Чорний кіт (кішка) в будинку, перебігла дорогу, збили: прикмети – добре чи погано

Здавна зустріч з чорним котом вважався поганим знаком. Це тварина в народі прозвали вісником бід і невдач, а тому його намагалися обходити стороною і проганяли з порогу свого будинку.

96d52708e8cf10678bdbaeed4f2440e3 Чорний кіт (кішка) в будинку, перебігла дорогу, збили: прикмети – добре чи погано

Але останнім часом все частіше саме таких мурчиків заводять в якості домашніх вихованців. І це неспроста, оскільки народні прикмети про чорного кота в будинку в більшості випадків мають позитивне значення.

Прикмети про чорних котів

У древніх слов’ян існувало повір’я, в якому говорилося, що першим в нове житло повинен зайти саме чорний кіт. У цьому випадку вихованець зможе подружитися з домовиком, і згодом вони разом будуть охороняти ваш будинок від неприємностей: вам ніколи не проникнуть злодії і в цілому життя буде благополучною.

Є й інші прикмети про чорну кішку.

 • В повір’я, що прийшов до нас з Англії, кажуть, що господаря, який вирішив завести кота такого кольору, чекає безліч любовних пригод.
 • Ірландці вірять, що бродячий чорна кішка приходить на поріг не просто так. Цей будинок, згідно приймете, зараз потребує захисту від злих духів і сильному покровителя.
  У Шотландії про пухнастих вихованців вугільного забарвлення відгукуються тільки з позитивної сторони. Тварини такої масті притягують в будинок багатство і обіцяють у недалекому майбутньому фінансове благополуччя.
 • Американці ніколи не проганяють чорну кішку, якщо та раптом забігла з вулиці в будинок. Прикмета каже, що тварина приносить на кінчику свого хвоста процвітання.
 • В Японії склалося повір’я, що коти темного кольору прекрасно знімають зубний біль. І якщо вихованець раптом чхнув поруч, то йому необхідно відповісти: «Будь здоровий!». Через кілька хвилин хворобливі відчуття як рукою зніме.
 • У Сербії кажуть, що якщо ваш чорний кіт любить бувати в східній частині будинку, то саме там бажано облаштувати дитячу кімнату. А якщо він вмивається, поглядаючи на схід, значить, сьогодні буде ясно.
 • Чи можна продавати фату після весілля, чому не можна надягати чужу?

  Мексиканці ніколи не зійдуть зі шляху, якщо раптом дорогу їм перейде кіт темного забарвлення. Місцеві жителі знають, що така зустріч обіцяє хороші новини.

  a0fc67d13488618d4ba4e562d063b8e5 Чорний кіт (кішка) в будинку, перебігла дорогу, збили: прикмети – добре чи погано

  Чорна кішка в домі: прикмети

  Згідно з прикметами, присутність чорної кішки в будинку є сприятливим знаком. Існує повір’я, що тварина вугільного забарвлення здатне подорожувати між світами, приносячи неабияку вигоду своєму господареві. При цьому бажано, щоб вихованець іноді виходив на вулицю: там він буде залишати весь негатив, зібраний у будинку.

  Крім того:

 • Представники сімейства котячих темного забарвлення володіють потужною енергетикою, а тому здатні витягувати хвороби. Відчули біль – посадіть на цю область свого вихованця, і незабаром прийде помітне полегшення.
 • Якщо чорна кішка забігла у двір або ж в будинок, в якому грають весілля, і чхнула поруч з молодятами, їх сімейне життя буде щасливим.
 • Вкрай небажано, щоб вихованець знаходився в будинку під час грози. Вважається, що він може притягнути блискавку.
 • Кіт темного забарвлення – це надійний оберіг від пристріту, псування і нечистої сили. Житло, в якому він живе, завжди буде повною чашею, в ньому оселиться щастя, а удача буде супроводжувати всім членам сім’ї.
 • Чорна кішка прибилася до будинку – хороша прикмета. Це означає, що вищі сили прихильні вам. Чекайте хороших новин або несподіваного прибутку.
 • Для того щоб прикмета збулася, кота, який прийшов до вашого будинку, варто погодувати. Ображати тварина вкрай не рекомендується: так ви притягнете неприємності.

  Чорна кішка перебігла дорогу: прикмета

  Прикмета про котра перебігала дорогу чорну кішку вже давно вважається поганою. У цей стереотип вірять багато і, ледь побачивши на своєму шляху тварина темної масті, відразу ж намагаються змінити свій маршрут або починають шукати на одязі гудзик, щоб відвести біду. Але забобони кажуть, що варто звернути увагу на те, кому саме переходить дорогу чорний кіт і в якому напрямку він йде.

  Оберіг Квітка папороті: значення слов'янського символу, амулета Перунів цвіт для чоловіків і жінок
 • Якщо тварина зустрілося на шляху жінки і слід наліво – варто дотримуватися обережності, так як прикмета обіцяє неприємності і біди.
 • Чорний кіт перебіг жінці дорогу зліва направо – до несподіваної прибутку або кар’єрного росту.
 • Коли кіт чорного забарвлення переходить дорогу справа наліво перед чоловіком, то це до поліпшення фінансового стану.
 • Тварина рухається у протилежному напрямку – для чоловіка це поганий знак, так як очікується смуга невдач.
 • 8bbf0fa93c832747f8afb2c9483c8659 Чорний кіт (кішка) в будинку, перебігла дорогу, збили: прикмети – добре чи погано

  Збити чорну кішку: прикмета

  Коли ви по необережності збиваєте чорну кішку, то народні повір’я в цьому випадку схиляються тільки до одного: хто-то на вас ворожить. Після пригоди бажано відвідати церкву, поставити свічку перед святою іконою і помолитися своєму ангелу-охоронцю. Після відправляйтеся додому і будьте спокійні, так як, попросивши допомоги у вищих сил, можна бути впевненим у тому, що ніяка ворожба не заподіє вам шкоди.

  Якщо ж ви їхали, дотримуючи всі правила, а кішка з’явилася на дорозі раптово, то після такої події варто переглянути свої плани. Прикмети говорять про те, що вам треба добре обміркувати, чи в тому напрямку ви рухаєтеся.

  Причому мова може йти не тільки про сьогоднішню поїздку, але й про життя в цілому. Найближчим часом вам краще не приймати поспішні рішення і не планувати важливі справи. Зробіть перерву і переглянете свої вчинки, зв’язку, слова. Можливо, прийшов час щось міняти.

  Як бачите, чорна кішка далеко не завжди є вісником неприємностей. Більше того, мати такого вихованця в своєму будинку вважається досить непоганий прикметою. Головне, щиро любити його і піклуватися про нього, і тоді ваш муркіт обов’язково захистить вас від бід.

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради
  ×
  Тисни «Подобається», щоб читати нас на Facebook
  Спасибі, я вже з Вами!