Красивий манікюр френч. Фото з малюнком, стразами, ідеї, модні тенденції

Класичний варіант дизайну нігтів – френч, фото якого є базовим елементом у виборі красивого жіночого манікюру. Можна дотримуватися різних стилів в нігтьовому дизайні, але періодично використовувати французький манікюр, як універсальний компонент будь-якого стильного образу. Сучасна мода пропонує широкий вибір дизайнів на основі техніки французького манікюру.

Загальні рекомендації для стильного френча

Французький манікюр – це однотонне покриття нігтьової пластини і виділений, контрастно фону, вільний край нігтя. На ньому різними способами створюється крива лінія, що нагадує перевернуту посмішку. Виконання дизайну під силу новачкам, які практикуються в домашніх умовах. Для цього необхідно мати мінімальний набір засобів для домашнього манікюру.

987368e2850719a9e17692bf73f4bca9 Красивий манікюр френч. Фото з малюнком, стразами, ідеї, модні тенденціїКрасивий манікюр. Фото: френч в різних колірних гамах, з малюнками і прикрасами

Матеріали та інструменти для створення французького манікюру

Назва Опис Кількість
Дегидратор для обробки та очищення нігтя після манікюру 1 флакон розчину спиртовмісної
Праймер для міцного зчеплення базового шару з натуральним нігтем, для видалення зайвої вологи з поверхні нігтьової пластини 1 флакон кислотної або безкислотного рідини
Базовий гель служить основою для створення дизайну, забезпечує кріплення штучного матеріалу до натурального нігтя 1 флакон
Гель-лак нюдового тони для фонового покриття в класичному френчі 1-2 тони на вибір
Контрастний гель-лак для малювання лінії «посмішки», а іноді і створення фону в авангардному френчі 2-4 кольори на вибір
Тонка кисть служить для вирівнювання лінії френча і промальовування вусиків френча в зоні бічних валиків 1 шт.
Скошена кисть з її допомогою вимальовується вся товщина лінії френча, закладається підґрунтя вусиків в зоні вільного краю 1 шт.
Фінішне покриття закріплює весь дизайн, служить захисним шаром від відколів і вигоряння кольору в результаті шкарпетки 1 флакон
Лампа UV або LED система для полімеризації по черзі всіх шарів покриття 1 шт.

Красивий манікюр (фото френч-дизайну, варіанти якого зустрічаються в альбомах для вибору покриттів нігтів у багатьох салонах краси) не має ніяких обмежень в колірному вирішенні.

896d59e54dbe8f610cbf16b122d4141e Красивий манікюр френч. Фото з малюнком, стразами, ідеї, модні тенденції

Тому можна стверджувати, що колористика і дизайн френча підбирається під будь-який стиль одягу і характер власниці.

Техніки і методи для стильного френча

Не одна жінка подумки подякувала Джефа Стусана, творця французького манікюру. Протягом десятиліть такий стиль дизайну використовувався тільки в класичному варіанті – поєднанні бежевого тону з білою лінією на вільному краї. Сьогодні зруйновані всі канони, френч часом набуває найнесподіваніші і авангардні форми.

Сучасні варіанти стильного френча:

 • Класичний – передбачає поєднання нюдового (бежевого або світло-рожевого тону) в якості фону і білої лінії «посмішки», створюється за допомогою спеціальних камуфлирующих баз і промальовування білої гель-фарбою біля вільного краю нігтя. Використовується для підтримки ділового стилю в одязі, підходить для повсякденного використання, також є частиною романтичного образу. Не має вікових обмежень у використанні. Вважається універсальним манікюром на всі випадки життя.
 • Стемпинг – оформлення вільного краю з допомогою перенесення зображення з пластини на ніготь. Для цього потрібно мати під рукою додатковий інструмент: штамп, пластину з гравіюванням, скребок (для розподілу фарби по пластині) та гель-фарбу або спеціальний лак для стемпинга. Така техніка дозволяє створювати тонкі малюнки в зоні вільного краю нігтя, які імітують лінію «усмішки».106b88f6544b482dee1fb73140a1cd54 Красивий манікюр френч. Фото з малюнком, стразами, ідеї, модні тенденції
 • Акваріумний френч – створюється з допомогою додаткового шару прозорого конструирующего матеріалу або каучукового фінішного покриття, під які ховається дизайн з малюнком, блискітками, камифубиками. Створюється враження малюнка, який закритий під склом, що називається «акваріумним ефектом». У такій техніці оформляється вільний край нігтя, але додатковим прозорим шаром покривається вся нігтьова пластина.
 • Выкладной френч – створюється при нарощування штучних нігтів на верхніх або нижніх формах. Викладаються встик, імітуючи лінію «усмішки», два виду матеріалу – камуфлює будівельний гель і білий. При цьому створюється необхідна довжина вільного краю нігтя. Вся конструкція просушується в лампі і в результаті виходить штучний ніготь з вбудованим в структуру нігтьової пластини френчем. Така техніка використовується для довгих нігтів у формі «стилет» або «м’який квадрат». Чим коротше ніготь, тим складніше викласти рівну «лінію посмішки» з допомогою конструирующих матеріалів.
 • Трафаретний метод – контрастна «лінія посмішки» промальовується тонкою кистю з допомогою трафарету, який чітко обмежує її край. Трафарети виготовляють різної форми, з одного боку на них наноситься клейка основа, яка щільно фіксує його на поверхні нігтьової пластини. Чим щільніше буде прилягання трафарету до фонового покриття, тим менше ймовірність затікання фарби під наклейку. Такий спосіб підходить для домашнього використання і для початківців майстрів нігтьового дизайну.4f3164808e6fe95c0ef9226e1998e5b6 Красивий манікюр френч. Фото з малюнком, стразами, ідеї, модні тенденції
 • З допомогою слайдерів – коли спеціально видрукувані друкарським способом картинки переносяться на ніготь і перекриваються фінішним покриттям. Це можуть бути різні малюнки або геометричні візерунки, оформлені у вигляді лінії «посмішки». Слайдери бувають на липкій основі або на тонкій плівці, яка знімається з паперової підкладки за допомогою води.
 • Створення френча відривний фольгою – у цьому випадку вільний край нігтя оформляється відривний фольгою, яка попередньо вирізається у формі трафарету і кріпиться на мокрий шар фінішного покриття. Після полімеризації в лампі, фольга відривається від нігтя, при цьому вона знімається тонкою плівкою, а кольоровий шар залишається. Такий дизайн виглядає святково, оскільки фольга має яскравий колір і голографічні відблиски. З допомогою цієї техніки можна створювати блискучі френчі на класичних нюдовых або пастельних фонах, а можна творити і авангардні варіанти, наприклад, золота «лінія посмішки» на червоному або чорному тлі.
 • Красивий манікюр (фото френча, варіанти якого виконуються в різних техніках і виставляються на конкурсах з нейл-арту) створюється поєднанням численного декору і технік виконання. Такі дизайни будуть доречні як в офісі, так і під час відпустки або для урочистого заходу.

  Незважаючи на зовнішню скромність класичного дизайну френча, при декоруванні його стразами або фольгою можна отримати справжній ювелірний шедевр.

  Варіанти кольорів для стильного френча

  Сучасна мода дозволяє з’єднувати в стилі французького манікюру різні кольори. У всіх основних варіантах френча з’єднуються два кольори, хоча в момент декорування допускається використання інших кольорів для малювання тонких візерунків або геометричних ліній.

  Які кольори застосовуються в промальовуванні френча:

 • Класичний френч в бежевих тонах: для створення дизайну в якості фону беруть м’які нюдовые відтінки, а вільний край промальовується білої гель-фарбою.
 • Чорно-білий французький манікюр: дозволяє створити яскраві дизайни. Можна промальовувати білий френч по чорному тлу або навпаки. Для створення пустотливого дизайну можна декорувати пальці по черзі – чорним і білим фоном.
 • Чорне і червоне: таке поєднання кольорів відноситься до популярних варіантів французького манікюру. На червоний фон (відтінки вибираються від червоного до темно-червоного) наноситься біла або чорна «лінія посмішки». Такий дизайн підходить для ділового стилю і вважається доречним в офісі.97aa840c0eb51d3cbefee67b9638e123 Красивий манікюр френч. Фото з малюнком, стразами, ідеї, модні тенденції
 • Білий френч на пастельному тлі: в якості фону використовуються будь-які кольори пастельної гами. Такі відтінки можна змішати на палітрі, з’єднуючи яскравий гель-лак з білою фарбою до потрібного відтінку. Кольори поєднуються з білою лінією френча.
 • Френч контрастними відтінками: для створення літніх фривольних дизайнів можна поєднувати яскраві відтінки жовтого – зеленого, блакитного – жовтого, фіолетового – білого. В якості фону для таких дизайнів можна використовувати втирку неоновими пігментами.
 • Френч, акваріумний: тут можливе поєднання різних кольорів в абстрактних дизайнах фону, яким оформлюється лінія френча.
 • Не існує строгих обмежень щодо використання кольорів у французькому манікюрі. Підбір відтінків здійснюється в руслі загальної концепції задуманого образу.

  Матовий стильний френч

  Красивий манікюр (фото френча, який виконаний глянцевою гель-фарбою на матовому тлі основного покриття, представлений нижче) виходить завдяки контрастному прийому. Для цього поєднують темний матовий фон і світлий глянцевий френч. Такий дизайн має елегантний, строгий зовнішній вигляд.

  8d892a643b27ffec5c500ba6466def4a Красивий манікюр френч. Фото з малюнком, стразами, ідеї, модні тенденції

  Покрокова інструкція створення матового френча в домашніх умовах:

 • Зробити манікюр – очистити нігтьову пластину від птеригия (наростів шкіри під бічними валиками) і видалити кутикулу (захисний валик з тонкої шкіри біля основи нігтя).
 • Нанести базове покриття, яким вирівняти поверхню нігтя. Просушити ЛІД лампі 30 сек.
 • Фарбувати нігтьову пластину кольором, який обраний для основного фону. За допомогою тонкої кисті підвести гель-лак до кутикули та бокових валикам. При цьому рукою можна відсувати шкіру навколо нігтя для більш ретельного фарбування. Просушити в лампі.
 • Нанести другий шар кольорового гелю і теж відправити на полімеризацію в лампу.
 • Покрити дизайн фінішним покриттям з матовим ефектом і просушити в лампі 60 сек.
 • Приступити до оформлення лінії «посмішки» з допомогою трафарету або промальовування скошеної пензлем. Для цього використовувати контрастну гель-фарбу. Коли кінцевий результат задовольняє запитам – просушити в лампі 30 сек.
 • Не перекривати згори топовим покриттям. Фарба після полімеризації буде мати глянсовий блиск, який буде контрастувати з нейтральною матовою поверхнею фону.
 • Досвідчені майстри попереджають, що такий дизайн недовговічний в повсякденному носінні.

  З часом під дією побутової хімії матовий фон може придбати блиск, а глянсова лінія френча – витертися.

  Варіанти для стильного френча з візерунками та малюнками

  До категорії складних дизайнів при створенні красивого манікюру відноситься декоративний френч. Фото квіткової та геометричної розпису вільно краю представлені нижче.

  0b9e4f28382fac9855d3234ba09a2ee3 Красивий манікюр френч. Фото з малюнком, стразами, ідеї, модні тенденції

  Популярні варіанти декорування «лінії посмішки»:

 • Френч, акваріумний: являє собою декорування вільного краю нігтя глітером або камифубиками, а зверху композиція перекривається тонким шаром прозорого гелю. Це забезпечує довговічність кріплення декору і створює рівну гладку поверхню нігтьової пластини, що зручно в повсякденному житті. Такий прийом використовується для довгих, штучних нігтів.
 • Стемпинг — френч: перенесення малюнка на вільний край нігтя з пластини з допомогою силіконового або гумового штампу. На тонкій металевій пластині гравіруються орнаменти, що імітують «лінію посмішки». Це можуть бути вензелі, квіткові композиції, геометрія. У 2019 році модно декорувати френч малюнками мандали (національні індійські мотиви). Залежно від вибраного кольору може вийти яскравий, зухвалий дизайн або при використанні білої фарби і дзеркальною втирки – ніжний, романтичний образ.
 • Промальовування кольорів: за допомогою тонкої кисті і гель-фарб можна декорувати френч великими або дрібними квітами в обрамленні вензелів. Для цього необхідно володіти навичками в малюванні тонких ліній. Розрізняють два види такого декору – малювання, флористики поверх позначеної лінії френча або малювання квітів безпосередньо на тлі замість «лінії усмішки».
 • b903d08ebc1f684c7f2cd8c2a311201b Красивий манікюр френч. Фото з малюнком, стразами, ідеї, модні тенденції

  Такі дизайни сильно відрізняються від класичного французького манікюру, але розташовуються у верхній частині нігтьової пластини по краю нігтя. З їх допомогою створюються елегантні, не офіційні образи. Залежно від гами підібраних кольорів можна створювати малюнки сезонно (весна – літо – зима).

  Декор на стильному френчі

  Багато ретрогради вважають, що прикраса французького манікюру декором — це порушення основного принципу дизайну. Додатковий блиск страз руйнує чарівність ніжного стилю класичного френча.

  Але сучасні модниці все частіше використовують декор, який підкреслює лінію «усмішки»:

 • Стрази – акрилові чи скляні прикраси різного розміру (ss 2 — ss 6). Вони шикуються за лінією поділу френча і основного фону. Можна спорудити ювелірну композицію, встановивши в центрі великий страз, а з боків вибудувати гілочки з більш дрібних каменів. У декоруванні можуть брати участь кристали одного кольору або різнокольорові. Зазори між ними можна заповнити дрібними бульонками. Вся композиція вибудовується на шарі мокрого топового покриття, потім сушиться в лампі, протягом 60 сек.6b1c1ebc96180ecb189064a13abe283a Красивий манікюр френч. Фото з малюнком, стразами, ідеї, модні тенденції
 • Клейка стрічка, яка кріпиться по лінії френча. Для цього вибирають стрічку срібного або золотого кольору. Для дизайну використовують спеціальну стрічку на клейкій основі, яка легко згинається, приймаючи потрібну форму. Такі дизайни виглядають ніжно, стильно та елегантно. Вони практичні у повсякденному житті.
 • Фольга — кріпиться на мокрий шар фінішного покриття, видаляється одним ривком після просушування в лампі (30 сек.). Блискучий, голографічний захисний шар залишається на нігті, а тонка прозора плівка знімається. Такий френч попередньо потрібно вирізати за обраним шаблоном для всіх пальців. На завершальній стадії дизайн перекривається двома шарами топа. Кожен, з них просушується в лампі окремо. Це забезпечить міцність декорування в повсякденному житті.
 • Гліттер або дрібні блискітки, які кріпляться на липкий шар кольорового френча. Зверху дизайн перекривається топом або прозорим конструирующим гелем, що створює ефект акваріумного дизайну.
 • Модні тенденції французького манікюру 2019

  Модні тенденції на 2019 рік залишають техніку французького манікюру на передових позиціях у виборі дизайну. Вічна класика в нюдовых і білих тонах сусідить з більш сміливими поєднаннями кольорів.

  6e1299c04e48e946b307aa8cec805da0 Красивий манікюр френч. Фото з малюнком, стразами, ідеї, модні тенденції

  Модні тенденції французького манікюру:

 • Поєднання лінії «посмішки» виконаної чорним кольором з будь-яким тоном основного покриття: сірим, фіолетовим, смарагдовим, жовтим, оливковою. Як правило, такі поєднання кольорів використовуються для створення суворого, ділового стилю. Руки виглядають оригінально, але не привертають особливої уваги вигадливим дизайном.
 • Для урочистих випадків рекомендується квітковий принт у формі френча по краю нігтя. Він виконується тонкою кистю або з допомогою стемпинга білим кольором. При цьому тон основного покриття може бути будь-яким.
 • Декорування лінії френча дрібними, однотонними або контрастними стразами. Наприклад, біла «лінія посмішки» по формі вигину прикрашається чорними або червоними кристалами.

  Модним вважається нанесення квіткового малюнка в зоні френча з дрібними білими або срібними бульонками.

  Красивий манікюр можна вибрати з безлічі фото френчей в інтернеті. Підібрати дизайн під свій характер і стиль життя. Додатковим декоруванням змінити вже існуючу композицію, що дозволить весь час залишатися в тренді модних тенденцій. Класичні варіанти французького манікюру при сміливому колірному рішенні, здатні стати тонким штрихом у створенні інтригуючих образів.

  Відео про красивому дизайні нігтів в стилі френч

  Ідеї красивого манікюру френч:

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради