Дизайн нігтів чорно-білий. Фото: смужки, горошок, зебра, геометрія, пазл, френч, подвійні, з розписом квітами, стразами, сріблом, золотом. Модні тенденції

Став популярним в кінці XX століття строгий елегантний дизайн нігтів у чорно-білій гамі ніби вторить аналогічного класичного стилю «black and white» в одязі.

Численні колекції фото дозволяють не тільки вибрати импонирующий варіант, але і стати стимулом для творчості. Однак при виборі формату слід враховувати деякі нюанси використання подібного нейл-арту.

Особливості чорно-білого дизайну на нігтях

Виразний, яскравий чорно-білий дизайн нігтів, як видно з фото, можна виконувати в різних варіаціях, гармонізуючи з наявним однотонним гардеробом.

При цьому слід враховувати наступне:

 • лінії різних геометричних зображень повинні бути бездоганно рівними щоб уникнути враження неохайності;
 • велика кількість декоративних елементів необхідно розташовувати не на всіх нігтях, а тільки на безіменному або середньому пальцях правої руки;9b93236b280cbe915108189a2d1d2dae Дизайн нігтів чорно білий. Фото: смужки, горошок, зебра, геометрія, пазл, френч, подвійні, з розписом квітами, стразами, сріблом, золотом. Модні тенденції
 • універсальним для нігтів різної форми і довжини є нанесення непомітних малюнків.

Необхідні матеріали та інструменти

Будь-який дизайн нігтів чорно-білий, фото якого може бути використане для конкретного випадку, передбачає високу якість засобів.

Для попередньої обробки нігтів, також як і при стандартному манікюрі, потрібні гостро заточені інструменти з нержавіючої сталі і засоби для знежирення нігтів. Під час процедури знадобиться також ультрафіолетова лампа для швидкого акуратного висушування наносяться коштів на нігтьові пластини.

Поряд з цим слід підготувати спеціальні матеріали та пристосування для фарбування та декорування, а саме:

 • лак: чорний, білий і безбарвний (для базового/фінішного покриття, що закріплює);
 • захисна плівка/стрічка, скотч, звичайний крем для запобігання навколонігтьової валика від нанесених коштів;
 • нетовсті м’які, ідеально рівні пензлики/зубочистки, дотси для ручного нанесення ідеально рівних ліній, точок, гуртків та інших зображень;329e1c6a97919c45169d42ad40e912e7 Дизайн нігтів чорно білий. Фото: смужки, горошок, зебра, геометрія, пазл, френч, подвійні, з розписом квітами, стразами, сріблом, золотом. Модні тенденції
 • в залежності від техніки нанесення рисунка при виконанні окремих видів манікюру можуть знадобитися наклейки (трафарети), відтиски для стемпинга, губка, шматочки газети, голка, мікроблискітки, перекладна фольга, стрази, аплікації, кольоровий пісок, стікери тощо
 • Виконати гігієнічний манікюр.
 • Зробити масаж кистей з допомогою живильного крему, а потім знежирити нігті від нього.
 • Відшліфувати нігтьову поверхню і покрити її прозорим лаком (шелаком) після заклеювання нігтьового ложа.
 • Оформлення дизайну в чорно-білому тоні.
 • Дизайн нігтів чорно білий: правильна технологія нанесення на нігтях

  Для досягнення бажаного ефекту важливо використовувати якісні лаки з відповідною задумом текстурою і насиченістю. При використанні чорного лаку як основного покриття, необхідно застосовувати прозору основу.

  Це обумовлено наявністю в чорному кольорі безлічі пігментів, які при безпосередньому нанесенні на ніготь можуть надавати йому жовтизну і робити забарвлення більш тьмяним.66e0ee438bbd0fad61ceb43dc813bf30 Дизайн нігтів чорно білий. Фото: смужки, горошок, зебра, геометрія, пазл, френч, подвійні, з розписом квітами, стразами, сріблом, золотом. Модні тенденції

  Використання матового покриття дозволяє згладжувати нерівності на нігтях, а перламутрового/глянсового – підкреслювати їх. Уникнути останнього можна за допомогою нанесення фінішного покриття безбарвним лаком, яке також забезпечить ідеальну поверхню і продовжить життя манікюру.

  Для створення романтичного чорно-білого стилю переважно наносити напівпрозорі лаки. З метою створення контрастного нейл-арту слід застосовувати лаки, володіють більш насиченою текстурою.

  Чорно-білий дизайн залежно від форми нігтів

  Манікюр в стилі black and white може виконуватися на круглих, овальних, мигдалеподібної, прямокутних (квадратних), загострених нігтях різної довжини.

  Для коротких закруглених нігтів підходить просте поєднання цих двох кольорів без нанесення складних візерунків. В крайньому випадку, це можуть бути лише невеликі акценти, не займають всієї нігтьової пластини у вигляді прямих ліній, невеликих цяток і т. п.637884bbe3809d9e27fcea2898ed8c05 Дизайн нігтів чорно білий. Фото: смужки, горошок, зебра, геометрія, пазл, френч, подвійні, з розписом квітами, стразами, сріблом, золотом. Модні тенденції

  При нарощуваних більш довгих нігтях доцільно вибирати не рідкісні вкраплення, а складні візерунки (геометрія, квіти, лінії-хвилі та ін).

  Варіанти чорно-білого дизайну

  Вишуканість поєднання цих 2-х кольорів дозволяє створювати безліч варіантів оформлення нігтів молодим дівчатам і жінкам елегантного віку. В залежності від індивідуальних уподобань їх можна вибирати для кожного конкретного випадку. Характерно, що тут можна використовувати різні принти, орнаменти, пейзажі, флору і фауну.

  Чорно-білий френч на нігтях

  Ця класика нейл-дизайну, іменована «френчем», може виконуватися по-різному. Тут білий і чорний тони можуть бути основними або додатковими.

  95245aaef11e5bfc746f29544db1f30f Дизайн нігтів чорно білий. Фото: смужки, горошок, зебра, геометрія, пазл, френч, подвійні, з розписом квітами, стразами, сріблом, золотом. Модні тенденції

  Існують варіанти фарбування нігтя білим лаком, а його окантовки – чорним або ж навпаки; вільного краю нігтя – чорним, а нігтьового ложе – білим. Зворотним френчем називають також місячний манікюр з забарвленням напівкруглої частини біля кутикули (лунулы) в контрастний колір. Застосовують тут і такий різновид, як чорно-біле чергування на нігтях 2-х рук.

  Така різноманітність техніки виконання французького манікюру створює умови для імпровізації професіоналів і домашніх майстринь.

  Акуратну промальовування ліній будь-яким кольором, поле лунки, за місцем відростання нігтів доцільно робити не вручну, а користуватися наявними трафаретами.

  Класика: смужки, горошок, зебра, геометрія

  Простий і не вимагає великих витрат часу чорно-білий манікюр із зображенням горошку виглядає особливо кокетливим і легким. Він може виконуватися як чорні крапочки на білому фоні, так і навпаки.

  Тут допускається використання додаткових прикрас на безіменному пальці у вигляді стразів, блискіток. Цей вид виконується з допомогою дотса, палички для манікюру, зубочистки. Допускається відсутність рівних ліній, хаотичне розміщення горошин різного розміру по всьому нігтя або зосередження їх в одному місці.

  Досить поширений анімалістичний манікюр, малюнки якого нагадують плями на шкурі зебри. Він виконується на довгих/коротких нігтях за допомогою принтів і гармонійно виглядає з правильно підібраними аксесуарами, але навряд чи буде поєднуватися з одягом, зовні повторює малюнок зебри.

  f44c0e75e3d389aceb0da8fb132f9caf Дизайн нігтів чорно білий. Фото: смужки, горошок, зебра, геометрія, пазл, френч, подвійні, з розписом квітами, стразами, сріблом, золотом. Модні тенденції

  Мінімалістичні візерунки геометрії являють собою хаотично розташовані смужки, малюнки у вигляді невеликих квадратів, прямо – і трикутників. Вони можуть виконуватися пензлем-лайнером, дуже тонким довгим волоском або з допомогою розмітки з тонких смужок фольги самоклеющейся.

  Нанесення малюнка здійснюються повільно і плавно без особливого натиску на ці інструменти. Важливою вимогою манікюру-«геометрії» є симетричність, рівність ліній, гармонія малюнків з нігтями на інших пальцях. У цій техніці широко застосовується зворотний градієнт, прикраса стразами/фольгою, присипка піском та ін.

  Чорно-білий манікюр з розписом квітами

  Привабливість цього виду манікюру доповнюється можливістю використання його як основи для створення квіткових орнаментів. Це можуть бути листки, суцвіття чорного/білого забарвлення, розміщені на контрастному фоні.

  Такі стримані композиції додадуть особливої жіночності нігтям. Ці 2 тони можна урізноманітнити флористичними кольоровими малюнками яскравих трафаретних соняшників, ромашок, троянд.

  Для додання яскравості дизайну можна скористатися також відповідними блискітками, стразами тощо Важливою умовою розпису чорно-білого манікюру квітами є почуття міри, відповідність малюнків, поєднання із зовнішнім виглядом.

  Чорно-білий газетний манікюр

  Такий економний спосіб дизайну нігтів запропоновано був француженкою-косметологом з використанням газети, де висвітлювався досвід роботи. Оригінальність самореклами з допомогою перекладу тексту на нігті незабаром стала однією з популярних технік нейл-арту.

  b69727d4ae6011d727a5773e26cfebc1 Дизайн нігтів чорно білий. Фото: смужки, горошок, зебра, геометрія, пазл, френч, подвійні, з розписом квітами, стразами, сріблом, золотом. Модні тенденціїДизайн нігтів чорно білий легко зробити з допомогою газети

  Виконання цього манікюру полягає в наступному:

  • попередня підготовка нігтя;
  • вирізання 10 шматочків газетного тексту, розмір яких повинен бути трохи більше пластин;
  • покриття одного нігтя білим або безбарвним лаком;
  • швидке накладання з легким притисканням на не повністю висохлу пластину шматочки газети зволоженого спиртом/рідиною для зняття лаку. З метою отримання чіткого відбитка букв слід уникати зміщення папери;
  • зняття паперу через 1-2 хвилини і покриття нігтя безбарвним закріплює лаком;
  • повторення дій на інших пальцях обох рук.

  Дизайн чорно-біле омбре

  Суть чорно-білого омбре полягає в поступовому переході (градієнті) одного кольору в інший. Для отримання такого ефекту необхідно обережно змішати їх зубочисткою на палітрі і перенести на губку для вертикального/горизонтального нанесення на нігті. Надлишки лаку витерти і нанести зверху безбарвне покриття.

  Допускається нанесення крихітних малюнків, легкого пісочного прикраси. Омбре особливо добре виглядає на довгих нігтях квадратної форми.

  Чорно-білий зі стразами, з сріблом, золотом

  Декоративні елементи срібних, золотих тонів, перлів, микробисера, блискучих стразів сприяють різноманітності цій спокійній 2-х-кольорової палітри. Особливо актуально таке прикраса для вечірнього манікюру, party, урочистих подій.

  Техніка декорування нігтів полягає в рівному нанесенні аксесуарів спеціальним пінцетом на декількох покритих основою нігтях. Це можуть бути яскраві акценти на кордоні лунки/вільного краю/відтінків, на незабарвленому просторі, однією нігтьовій пластині. Оригінально виглядатимуть доповнення на чорному тлі у вигляді різних представників флори і фауни.

  Важливо враховувати, що надмірність подібних елементів створює враження небажаної химерності. І якщо власниці довгих нігтів більш вільні у виборі варіантів, то при коротких нігтях їх кількість повинна бути мінімальною.

  Ідеї по дизайну: популярний декор і новинки

  Поєднання контрастних, самодостатніх чорних і білих кольорів дозволяють реалізувати найрізноманітніші ідеї по створенню яскравих візерунків.

  Однією з них може стати зображення на нігтях улюбленого бренду. Цей вид з недавнього часу став особливо популярним серед молодих шанувальників різних торгових марок. Тут може бути використана техніка «газетного» манікюру з використанням вирізок з журналів, буклетів і т. п.

  d1b7104702b8538c510fe3323cf58736 Дизайн нігтів чорно білий. Фото: смужки, горошок, зебра, геометрія, пазл, френч, подвійні, з розписом квітами, стразами, сріблом, золотом. Модні тенденції

  Анімалістичний дизайн нігтів чорно білий, фото якого часто називають «Леопард» або сафарі-манікюр, не втрачає актуальності.b122df2e4f9cd74ca5478cfeba3e8c8d Дизайн нігтів чорно білий. Фото: смужки, горошок, зебра, геометрія, пазл, френч, подвійні, з розписом квітами, стразами, сріблом, золотом. Модні тенденції

  Цей практичний для будь-якого, особливо літнього вбрання варіант дозволяє також маскувати нерівності на його пластині.

  Алгоритм виконання леопардового варіанти коштує всього з декількох кроків:

 • Покрити ніготь білим лаком.
 • Намалювати на ньому тонким пензликом чорні цятки у вигляді рогаликів, закритих дужок.
 • Закріпити висохлі малюнки фінішним (безбарвним) лаком.
 • Неординарним є також манікюр космічної тематики. Це можуть бути зображення на чорному фоні нічного неба з білими зірками/сузір’ями, кометами по всій пластині.

  85a181200331cd2d1cfd57fcea8295d3 Дизайн нігтів чорно білий. Фото: смужки, горошок, зебра, геометрія, пазл, френч, подвійні, з розписом квітами, стразами, сріблом, золотом. Модні тенденції

  Один з ефектних варіантів для нарощених нігтів є зображення шахових клітин.

  7252b1e0787bc7a55b87f4faba45f002 Дизайн нігтів чорно білий. Фото: смужки, горошок, зебра, геометрія, пазл, френч, подвійні, з розписом квітами, стразами, сріблом, золотом. Модні тенденції

  Для їх виконання необхідно після обробки, надання пластині бажаної форми, довжини зафарбувати її білим матовим лаком і зробити наступне:

  • намалювати олівцем на нігті по 2 перетинаються між собою горизонтальні і вертикальні лінії;
  • вийшли квадратики створеної «шахової дошки» зафарбувати (через один) чорним кольором, чергуючи їх розташування у наступних рядах;
  • пофарбувати лінії між квадратами косметичним олівцем сріблястого кольору;
  • покрити малюнок прозорим закріплює лаком (1-2 шари) і добре просушити.

  Вартість виконання в салоні і вдома

  Вартість виконання різних видів чорно-білого манікюру в салонах Москви коливається в межах 1 000-2 000 руб., а з застосуванням гель-лаку – перевищує 3 000 руб. Визначення ціни залежить від розряду салону, переліку надаваних послуг, вартості засобів для різних видів покриття.

  При власноручному манікюрі ціна питання стосується тільки вартості інструментів, матеріалів і особистого часу старанної роботи.

  Мінуси і плюси чорно-білого поєднання на нігтях

  Уразливість цього поєднання на нігтях полягає в наступному:

  • необхідність дотримання колірного балансу;
  • обов’язковість прояви почуття міри при доповненні декоративних елементів;
  • складність видалення темного лаку.

  Головними достоїнствами чорно-білого манікюру є:

  • використання на нігтях різної довжини і форми;
  • доречність повсякденного і святкового використання;
  • можливість отримання ексклюзивного дизайну;
  • доступність застосування різноманітного декорування.

  Використання пропонованих фото чорно білого дизайну нігтів допоможе знайти варіант, співзвучний індивідуальним інтересам і можливостям. Різноманітність способів, техніки подібного нейл-арту дозволяє навіть початківцям створювати абсолютно незвичайні композиції.

  Відео про манікюр своїми руками

  Чорно-білий манікюр 2018:

  Водний чорно-білий манікюр:

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради