Макіяж для збільшення очей сценічний, вікової, стрілки. Покроково, фото

Макіяж для збільшення очей дозволяє візуально змінити пропорції обличчя і надати більш молодий і свіжий вигляд. Зробити погляд більш виразним і розкритим допоможуть техніки, розроблені візажистами.

 • Власникам невеликих очей слід відмовитися від підводки слизової темним олівцем – він візуально зменшує їх розмір. Білий або бежевий кайал навпаки, робить ока більше і освіжає погляд.
 • Щоб тіні не лягали на праймер плямами, після його нанесення покрийте повіку тілесним відтінком тіней або пудрою – так вони будуть легко розтушовуються краще.
 • Сяючі (сатинові), блискучі тіні наносяться краще матових.
 • Матові тіні більше підкреслюють мімічні зморшки, але краще маскують набряклі або навислі повіки.
 • Можна експериментувати зі способом нанесення тіней: сухі тіні, нанесені на голе повіку, менше віддають пігмент та виглядають більш делікатно. Тіні, нанесені вологою пензлем або губкою, мають більш інтенсивний колір. Для щільним, насиченим і стійкою текстури, змочіть пензель з тінями у фіксаторі для макіяжу.
 • Якщо тіні забруднюють шкіру, осипаючись, слід наносити продукти для очей першим етапом. Під очі можна наклеїти спеціальні патчі або напівкруглі аплікації з ватяних дисків – пігмент осяде на них.

Вибір косметики для вдалого макіяжу

Косметичні засоби очей повинні володіти наступними характеристиками: стійкість, хороша пігментація, легкість використання.

a72631f65d0430ca0e6e4ac0d11b8027 Макіяж для збільшення очей сценічний, вікової, стрілки. Покроково, фото

Для повного макіяжу очей потрібно:

 • База під тіні (праймер).
 • Консилер.
 • Світлі тіні для виділення ділянок.
 • Базові тіні – основний колір.
 • Для контурування – темні тіні.
 • Лайнер.
 • Туш.
 • Кисті.
 • Ватні диски і палички.

Праймер – засіб, що збільшує стійкість косметики. Тіні, при нанесенні на базу, міцно зчіплюються з нею і краще віддають пігмент. Результат – яскравий макіяж не скочується і не розмазується. Використання праймера дозволяє збільшити термін життя мейкапу на 7-9 годин. Підійде стійкий, не жирний консилер, припудрений тінями тілесного кольору.

Консилер – делікатне маскировочное засіб, який використовується точково. Світловідбиваючі частинки в засобі будуть освіжати погляд.

Для створення коригуючого макіяжу очей потрібно палетка як мінімум з 3-х відтінків тіней: домінуючий базовий, більш темний для контуру, самий світлий – для акцентів. При цьому, можна поєднувати текстури тіней: матова база і сяючі світлі акценти або тональна основа і матовий темний контур.

Наприклад, для натурального макіяжу для збільшення очей добірка квітів може включати пісковий, шоколадний і білий кольори. Для зелених очей підійде рожева і винна гамма. Для карооких: білий, бузковий і баклажановий колір.

2650a2ff21f72843d1c0e5825b37be1a Макіяж для збільшення очей сценічний, вікової, стрілки. Покроково, фотоПокрокове виконання макіяжу для візуального збільшення очей.

Лайнер випускають у формі олівця і у формі підводки. Підводки розрізняються форматом: рідкі (флакон з фетровому пензлем у вигляді фломастера) і гелеві в банку. Рідкі зручні в нанесенні і ідеально підходять для графичного макіяжу з лініями і малюнками. Гелеві – пластичні, більш стійкі, виглядають природно за рахунок матового фінішу.

Олівці для можуть замінити основу під тіні або пігменти. Існує олівцева техніка макіяжу, відрізняється насиченістю кольорів. Олівці-кайалы мають більшу стійкість і наносяться на слизову оболонку ока. Темні і кольорові відтінки – для додання глибини погляду.

Білі, рожеві, бежеві – для збільшення очей. Олівець – найбільш відповідний формат для натурального макіяжу і може м’яко, легко розтушовуються до легкої димки. Для макіяжу на кожен день досить чорної туші з подовжують ефектом. За бажанням косметичку можна доповнити водостійким засобом або новими відтінками.

Макіяж можна виконати за допомогою класичних аплікаторів-спонжей. Простіше зробити це спеціальними кистями. Для початку варто придбати плоску кисть для нанесення тіней на всю поверхню століття і кисть для розтушовування.

Подвійні тіні для збільшення очей

Макіяж для збільшення очей можна зробити за допомогою двох кольорів. Необхідний один базовий відтінок: бежевий, пастельний рожевий, золотистий, білий, сіро-кавовий або бронзовий. Другий відтінок коригувальний: світло-коричневий, шоколадний або сірий. Від чорного кольору краще відмовитися. Виняток – драматичний макіяж для фотосесій або заходів.

92c1f3485b790eafaeb093afa9291a5a Макіяж для збільшення очей сценічний, вікової, стрілки. Покроково, фото

Інструкція макіяжу очей з мінімальним набором косметики:

 • На все віко (включаючи нижню) рухами наноситься база під тіні, консилер або тональний крем.
 • Великою плоскою кистю або аплікатором наноситься базовий відтінок – від лінії росту вій до складки повіки.
 • Основний колір розтушовується пензликом або аплікатором по напрямку від складки до центру і до куточка брови. Якщо тіні погано тушуються, можна нанести на кисть трохи світлої пудри для обличчя і розтушувати відтінок до легкої димки круговими рухами.
 • На зовнішній куточок століття у вигляді галочки наноситься більш темний колір. Колір повинен захоплювати зовнішню третину рухомого століття і область верхнього століття.
 • Коригувальний колір розташовується так, щоб грань його переходу до основного кольору була плавною. Напрямок розтушовування: від куточка ока до зовнішнього краю брови, далі від складки до куточка брови.
 • На нижню повіку нанести темний колір і добре розтушувати невеликим аплікатором з боку в бік.
 • Нанести туш на верхні і нижні вії.

 

Освітлення куточків очей і області під бровами

Для освітлення ділянок підійдуть білі або бежеві сатинові тіні з вологим сяйвом без блискіток. Для цих цілей можна застосувати хайлайтер (сяючу пудру) для особи. Прийом використовується як завершальний штрих, або в техніці «макіяж без макіяжу».

d55713eeebc741092ddaa7334496a074 Макіяж для збільшення очей сценічний, вікової, стрілки. Покроково, фото

Як освітлити ділянки за допомогою консилера або тіней:

 • Нанести пензликом засіб у внутрішній куточок ока, трохи заходячи на зону нижнього століття. Розтушувати до центру століття.
 • Нанести тіні під бровами, під зовнішньої третини – там, де знаходиться її найвища точка. Розтушувати круговими рухами до скроні. При низько опущених бровах можна нанести тіні всій їх довжині, починаючи з зовнішнього краю.
 • Для додання сяйва погляду, нанести освітлюючі тіні посередині рухомого століття. Розтушувати в обидві сторони.
 • Для більш інтенсивного сяйва нанести тіні за допомогою вологої кисті або аплікатора.

 

Техніка омбр в макіяжі

«Омбре» — художня градієнт техніка з плавним переходом від темного до світлого кольору. Головне завдання – розтушувати відтінки до плавного переходу.

Техніка виконується в кілька етапів:

 • Повністю припудрити віко.
 • Щоб уникнути «брудних» переходів, слід починати з нанесення світлого кольору. Самий світлий відтінок тіней наноситься від внутрішнього куточка до середини ока.
 • На середину століття, включаючи зону складки, нанести середній по насиченості відтінку і розтушувати вгору до складки.
 • На зовнішню третину століття нанести самий темний відтінок до зони складки. Розтушувати вгору.
 • Чистим аплікатором або пензликом розтушувати зону складки, а потім – переходи між кольорами.

Smokey eyes

Техніка «димчастого» макіяжу найчастіше використовується у вечірньому макіяжі або для фотозйомок. Такий макіяж надає драматичну глибину погляду і добре коригує такі недоліки, як нависле повіку, близько посаджені або маленькі очі.

f89e80a9f2aca6336078ef41a62a5577 Макіяж для збільшення очей сценічний, вікової, стрілки. Покроково, фото

Якщо тіні добре піддаються розтушовуванні, можна обійтися двома відтінками тіней. Макіяж можна виконати в будь-якій кольоровій гамі: смарагдовою, темно-синьому, сріблястому, сірого, темно-коричневої, золотистої, фіолетовою. На всю поверхню, за винятком зони під бровою, наноситься мастика, а потім базовий колір.

Бежева і біла база поєднується з будь-яким відтінком тіней. Далі на всі рухоме повіку наноситься темний відтінок так, щоб пігмент лежав щільно. Набравши на пензель базовий колір або трохи світлої пудри, слід розтушувати темний відтінок у напрямку до брови і до скроні. Повинен вийти плавний перехід між відтінками.

На нижню повіку також наноситься темний відтінок.

Поверх тіней наноситься підводка: стрілки з загостреним кінчиком або олівець у м’якій розтушовуванні. Розтушувати олівець можна аплікатором або пензликом — «бочонком». На заключному етапі наноситься туш.

Мерехтливі тіні

Головне в контурирующем макіяжі – робота зі світлом і тінню. Мерехтливі тіні заломлюють світло так, що ділянка, на який вони нанесені, виглядає більш об’ємним.

c9ff959d40f9708d0d4dcb019a87ed8a Макіяж для збільшення очей сценічний, вікової, стрілки. Покроково, фото

Сяючі тіні діляться на кілька видів:

Сатинові (перламутрові) З шиммером З глітером
Характеристика Однорідна текстура з світловідбиваючими частинками, «вологе» сяйво. Тіні з дрібними блискітками і сяйвом іскристим. Тіні з великими декоративними блискітками. Відчутні столітті.
Особливості нанесення Тіні з дрібним помелом, легко наносяться і розтушовуються. Можуть скочуватися на шкірі жирного типу. Гліттер може обсипатися – необхідна спеціальна база.

Для повсякденного натурального макіяжу варто зупинити вибір на сатинових тінях. Шиммерные кошти доречно виглядають у вечірньому макіяжі. Для святкового, карнавального образу підійде гліттер.

Яскраві акценти в макіяжі

Візажисти не обмежують свою фантазію в макіяжі очей, зображуючи на повіках навіть копії відомих картин. Додати оригінальності мейкапу можна з допомогою простих прийомів. Кольорова підводка поєднується з натуральними відтінками тіней. Виглядають як кольорові стрілки, так і нанесення кольорового олівця або тіней на нижню повіку.

4e709ab12175b84db4530d6e43be3559 Макіяж для збільшення очей сценічний, вікової, стрілки. Покроково, фото

Для блакитних очей підійдуть кольори: золотий, жовтогарячий, червоний, бірюзовий, індиго. Для зелених очей підійде рожевий, сливовий, бордовий, бузковий, фіолетовий кольори. Для карих: рожевий, фіолетовий, болотний, синій, бірюзовий, салатовий колір.

Кольорова туш наноситься у відповідності з вищеописаними правилами. Її можна наносити на верхні вії, нижні або тільки на кінчики. Можна заощадити, рясно припудривши свіжий шар звичайної туші кольоровими тінями, а потім розчесавши всі чистою щіточкою для вій.

Ще один прийом роботи з кольором: використовувати на середині рухомого століття яскраві тіні незвичайних відтінків.

При цьому, інші відтінки в палітрі тіней повинні бути нейтральними, щоб макіяж не був перевантаженим. Для вечірнього макіяжу підійдуть блискітки. В невеликій кількості вони будуть виглядати гармонійно в будь-якому макіяжі. Гліттер можна наносити підводку для очей або у внутрішні куточки очей.

Природний макіяж для збільшення очей

Макіяж для збільшення очей можна виконати в натуральній колірній гамі, використовуючи білий, бежевий, пісочний, сіро-коричневий, сірий, шоколадний, бронзовий, золотистий колір. Для того, щоб макіяж виглядав натурально, необхідно використовувати легкі текстури. Кремові продукти занадто пігментовані і насичені для повсякденного макіяжу.

Для макіяжу потрібно три відтінки різної насиченості: світло-бежевий, світло-коричневий або золотистий і шоколадний, або сірий. Засоби наносяться за класичною схемою, описаною вище. На все віко наноситься основний колір, для додання глибини необхідні ділянки наноситься темний відтінок.

0be92408e2973826ec6d30acf83a1a2a Макіяж для збільшення очей сценічний, вікової, стрілки. Покроково, фото

Для додання сяйва опуклим зонам – найсвітліший. Кордону необхідно ретельно розтушувати. Для натурального ефекту замість підводки можна використовувати коричневі тіні, нанесені вологим способом. Далі нанести коричневу або чорну туш.

Стрілки, які візуально збільшать очі

 • Візуально збільшують очі стрілки середньої ширини, на 3-4 мм. продовжують зовнішній куточок. Занадто широка стрілка може створити ефект нависло століття, так як все рухоме простір до солодкі буде перекрито.
 • Тонка стрілка також підходить для природного макіяжу і не обтяжує погляд.
 • Широкі «арабські» стрілки візуально зменшують очі
 • Коротка стрілка робить очі більш круглими і розкритими.

Макіяж для нависло століття

Верхню повіку, що нависає над рухомим і приховує складку в області кістки, називають навислим. Таке повіку може приховувати війковий край і навіть нависати над оком в області куточків. Головне завдання при таких вихідних даних – максимально виділити рухому повіку і візуально виділити куточок ока.

Використовується класичний прийом – темним кольором сформувати тінь у зовнішній третині століття, захоплюючи складку. Всі лінії прямують до верхньої частини скроні. Не можна використовувати блискучі тіні на навис ділянці, так як вони зроблять його більш об’ємним. При сильному нависання століття слід використовувати темні, насичені кольори: бронзовий, шоколадний, вугільний.

515093e9481ed9d75fb4a6f319f920a8 Макіяж для збільшення очей сценічний, вікової, стрілки. Покроково, фото

Якщо повіку заходить на війковий край, стрілки не буде видно, або лінія буде заломлюючись і ще більше спотворить форму ока. Головне правило макіяжу для очей з такою проблемою – наносити косметику при відкритих очах, що дивляться прямо.

Віковий макіяж очей

Макіяж для збільшення очей виконується з урахуванням особливостей шкіри. Для вікової шкіри характерно провисання тканин і велика кількість мімічних зморшок. У цій ситуації підійде класична техніка макіяжу, але слід стежити, щоб всі лінії (тіні, підводка, вії) прагнули від зовнішнього століття до скроні – це візуально підніме куточки очей.

Варто відмовитися від матових текстур – вони сушать шкіру і підкреслюють складки. Кращий вибір – перламутрові тіні. Вони відбивають світло і візуально розгладжують поверхню. Так як вікова шкіра схильна до сухості, варто зробити ставку на сяйво: використовуйте хайлайтер або світлі тіні під бровами, у внутрішніх куточках та в центрі рухомого століття.

Брови повинні мати форму з вираженим кутом – це зробить погляд більш розкритим. Для вираженого ефекту ліфтингу можна використовувати над бровою сяючих тіней без блискіток.

Сценічний макіяж для збільшення очей

Макіяж для збільшення очей, використовуваний для сцени, відрізняється застосуванням у роботі щільних текстур і насичених кольорів. Для такого макіяжу підійдуть кремові тіні і пігменти для візажистів. Пігменти – розсипчасті декоративні засоби з високою концентрацією фарбувальних речовин. Застосовуються для очей, губ, обличчя, нігтів та бодіарту.

17a48e916d2c53e388fd1cb8fca6503e Макіяж для збільшення очей сценічний, вікової, стрілки. Покроково, фото

Для того, щоб очі виглядали виразно зі сцени, підійдуть різні техніки макіяжу:

 • олівцева – для підкладки використовуються олівці для очей;
 • «сut crease» — контрастне виділення складки століття без розтушовування;
 • «арабська» макіяж – з використанням кайала, драматичних стрілок і накладних вій;
 • «банан» та «петля» — класичні техніки з графічним виділенням куточка ока.

Акцент на віях

Візуально збільшити очі можливо за допомогою однієї туші:

 • За допомогою щипців завити вії.
 • Нанести туш, починаючи з центру очі. Щіточку направляти від коренів до кінчиків, профарбовуючи всі ділянки.
 • Тримаючи щіточку горизонтально, нанести ще один шар зигзагоподібними рухами у напрямку до кінчиків. Це допоможе фарбувати і розділити всі вії.
 • Повторити другий і третій етап на нижніх віях.

 

Оформлення брів

Правильно оформлені брови можуть змінити пропорції всього особи: зменшити або збільшити лоб, «відкрити» очі, зробити вилиці ширше або вже. Надати бровам акуратну форму легко.

e284d1cd1e70d9b6ecfbc0dff014efdb Макіяж для збільшення очей сценічний, вікової, стрілки. Покроково, фото

Знадобиться, олівець для брів з жирним грифелем, щіточка:

 • Розчесавши брови, олівцем зазначити межі форми.
 • Початок брови знаходиться на одному рівні з розташуванням внутрішнього куточка ока. Кінець можна визначивши, представивши рису від крила носа до зовнішнього куточка, далі до скроні.
 • Найвища точка брови повинна розташовуватися в декількох міліметрах до скронь від зовнішніх країв райдужки ока.
 • Визначивши бажану форму, видалити зайві волоски, починаючи з зони біля перенісся.

 

Макіяж для збільшення очей можна доповнити правильно оформленими бровами. Чіткі брови з вираженим зламом роблять погляд більш розкритим. Візуально зменшують очі прямі або занадто тонкі брови.

Автор: Калінська Яна Юріївна (yana_brook)

Покрокове виконання мейкапу для збільшення очей:

Макіяж для нависло століття:

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради