Модні короткі стрижки 2020-21, фото. Жіночі з чубчиком, молодіжні, найкрасивіші, кому за 40, 50, 60

Зміст

Різка зміна іміджу в бік модних коротких стрижок найчастіше виявляється розчаруванням. На фото жіночі зачіски виглядають зовсім не так, як у житті. У даній статті буде докладно розібрана тема, як правильно підібрати стрижку в 2020-21 роках.

Переваги коротких стрижок

Не всі жінки мають можливість відростити довге волосся, та і не всім вони до лиця.

Але і в коротких стрижок є маса переваг:

 • Більш легкий догляд за волоссям.
  Для жінки активного способу життя це вкрай важливо. Адже догляд за волоссям займає масу часу. Навіть просто перед виходом з будинку для довгих волосся потрібно не менше півгодини, щоб привести їх в порядок. Коротке волосся не настільки вимогливі і залишають вільний час для більш важливих занять.
 • Легкі відчуття.
  Більше немає важких пасом на плечах, масивних зачісок. Зникає проблема постійно плутаються волосся.
 • Економія.
  На коротке волосся потрібно набагато менше миючих і доглядають коштів. Це заощаджує не тільки фінанси, але і час.
 • Омолодження.
  Не тільки косметика або оперативне втручання дозволяють візуально зробити жінку молодшою, але і проста стрижка волосся.

Як підібрати зачіску під свою зовнішність

Модні короткі стрижки 2018 (фото жіночі не завжди дозволяють вдало вибрати бажану зачіску краще підбирати з урахуванням своєї зовнішності і способу життя. При підборі зачіски необхідно враховувати зростання, довжину шиї, форму обличчя, статура, волосся, а також стиль одягу і спосіб життя.

93d505f7221c15d146eda00300f0b22b Модні короткі стрижки 2020 21, фото. Жіночі з чубчиком, молодіжні, найкрасивіші, кому за 40, 50, 60

Але основним фактором добору є форма особи:

 • Коло. Цю форму можна скоригувати і подовжити завдяки ступінчастою короткій стрижці. При наявності довгого волосся їх необхідно високо укласти. Допомагає звузити обличчя чубчик, зачесана набік, але в такій ситуації контролювати пропорції обличчя доведеться великими локонами. Проділ можна вибрати як косою, так і прямий.
 • Квадрат. Скорегувати грубі лінії квадратного особи може також візуальне подовження особи. А пом’якшити підборіддя допоможе висока зачіска з проділом набік. Альтернативою можуть бути ступінчасті стрижки або розпущене легкі локони.
 • Овал. Вважається ідеальною формою обличчя. Саме під неї намагаються скорегувати всі інші форми. У даній ситуації нічого коригувати або приховувати не потрібно. Жінкам з овальною формою обличчя слід враховувати густоту волосся. Якщо волосся дуже тонкий, то ідеальною довжиною стане середня. Також під овальну форму можна підібрати будь-яку чубок.
 • Серце. Таку форму обличчя іноді ще називають трикутної. Такий варіант буде вдалим, якщо наважитися на вкрай асиметричну зачіску, яка приховає широкий верх, але відкриє низ особи. Це можуть бути як розпатлане, так і завиті пасма.

6dbd8cf21efec94996bfcff0a4856be5 Модні короткі стрижки 2020 21, фото. Жіночі з чубчиком, молодіжні, найкрасивіші, кому за 40, 50, 60

«Серцю» не варто закінчувати зачіску на рівні скул або щік, такий варіант підкреслить підборіддя і візуально розширить верхню частину обличчя.

Правила вибору короткої стрижки для молоді

Молодий вік є одним з найбільш простих для підбору підходящої короткої стрижки. Для юної стрункої дівчини підійде практично будь-яка зачіска, підібрана у відповідності з формою обличчя.

3749d6cbc25d9ea0344d24f5bc820165 Модні короткі стрижки 2020 21, фото. Жіночі з чубчиком, молодіжні, найкрасивіші, кому за 40, 50, 60

Проте все ж є деякі обмеження:

 • При повній фігурі краще утриматися від класичних коротких стрижок на прямі волосся. Вони візуально роблять голову менше в розмірах, що не зовсім пропорційно виглядає. У такій ситуації краще підібрати пишні зачіски для згладжування контурів тіла в цілому.
 • Дівчатам з довгою шиєю краще дотримуватися максимально можливої довжини волосся.
 • Низький лоб допоможе збільшити пишна коротка чубчик.
 • При наявності плоского потилиці краще підібрати стрижку з об’ємом в цій області.
 • Факт довгого носа допоможе приховати пишна зачіска з короткою стрижкою.

Така проблема, як другий підборіддя, теж краще приховати пасмами волосся. Відкрите обличчя тільки підкреслить його наявність.

Правила вибору короткої стрижки для тих, кому за 40

Модні короткі стрижки 2018 (фото жіночі показують все різноманіття зачісок) все більше набирають популярність не тільки серед молоді. Коротка стрижка в більш зрілому віці (через 40 років) допоможе розкрити всю жіночність, підкреслити всі достоїнства зовнішності. А з допомогою різноманітних варіацій чілок і градуйованому пасм можна додати креативність образу.

61af697a4f510df5a93b5d91841e5aba Модні короткі стрижки 2020 21, фото. Жіночі з чубчиком, молодіжні, найкрасивіші, кому за 40, 50, 60

Ідеальним варіантом стрижок будуть боб і каре. Дані стрижки згладжують овал обличчя, а завдяки різним варіантам можна підібрати під будь-яку форму обличчя.

Правила вибору короткої стрижки для тих, кому за 50

У цьому віці жінки обирають короткі стрижки з-за того, що волосся стають тонше і більш ламкими. За ними важче доглядати, з’являється сивина. Жінки віддають перевагу стрижок, які б приховали деякі вікові зміни.

045732d9e328a0b35185aeda70674c79 Модні короткі стрижки 2020 21, фото. Жіночі з чубчиком, молодіжні, найкрасивіші, кому за 40, 50, 60

За рахунок того, що волосся короткі і тонкі, простіше контролювати їхній обсяг. Його можна додати й по всій поверхні голови, і тільки в необхідних місцях. Однак не слід забувати, що коротка стрижка відкриває дуже делікатну частину тіла – шию.

Правила вибору короткої стрижки для тих, кому за 60

Вдалий вибір стрижки жінкам за 60 років буде надавати образу легкість, жіночність і свіжість. Рекомендується утриматися від подовжених пасм, які можуть обтяжити особа.

5bed2554004e48ac50dd50b792be901e Модні короткі стрижки 2020 21, фото. Жіночі з чубчиком, молодіжні, найкрасивіші, кому за 40, 50, 60

Стилісти радять дотримуватися деяких правил щодо форми особи:

 • Овальне обличчя відоме своєю універсальністю. Саме під цю форму обличчя підлаштовуються при корекції. Таким щасливицям підійдуть будь укладання, включаючи навіть експериментальні стрижки.
 • При наявності круглого обличчя краще всього дотримуватися короткого варіанту каре, можливо навіть з легкої набік чубом. Також підійдуть варіанти асиметричних стрижок.
 • Власницям квадратного особи необхідно згладжування кутастих рис обличчя, кращим варіантом буде дотримуватися асиметричних стрижок з акцентами.

f5bc0781110e66f2dd4c15291c46ff96 Модні короткі стрижки 2020 21, фото. Жіночі з чубчиком, молодіжні, найкрасивіші, кому за 40, 50, 60Модні короткі стрижки 2018 (фото) жіночі, необхідно підбирати на основі формі особи

Не можна також забувати про деякі протипоказань до стрижок у цьому віці:

 • Уникати начосом. Категорично для круглих осіб.
 • Пучки тільки підкреслять всі недоліки особи в цьому віці.
 • Плетіння кіс також краще уникати, в цьому віці вони не будуть доречні.

Короткі стрижки на густе волосся у 2020-21 роках

Господині густого волосся можуть вибирати практично будь-який образ. Такі волосся практично завжди будуть виглядати відмінно. Одним з найбільш популярних варіантів є боб, який знайшов масу варіацій. Наприклад, для густого волосся можна зробити градуйований або боб-каре.

Боб з градуюванням буде краще тримати форму, не змушуючи відвідувати перукарню так часто, як з іншими короткими стрижками.

Модна коротка стрижка пікс є універсальною, так як її різні варіації дозволяють підібрати образ індивідуальність кожної жінки (мається безліч жіночих фото, що підтверджують цей факт). У 2018 р власниці короткого волосся можуть не соромитися яскравих тонів і сміливих зачісок з пустотливими чубчиками, оскільки вони будуть в моді.

Відео про найпопулярніших в 2018 році коротких стрижках:

Також у цьому році для власниць густого волосся самим популярним рішенням стануть стрижки з виголеними частинами. Дана новинка в світі моди тільки підкреслить сміливість і індивідуальність жінки.

Короткі стрижки на тонкі волосся в 2020-21 роках

Модні короткі стрижки 2018 (фото жіночі показують, як важко вибрати для дівчат з тонкими волоссям) відрізняються великою різноманітністю порівняно з іншими періодами часу. Зазвичай тонкі волосся виглядають позбавленими обсягу, рідкісними і тьмяним. Саме правильно підібрана коротка стрижка допоможе освіжити їх зовнішній вигляд.

90e8bd84cf88bb4f8045383872f99f8c Модні короткі стрижки 2020 21, фото. Жіночі з чубчиком, молодіжні, найкрасивіші, кому за 40, 50, 60

Для сміливих жінок підійдуть дуже короткі стрижки під хлопчика. Такі стрижки не вимагають догляду в укладанні і зараз є дуже модним рішенням. При грамотному підборі майстра стрижка вийде особливо вдалою і жіночною. Але оскільки не кожна жінка бажає так кардинально змінити образ, можна вибрати такі варіанти коротких стрижок, як боб, каре і пікс.

Обов’язковою умовою для тонкого волосся є асиметричність стрижки, наявність чубчика і невелика взлохмаченность в зачісці.

Стрижки на коротке волосся, додають об’єм в 2020-21 роках

Стрижки, які вже згадувалися вище для тонких волосся, повинні бути орієнтовані під індивідуальні риси обличчя кожної жінки. Будь стрижці додадуть обсяг такі моменти, як асиметричність, каскад, нестандартна чубчик. Такими акцентами можна додати обсяг біля коріння, що створить ефект густих волосся.

Короткі стрижки на кучеряве волосся в 2020-21 роках

Підбирати стрижку варто не тільки під форму обличчя, але і під вигляд локонів: наскільки вони великі і неслухняні. Якщо не подобається кругла зачіска, то краще не використовувати занадто короткі стрижки, з-за кучерявих волосся вони приймуть форму кулі.

b4df9642345182c84ac163af32a88378 Модні короткі стрижки 2020 21, фото. Жіночі з чубчиком, молодіжні, найкрасивіші, кому за 40, 50, 60

Стрижка в стилі невимушеного каре буде виглядати не тільки жіночно, але і дуже ніжно і витончено. Також дуже гарним варіантом може стати асиметричні варіанти боба з чубчиком на подовження. Не варто також забувати про молодіжної стрижці пікс.

Її асиметричні варіанти будуть вдалим варіантом на кучеряве волосся.

Стрижки на коротке волосся із чубчиком в 2020-21 роках

Чубчик зараз може кардинально змінити образ зачіски. Існує величезна безліч варіантів її стрижки. При виборі краще орієнтуватися на свою форму обличчя. Необхідно звернути увагу, щоб не обрізала чубок лоб і не робила стрижку надміру чоловічий, позбавленої жіночності.

Зачіски з довгою чубчиком, в 2020-21 роках

Довга чолка вважається одним з найбільш універсальних варіантів, так як практично ніколи не буває ситуації, де вона підкреслить недоліки. Таку чубок можна поєднувати не тільки з волоссям середньої довжини, але і короткою. Подовжена чубчик додасть більше жіночності в образ.

Без чубчика в 2020-21 роках

Власницям чола середньої довжини і чистої шкіри не обов’язково прикривати його чубчиком. Практично будь-яку стрижку можна зробити без чубчика без шкоди завершеного образу.

Асиметричні варіанти зачісок все ж рекомендується розбавляти чубчиком.

Креативні стрижки на коротке волосся в 2020-21 роках

2018-2019 рр характеризуються частим вибором ультракоротких і асиметричних стрижок. Вони не позбавлені жіночності, але виглядають дуже сміливо і креативно. А також дуже модні короткі стрижки з незвичайними поголеними частинами голови.

Не варто забувати і про каскад (рекомендується подивитися жіночі фото), який завжди можна зробити за індивідуальним перевагам дівчини.

Рвані стрижки на коротке волосся в 2020-21 роках

Такі стрижки абсолютно універсальні. Їх можна виконувати і в техніці каре, і в техніці боб або пікс. Застосовувати подібну зачіску можна в будь-якому віці, на будь-яку довжину волосся і під будь-яку форму обличчя — вона добре підкреслює цікавий і жіночний образ.

e39d1f4f185e86833671ee006814ce25 Модні короткі стрижки 2020 21, фото. Жіночі з чубчиком, молодіжні, найкрасивіші, кому за 40, 50, 60

Додатковий плюс рваною стрижки — полегшений процес укладання, адже неслухняні пасма тільки підсилюють образ.

Стрижки без укладання в 2020-21 роках

Зачіски під хлопчика, особливо з асиметрією не вимагають ніякої укладання, достатньо кілька хвилин посушити волосся феном. Варто відзначити, що правильно виконаний боб з каскадом також не потребує спеціальних навичок укладання. Але і лягати спати з мокрим волоссям з такою стрижкою теж небажано.

Під цю категорію підходять рвані, каскадні стрижки на коротке волосся, які мають на увазі під собою творчий безлад на голові.

Стрижки Боб

Найчастіше боб можуть плутати з каре, однак при цій зачісці волосся розподілені рівномірно по всій голові, на відміну від каре. Є найбільш популярним серед жінок усіх віків. Дана стрижка має таку більшість варіацій, що можна підібрати під будь-яку форму обличчя.

5d14418309bda0285d3780f46c59b581 Модні короткі стрижки 2020 21, фото. Жіночі з чубчиком, молодіжні, найкрасивіші, кому за 40, 50, 60

Підходить абсолютно всім. Тут необхідно враховувати форму обличчя для додавання акцентів. Класичний боб підійде дівчатам з овальною формою обличчя. А боб з каскадом, чубом і рваними пасмами підходить абсолютно будь-якій дівчині. Також безумовна любов до бобу ще виправдовується можливістю будь-якого забарвлення волосся.

Тут не варто соромитися яскравих тонів і мелірування, ніщо не зіпсує цю зачіску.

Стрижки Їжачок

Дуже короткі стрижки під хлопчика. При виборі такої зачіски необхідно пам’ятати, що вона підкреслить всі риси обличчя і шию. Дуже гарне рішення для дівчат з овальною формою обличчя і шиєю середньої довжини. Така стрижка не рекомендується дівчатам з короткою шиєю і широкими плечима.

Хоча стрижка може нагадувати чоловічу, правильно підібраний жіночний образ гарантований, якщо дівчина буде почувати себе з такою стрижкою впевнено. Забарвлення може бути різний, але краще віддати перевагу або свого натурального відтінку, або дуже яскравому і ексцентричному.

Гарсон

Один з варіантів короткої стрижки, але набагато довше Їжачка. Ця стрижка — уособлення французького шарму та елегантності. Дуже гарна стрижка, однак, дуже вимоглива до своїм власницям. Стрижка підкреслює всі риси обличчя і шию.

8a585850ec519ee316a9474a1533fdf6 Модні короткі стрижки 2020 21, фото. Жіночі з чубчиком, молодіжні, найкрасивіші, кому за 40, 50, 60

При круглих і квадратних формах особи небажано з нею експериментувати. Ідеальний образ для такої стрижки — це тендітна худа дівчина з овальним обличчям. У плані забарвлення буде виглядати найбільш вдало з натуральним кольором волосся.

Італійка

Виконується в каскадної техніці, найчастіше поєднується з різними чубчиками. Є абсолютно універсальною, тому що її варіацію можна підібрати до індивідуальним рисам особи. Підходить на будь-яку довжину та структуру волосся.

Забарвлюється така зачіска за бажанням в будь-який колір, також підійде мелірування або градієнтні способи фарбування.

Піксі з густою прямий чубчиком, зі злегка скуйовдженою укладанням

Модні короткі стрижки 2018 (фото жіночі підтверджують це) не можуть не містити в собі «Піксі». Така зачіска на коротке волосся також примхлива, як і гарсон. Якщо жінка не готова кожен день використовувати косметику для корекції своїх рис обличчя, то краще не ризикувати з цією зачіскою.

cb62ad7ccd85c0214f634f2fffbc2f27 Модні короткі стрижки 2020 21, фото. Жіночі з чубчиком, молодіжні, найкрасивіші, кому за 40, 50, 60

Така стрижка прекрасно підкреслює пухкі губи, а великі очі робить просто величезними.

Стрижка «Під машинку»

Ще один метод, вкрадений у чоловічої статі. Як і Їжачок, стрижка «під машинку» при правильному її виконанні ні в якому разі не позбавить жіночності образ. Однак така стрижка може бути дуже примхливою з-за того, що відкриває всі риси обличчя і шию.

Каскад

Зачіска, що поєднує в собі чергування пасом різної довжини. Завоювала свою популярність завдяки універсальності. Будь-які акценти і пасма можна підібрати під будь-яку структуру волосся і будь-яку форму обличчя. Також ця зачіска дозволяє робити будь-які експерименти з фарбуванням волосся.

Ірокез

Поєднання жіночності і зухвалою сексуальності. Така зачіска може підійти практично під будь-яку форму особи, якщо враховувати її виконання. Але все-таки стрижка не рекомендується жінкам з квадратними і трикутними формами особи, а також від неї слід утриматися дівчатам з тонкими і ослабленим волоссям, які не зможуть витримати таку укладку.

d667c5ab4e4cfcc70bae8cb22d0c8df0 Модні короткі стрижки 2020 21, фото. Жіночі з чубчиком, молодіжні, найкрасивіші, кому за 40, 50, 60

Забарвлення волосся краще буде зробити дуже яскравим. Також рекомендується робити різні поєднання яскравих кольорів і градієнтів.

Ультракоротку правильне каре з чубчиком

Так як чубчик є сильним акцентом в зачісці, її краще підбирати під індивідуальну форму обличчя, приховуючи всі недоліки і підкреслюючи всі достоїнства. Каре увазі під собою елегантність і простоту, тому і забарвлення бажаний такий же.

Пряме рівне каре без чубчика

Ситуація відрізняється від попередньої, адже така форма стрижки буде підкреслювати овал обличчя, лоб. Така зачіска підійде тільки дівчатам з овальною формою обличчя, невисоким лобом і не короткою шиєю. Колір, як і будь-якого каре, перевага надається найбільш простий.

Каре з драбинкою або стрижка Паж

Є універсальною стрижкою для овальної і круглої форми обличчя, але відкриває шию, що не зовсім рекомендується для дівчат з короткою шиєю або для жінок похилого віку. Не рекомендується дівчатам з тонкими волоссям.

Асиметрія

Креативне рішення будь-якої зачіски. Асиметрія в образі будь-якої стрижки допомагає власницям не овальної форми особи вибрати собі будь-який варіант образу. Асиметрія підходить абсолютно будь-якій дівчині. Забарвлення допоможе зробити цю зачіску більш яскравою або більш стриманою.

d087ed0e45ad66e627e502fe8501c39c Модні короткі стрижки 2020 21, фото. Жіночі з чубчиком, молодіжні, найкрасивіші, кому за 40, 50, 60Стрижка прекрасно підійде тим, хто має квадратну або круглу форму особи.

Сессон

Одна з варіацій стрижок у французькому стилі, схожа на стрижку «Паж». Має ті ж примхливі якості для власниць тонкого волосся і трикутного або квадратного особи. Елегантність цієї стрижки увазі найбільш натуральний колір волосся.

Гаврош

Зухвала сексуальність даної стрижки підійде будь-якій дівчині з будь-якою структурою і довжиною волосся. Така універсальність дозволяється експериментувати з забарвленням у будь варіації.

Шапочка

Ще один варіант стрижки, схожий на «Паж». Присутній примхливість цієї стрижки для дівчат з квадратним і трикутним обличчям, а також для тих, кому не варто було б підкреслювати зовнішній вигляд шиї.

Каре на ніжці

Ідеальний варіант рішення каре для дівчат, яким не підійде класичний варіант. Незалежно від типу особи, за допомогою чубка, асиметрії або рваних решт, можна створити ідеальний образ. Крім того, стрижка підійде на будь-яку довжину та структуру волосся. У плані забарвлення даний варіант стрижки також абсолютно універсальною.

Коротке каре з виголеним скронею, потилицею

Щоб надати креативності класичного каре, досить просто пограти з різними варіантами вибривання частин голови. Це дозволить будь-якій формі обличчя підібрати свій варіант каре, однак краще це зробити при консультації з дуже досвідченим перукарем.

2ad0d4ba17636fce4157be3975444d94 Модні короткі стрижки 2020 21, фото. Жіночі з чубчиком, молодіжні, найкрасивіші, кому за 40, 50, 60

В даному випадку підійде будь забарвлення волосся, а яскравий — зробить образ доведеним до кінця.

У гонитві за модою дуже легко втратити індивідуальність. Щоб цього не сталося, необхідно вибирати модну коротку стрижку не тільки тому, що вона популярна в 2018 році. Перш ніж зробити вибір, краще переглянути жіночі фото з полюбилася зачіскою на моделях схожої зовнішності для остаточного рішення.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради