Як мити нарощені вії, щоб довше протрималися. Мицеллярной водою, пінкою

Незважаючи на наявність нарощених вій, мити очі необхідно, щоб уникнути розвитку захворювань слизової. Як саме це робити, дівчатам зазвичай пояснює лэшмейкер відразу після проведення процедури.

Чітке розуміння того, які засоби можна використовувати, а які компоненти складів для вмивання варто уникати, допоможе дівчатам не тільки проносити штучні вії максимально тривалий термін, але і мінімізувати ризик виникнення алергічних реакцій.

Чи можна мити нарощені вії?

Як мити нарощені вії, яку періодичність слід дотримуватися, а також, до чого може призвести ігнорування простих правил гігієни в період після проведення косметологічної процедури приклеювання штучних волосків, дівчині слід уточнювати у свого майстра.

2fd167aab4dcec6ee51e995b851e483a Як мити нарощені вії, щоб довше протрималися. Мицеллярной водою, пінкоюЯк мити нарощені вії і які кошти для цього використовувати

Стандартні рекомендації: зазвичай дозволяють чіпати, мити і розчісувати нарощені вії тільки через 24 години після процедури.

Незважаючи на те, що абсолютна більшість використовуваних в нарощуванні клеїв «схоплюється» повністю за 5-7 годин, професійні лэшмейкеры свідомо збільшують час, протягом якого механічно впливати на штучні волоски вкрай не рекомендується.

Ця «підстраховка» пов’язана не стільки з тим, що приклеєні вії можуть відірватися, скільки з тим, що, змінюючи їх положення в перші години після нарощування, клієнтка може пошкодити структуру натурального волоска. Помилково вважати, що чим рідше штучні вії стикаються з водою, тим довше вони будуть триматися.

Ігнорування правил гігієни особи може призвести до ураження слизової бактеріями, що викличе прояв гострих симптомів прогресуючого захворювання (почервоніння, свербіж, відчуття «присутності піску», набряклість). Щоб уникнути цього, мити нарощені вії необхідно, але тільки через добу після їх приклеювання, а також спеціально призначеними для цього засобами.

Правила вмивання, щоб не залишалося білого нальоту

Білий наліт на штучних волосках може утворюватися з 2 причин:

 • використання майстром неякісного клею для кріплення вій;
 • руйнування верхнього шару клейового складу.

Щоб на нарощених віях не залишалося білого нальоту, лэшмейкеры рекомендують дотримувати прості правила вмивання після процедури:

 • використовувати для вмивання воду тільки кімнатної температури і нижче (при контакті з рідиною високої температури клей буде послаблювати свої властивості, що вже через тиждень призведе до втрати результату нарощування);
 • уникати нанесення проточної води на штучні волоски (фільтрована або кип’ячена вода не залишають білого нальоту, не руйнують зовнішній шар клею, а також зберігають вії м’якими і пухнастими);
 • під час вмивання не тиснути і не терти повіки (це може призвести не лише до руйнування шару клею і виникненню білого нальоту, але і пошкодження дрібних волосків, які знаходяться на кордоні зі слизової);
 • вмиватися тільки спеціальними засобами, уникаючи жирних складів, що включають в себе масла, жирні кислоти;
 • уникати зіткнення вій з хлорованої або солоною водою (при випадковому потраплянні «забороненої» рідини на волоски, необхідно як можна швидше умити нарощені вії кип’яченої або фільтрованої водою).

Умивання

Мити нарощені вії можна як звичайною водою, так і мицеллярным складом, пінкою або звичними засобами для вмивання. Щоб підібрати найбільш підходящий спосіб догляду для себе, дівчатам необхідно вивчити особливості та вплив на штучні волоски кожного з них.

440f9bf08de369f9b67e64c7e3bc8696 Як мити нарощені вії, щоб довше протрималися. Мицеллярной водою, пінкою

Спосіб догляду Коротка характеристика
Звичайна вода Найбільш сприятливий спосіб догляду за штучними волосками, за умови, що вода не проточна, а очищена. Вона не робить ніякого впливу ні на самі вії, ні на слизову оболонку ока, м’яко очищаючи обличчя від забруднень різного характеру. Вмиватися водою рекомендується 2 рази на день. Під час гігієнічних процедур необхідно уникати прямого попадання струменя рідини на війковий ряд. Оптимальним варіантом буде обполоснути обличчя і акуратними промакувальними рухами видалити надлишки рідини з шкіри, уникаючи області навколо очей. Повік і вій слід дати висохнути самостійно.
Міцелярна вода Використовується для видалення макіяжу з області повік. Враховуючи те, що у складі мицеллярной води немає жирних компонентів, вона не впливає на тривалість носіння нарощених вій і їх зовнішній вигляд. Періодичність застосування вказується виробником на упаковці конкретного уходового складу. Стандартний алгоритм вмивання включає в себе необхідність змочити в мицеллярной воді ватний диск і, уникаючи натискань і інтенсивних розтирань, видалити косметику з очей.
Пінка для вмивання При виборі пінки для вмивання очей після процедури нарощування, необхідно переконатися, що в її складі немає жирних кислот і масел. Правильно підібране засіб має легку консистенцію, регулярне використання якої не впливає на тривалість шкарпетки штучних вій і не стягує ніжну шкіру повік. Проводити гігієнічні процедури з пінкою для вмивання дозволено до 2 разів на день. Для ретельного очищення необхідно нанести невелику кількість засобу (добре піниться) на долоню, спінити інтенсивними розтираннями кистей рук і масажними рухами розподілити по обличчю. Самі вії, тримаючи очі закритими, рекомендується акуратно промити складом вздовж напрямку росту натуральних волосків.
Засіб для вмивання загального призначення Засоби для вмивання загального призначення дозволено використовувати для миття очей і вій тільки в крайньому випадку (не частіше 3 разів на тиждень). У їх склад зазвичай входять активні компоненти, непорівнянні з чутливою слизовою оболонкою. При випадковому попаданні невеликої кількості засобу в очі, органи зору сильно дратуються, червоніють, починають хворіти або свербіти. В таких умовах уникати механічного впливу на нарощені вії практично неможливо. Саме тому засоби для вмивання, не призначені для очищення шкіри навколо очей, дозволено використовувати рідко і максимально акуратно.

5bae3c7c92a46f678f54ff88196346b0 Як мити нарощені вії, щоб довше протрималися. Мицеллярной водою, пінкою

За умови правильного вибору уходового засоби, штучні вії будуть зберігати свій первісний вигляд, як мінімум, в перші 2-3 тижні після процедури нарощування.

Які кошти і склад можуть нашкодити

Щоб зрозуміти, які кошти для вмивання нарощених вій слід уникати, необхідно вивчити перелік основних компонентів їх складу, здатних зруйнувати верхній шар клею і таким чином значно скоротити термін носіння штучних волосків:

 • солона вода, особливо у гіпертонічній концентрації;
 • карнаубський віск (зазвичай входить до складу туші);
 • масла і жирні кислоти усіх типів;
 • крему, жирної консистенції (включаючи тональні основи і бази під макіяж).

Під час носіння нарощених вій необхідно мінімізувати відвідування басейну і купання в морській воді. Також послабити «зчеплення» клею можуть сльози. У разі випадкового дотику вій з «забороненим» складом, необхідно негайно видалити його з війкового ряду, вмитися і нанести на місця дотику «дозволені» кошти, наприклад, міцелярно воду.

Витирання

Як мити нарощені вії, так і витирати їх після гігієнічних процедур необхідно у відповідності зі строгими правилами:

 • Для позбавлення від надлишків рідини слід використовувати ватяний диск, ватяні палички або невеликий шматок м’якої тканини (звичайний рушник робиться з грубого матеріалу, який при необережному зіткненні з лінією кріплення вій може не тільки послабити «зчеплення» клею, але і зіпсувати стан натуральних волосків).7351dad8a5eb7f56ef930655ad97e39b Як мити нарощені вії, щоб довше протрималися. Мицеллярной водою, пінкою
 • Не можна терти або сильно тиснути на очі і вії (це провокує зміну положення приклеєних волосків і виникнення «тріщин» у затверділому клейовому складі. Краще всього для витирання штучних волосків підійдуть промакивающие руху, які передбачають мінімальний вплив на війковий ряд).
 • Витирати вії слід тільки після виходу з ванної кімнати або іншого приміщення у разі, якщо всередині нього висока температура (розпалений повітря «плавить» клей. У результаті ослаблення властивостей «закріплювача» і механічного впливу на волоски при сушінні, вони випадають у великій кількості саме в процесі позбавлення від надлишків вологи).

Для мінімізації ризику швидкого випадання нарощених вій, після вмивання рекомендується дати їм висохнути самостійно.

Розчісування

Розчісувати нарощені вії потрібно не тільки для того, щоб уникнути їх сплутування і таким чином продовжити їм термін носіння, але щоб простимулювати волосяні цибулини натуральних волосків. Поліпшення циркуляції крові в цій галузі буде сприяти росту своїх вій.

Для впорядкування війкового ряду слід придбати спеціальну щітку будь-якого типу (на споживчому ринку представлено 2 різновиди).

6611c535f62dfd200abfc30548ca7e66 Як мити нарощені вії, щоб довше протрималися. Мицеллярной водою, пінкою

Розчісувати нарощені волосся необхідно з урахуванням рекомендацій професійних лэшмейкеров:

 • проводити процедуру не рідше 1 рази в день;
 • вперше проводити розчісування дозволено тільки через добу після нарощування;
 • рух руки повинно бути направлене вздовж зростання натуральних вій (від століття до кінчика волоска);
 • уникати зіткнення щітки з шкірою століття і зоною кріплення штучних волосків;
 • процедуру упорядкування рекомендується проводити виключно з сухими віями;
 • уникати використання підручних засобів для розчісування волосся (наприклад, голки);
 • спрямовані рухи щітки повинні бути плавними і легкими (грубе вплив на вії скорочує термін їх носіння).

Як мити нарощені вії, так і їх розчісувати, необхідно все акуратніше і обережніше по мірі збільшення терміну шкарпетки штучного матеріалу на століттях. Це важливо, так як з часом «зчіпка» клею з основою натурального волоска слабшає, що сприяє збільшенню ризику висмикування штучної вії в процесі необережного догляду.

Прийняття душу або ванни

Приймати душ або ванну можна без нарощених вій, так і з ними.

635cbe2e440ba2989b50da528c5bacd6 Як мити нарощені вії, щоб довше протрималися. Мицеллярной водою, пінкою

Щоб подібні гігієнічні процедури не вплинули на тривалості носіння штучних волосків, необхідно дотримуватися основні рекомендації лэшмейкеров:

 • уникати грубого розтирання війкового ряду, навіть у разі попадання на слизову мила;
 • під час миття волосся максимально закидати голову назад так, щоб мінімізувати ризик потрапляння на вії шампуню;
 • митися у воді кімнатної температури;
 • перед тим, як лягти спати після прийняття душу або ванни, дати їм висохнути (в іншому випадку вони втратять свою пишність і почнуть стирчати в різні боки навіть після розчісування);
 • уникати потрапляння водяних парів на область навколо очей;
 • захищати очі та вії від зіткнення із засобами для зминання тіла (гель для душу, молочко, крем).

Дотримуючись рекомендації б’юті-фахівців, дівчина, яка наростила вії, зможе насолоджуватися результатом процедури протягом 1-1,5 місяців.

Відвідування лазні та сауни

Однією з рекомендацій майстрів, що відноситься до догляду за нарощеними віями в перші дні після процедури, є повна відмова від лазні і сауни.

Незважаючи на те, що клей твердне остаточно вже через добу, лэшмейкеры не заохочують відвідування таких закладів протягом усього періоду шкарпетки штучних волосків. Висока температура повітря, водяні пари і підвищена вологість «плавлять» клей, в результаті чого вії відпадають, втрачають пишність, деформуються.

d72f2b826a87d78c96e5d75292a6eb8d Як мити нарощені вії, щоб довше протрималися. Мицеллярной водою, пінкою

Якщо відвідування лазні та сауни є невід’ємною частиною життя дівчини, відмовитися від якої на період шкарпетки штучних вій важко, фахівці радять скоротити час перебування в «паровий зоні» до 5-7 хв. в день.

Правила тривалого носіння

Щоб нарощені вії носилися як можна довше, їх власниці слід дотримуватися загальноприйнятих рекомендацій із догляду за ними і ведення способу життя в цей період:

 • уникати положень під час сну, коли війковий ряд безпосередньо би стикався з подушкою або ковдрою;
 • не користуватися водостійкою тушшю для вій (при гострій необхідності дозволено наносити тонким шаром туш на водній основі, але тільки від середини штучного волоска);
 • мінімізувати дотик очей, інтенсивне розтирання вій і будь-яке інше механічне вплив;
 • для демакіяжу використовувати тільки безпечні для клейового складу засобу;
 • виключити підкручування штучних волосків за допомогою спеціальних щипців, особливо гарячих;
 • необхідно періодично відвідувати свого лэшмейкера для проведення своєчасної процедури корекції.

87fa580d07c30da7e0619d76de80c82a Як мити нарощені вії, щоб довше протрималися. Мицеллярной водою, пінкою

Необхідно максимально акуратно мити нарощені вії, як і робити інші процедури по догляду за ними, уникаючи грубого механічного впливу на війковий ряд. Регулярне розчісування, правильне витирання і коректний підбір уходових засобів – запорука тривалої шкарпетки штучних волосків, зазвичай варіюється від 2-х тижнів до 2-х місяців.

Відео про те, як правильно доглядати за нарощеними віями

5 правил догляду за нарощеними віями:

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради