Чим відмити фукорцин з меблів і лінолеуму

Фукорцин – це лікарський препарат, досить потужне антисептичний засіб, який призначений для боротьби з грибками і хвороботворними організмами. Незважаючи на багато переваг, як показує практика, використання ліків супроводжується утворенням жирних плям на різних поверхнях. Тому багато домогосподарки спантеличені питанням, як і чим вивести пляму від фукорцина.

Рекомендації для правильного чищення

d0687f83b7c5826fe494a91dea204062 Чим відмити фукорцин з меблів і лінолеумуПід час використання Фукорцина краще дотримуватися заходів обережності, т. к. плями на деяких поверхнях вивести дуже складно

Плями фукорцина відносяться до трудновыводимым, а обумовлено це його складом. У нього входить особлива речовина, яка носить назву – фуксин. Саме він надає лікарського складу такої яскраве забарвлення.

Незначні плями на шкірних покривах, зубах і волоссі поступово зникають самостійно, а от на предметах інтер’єру, меблів і підлогових покриттях їх доведеться виводити примусово. Свіжі плями легше вдається вивести, тому не варто зволікати. Застарілі забруднення доводиться видаляти агресивними побутовими засобами, які здатні нашкодити забрудненої поверхні.

Потрібно розуміти, що позбутися від забруднення за один підхід навряд чи вийде. Як правило, існує необхідність повторювати процедуру через декілька годин і це теж не дає 100% гарантії, що пляма зникне.

Для виведення плям на шкірі обличчя і тіла категорично заборонено використовувати плямовивідники, розчинники та інші агресивні потяги. Що стосується одягу, постільної білизни і килимових покриттів, якщо не вдалося позбутися від забруднень, потрібно звернутися за допомогою в хімчистку. Вони для роботи застосовують дорогі професійні миючі засоби, які здатні вивести складні забруднення.

Чим змити фукорцин з тіла

Лікарський препарат не рекомендується використовувати на великих ділянках шкірних покривів, оскільки це негативно позначиться не тільки на зовнішньому вигляді, але і на самопочутті. Невеликі плями відмиваються поступово самі, але якщо позбавитися від них потрібно швидко, то варто скористатися одним з підручних засобів:

  • Вітамін С у порошкоподібної формі випуску. Його розводять у теплій воді, змочують їм ватний диск і протирають забруднені місця.
  • Перекис водню відмиває плями.
  • Розчин перекису водню і нашатирного спирту у співвідношенні 2:1 відповідно.
  • Спиртова настоянка.
  • Розчин саліцилової кислоти і етилового спирту (70%) в рівних співвідношеннях.

Забороняється відтирати плями на шкірі, використовуючи бензин, розчинники та хімічні відбілювачі.

Чим відмити ліки з меблів, одягу і лінолеуму

6d73a320242558c634c56537227f77ac Чим відмити фукорцин з меблів і лінолеумуПід час використання різних засобів слідкуйте за тим, щоб воно не зашкодило матеріалу

Відмити фукорцин з меблів та інших текстильних предметів інтер’єру можна за допомогою хлорки. Склад засобу агресивний, тому готувати треба неконцентрированный слабкий розчин. Попередньо потрібно зробити тест на реакцію, завдавши невелику кількість складу на невидимі ділянки. Якщо бажаного результату досягти не вдається, потрібно поступово збільшувати концентрацію діючої речовини. Також, хлорку можна застосовувати для виведення плям на білих тканинах.

Використовуючи хлорвмісні сполуки, можна змивати залишки ліки з лінолеуму та інших покриттів, включаючи килими (як і з меблями, варто збільшувати агресивність складу). Використовувати, наприклад, Доместос або звичайну білизну. В якості альтернативи можна застосовувати менш ефективний, але більш безпечний шампунь «Vanish». Він здатний змивати складні плями, але не з першого разу.

Для боротьби з забрудненням можна застосовувати і звичайну харчову соду. Для цього активним компонентом засипають пляму і ретельно втирають круговими рухами губкою з абразивними частинками, потрібно залишити на 10-15 хвилин видалити залишки чистою водою. Цей склад безпечний, тому процедуру можна повторювати багаторазово.

Чим відтерти складу з шкіряного дивана

Зрозуміло, що якісний шкіряний диван коштує великих грошей і дуже шкода буде його зіпсувати яскраво-рожевими слідами від фукорцина. Не варто зневірятися, якщо пляма було поставлено, потрібно негайно приступати до його видалення.

Для цього рекомендується застосовувати харчову соду, рясно засипавши нею все забруднене місце. Використовуючи м’яку ганчірку або губку без абразивних частинок, круговими рухами втирати чинний склад. Для виведення забруднення може знадобитися чимало часу, але від плями повністю вдасться позбутися. Процес значно прискориться, додати невелику кількість ацетону та/або горілки (але варто бути обережним!). Цей склад ефективний навіть для виведення великих плям.

Альтернатива – саліцилова кислота. Її можна використовувати не тільки для очищення шкіри обличчя, але і для виведення плям на шкіряних виробах. Як правило, вона безслідно видаляє забруднення за кілька хвилин. Залишки витирають чистою ганчіркою.

Як змити фукорцин з волосся і зубів

Якщо лікарський препарат потрапив на волосся або зубну емаль, то варто негайно щось робити, поки компоненти не проникли в саму структуру. Ефективно допомагають такі способи:

  • Змішати оливкову олію і нашатирний спирт у співвідношенні 2:1 відповідно. Цей склад ефективно обесцветит забарвлює пігмент фукорцина, не надаючи негативного впливу на волосся. Єдиний недолік – неприємний запах нашатирного спирту. В якості альтернативи можна застосовувати будь-яке масло рослинного походження.
  • У невеликій кількості змішують харчову соду і перекис водню, очисний склад наносять на щітку і чистять зуби. Перевага способу в тому, що воно служить і профілактикою утворення каріозних відкладень.

Ці способи не тільки ефективні, але і безпечні для здоров’я людини. Головне – суворо дотримуватися технології приготування миючого складу та правил використання.

Чим очистити засіб з кахлю

Почистити кахель і побутову техніку, наприклад, холодильник можна з допомогою такого миючого складу: в однакових пропорціях змішати ацетон для зняття лаку і харчову соду. Використовуючи губку точково обробити забруднені місця. Важливо видалити залишки чистою водою і витерти насухо оброблювану поверхню.

Варто відзначити, що ефективність результату і витрачений час буде залежати від площі забруднення і типу поверхні.

Існує багато способів, як і чим відтерти фукорцин з меблів та інших поверхонь. Однак перед застосуванням народних або магазинних засобів, настійно рекомендується попередньо проводити тест на реакцію, це займе трохи часу, але, можливо, збереже було забруднено поверхню від псування.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради