Чорний кіт (кішка) в будинку, перебігла дорогу, збили: прикмети – добре чи погано

Здавна зустріч з чорним котом вважався поганим знаком. Це тварина в народі прозвали вісником бід і невдач, а тому його намагалися обходити стороною і проганяли з порогу свого будинку.

96d52708e8cf10678bdbaeed4f2440e3 Чорний кіт (кішка) в будинку, перебігла дорогу, збили: прикмети – добре чи погано

Але останнім часом все частіше саме таких мурчиків заводять в якості домашніх вихованців. І це неспроста, оскільки народні прикмети про чорного кота в будинку в більшості випадків мають позитивне значення.

Прикмети про чорних котів

У древніх слов’ян існувало повір’я, в якому говорилося, що першим в нове житло повинен зайти саме чорний кіт. У цьому випадку вихованець зможе подружитися з домовиком, і згодом вони разом будуть охороняти ваш будинок від неприємностей: вам ніколи не проникнуть злодії і в цілому життя буде благополучною.

Є й інші прикмети про чорну кішку.

 • В повір’я, що прийшов до нас з Англії, кажуть, що господаря, який вирішив завести кота такого кольору, чекає безліч любовних пригод.
 • Ірландці вірять, що бродячий чорна кішка приходить на поріг не просто так. Цей будинок, згідно приймете, зараз потребує захисту від злих духів і сильному покровителя.
  У Шотландії про пухнастих вихованців вугільного забарвлення відгукуються тільки з позитивної сторони. Тварини такої масті притягують в будинок багатство і обіцяють у недалекому майбутньому фінансове благополуччя.
 • Американці ніколи не проганяють чорну кішку, якщо та раптом забігла з вулиці в будинок. Прикмета каже, що тварина приносить на кінчику свого хвоста процвітання.
 • В Японії склалося повір’я, що коти темного кольору прекрасно знімають зубний біль. І якщо вихованець раптом чхнув поруч, то йому необхідно відповісти: «Будь здоровий!». Через кілька хвилин хворобливі відчуття як рукою зніме.
 • У Сербії кажуть, що якщо ваш чорний кіт любить бувати в східній частині будинку, то саме там бажано облаштувати дитячу кімнату. А якщо він вмивається, поглядаючи на схід, значить, сьогодні буде ясно.
 • Мексиканці ніколи не зійдуть зі шляху, якщо раптом дорогу їм перейде кіт темного забарвлення. Місцеві жителі знають, що така зустріч обіцяє хороші новини.

  a0fc67d13488618d4ba4e562d063b8e5 Чорний кіт (кішка) в будинку, перебігла дорогу, збили: прикмети – добре чи погано

  Чорна кішка в домі: прикмети

  Згідно з прикметами, присутність чорної кішки в будинку є сприятливим знаком. Існує повір’я, що тварина вугільного забарвлення здатне подорожувати між світами, приносячи неабияку вигоду своєму господареві. При цьому бажано, щоб вихованець іноді виходив на вулицю: там він буде залишати весь негатив, зібраний у будинку.

  Крім того:

 • Представники сімейства котячих темного забарвлення володіють потужною енергетикою, а тому здатні витягувати хвороби. Відчули біль – посадіть на цю область свого вихованця, і незабаром прийде помітне полегшення.
 • Якщо чорна кішка забігла у двір або ж в будинок, в якому грають весілля, і чхнула поруч з молодятами, їх сімейне життя буде щасливим.
 • Вкрай небажано, щоб вихованець знаходився в будинку під час грози. Вважається, що він може притягнути блискавку.
 • Кіт темного забарвлення – це надійний оберіг від пристріту, псування і нечистої сили. Житло, в якому він живе, завжди буде повною чашею, в ньому оселиться щастя, а удача буде супроводжувати всім членам сім’ї.
 • Чорна кішка прибилася до будинку – хороша прикмета. Це означає, що вищі сили прихильні вам. Чекайте хороших новин або несподіваного прибутку.
 • Для того щоб прикмета збулася, кота, який прийшов до вашого будинку, варто погодувати. Ображати тварина вкрай не рекомендується: так ви притягнете неприємності.

  Чорна кішка перебігла дорогу: прикмета

  Прикмета про котра перебігала дорогу чорну кішку вже давно вважається поганою. У цей стереотип вірять багато і, ледь побачивши на своєму шляху тварина темної масті, відразу ж намагаються змінити свій маршрут або починають шукати на одязі гудзик, щоб відвести біду. Але забобони кажуть, що варто звернути увагу на те, кому саме переходить дорогу чорний кіт і в якому напрямку він йде.

 • Якщо тварина зустрілося на шляху жінки і слід наліво – варто дотримуватися обережності, так як прикмета обіцяє неприємності і біди.
 • Чорний кіт перебіг жінці дорогу зліва направо – до несподіваної прибутку або кар’єрного росту.
 • Коли кіт чорного забарвлення переходить дорогу справа наліво перед чоловіком, то це до поліпшення фінансового стану.
 • Тварина рухається у протилежному напрямку – для чоловіка це поганий знак, так як очікується смуга невдач.
 • 8bbf0fa93c832747f8afb2c9483c8659 Чорний кіт (кішка) в будинку, перебігла дорогу, збили: прикмети – добре чи погано

  Збити чорну кішку: прикмета

  Коли ви по необережності збиваєте чорну кішку, то народні повір’я в цьому випадку схиляються тільки до одного: хто-то на вас ворожить. Після пригоди бажано відвідати церкву, поставити свічку перед святою іконою і помолитися своєму ангелу-охоронцю. Після відправляйтеся додому і будьте спокійні, так як, попросивши допомоги у вищих сил, можна бути впевненим у тому, що ніяка ворожба не заподіє вам шкоди.

  Якщо ж ви їхали, дотримуючи всі правила, а кішка з’явилася на дорозі раптово, то після такої події варто переглянути свої плани. Прикмети говорять про те, що вам треба добре обміркувати, чи в тому напрямку ви рухаєтеся.

  Причому мова може йти не тільки про сьогоднішню поїздку, але й про життя в цілому. Найближчим часом вам краще не приймати поспішні рішення і не планувати важливі справи. Зробіть перерву і переглянете свої вчинки, зв’язку, слова. Можливо, прийшов час щось міняти.

  Як бачите, чорна кішка далеко не завжди є вісником неприємностей. Більше того, мати такого вихованця в своєму будинку вважається досить непоганий прикметою. Головне, щиро любити його і піклуватися про нього, і тоді ваш муркіт обов’язково захистить вас від бід.

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради