Як приклеїти фольгу на нігті з / без клею на гель-лак. Покрокова інструкція, фото

Сучасні жінки використовують яскраві, блискучі дизайни нігтів в повсякденному житті. Немає обмежень на декорування навіть в рамках офісного стилю, який диктує свої вимоги для одягу і взуття.

Щоб самостійно створити блискучий дизайн, досить приклеїти яскраву кольорову фольгу на нігті. Для довговічності такого манікюру необхідно знати правила нанесення і закріплення матеріалу.

переваги дизайну

Блискучий манікюр можна створити за допомогою різних декоруючих матеріалів, наприклад, Гліттера або каміфубуков. Але майстри манікюру віддають перевагу фользі. Вона надана на ринку нейл-арту великою кількістю варіантів (забарвлення, фактура).

kak prikleit folgu na nogti sbez kleja na gel lak poshagovaja instrukcija foto 6683142 Як приклеїти фольгу на нігті з / без клею на гель лак. Покрокова інструкція, фото

У фольги є ряд переваг: ·

 • зручна у використанні; ·
 • різноманітність кольорів; ·
 • зберігає яскравий блиск після нанесення; ·
 • довговічна в шкарпетці при виконанні правил закріплення; ·
 • коштує недорого.

Фольга продається у вигляді різнокольорових наборів. Це дозволяє підібрати потрібний відтінок під будь-кольорове покриття гель-лаком.

Які матеріали та інструменти будуть потрібні для роботи:

Назва Опис і кількість
Топ Полімерний матеріал, призначений для фіксації дизайну (використовується як один з варіантів для отпечативанія фольги) – 1шт.
фольга Будь-який з видів матеріалу в листах, контейнерах або рулонах – кількість за бажанням.
Клей для фольги Спеціальний клей в пластиковому флаконі, висихає на повітрі – 1 шт.
Апельсинова паличка або силіконова кисть Інструмент для розподілу фольги по поверхні нігтя і видалення повітряних бульбашок під матеріалом.

Як нанести і закріпити фольгу на нігті буде описано нижче в статті в залежності від складності дизайну і наявності додаткових матеріалів.

Класифікація матеріалу

Виробники товарів для нейл-арту пропонують різні види фольги. Вони розрізняються за кількома параметрами і фасуються в колекції однієї фактури, але різних кольорів.

Основні типи фольги за способом нанесення: ·

 • Відривна фольга – продається в рулонах, де на полотно стрічки друкарським способом нанесені яскраві елементи, які розділені перфорацією. ·
 • Перекладна фольга – випускається у вигляді довгих стрічок, які згорнуті в рулони і упаковані в пластикові контейнери або у вигляді набору невеликих фрагментів таких стрічок. Фольга проста у використанні (її вважають за краще початківці майстра для створення дизайнів в домашніх умовах). Існує кілька способів кріплення на площину нігтя, але обов'язковою умовою є наявність сильного липкого (дисперсійного) шару на поверхні нігтя. ·
 • Термофольга – відрізняється підвищеною стійкістю до стирання в процесі носіння манікюру, але має складності при нанесенні (обов'язковий нагрів при нанесенні). ·
 • Рідка фольга – інноваційний продукт, який значно спрощує нанесення яскравого матеріалу на ніготь, зручно використовувати для повного покриття нігтьової пластини.

kak prikleit folgu na nogti sbez kleja na gel lak poshagovaja instrukcija foto 11bab28 Як приклеїти фольгу на нігті з / без клею на гель лак. Покрокова інструкція, фото

За забарвленням фольгу можна розділити: ·

 • однотонна фольга різних яскравих, неонових і блискучих квітів; ·
 • фольга одного кольору, але з геометричним або рослинним принтом того ж кольору, виділеним більшою щільністю друку; ·
 • різнокольоровий матеріал з матовим ефектом; ·
 • кольорові малюнки на прозорій стрічці, які переводяться на ніготь; ·
 • однотонні стрічки з голографічним ефектом; ·
 • голографічні малюнки на прозорому тлі, які переносяться на кольорове покриття гель-лаку; ·
 • фольга з ефектом райдужних розлучень – «бите скло».

За формою фольга буває: ·

 • листова – представлена у вигляді плоского листа з нанесеним кольоровим напиленням, її часто згортають в рулони блискучою стороною всередину, щоб уникнути пошкодження малюнка або блискучого шару; ·
 • жата – випускається золотого і срібного кольору у вигляді окремих пресованих шматочків в маленьких скляних або пластикових банках, відрізняється тим, що дуже тонка і для нанесення на ніготь потрібно пінцет; ·
 • скотч – фольга в рулоні з уже готовим липким шаром, з іншого боку наноситься малюнок; ·
 • стікери – на прозору стрічку наносять візерунки, які обклеюються від підкладки за допомогою пінцета і переносяться на ніготь в потрібне по дизайну місце.

kak prikleit folgu na nogti sbez kleja na gel lak poshagovaja instrukcija foto cd0e6cd Як приклеїти фольгу на нігті з / без клею на гель лак. Покрокова інструкція, фото

Приклеїти фольгу на нігті при створенні дизайну здатний і новачок, але в колекції майстра манікюру присутні всі варіанти фольги, оскільки право вибору за кольором і якістю матеріалу належить клієнту.

клей

Приклеїти фольгу на нігті можна за допомогою спеціального клею для фольги. Цей матеріал випускається практично всіма компаніями, які виробляють товари для нейл-арту і фольгу. Випускається, як правило, в непрозорих пластикових флаконах з пензликом в кришці.

З її допомогою просто нанести клей на ніготь. Матеріал не вимагає сушки в LED-лампи, крім спеціальних гелевих фіксаторів, які обов'язково проходять сушку в УФ-променях.

Популярні марки клею для фольги у майстрів манікюру:

 • Born Pretty;
 • гель клей CityNail (10 мл);
 • SVN (10 мл);
 • AND (12 мл);
 • Global (10 мл);
 • Globdlndils 6 мл (Китай);
 • XKJ (16 мл);
 • Maxximum Star Glue (8 мл);
 • Nail Foil & Glitter Tattoo Glue (12 мл);
 • Naomi FOIL GLUE (12 мл).

kak prikleit folgu na nogti sbez kleja na gel lak poshagovaja instrukcija foto 5b5a139 Як приклеїти фольгу на нігті з / без клею на гель лак. Покрокова інструкція, фото

Необхідно пам'ятати, що незалежно від типу клею, за допомогою якого кріпиться фольга, довговічність її використання в манікюрі визначає якісне фінішне покриття.

аналоги клею

Існують альтернативні варіанти по кріпленню фольги на ніготь. Кожен з них має свої плюси і мінуси.

Найпростішим з них вважається віддруковування фольги на липкий (дисперсійний) шар кольорового гель-лаку. Цим прийомом часто користуються при створенні дизайнів в домашніх умовах, щоб заощадити на придбанні великої кількості дорогих матеріалів, які в подальшому можуть і не знадобитися.

Однак при отпечативанія фольги на гель-лак якісний результат вийде при наявності 2 факторів: ·

 • наявність сильного липкого шару (лаки різних виробників мають відрізняється ступенем дисперсії); ·
 • наявність м'якої текстури плівки-основи, на яку нанесений малюнок фольги (шар з малюнком або кольором повинен легко відділятися від поверхні підкладки).

Приклеїти будь-який тип фольги при створенні складних дизайнів на нігтях можна за допомогою безкислотного праймера, який є обов'язковим компонентом при підготовці нігтя до нанесення покриття або створення штучної нігтьової пластини.

kak prikleit folgu na nogti sbez kleja na gel lak poshagovaja instrukcija foto c50f3d5 Як приклеїти фольгу на нігті з / без клею на гель лак. Покрокова інструкція, фото Один із способів приклеїти фольгу на нігті

Етапи следющие:

 1. Для цього методу необхідно повністю завершити процедуру створення кольорового покриття і перекрити його топом.
 2. Після просушування дизайну в LED-лампи праймер точково наноситься в місця, де планується віддруковування фольги.
 3. Через 3-5 сек після нанесення праймера (не використовується сушка в LED-лампи) можна друкувати фольгу.
 4. Не завжди виходить якісний результат, особливо при перенесенні малюнків на ніготь. Це обумовлено різною якістю фольги від різних виробників. Існує фольга, яку можна якісно віддрукувати тільки на спеціальний клей.

Якщо манікюр створюється в домашніх умовах без використання гель-лаків і LED-ламп, теж можна застосувати фольгу для створення яскравих відбитків. Однак домогтися повного покриття нігтьової пластини, швидше за все не вийде.

Для цього потрібно нанести декілька шарів звичайного лаку і дати їм просохнути. Потім нанести тонкий шар цього ж лаку і почекати 1-2 хв (лак не повинен повністю висохнути), щоб віддрукувати фольгу на липкий шар висихає лаку.

Способи приклеювання фольги

Існує кілька видів фольги, кожен з яких можна застосувати в дизайні декількома способами. Є ідеї манікюру з фольгою, які неможливо втілити без клею, наприклад, покриття матеріалом всій поверхні нігтя.

Однак декорування відбитками фольги цілком можливо здійснити на липкий шар гель-лаку. Задумка дизайну часто визначає вибір способу кріплення фольги.

листова перекладна

Якість приклеювання такого виду фольги залежить від товщини плівки, на яку напилюється кольорове покриття. Якщо фольга тонка і м'яка на дотик, то її можна приклеїти і на дисперсійний шар гель-лаку після просушування.

kak prikleit folgu na nogti sbez kleja na gel lak poshagovaja instrukcija foto 2b3776f Як приклеїти фольгу на нігті з / без клею на гель лак. Покрокова інструкція, фото

Щоб він вийшов найбільш агресивним, необхідно сушити кольорове покриття в LED-лампи не менше 60 сек.Самим простим і надійним способом кріплення фольги є використання спеціального клею. Його наносять тонким шаром на повністю просушенное кольорове покриття і дають підсохнути на повітрі 1 хв.

жата

Жата фольга являє собою тонкий матеріал без підкладки, яка переноситься невеликими шматочками за допомогою пінцета на липкий шар. Її необхідно розрівняти за допомогою палички або силіконової кісточкі.Фольга цього виду дуже тонка і добре кріпиться на слабкий дисперсійний шар, але перекривається не менше ніж 2 шарами топа.

kak prikleit folgu na nogti sbez kleja na gel lak poshagovaja instrukcija foto b39dcb2 Як приклеїти фольгу на нігті з / без клею на гель лак. Покрокова інструкція, фото

Жата фольга часто використовується майстрами манікюру для створення акваріумних дизайнів.

рідка

Рідка фольга з'явилася на ринку нейл-арту відносно недавно. Така фольга являє собою гель, в який втрутився блискучі компоненти.

Правила нанесення матеріалу такі ж, як для гель-лаку: ·

 • гель-фольгу потрібно наносити на повністю просушенное в LED-лампи кольорове покриття; ·
 • в залежності від потрібного ефекту, матеріал наносять в декілька шарів, з просушуванням кожного шару в LED-лампи близько 30 сек.; ·
 • зверху потрібно перекривати топом (майстри рекомендують застосовувати топ без липкою шару для надійної фіксації дизайну).

kak prikleit folgu na nogti sbez kleja na gel lak poshagovaja instrukcija foto 20232d2 Як приклеїти фольгу на нігті з / без клею на гель лак. Покрокова інструкція, фото

Її просто використовувати в домашніх умовах, а ефект від її застосування не поступається за якістю класичної перекладної фользі. Такий вид матеріалу зручно наносити як на всю площину нігтя, так і фрагментарно.

Бите скло

Особливою технікою застосування відрізняється такий вид фольги як «бите скло». Матеріал являє собою прозору плівку, на яку нанесені димчасті райдужні розводи, які ніжно переливаються при попаданні на них під різними кутами сонячних променів. Їх зовнішній вигляд нагадує бензинові розводи на поверхні води.

Такий малюнок не перекладається на площину нігтя, тому необхідно клеїти фрагменти фольги безпосередньо з прозорою підкладкою. Дизайн вийде якісним і акуратним, якщо в наявності є дуже тонка і м'яка фольга. Тому що, чим тонше плівка фольги, тим менше буде потрібно викласти фінішного гелю зверху для вирівнювання площини нігтя.

kak prikleit folgu na nogti sbez kleja na gel lak poshagovaja instrukcija foto f3b357c Як приклеїти фольгу на нігті з / без клею на гель лак. Покрокова інструкція, фото

Перед роботою фольгу «бите скло» розрізають манікюрними ножицями на фрагменти, кожен з яких переноситься на липкий шар на поверхні нігтя. Його можна кріпити на дисперсійний шар після просушування гель-лаку або на клей для фольги.

При наявності якісного тонкого листа фольги, можна приклеїти невеликі фрагменти за допомогою безкислотного праймера. Техніка використання цього методу описана нижче в статті.

Способи нанесення без клею

Приклеїти фольгу на нігті по всій поверхні без клею не вийде, але декорувати окремими блискучими елементами частини нігтя цілком можливо. Для цього потрібно виконати манікюр і нанести кольорове покриття гель-лаком. Його потрібно просушити в LED-лампи не менше 30 сек і перекрити фінішним шаром топа.

Для отпечативанія фольги необхідно вибирати тільки топи, які утворюють липкий шар після просушування (зазвичай він видаляється клінсером за непотрібністю). На цей дисперсійний шар віддруковують фольгу, прикладаючи її глянцевому кольоровий стороною до поверхні нігтя. Потрібно ретельно розгладити фольгу і почекати близько 30 сек.

Потім акуратно відокремити підкладку з плівки так, щоб кольорове напилення фольги залишилося на нігті. Для закріплення необхідно відправити руку в LED-лампу на 10 сек і перекрити топом з просушуванням близько 60 сек.

На гель-лак

Існує спосіб, який часто використовують новачки в манікюрі для декорування фольгою нігтів в домашніх умовах. Якщо спроба надрукувати фольгу на липкий шар гель-лаку не вдалася (матеріал має слабку дисперсію), тоді можна спробувати отримати відбиток на тонкий шар непросушених гель-лаку.

Якщо за задумом дизайну необхідно віддрукувати фольгу на всю площину нігтя, потрібно нанести кольорове покриття, висушити його в LED-лампи. Потім потрібно вирізати фрагмент з стрічки фольги, який максимально наближений до контурів нігтьової пластини. На ніготь нанести тонкий шар гель-лаку і прикласти до нього фрагмент матовою стороною вгору (щоб яскрава частина фольги виявилася на нігті).

kak prikleit folgu na nogti sbez kleja na gel lak poshagovaja instrukcija foto dfcfb26 Як приклеїти фольгу на нігті з / без клею на гель лак. Покрокова інструкція, фото

Руку необхідно відправити в лампу на просушування протягом 30 сек. Потім акуратно підчепити край фрагмента фольги і відклеїти підкладку від нігтя. У разі задовільного результату дизайн перекривають шаром топа. Якщо зовнішній вигляд не влаштовує майстра – спробу можна повторити.

На непросушених топ

Спосіб кріплення фольги на непросушених топ по техніці виконання схожий на спосіб з використанням гель-лаку, який описаний вище в статті. Таким способом можна друкувати фольгу, як на всю площину нігтя, так і у вигляді блискучих фрагментів.

Щоб отримати блискучий відбиток в потрібному місці за задумом дизайну, необхідно на кольорове покриття гель-лаком нанести смуги, плями, геометричні фігури топом. Для нанесення матеріалу рекомендується використовувати тонку кисть для малювання. Потім до цього місця прикласти фрагмент фольги і просушити в лампі 30 сек. Потім відокремити прозору основу фольги від площини нігтя.

kak prikleit folgu na nogti sbez kleja na gel lak poshagovaja instrukcija foto 7fd021d Як приклеїти фольгу на нігті з / без клею на гель лак. Покрокова інструкція, фото

Не варто наносити велику кількість топа, тому що при контакті з фольгою він буде утворювати затекло після просушування в лампі.

На липкий шар

Найпростіший спосіб створення дизайну з фольгою – це віддрукувати її на липкий шар кольорового гель-лаку. Зробити повне покриття всієї нігтьової пластини таким способом не вийде, але створити стильний дизайн з хаотичними відбитками у вигляді мазків пензлем або абстрактного блискучого малюнка – цілком можливо.

Такий спосіб отпечативанія фольги майстра в манікюрних салонах використовують для створення яскравих, блискучих фонів в акваріумному дизайні. Викладений зверху у вигляді лінзи шар прозорого конструюють гелю якісно закріпить дізайн.Для такого способу отпечативанія краще вибирати однотонні стрічки фольги без малюнка.

Безкислотний праймер двосторонній скотч

Деякі види фольги успішно кріпляться на вологий шар від безкислотного праймера. Але якісний результат досягається не завжди, це залежить від властивостей фольги і матеріалів, з яких вона виконана.

За своїми властивостями безкислотний праймер, який наноситься на полімерний матеріал (в разі оформлення з фольгою – на кольорове покриття гель-лаку) проявляє характеристики двостороннього скотча. Він приклеює блискучу частина з стрічки фольги до нігтя, але вимагає обов'язкового закріплення зверху топом.

kak prikleit folgu na nogti sbez kleja na gel lak poshagovaja instrukcija foto e25014f Як приклеїти фольгу на нігті з / без клею на гель лак. Покрокова інструкція, фото

Щоб забезпечити довговічність використання манікюру, майстри рекомендують закріплювати такий дизайн 2 тонкими шарами топа, просушуючи кожен в LED-лампи не менше 30 сек.

Приклеїти будь-який тип фольги на нігті нескладно, однак слід виконувати правила її нанесення для кожного виду матеріалу. При створенні різних дизайнів, в залежності від складності та етапності його виконання, застосовуються різні способи кріплення і з досвідом приходить розуміння, який із варіантів фіксації фольги найзручніший.

Відео про приклеюванні фольги на нігті

Секрети нанесення фольги на нігті без клею:

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради