Коментар до фото дівчині, подрузі. Красиві, смішні, найкреативніші, короткі, прикольні компліменти

Красиві дівчата люблять викладати свої фотографії в соціальних мережах. Для чоловіків невинна жіноча звичка – швидкий спосіб зав’язати знайомство. Щоб заявити про себе, достатньо залишити запам’ятовується коментар під постом.

Напис на фото може бути жартівливій або романтичної, з філософськими нотками або являти собою класичний комплімент сподобалася пані. Головне – відмовитися від кліше і писати від чистого серця.

Як придумати, що написати дівчині?

Чоловіки не так активно проявляють себе в соціальних мережах, як дівчата.

Вони схильні залишати коментарі під фото жінок у виняткових випадках:

 • якщо автор розмістив корисну інформацію;
 • щоб справити враження;
 • якщо фотографія зроблена знайомої, з якою вони підтримують близькі відносини;
 • коли сторінка дівчата пов’язана з бізнесом, а хлопець зацікавлений пропонованим товаром або послугою.

0b22fdbc654a7d8aab548349c4047396 Коментар до фото дівчині, подрузі. Красиві, смішні, найкреативніші, короткі, прикольні компліментиЧоловіки не люблять коментувати пости від нудьги, тому їм складніше придумати, яку цитату розмістити під фотознімком дівчини. Якщо є потреба привернути увагу, не обов’язково вигадувати небилиці або складати вірші. Будь-яка дівчина оцінить комплімент, пов’язаний з її зовнішністю, умінням подати себе або навичкою, продемонстрованим на знімку.

Коментар до фото дівчині слід починати з компліменту, якщо існує мету познайомитися ближче. Для подруги доречні більш грайливі висловлювання, ніж для незнайомки.

Загальні поради для чоловіків:

 • якщо дівчина виклала фото в соціальній мережі із зображенням себе в гарній сукні, з макіяжем – важливо оцінити зовнішній вигляд;
 • при демонстрації талантів (кулінарія, спорт, наука) доречно похвалити за успіхи або поділитися своїм досвідом у цій галузі;
 • якщо знімок пов’язаний з будинком, домашніми тваринами або пейзажем, достатньо вказати на якість фотографії й відзначити важливі моменти («який яскраво-червоний захід сонця: прекрасний і хвилюючий одночасно», «грайливий і симпатичний вихованець – щастя для кожного!», «цікаве колірне рішення для кухні, але я знаю й інші, небанальні варіанти»).

Дівчата не люблять відверту лестощі і явне перебільшення їх талантів. Краще писати стисло, доступно, не забувши про важливі деталі фотографії.

Красиві фрази для коментаря

Коментар до фото дівчини не завжди повинен бути оригінальним: красиві, доречні фрази про зовнішність або таланти моделі завжди приймаються позитивно.

Приклади хороших фраз:

 • «Кажуть, що не можна зустріти свою любов в соціальній мережі. Раніше я теж вірив цим забобонам, поки не побачив твоє фото. А ти віриш в любов з першого погляду?».
 • «Як добре, що в світі є такі дівчата, як ти! Дивлюся на твої знімки і переконуюся, що вміння подати себе дано не кожній людині».
 • «Кажуть, що краса людської душі відбивається в очах. Я не знаю, що за пристрасть і секрети ти таишь в собі, але я не можу відірвати погляд від твоїх знімків. Будь ласка, зглянься: не можна бути такою прекрасною!».
 • «Соціальне злочин – бути людиною приємної зовнішності, добрим у душі і вчинках, але приховувати це від оточуючих. Але ти – зразкова дівчина, вміло поєднуєш в собі ясний розум, харизму і жіночу привабливість».
 • «Дивлюся на твої фото і думаю: чому невідома сила так і манить мене переглядати їх знову і знову?».
 • «Я не знаю, що буде далі. Але бажаю, щоб ти завжди залишалася такою ж прекрасною, як і зараз, на цьому фото».

Коментар у вигляді компліменту

Дівчата люблять, коли їх старання помічають. Безпрограшний варіант, як завоювати прихильність жінки з допомогою коментаря в соціальній мережі – зробити комплімент. Розміщення постів в Instagram або Вконтакте вимагає певних зусиль і часу. Образ, макіяж, тема роботи і настрій жінки передають професійного знімку неповторну атмосферу.

Позитивний коментар, в якому чоловік зазначає старання моделі, в даному випадку – найкращий спосіб підкорити її серце. Але навіть під звичайним фотознімком, що відбивають трудові будні, будь-якої представниці слабкої статі буде приємно побачити компліменти в свою адресу.eef6c123dcc02b01cb1d321a5a5ef9a6 Коментар до фото дівчині, подрузі. Красиві, смішні, найкреативніші, короткі, прикольні компліменти

У таблиці представлені приклади нарочито приємних компліментів під фотографіями дівчат в інтернеті, а також фрази, які сподобаються більшості жінок.

Таблиця – Приклади вдалих і надто приємних компліментів під фотографіями дівчат у соціальних мережах:

Невдалі, нудні, заїжджені компліменти Гарні і позитивні висловлювання для сподобалася особи
«Вашій мамі зять не потрібен?». «Дивлячись на фото, не можу не відзначити цікаві факти: я молодий, ви – прекрасні. Я вільний, а ви?».
«Яка красуня – і без охорони!!».

«Ти вкрала моє серденько».

«Твоя краса – заборонений плід. Але я не боюся порушити закон».

«Якби я був грабіжником, не торкнувся б банки і ювелірні салони. Такий діамант, як ти, мене цікавить куди більше!»

«Фоточка, а на ній красоточка». «Кажуть, що не фотографія прикрашає дівчину, а модель створює знімок. В твоєму випадку все чудово! Дивно, але при одному лише погляді на таку красуню я відчуваю себе набагато щасливішими».
«Королева краси».

«Богиня Инстаграма».

«Жінка моєї мрії».

«Єдина і неповторна».

«Міс Всесвіт».

«Дивлюся на твоє фото і думаю: хіба це законно – бути настільки прекрасною?».

«Про смаки не сперечаються. Але я впевнений, що в світі не знайдеться жоден чоловік, який би встояв перед твоєю посмішкою».

«Буду коротким: ти прекрасна. Настільки, що я ревную від однієї думки, що хтось інший милується твоєю фотографією так, як це роблю я».

«Гей, ангел, не боляче було падати з небес?». «Королеви не завжди живуть в замку, а моделі на подіумі. Мені пощастило зустріти зірку в реальному житті. Сподіваюся, ти подаруєш мені промінь надії».

Комплімент може бути награним або написаним по суті. У першому випадку чоловік буквально «співає дифірамби» особі, яка явно цікавить його. Тому така інформація не завжди сприймається позитивно з боку об’єкта обожнювання. Другий варіант передбачає адекватну оцінку хорошого фотознімку, який дійсно заслуговує похвали.

Оригінальні та креативні

Коментар до фото дівчини повинен привертати увагу. Кращим варіантом стане креативна цитата. Вибрати підходящий варіант нескладно: в соціальних мережах є тематичні збірники цікавих висловлювань на будь-яку тему. Якщо немає часу придумувати небанальну фразу, можна скористатися готовим варіантом.026470beebb4e4581de4a864b5541c06 Коментар до фото дівчині, подрузі. Красиві, смішні, найкреативніші, короткі, прикольні компліменти

Що зазначити в коментарях під фотокарткою дівчини, щоб не здатися нудним:

 • особливості професії;
 • незвичайний характер хобі;
 • звички вихованця;
 • унікальні риси власниці облікового запису.

Для працюючих дівчат

Оригінальні підписи знімків дівчат, які не сидять склавши руки:

 • «Побутує думка, що хліб в дім приносить тільки чоловік. Вивчивши твої фото, з упевненістю заявляю: ти – справжній трудоголік! Здорово, коли дівчина проявляє свої навички та не боїться бути самостійною особистістю».
 • «Є така робота – випрошувати гроші у чоловіка. Кажуть, таким жінкам не доводиться вставати в 6 ранку на роботу. Добре це чи ні – судити не мені. Але я радий, що ти опровергаешь стереотипи».
 • «Вовка годують ноги, а людей – робота. Ти не чекаєш, поки з неба впаде шматок піци, і сама заробляєш на манікюр».

Якщо власниця аккаунта – студентка або школярка

Уважним хлопцям слід знати, як сподобатися розумним дівчатам з допомогою цікавого поста в коментарях:

 • «навчання – світло, а невчення – довга кар’єрна драбина, по якій тебе обганяє родич начальника з дипломом»;
 • «кажуть, що студенти мало сплять і багато веселяться, але при цьому встигають жити справжнім»;
 • «кращі роки не завжди пов’язані з навчанням, а знання – з лекціями і заліками. Головне – радіти тому, що ти з кожним днем стаєш дорослішим, і відкриватися новому».

f8d8db51d487e71b18202269dea7b838 Коментар до фото дівчині, подрузі. Красиві, смішні, найкреативніші, короткі, прикольні компліментиУчні – одні з тих, хто найчастіше розміщує знімки в соціальних мережах. Тому хлопцям буде простіше зав’язати з ними діалог: юні дівчата дуже активні і товариські.

Оригінальні коментарі спортсменкам

В епоху здорового способу життя багато дівчат розміщують в соціальній мережі знімки з тренажерного залу, меню здорового харчування і свою підтягнуту фігуру.

Завдання хлопців – оцінити успіхи гідно, не забувши вказати на труднощі досягнення результату:

 • «Дивлюся і дивуюся твоїй силі волі: я не можу відмовити собі в пачці чіпсів на ніч, а ти регулярно їси курку з вареною гречкою, і при цьому абсолютно щаслива!».
 • «Спортивні дівчата – дуже небезпечне соціальне явище. Коли вони прогулюються по пляжу, хвилі чоловічий симпатії досягають такої висоти, що ще трохи, і всіх віднесе цунамі в океан мрій».
 • «Ще кілька підходів, і я не зможу дивитися на твої шикарні фотографії без допінгу».

Щоб справити враження на спортсменку, рекомендується відзначити свої успіхи в області здорового способу життя.

Прикольні

Вибираючи, яку цитату розмістити під фотографією дівчини, слід віддати перевагу грайливою, але не занадто відвертою фразі.1aae52740d3f15ecfd58c334a70454c4 Коментар до фото дівчині, подрузі. Красиві, смішні, найкреативніші, короткі, прикольні компліменти

Легка, прикольна цитата – те, що потрібно для початку діалогу на будь-яку тему:

 • «Кажуть, що, якщо написати під фото вподобаної дівчини, що вона прекрасна, є шанс завоювати її серце. Я вирішив перевірити, а раптом це спрацює?».
 • «Нещодавно зловив себе на думці, що не можу пройти повз одного профілю. Красиві фото цікавою дівчата буквально не виходять у мене з голови. Не підкажете, як називається цей симптом?».
 • «Ніколи б не подумав, що в мережі трапляються справжні дива. Але, здається, мені вдалося зустріти чаклунку на просторах інтернету. Одне питання: як позбутися від чар і відірвати погляд від ваших фотознімків?».
 • «Побутує думка, що знайомство в соціальній мережі небезпечно. Але я не погоджуся. Дивлячись на ваші фото, одразу розумієш: така дівчина не може представляти небезпеку!».
 • «Так дивно: у світі більше 7 млрд. жителів. І лише одна незнайомка, профіль якої не відпускає мене ні на секунду».
 • «Під бій курантів хочу загадати бажання: нехай дівчина, яка читає це повідомлення, завжди буде щаслива! Натомість не прошу нічого! Але не проти, якщо вона захоче поспілкуватися з безнадійним романтиком!».
 • «Дивлюся на фото і не розумію: як раніше люди обходилися без соціальної мережі? Тепер я не засну, не глянувши на профіль симпатичною мені особи».
 • «Кажуть, якщо незнайомець поставив вам на знімку відмітку «Мені подобається», виходить, він зацікавлений у продовженні спілкування. А ще є думка, що після гарного коментаря красиві дівчата самі намагаються познайомитися з шанувальниками. Невже це казки?».
 • «Профіль не може розповісти про людину все. Але ваші фотографії – уособлення того, що святковий настрій можна створити всього за пару хвилин. Напевно, ви чарівниця!».

Прикольні написи краще поєднувати з невеликим компліментом: дівчата люблять увагу і будуть раді, якщо хлопець надішле в коментарях не тільки смайлик «поцілунок».

Короткі і цікаві

Коментарі до фото дівчини запам’ятовується швидше, якщо він короткий і дотепний. Не всі жінки – любительки читати довгі пости, у деяких просто немає часу на це.

92cfec749d4c06efad58d3e6c74c90e9 Коментар до фото дівчині, подрузі. Красиві, смішні, найкреативніші, короткі, прикольні компліментиПриклад цікавого коментаря до фото дівчини

Приклади коротких і цікавих цитат під фотографією дівчини:

 • «Дякую фотографу за ідею, а твоїм батькам – за таку красуню».
 • «Посміхнись: це найкращий спосіб змусити злитися твоїх ворогів! Друзі розділять твою посмішку».
 • «Якщо всесвіт – скінченна, то я хотів би провести залишок часу, милуючись своїми фотографіями».
 • «Небо Лондона, башта Парижа або піраміда Хеопса – всіх їх об’єднує одне: їх краса меркне в порівнянні з кольором твоєї душі».
 • «І нехай я буду єдиний, хто це відзначить, зате самий сміливий: фотографія заборонена до показу! Це дуже красиво!».
 • «Цікаво, вишукано, унікально, небанально, зі смаком і без вульгарності. Знімок, як ти – багатогранний і прекрасний».
 • «Роботи художників створюються роками. Твої знімки – за пару секунд. Але якщо немає різниці, чому твої фото не коштують мільйони доларів?».

Іноді достатньо одного доречного епітета, наприклад, «вишукано», «чарівно» або «свіжо», який підкреслить настрій знімка. Головне – фраза повинна відповідати реальності. Від висловлювань з подвійним сенсом краще відмовитися.

Смішні і прикольні

Дівчата з почуттям гумору оцінять веселі і грайливі коментарі до своїх фоторобіт в соціальній мережі. Важливо, щоб смішна фраза не звучала прикро, тому не слід писати занадто веселі фрази малознайомим особам. У всіх різне уявлення про допустимі темах в гуморі.

Приклади вдалих кумедних коментарів дівчатам:

 • «Обережно, фото заряджена! Неуважних краса моделі вбиває наповал, а тих, хто зумів вижити, її харизма візьме в безстрокове рабство».
 • «Твоя усмішка – як лезо ножа. Хліб розрізати не вийде, але в серце б’є без промаху».
 • «Я вже годину не можуть відірватися від свого аккаунта. Напевно, втратив страхувальний трос і боюся зірватися вниз! Допоможіть вирватися на волю».
 • «Такі жінки, як зірки: далекі й прекрасні. Їх тяжіння манить нічних романтиків, як лампочка – світлячків. Але одні вночі долітають до ліхтаря і кружляють, насолоджуючись своїм тріумфом. А інші так і сидять в тіні, очікуючи, що скоро комета відвезе їх на край Всесвіту».
 • «Кажуть, що у чоловіків немає шансів з такою красунею, як ти. А я точно знаю, що доля посміхається тим, хто не боїться труднощів. Я – сміливий і зухвалий, але при погляді на тебе перетворююсь в покірливої зайчика».
 • «Не можна викладати такі фотографії: половина чоловіків, дивлячись на твій профіль, зараз хоче розлучитися зі своїми дружинами. Інша половина – шкодує, що тільки що одружилися».
 • «Якщо б у краси було ім’я, вона представлялася твоїм. Якщо б у харизми було ім’я, вона сперечалася з красою за твоє прізвище. Якщо у мене буде шанс, я буду сперечатися з твоїм батьком, щоб обміняти твою прізвище на свою!».

Якщо дівчина позитивно ставиться до гумору, доречно додавати і більш смішні цитати. Починати слід з коротких, грайливих фраз, які переходять у компліменти, наприклад «небезпечна, як бритва!».

Якщо власниця аккаунта привітно реагує на подібні висловлювання, значить, буде рада і більш довгим і колючим фразам. При розміщенні кумедних коментарів смайлики і емодзі створять позитивний настрій і допоможуть «розбити» складний для сприйняття текст.

Щоб привернути увагу жінки, необов’язково знайомитися особисто. Вміло залишений коментар до її знімку в соціальній мережі для багатьох приємніше, ніж коктейль у барі. Дівчата люблять, коли їх праці цінують по достоїнству.

Бажання подати себе в кращому світлі на фото – одне з умінь, якими пишаються сучасні користувачі онлайн-чатів. Легкий комплімент під фотографією з позначкою «Мені подобається» здатні зробити більше, ніж спроба познайомитися з сподобалася красунею на вулиці.

Відео про компліментах дівчині

Як правильно робити красиві компліменти:

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради