Прилад не слід застосовувати більше 2 разів на тиждень. В інший час локони обов’язково зволожують спеціальними бальзамами.
 • Для пошкоджених, сухих пасм виставляють максимально безпечний режим роботи пристрою.
 • Краще всього купити модель має терморегулятор.
 • Із загальної маси волосся пасма необхідно брати густі, щоб отримати природну зачіску. При цьому силу нагріву пристрої слід зменшити.
 • Пружним локонам підійде температура не менше 180°, а товщина пучка складе приблизно 1 див.
 • Прилад не варто тримати надто довго під час випрямлення або завивки волосся.
 • Укладання виходить надмірно довгим, якщо за кучері праска рухати повільно.
 • Витончені класичні хвилі створюють, тримаючи пристрій горизонтально, а спіральні завитки формують вертикальним положенням приладу.
 • Пружні оригінальні кучері роблять праскою володіє пластинами із закругленими краями.
 • Жорсткі локони обробляють, виставляючи високу температуру близько 210°.
 • Тонким пасом підходить t 160°.
 • Найбільш товстим типами волосся встановлюють нагрівання 200°.

Особливості завивки волосся середньої довжини

Існують деякі нюанси, які необхідно враховувати при створенні зачісок:

 • Чим менше довжина і густота локонів, тим більш вузьку вибирають пластину приладу.
 • Завивка пасом під різними кутами дозволяє створювати легкі, дрібні або великі і круті вигини. Однак кінці волосся краще залишати рівними.
 • Зачіску потрібно підбирати, орієнтуючись на особливості своєї зовнішності. Наприклад, власницям круглої форми овалу найбільше підходять м’які хвилі.
 • Широколицым представницям прекрасної статі не варто вибирати африканські завитки. Вони візуально укоротять локони, а також сформують в області обличчя додатковий обсяг.
 • Тому на жінок мають витягнутий або квадратний тип особи подібні укладання виглядають найкраще.

f40fadb6b44be7b2b812b2db69365419 Кучері праскою на середні волосся. Фото, як зробити крок, відео для початківців

 • Більш тонкі пасма прогрівають значно менше.
 • Кучерям надають акуратний вигляд тільки пальцями, не використовуючи гребінець після обробки праскою. Їх збивають біля коріння, а після закріплюють лаком. Флакон тримають на відстані близько 40 – 50 см від волосся. Його розпилюють лише на довжину локонів, уникаючи прикореневої зони.
 • Утюжок ведуть рівномірним, плавним рухом намагаючись витримати однакову швидкість і натиск.
 • Кінчики локонів обов’язково підкручують. Не слід відразу ж відривати прилад на кінці пасм. Інакше вони будуть виглядати недбало.
 • Кучері праскою на середні волосся накручують від особи, створюючи натуральні хвилі. Додатковий обсяг формують, закручуючи локони по черзі всередину і назовні.
 • Коли пасмо зісковзне з пластин інструменту після закручування, її необхідно потримати в руці, поки вона не охолоне (приблизно 2 – 3 сек.). В іншому випадку вона розпрямиться під власною вагою.
 • Один локон обробляють один раз. Але можна повернутися до нього в кінці процесу укладання, коли він охолоне.

Підготовка волосся до завивці праскою

Перш ніж починати укладання волосся їх необхідно підготувати, щоб мінімізувати можливу шкоду від застосування стайлера:

 • Перед початком процедури локони добре миють з шампунем, створює об’єм. Кондиціонер беруть з цієї ж лінійки. А після пасма ретельно розчісують, щоб вони не путались.
 • Під час миття легкий масаж шкіри голови здійснюють подушечками пальців. Такий спосіб посилює кровообіг, що покращує якість і стимулює швидке зростання волосяних стрижнів.
 • Коли пасма будуть помиті, їх обполіскують прохолодною водою.
 • Шампуні наносять тільки на корені. Інакше локони можна пересушити праскою, якщо використовувати миючі засоби на весь об’єм волосся.
 • Маски, бальзами, кондиціонери застосовують строго по інструкції, розміщеної на упаковці. Пасма можуть стати жирним або важкими від неправильного використання косметичних засобів. Вони просто не завьются.
 • Волосся сушать феном для подальшого укладання. Тоді вони будуть більш слухняні, ніж пасма висушені природним способом.

25d781696510e35bfa4a595097469308 Кучері праскою на середні волосся. Фото, як зробити крок, відео для початківців

 • Однак прилад відразу не включають на повну потужність. Інакше різкий перепад температури зашкодить локонам.
 • Волосся обробляють термозахисним складом перед сушінням, розподіляючи його рівномірно по пасмам. Це полегшить подальшу роботу прасування.
 • Локони сушать, трохи піднімаючи їх. Подібний прийом дозволить створити об’єм біля коренів розгладжувальним стайлером і зробить майбутню укладання більш ефектною.
 • Гарячу завивку виконують тільки на сухі пасма.
 • Обов’язково застосовують кондиціонери та незмивні засоби. Їх наносять на довжину локонів, уникаючи коріння. Потім використовують препарати з термозахистом. Наприклад, гелі, спреї і навіть звичайні крему. Потім чекають, поки волосся повністю висохнуть.
 • Мус або лак середньої і сильної фіксації використовують для створення довгострокових укладок. Причому пінообразне засіб наносять приблизно за 10 – 15 хв. до роботи з приладом, а шар склад після.
 • Більш об’ємну укладання створюють за допомогою сухого шампуню, який наносять на корені.
 • Проділ роблять на голові після миття волосся, але перед висушуванням пасм.
 • Завити локони буде набагато простіше, якщо розділити їх на сектори, а потім пучки зафіксувати затискачами. Пасма закріплюють шпильками до повного охолодження.
 • Інструмент включають і розігрівають його. При використанні насадок їх надягають до підключення приладу до розетки.

Способи і види накручування. Покрокові інструкції

Кучері праскою на середні волосся створюють різними способами.

Однак є універсальна інструкція, яку застосовують у всіх методах:

 1. Для початку невелику пасмо беруть із вибраного сектора. Її затискають випрямлячем.
 2. Далі прилад плавно просувають до кінців локонів. Його повільно провертають навколо своєї осі.
 3. Але стайлер не тримають довго на одному місці. В іншому випадку відбудеться перегрів пасм і утворення заломів.
 4. Потім локон збризкують лаком, залишаючи його в такому положенні, поки він не охолоне.

Зигзаг

Ламані пасма формують за допомогою фольги. Її нарізують прямокутниками по довжині локонів.

8c26ad9466d7e796be09efddf918d362 Кучері праскою на середні волосся. Фото, як зробити крок, відео для початківців

 1. Спочатку волосся поділяють на ділянки.
 2. Потім беруть пучок. Його загортають у вертикально складену фольгу як при фарбуванні волосся.
 3. Далі пасмо складають горизонтально у фользі кшталт «гармошки». Повинен вийти короткий квадрат.
 4. Потім складений локон защипують праскою. Його тримають 5 сек.
 5. Фольгу знімають після обробки всіх пасм.
 6. Потім зачіску лакують, а потім локони розбирають руками.

Недбалі локони

Легка неохайність в укладанні дуже актуальна сьогодні.

 1. Насамперед, пасма поділяють на пучки. Їх обробляють воском або іншим засобом.
 2. Потім вибрані пасма накручують на випрямляч, рухаючись знизу вгору.
 3. При цьому прилад тримають вертикально або під кутом 75 – 80°.
 4. На кожному локоні змінюють напрямок закрутки, щоб вони виглядали більш різноманітно.
 5. Утюжок обертають дуже плавно.
 6. По закінченні процедури зачіску закріплюють лаком.

Великі локони

Крім стайлера необхідно підготувати фіксуючий спрей.

3258c3e658f623f32eaa83318ac872a6 Кучері праскою на середні волосся. Фото, як зробити крок, відео для початківцівНа фото покроково показано, як зробити кучері праскою на середні волосся.

 1. Першим ділом локони попередньо поділяють. Прилад розташовують горизонтально.
 2. Потім пластини розміщують у підстави пасма. Затиснутий пучок обертають один раз навколо інструменту, злегка натягуючи волосся.
 3. Далі просуваються до кінців, постійно стискаючи пасмо пружинистими, як би вібруючими рухами.
 4. Так обробляють всю голову.
 5. Остиглі завитки распушают і лакують.

Джгути

Цей спосіб називають жгутиковым.

 1. Спочатку розділені локони закручують у гульки.
 2. Потім кожен елемент обертають фольгою.
 3. Далі заготовку затискують між пластинами.
 4. Після по ній проходять кілька разів праскою.
 5. Потім пасма розбирають руками.
 6. Потім їх взъерошивают, фіксують спреєм.

Легкі локони за допомогою фольги

Кучері праскою на середні волосся також створюють зразок легких хвиль.

acf59b955c200d59ac2f7ce9fb848c44 Кучері праскою на середні волосся. Фото, як зробити крок, відео для початківців

 1. В першу чергу беруть пасмо. Її накручують на 2 пальця до коренів.
 2. Сформоване кільце загортають у фольгу, зберігаючи усередині форму завитка.
 3. Подібна заготівля нагадує «млинець».
 4. Кожен такий локон приблизно 10 – 15 хв. притискають випрямлячем.
 5. Після обробки їх розгортають.
 6. Потім зачісці надають форму.

Великі пасма від коренів волосся

Подібну укладання зробити дуже просто:

 1. Перш локони обробляють стайлинговым засобом.
 2. Далі біля коренів роблять начіс. Його злегка притискають праскою кілька разів.
 3. Потім частину збитих пасм стискають гребінцем, регулюючи їх обсяг.
 4. Великі кучері кучері стандартним способом за допомогою випрямляча.
 5. Потім закріплюють їх в кільця, використовуючи невидимки або затискачі.
 6. Коли локони будуть оброблені в одній зоні, їх небагато прочісують від коренів, регулюючи пишність.
 7. Після продовжують роботу на інших ділянках.
 8. Потім зачіску распушают, а результат фіксують.

«Пляжні» кучері

Таке укладання може послужити основою для буденних і святкових зачісок.

af1e61bf5c787adaa5e56e1d02a07873 Кучері праскою на середні волосся. Фото, як зробити крок, відео для початківців

 1. Для початку волосся просто скручують в тугий джгут.
 2. Далі по ньому проводять стайлером кілька разів.

Цей варіант дуже підходить тонким локонам.

Але є і дещо інший спосіб завивки:

 1. Перш за все, волосся розмежовують на кілька областей за допомогою затискачів.
 2. Потім пасма беруть по черзі, починаючи з макушечной зони. Їх збризкують лаком, а після намотують навколо пальця.
 3. Далі завитки обертають фольгою.
 4. Потім по замотанному шматочку проводять праскою, затримуючись приблизно на 10 хв.
 5. Так обробляють всі ділянки голови
 6. В кінці зачіску закріплюють лаком.

Каліфорнійські локони

Ця укладка не відрізняється складністю.

117894b29ff24c92f7203f3933f6ec33 Кучері праскою на середні волосся. Фото, як зробити крок, відео для початківців

 1. Спочатку вибраний локон затискають у підстави, тримаючи праску під кутом 75°.
 2. Потім його накручують на прилад до середини.
 3. Після інструмент провертають навколо себе, а пасмо докручують у зворотному напрямку.
 4. Можна просто витягти пристрій і прихопити їм локон накрутивши нижню частину в протилежну сторону.
 5. Кінець обов’язково залишають прямими.
 6. Потім укладання закріплюють спреєм з сіллю або іншим стайлінгом.

Дрібні спіральки

Їх називають по-іншому африканські кучері. Вони класно виглядають на середніх і довгих локонах.

 1. Перш масу волосся поділяють на тонкі пасма шириною приблизно 0,5 – 1 див.
 2. Потім відокремлений локон накручують на шпажку або тонку паличку.
 3. Далі намотану пасмо стискають інструментом, витримуючи близько 4 – 6 сек.
 4. Коли вона охолоне, її відпускають.
 5. Заготовки розпускають після обробки всіх локонів, а потім покривають лаком.

Завитки з допомогою олівця

Ще один варіант створення дрібних афро-кучерів.

4e361fe3d51fdd2408f86b3263a10bc1 Кучері праскою на середні волосся. Фото, як зробити крок, відео для початківців

 1. Першим ділом по волоссю розподіляють мус.
 2. Потім їх розмежовують, захоплюючи затискачами.
 3. Далі вузькою частиною обмотують олівець дуже щільно.
 4. Потім його стискають праскою. Намотаний локон витримують близько 5 сек.
 5. Ці дії повторюють по всій голові.
 6. Після процедури завивки локони распушают руками. Їх збризкують лакуючим засобом.

Голлівудська хвиля

Створити хвилі як у голлівудських кінодів досить просто:

 1. Насамперед, пасма покривають мусом.
 2. Далі їх поділяють на 4 – 6 сегментів. Пучки заколюють невидимками.
 3. Потім пасма накручують, починаючи з нижнього сектора. Потім поступово переходять від потилиці до скронь.
 4. Для початку краще обробити одну частину голови, потім іншу.
 5. Потім локони затискають випрямлячем на відстані 2 см від коренів.
 6. Після прилад розвертають на 180°, його тримають приблизно 10 – 15 сек. Рухаються від особи, а кінець притримують пальцями.
 7. Коли пасма будуть завите, їх збризкують лаком, трохи розібравши біля коренів.

Завивание кінчиків волосся

Подібний метод завивки підходить володарка середніх, довгих локонів, а також стрижки каскад і драбинка.

ad1809a56efb438659855c93d7e4dc51 Кучері праскою на середні волосся. Фото, як зробити крок, відео для початківців

 1. Спочатку праску розташовують вертикально, захоплюючи велику пасмо.
 2. Потім плавно ковзають вниз, а ближче до кінця пасмо відтягують.
 3. Далі прилад повільно провертають. Потім тримають кілька секунд і відпускають.

Кращі засоби для фіксації кучерів

У сучасному світі існує великий асортимент засобів фіксації для створення зачісок, що дозволяють максимально довго зберігати укладання.

06d26b8de6457975b7551c1c425999ea Кучері праскою на середні волосся. Фото, як зробити крок, відео для початківців

З них найбільш відомі:

 • Лаки. Це популярні закріплювачі локонів. Їх вартість починається від 50, 00 руб.
 • Муси або пінки. Він не склеюють пасма, але надають форму зачісок. Приблизна ціна: 150,00 – 700,00 руб.
 • Гелі. Подібні косметичні засоби добре тримають укладання, вони надають блиск волоссю. Ціна: 300,00 – 750,00 руб.
 • Віск. Зазвичай його наносять перед укладанням. З ним локони виглядають природно. Вартість препарату приблизно 200,00 руб.
 • Пудра. Вона відмінно фіксує пасма, підходить для жирних локонів.

На середні волосся створюють різні кучері за допомогою праски. Всі представлені способи вважаються популярними і не складні у виконанні. Можна спробувати кожну техніку підібравши для себе оптимальний варіант.

Відео про створення кучерів з допомогою праски

Чотири види кучерів одним праскою:

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради